Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrek

grímusz
Létrehozva: 2003. október 7. 15:19
Mar tobb weboldalon talakoztam kulonbozo csillagjegyu topikkal, de Ikreket sehol nem lattam...
Szerintem mi is vagyunk paran:-))
Nekem Edesanyam es Noverem is Ikrek:-)))
Nektek milyen tapasztalatotok van az Ikrekkel, sajat magatokkal??
  1. 2003. október 9. 11:54126.
    Amiket irtal, tokeletesen jellemzoek ram is. . . A kulonbseg csak az, hogy engem idegesitett a ferjem nyugodtsaga, de valoszinu, hogy nem ez volt a valashoz vezeto ok, hanem inkabb az, hogy nem volt szellemileg tars, mas volt az erdeklodesi kore es az iranyitast is teljesen atengedte. Semmibe nem szolt bele, mindent ramhagyott. . . ez sem jo. . . egy ideig elveztem, utana viszont nem volt kihivas.
    Az ominozus onbizalomhiany az nalam is jelentkezik. Minden ismerosom lokdos, hogy semmi gond velem, de magammal szemben maximalis elvarasaim vannak, mig masoktol nem kovetelek annyit. Ez is lehet az oka, hogy a parkapcsolataim nem sikerultek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (123)
     
  2. 2003. október 9. 11:51125.
    Főleg ha valami marhaságot akarnak megcsináltatni velem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2003. október 9. 11:51124.
    Azt én is nagyon utálom mikor uralkodni akarnak rajtam vagy előírják, hogy mit csináljak.
    előzmény:
    micsi12 (119)
     
  4. Torolt_felhasznalo_384405
    Torolt_felhasznalo_384405
    2003. október 9. 11:42123.
    Aha, szerintem is szerencsés vagyok. A férjem valóban kevésbé mozgékony mint én, és nagyon racionális, de elfogadja az én hirtelen döntéseimet, az érzelmi vezéreltségemet, sőt sokszor mondja, hogy jó is, hogy én vagyok a "motor" nálunk. Számomra pedig nagyon jó, hogy ő kiszámítható, és bizony sokszor "visszaránt a földre". Nagyon érdekel a pszichológia, jómagam is lelkiző alkat vagyok. Szeretem az embereket csak úgy figyelni. Érdekes, hogy több hozzászólóhoz hasonlóan én is könnyen elfelejtem a rossz dolgokat, törlöm és megyek tovább. Ha rossz történik velem, keresem benne, hogy miként lehetne úgy felfogni, hogy "jó" is legyen benne. Amit utálok magamban, az az, hogy kevés az önbizalmam, és sokszor nem mondom meg a magamét annak, akinek kéne. Rágódom rajta, hogy vajon jól látom-e a dolgokat, tényleg úgy van-e, lehet, hogy nincs is igazam . . . (Túlzott tolerancia)
    előzmény:
    grímusz (122)
     
  5. 2003. október 9. 11:29122.
    Szerencses vagy. . . A Szuz tenyleg jol birja az Ikrek nyuget, a kerdes mindig az, hogy az Ikrek birja-e a szuz foldhozragadtsagat. Oroszlan szerencsere nagyon Ontudatos es talpraesett. Tenyleg csodalnivalo, amit kepesek kihozni magukbol;
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_384405 (121)
     
  6. Torolt_felhasznalo_384405
    Torolt_felhasznalo_384405
    2003. október 9. 11:25121.
    Én is Ikrek vagyok, és rám is jellemző a "kettős én". Pár órán belül tud nagyon jó és nagyon rossz kedvem is lenni. Nekem is kevés barátom van - nagyon nehezen bízom meg valakiben - de őket én is nagyon szeretem! Én is rendkívül alkalmazkodó és toleráns vagyok mások szerint. Magammal szemben maximalista, másokkal szemben nagyon elnéző. A férjem Szűz, a lányom Oroszlán. Nagyon jól megvagyunk így hárman, bár a lányom öntudatosságán, magabiztosságán sokszor elcsodálkozom, és irigylem. A férjemmel szerintem nagyon jó párost alkotunk, mert a hangulatváltozásaimat rendkívül jól tolerálja, türelmes típus.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. október 9. 11:16120.
    Ide tartozik meg, ha iranyitani, korlatozni akarnak es kijozanitani, amikor repkedsz a boldogsagtol!
    előzmény:
    exe2 (118)
     
  8. 2003. október 9. 11:16119.
    Vagy, ha megmondják, hogy mit csináljak. . . ha elő írnak nekem dolgokat. . . És a 4 fal szindróma nálam is utált dolog. . .
    előzmény:
    exe2 (118)
     
  9. 2003. október 9. 10:44118.
    Egyet tudok amit én nagyon utálok, ha be akarnak "zárni".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683931 (92)
     
  10. 2003. október 9. 10:06117.
    Köszi a segítséget mindenkinek. Már meg is tudtam, hogy Szűz az aszcendensem. Nagyjából talán igaz is rám.
    előzmény:
    micsi12 (116)
     
  11. 2003. október 9. 09:51116.
    Itt balra <- , jósoljunkba bemész, majd a pl. mérleg és skorpió ascendensre ha rámész, akkor ott látod, hogy "Ha nem tudod az a. klikkelj ide". . . megadod az adataid és már tudod is. . .
    Ez a leggyorsabb. . . :-)
    előzmény:
    kiskivi (114)
     
  12. 2003. október 9. 09:46115.
    Majdnem minden horoszkopos oldalon van ilyen lehetoseg. A horoszko. lap. hu -n valogathatsz. . . .
    Sokat befolyasol az aszcendens, de ram nagyon jellemzo az Ikrek vonas. .
    Vizonto eddig majdnem mind bejott baratnonek. . . egy kivetelevel, akinel ugy ereztem, hogy hazudik. . . az nem oke. . parkapcsolatban meg nem volt reszem. .
    előzmény:
    kiskivi (114)
     
  13. 2003. október 9. 09:30114.
    Sziasztok! Én is ikrek vagyok és vízöntő a párom. Jól megvagyunk egymással, de azért vannak surlódások köztünk úgyhogy nem éppen a legtökéletesebb a kapcsolatunk. Amúgy azt hogyan lehet megtudni, hogy mi az aszcendensem? Mert én nem nagyon érzem magamat igazi ikreknek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. október 9. 09:18113.
    En is nagyon szeretek utazni es szerencsere most a munkam miatt kell is. .
    Ha nincs eleg ujdonsag az eletemben, a kkor en is hajlamos vagyok bekafenek ala kerulni. .
    Most minden szabadidomben sportolok, ezert nincs idom a depressziora. . Ha van 2 szabad percem, akkor olvasom, vagy itt nezelodom:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667740 (112)
     
  15. 2003. október 9. 08:46112.
    együttérzek gorgóval, én isnagyon szeretek utazni (pillanatnyilag nincs kivel)ha nem is depressziós vagyok, de úgy érzem , megfosztottak valamitől. Ez is az ikrek jellemzője. remélem, azért van ami feldob helyette. . .
    előzmény:
    grímusz (111)
     
  16. 2003. október 9. 08:23111.
    En is ugy tudom, hogy a vizonto a megfelelo. . . sajnos meg nem probaltam, de most eppen egy vizontovel talalkoztam, aki felkeltette az erdeklodesemet. . Bikaval volt eyg masfel eves kapcsolatom. . . a se veled, se nelkuled tipusu. . . nem birtam a foldhozragadtsagat. . .
    Nalunk van Ikrek-Ikrek kapcsolat a csaladban, nagy szerelem. . . Ikrek-Oroszlan szinten elsopro ereju volt. . . Ikrek-Halak (ez volt az enyem) viszont eleg kimertito. . . nagyon megviselt. . . Most szivesen kiprobalnam az Ikrek-Vizontot:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667740 (102)
     
  17. 2003. október 8. 19:26110.
    hát eléggé visszahúz mivel nem sok olyan dologba merek belevágni amit szeretnék, de a gyerekemnek jó, mivel családcentrikus vayok, de emiatt, mert nem élem ki a vágyaimat, például utazás, ezért sokszor elkeseredett vagyok, hajlamos a depresszióra
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (109)
     
  18. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 8. 19:21109.
    Nekem anyukám volt Bika, és nagyon szerettük egymást.
    Föld jegy - Föld aszcendens.
    Mindig megnyugtatott, bár néha idegesített, mert szörnyen le tudott húzni, mikor épp szárnyaltam.
    Ami szerintem a szűz aszcendenssel van összefüggésben, az nálam is az, hogy nagyon tudok szenvedni, de hál' isten nem sokáig.
    Te mit érzel, mennyire húz le a földre a szűz aszcendensed?
    előzmény:
    gorgo (108)
     
  19. 2003. október 8. 19:18108.
    mi érdekel mit meséljek?
    nekem apukám Bika hát ő az akire bármiben számithatok, szupi a kapcsolatunk, de kicsit nehézkes
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (107)
     
  20. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 8. 19:16107.
    Én is szűz aszcendensű vagyok!!!
    : )))
    Érdemes lenne beszélgetnünk!
    Eddig csak egy ilyen párosítású embert ismertem.
    előzmény:
    gorgo (105)
     
  21. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 8. 19:15106.
    Hajrá!
    Bár én most egy Bikáért vagyok oda. . .
    előzmény:
    gorgo (104)
     
  22. 2003. október 8. 19:14105.
    hát lehet, hogy a Szüz aszcendensem miatt , de sose csaltam meg a párom mármint az aktuálista, ső az a gond, hogy nehezen tudok lezárni kapcsolatokat, nagyon bele tudok halni érzelmileg a csalódásba:(((
    előzmény:
    toblerone1 (100)
     
  23. 2003. október 8. 19:12104.
    hát akkor megpróbálom majd legközelebb őket hátha velük müködne a kapcsolat:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (99)
     
  24. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 8. 18:52103.
    Igen, ez borzasztó, mikor két meghívásom is van, és csak az egyikre tudok elmenni, mindig olyan érzésem van, hogy most kimaradok valamiből, és de jó lenne mindenhol ott lenni.
    Hát, ez a háromdimenziós lét fogsága.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_667740 (102)
     
  25. 2003. október 8. 18:47102.
    Az ikreknek a vizöntő a megfelelő párja, ha jól emlékszem. Ti is érzitek magatokban a kettősséget? Hogy valamit akartok is meg nem is, egyszerre több helyen lenni, és így tovább, a többféle érdeklődés mellett a felületesség is jellemző sajnos, rám legalábbis, aztán hozhatom rendbe a dolgokat. Csak skorpióval ne kezdjetek. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (101)
     

Címlap

top