Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrek

grímusz
Létrehozva: 2003. október 7. 15:19
Mar tobb weboldalon talakoztam kulonbozo csillagjegyu topikkal, de Ikreket sehol nem lattam...
Szerintem mi is vagyunk paran:-))
Nekem Edesanyam es Noverem is Ikrek:-)))
Nektek milyen tapasztalatotok van az Ikrekkel, sajat magatokkal??
  1. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 8. 18:25101.
    Nekem se, vagy még nem találtam meg azt, aki mellett hűséges tudnék lenni.
    előzmény:
    toblerone1 (100)
     
  2. 2003. október 8. 18:22100.
    Á, Ikrek vagyok, egy Nyilassal 4, eggyel meg három évig voltam együtt. Hát, az ismerkedés könnyen ment, de állítom, hogy egyikkel sem illettem össze!
    Szerintem egy Ikrek egy másik Ikrekkel érti meg legjobban magát! Apu is az, és állandó a kötözködés, de vele mindig összenevetek a végén! Ugyanígy van Ikrek kollégákkal és haverokkal is. . .
    És ti hogy álltok a hűséggel?? Nekem nem nagyon megy. . . :-(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (99)
     
  3. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 8. 18:0899.
    Állítólag a Nyilas, bár sosem voltam ilyen párosításban.
    De az a szembenálló jegy.
    Meg a Mérleg és a Vízöntő. Mellettük nem unatkozol!
    előzmény:
    gorgo (97)
     
  4. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 8. 18:0598.
    A titok: teret kell nekünk adni, egy bizonyos fajta szabadságot. Ha úgy érezzük valaki be akar minket zárni, akkor menekülőre fogjuk.
    Ez a legfontosabb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683931 (92)
     
  5. 2003. október 8. 17:3297.
    sziasztok!
    Én is Ikrek vagyok olyan tipikus, tehát nagylelkü, barátkozós, nagyon tudok szeretni stb.
    Hát eddig Kossal és Oroszlánnal voltam együtt egyik se müködött. Szerintetek milyen jegyü férfi illik egy Ikrek nő mellé?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. október 8. 15:3896.
    Edesanyam Ikrek, Nyilas aszcendenssel. . . . neha eleg faraszto tud lenni:-))))
    Igazi Anyatigrincs a draga:-))
    Nem is kivanhatnek jobb, kellemesebb, modernebb felfogasu Anyat:-)))
    Es meg vagany, spontan, intelligens, sss sorolhatnam. . . szoval nagyon jo Anya, mert mar gyerekkorunkba folyamatosan utaztatott, hogy megmutassa az orszag szepsegeit:-)))
    előzmény:
    pde (93)
     
  7. 2003. október 8. 15:2995.
    Irtam az elobb, hogy nyitottak egy kKos topicot. . ott mar van Ikrek-Kos parkapcsolat, ott is erdeklodhetsz:-))
    Kulonben pde-nek igaza van, ha folyamatosan meg tudsz ujulni a masik szemeben, fenn tudod tartani az erdeklodoeset, akkor nem lehet gond. Nem mondom, hogy mindnyajan egyformak vagyunk, de a csaladom 4 Iker tagja nagyon birja a spontan otleteket. . pl. hirtelen felindulasbol irany ejszaka kozepen a balaton, hegymaszas, stb. Van par ilyen peldam, es meg csak a csaladomban neztem korul:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683931 (92)
     
  8. pde
    pde
    2003. október 8. 15:2394.
    Szeruintem a legfontosabb, hogy sose hagyjál unatkozni egy ikreket, mert akkor lefoglalja magát és elcsászkál. Hidd elneki ha egyszerre hallgat Tvt, rádiót és még olvas is mert képes rá, és mindet vissza is tudja idészni:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683931 (92)
     
  9. pde
    pde
    2003. október 8. 15:2193.
    Szioasztok! Kicsit megkésve de ide jutottam én is. Én egy ikrek vagyok nyilas aszcendenssel, ami elég fársztó tud ellni. De kösz jól megvagyok. Néha 1 szót se tudsz kiszedni belőlem, néha meg vizfolyás:))
    A sűz jegyű ismerőseimmel vannak gondok, bár jót beszélgetünk hosszú távon élet tarsnak nem tudom elékpzelni a maga kiegyensúlyozott személyiségével. Nekem ekll a pörgés és kell a síri csend ha olyanom van.
    Viszont van egy tulajdonságom, amit nagyon szeretnék meg változtatni, a pénz be nem osztása. A fizumat hó végéig csak úgy tudom megtartani, ha minden kiadást pontról pontra felírok:(((
    Ti hogy vagytok vele?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. október 8. 15:1892.
    szerintetek mire kell figyelni veletek kapcsolatban? valami használati utasítás vagy ilyesmi amiről eddig nem tudok :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_893622 (87)
     
  11. 2003. október 8. 15:0791.
    Most nezem az ujonnan nyitott topiciokat. . . elokerul a zodiakus osszes csillagjegye. . . senki nem akar lemaradni:-)))
    Yang32. . nyitottak egyet a kosoknak is. . hatha ok is tudnak segiteni. . . esetleg elmondjak, hogy mi a velemenyuk rolunk:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2003. október 8. 15:0290.
    Az Iker-Iker nalunk a se veled, se nelkuled kapcsolatot jelentette. .
    Szuz, az maga volt a foldhozragadt unalom. . .
    Erdekes, mert en a Szuz jegyu ferfiakat vonzom. . . Volt egy Ikrek is, de tul jol ismertem a trukkoket:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_183717 (89)
     
  13. Torolt_felhasznalo_183717
    Torolt_felhasznalo_183717
    2003. október 8. 14:5789.
    Kossal én is jól jártam, bár elég különleges körülmények között, de ami ment, az jól. .

    Inkább az ikrek-ikrek (+ikrek anyuval) volt valahogy veszekedôsebb. . :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_893622 (87)
     
  14. 2003. október 8. 14:5288.
    Nekem az egyik gyerekkori baratnom Kos volt. . . nagyon jol kijottunk egymassal, a mai napig jokat beszelgetunk, ha nagyritkan talalkozunk. . .
    Parkapcsoltban meg nem ismertem Ikrek-Kos osszeallitast. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683931 (82)
     
  15. 2003. október 8. 14:5287.
    A párom kos, én ikrek :) és már több mint 7 éve együtt vagyunk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683931 (79)
     
  16. 2003. október 8. 14:4286.
    ő a legjobb barátom, és hát általában igen megértjük egymást. . eléggé rendesen benne vagyunk egymás lelkében, de néha csodálkozom mi a fenét keresünk mi egymás társaságában. . Nagyon fura ez a barátság
    előzmény:
    micsi12 (83)
     
  17. 2003. október 8. 14:4185.
    Ez egy nagyon pozitiv dolgo, en is gigy vagyok vele. Az emlek, a mult maradjon a multte, de ne befolyasolja a jovomet. . :-)))
    Nem szeretem, ha valaki leragad a multban es mindent az alapjan akar megitelni. .
    előzmény:
    exe2 (80)
     
  18. 2003. október 8. 14:3884.
    En sem tudok jopofizni olyannal, aki belemaszott a lelkivilagomba. . . . van ilyen csaladon belul is. . utana nem tudjak, hogy mi a bajom. . Ha sokaig zaklatnak, akkor kicsit erotljesebben is megfogalmazom, hogy miert nem kellene nekunk egymassal kommunikalnunk a jovobem. . .
    Szerencsere, ha valakibol elegem lesz, azt nem sajnalom kizarni az eletembol, mert (Ikrek onbizalom) szerintem o nagyobbat vaszit. . . ez eddig mindig bebizonyosodott. Sokan mondtak mar, hogy nem szeretnenek az ellensegem lenni. . Nem vagyok bosszuallo, de ha arrol van szo, akkor nagyon jo otletekkel allok elo:-))
    előzmény:
    micsi12 (78)
     
  19. 2003. október 8. 14:3083.
    Értem:-)))
    És most, mint jóbarát, megértitek egymást?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683931 (82)
     
  20. 2003. október 8. 14:1982.
    egy jóbarátom az és ellentétes nemű
    előzmény:
    micsi12 (81)
     
  21. 2003. október 8. 14:1881.
    Szerintem sok az "indulati" hasonlósság. Robbanékonyság, írányítás. . . És nem biztos, hogy "2 dudás megfér. . . " De ez az én véleményem, talán a többiek rám cáfolnak. . . :-)
    Ikrek társad van?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_683931 (79)
     
  22. 2003. október 8. 13:5780.
    Az emlékek nálam csak belül marad meg, mert úgy vettem észre én inkább a jelennek élek nem tervezek meg előre semmit, még a nyaralást sem. Ha emlékezni akarok valamire az megy kézzel fogható dolgok nélkül is. Egyedül a videóról nem tudok lemondani, mivel a jelen elmúlik és azt 1-20 év múlvá már nem tudod teljesen visszaidézni.
    előzmény:
    micsi12 (71)
     
  23. 2003. október 8. 13:4879.
    Szerintetek az ikrek jegy mennyire jön ki a kossal? teljesen lehetetlennek tartjátok? stb stb :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. október 8. 13:3278.
    Igen, ha valakivel szakítottam, utána én sem tudtam barát lenni, nem ment. . . Az is igaz, hogy ha valakit megutálok, akkor nem tudok utána jópofizni vele, nem keresem a társaságát. . .
    A lakásdiszítés. . . igen. . . én is folyton kitalálok valamit. Új színű párna, szőnyeg, váza, kis gyertya, ez-az. . . De ha rajtam múlna és értenék egy kicsit is a szerszámokhoz, akkor még akár bútorokat is csinálnék, de addig csak kitalálom és megcsináltatom. . . :-)
    Sinny, én is sok mindenbe belevágok egyszerre, és nem mindig jutok midegyik végére. . . Ez különben a rák anyámra is jellemző, ő van mikor 3 könyvet is elkezd olvasni. . . :-)
    előzmény:
    grímusz (74)
     
  25. 2003. október 8. 13:2477.
    Udvozlet!
    Valami lehet a Skorpiokban, mert nagyon sok Skorpio-Ikrek parositasrol hallottam mar. . .
    Akit ismerek kozuluk es nekem is szimpatikus, az mind nagyon spontan es eredeti otletekkel tud eloallni, vagy automatikusan reagal a mi otletunkre. . .
    előzmény:
    Sinny* (75)
     

Címlap

top