Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ikrek

grímusz
Létrehozva: 2003. október 7. 15:19
Mar tobb weboldalon talakoztam kulonbozo csillagjegyu topikkal, de Ikreket sehol nem lattam...
Szerintem mi is vagyunk paran:-))
Nekem Edesanyam es Noverem is Ikrek:-)))
Nektek milyen tapasztalatotok van az Ikrekkel, sajat magatokkal??
  1. 2003. október 8. 13:2176.
    Nem lettel felreertve es ne menj el ezert:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_155292 (72)
     
  2. 2003. október 8. 13:1775.
    Szép jónapot Mindenkinek!
    Jómagam is Ikrek jegyben születtem de pont az ucsó napján 21. én.
    Csak megerősíteni tudok mindenkit a jellemzésünkben. Pozitív dolognak talán a kivánló diplomáciai készségünket említeném, mindenhol, mindenkivel megtaláljuk a hangot, bárhol megálljuk a helyünket. A szépre, a romantikára , a művészetekre nagy az igényünk. Alapjában véve melegszivűek, barátságosak vagyunk. Negatív dologként a csapongást említeném Mindenben. Képes vagyok egyxerre belevágni számos dologba, de egyikre sem tudok kellő figyelmet szentelni. (2éve elmentem versenyszerűen úszni de nem köt le eléggé).
    Partnerkapcsolataimban maximálisan a skorpió vezet, a volt vőlegényemmel 11 évig voltunk együtt, azóta pedig kizárólag csak a Mérlegekkel tudok igazán jó harmónikus kapcsolatba kerülni. .
    előzmény:
    micsi12 (69)
     
  3. 2003. október 8. 13:1774.
    micsi12
    A negativ energiaval kapcsolatban lehet, hogy csak en vagyok ilyen szerencses??? Igaz, hogy nagyon sokat ragom magam rajta, de a vegen megtalalom a helyet, es onnantol kezdve mar nem foglalkoztat, csak akkor, ha veletlenul valmai hasonlo helyzet adodik. .
    Sokaig en is gyujtogettem mindent, sot a mai napig elrakok par dolgot, de valamiert leszoktam arrol, hogy nagyon kotodjek targyakhoz. .
    A volt parkapcsolataimat pl. ugy tudom teljesen lezarni, ha semmi emlek nem marad rola, vagy csak minimalis, ami nem erdekel. . . Idetartozik az is, hogy ha egyszer valamit lezartam, akkor nem is akarom latni az illetot soha tobbe. . . nem tudok utana barat maradni. . . tunes es kesz:-))
    Nekem eddig csupa olyan kapcsolatom volt, ami csillagjegy szerint nem passzol hozzam. . . most keresem azt, aki egy eletre szol:-)))) az sem lenne gond, ha a csillagok is mellenk allnanak:-)))
    A rendmania ram is jellemzo. . . A kornyezetem sokszor kiakad, mert mindig pakolok. . Lehet, hogy ez egyfajta egyensulyt biztosit?? Nem tudom, de nagyon szeretem a tiszta es rendes otthont, vidam szineket. . . A lakasom [pl. mindenkinek nagyon tetszik. . . en festettem, folyamatosan alakitom. . . . Eddig aki latta mindenki azt mondta, hogy vidam, szines egyenisegre vall. . . ez a par sor meg ondicseretre:-)))
    Az is igaz ram, hogy szinte minden temapban erdeklodom feluletesen, de ha valamihez nem tudok hozzaszolni, akkor nem szegyellek kerdezni sem:-))
    Nagyon szeretek olvasni, sok kulonbozo temaju konyvet olvasok egyszerre. . . ez is jellemzo rank. . :-))
    előzmény:
    micsi12 (68)
     
  4. 2003. október 8. 13:1773.
    micsi12
    A negativ energiaval kapcsolatban lehet, hogy csak en vagyok ilyen szerencses??? Igaz, hogy nagyon sokat ragom magam rajta, de a vegen megtalalom a helyet, es onnantol kezdve mar nem foglalkoztat, csak akkor, ha veletlenul valmai hasonlo helyzet adodik. .
    Sokaig en is gyujtogettem mindent, sot a mai napig elrakok par dolgot, de valamiert leszoktam arrol, hogy nagyon kotodjek targyakhoz. .
    A volt parkapcsolataimat pl. ugy tudom teljesen lezarni, ha semmi emlek nem marad rola, vagy csak minimalis, ami nem erdekel. . . Idetartozik az is, hogy ha egyszer valamit lezartam, akkor nem is akarom latni az illetot soha tobbe. . . nem tudok utana barat maradni. . . tunes es kesz:-))
    Nekem eddig csupa olyan kapcsolatom volt, ami csillagjegy szerint nem passzol hozzam. . . most keresem azt, aki egy eletre szol:-)))) az sem lenne gond, ha a csillagok is mellenk allnanak:-)))
    A rendmania ram is jellemzo. . . A kornyezetem sokszor kiakad, mert mindig pakolok. . Lehet, hogy ez egyfajta egyensulyt biztosit?? Nem tudom, de nagyon szeretem a tiszta es rendes otthont, vidam szineket. . . A lakasom [pl. mindenkinek nagyon tetszik. . . en festettem, folyamatosan alakitom. . . . Eddig aki latta mindenki azt mondta, hogy vidam, szines egyenisegre vall. . . ez a par sor meg ondicseretre:-)))
    Az is igaz ram, hogy szinte minden temapban erdeklodom feluletesen, de ha valamihez nem tudok hozzaszolni, akkor nem szegyellek kerdezni sem:-))
    Nagyon szeretek olvasni, sok kulonbozo temaju konyvet olvasok egyszerre. . . ez is jellemzo rank. . :-))
    előzmény:
    micsi12 (68)
     
  5. Torolt_felhasznalo_155292
    Torolt_felhasznalo_155292
    2003. október 8. 13:1672.
    félre lettem értve azthiszem. inkább megyek:-)))további szép napot minden ikreknek. -))))
    előzmény:
    grímusz (65)
     
  6. 2003. október 8. 13:1571.
    És az emlékek gyüjtögetésével hogy állsz?
    előzmény:
    exe2 (70)
     
  7. 2003. október 8. 13:0870.
    Az én férjem szűz, utálja a rendetlenséget, a lányom is szűz ő viszont azt mondja a zsenik a káoszban is kiismerik magukat. Én még soha nem engedtem ki a gőzt. Viszont kreatív nem vagyok egyáltalán.
    előzmény:
    micsi12 (68)
     
  8. 2003. október 8. 13:0369.
    "A másik, apukám is ikrek volt. . . " Nem a másik apukám, belőle csak egy volt. . . Kimaradt egy vessző. . . :-)
    előzmény:
    micsi12 (68)
     
  9. 2003. október 8. 13:0168.
    Sziasztok, sokan lettünk:-)
    Grímusz kérdezted, hogy el tudjuk-e tüntetni a negatív dolgokat az életünkből?. . . Hát, én nem, sőt nagyon sokáig "marcangolnak", sajna. . . És ha valamit elrontok az is nagyon tud bosszantani sokáig:-(
    A másik apukám is ikrek volt, ő is olyan volt, mint én, hogy sokáig nyelek bizonyos dolgokat, (pl. valaki megjegyzéseit), de aztán kieresztem a gőzt és elmondom a véleményem. . . Hol burkoltan, hol nyíltan az illető szeme közé, ami nem mindig kedves. . .
    Anyu rák, vele nem értjük meg sokszor egymást. . . rá is jellemző a 2 én. . . Egyszer jókedv, egyszer hiszti, megsértődés, duzzogás, sírás. . . szörnyű. . .
    A lányom is rák, a fiam szűz. A lány gyüjtögető, rendetlen, izgulos, a fiam szereti a kényelmet, a megszokott dolgokat, ő szereti a rendet. . . Én is rend-mániás vagyok, én is ragaszkodom tárgyakhoz és szeretek gyüjtögetni. . .
    Azt még nem tudom, hogy írta-e vki, hogy emlékekkel hogy álltok? Én imádom gyüjteni az emlékeket, külön dobozokban, mindenről. . . Sok apróságok, ragaszkodom hozzájuk. . . A másik a kreatívitás. . . én annak mondhatom magam, és ti?
    Ezen kivül nagyon szeretem a romantikát. . . és a kényeztetést. . .
    előzmény:
    grímusz (55)
     
  10. 2003. október 8. 12:5967.
    Valoban nem vagyunk linkek. . . minek olyan dolgokkal foglalkozni, amin nem tudsz valtoztatni? Lehet, hogy csak hamarabb felmerjuk, hogy erre nem erdemes energiat fecserelni??
    Nagyon pozitiv beallitottsagu jegy vagyunk, aki a problemak utan, hamar talpraall es mindenben meglatja a pozitivumot. .
    Lehet, hgoy csak az en Iker ismeroseim ilyenek, de mi eszrevesszuk a masik pozitiv tulajdonsagait, es azt akarjuk erositeni, ahelyett, hogy kritizalnank. . (azert abban is jok vagyunk. . )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (66)
     
  11. Torolt_felhasznalo_486670
    Torolt_felhasznalo_486670
    2003. október 8. 12:4066.
    Tény, hogy sokan azt gondolják linkek vagyunk, pedig szerintem csak nem tulajdonítunk bizonyos dolgoknak olyan nagy jelentőséget, nem görcsölünk mindenen. "Take it easy" felfogás.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_155292 (64)
     
  12. 2003. október 8. 12:3165.
    Szerintem amirol irsz, az altalanos emberi tulajdonsag. . . nem csak velunk fordul elo, hogy nem merjuk fel a helyzetet, vagy nem tudunk teljesen rahangolodni a masikra. . .
    Lehet, hogy a Merleget is ugyanugy idegesitene ez a dolog, mert O is csak ember?
    Nem minden fugg a csillagjegytol:-)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_155292 (64)
     
  13. Torolt_felhasznalo_155292
    Torolt_felhasznalo_155292
    2003. október 8. 12:0564.
    :-))nem azért idegesitenek néha fel, mert utálatos vagyok, hanem egyszerüen teljesen másképp állnak a dolgokhoz mint én, aki bika, oroszlán asc. . Szoval ami egyben elbüvölö, a könnyedség, és röpködés, bizonyos sziutáciokban pont negativ. Mondjuk ez minden jeggyel igy van, attol függ nyilván hogy kivel szemben, egy mérleget pl. biztos nem idegesitene az emlitett példa:-)))))üdv.
    előzmény:
    grímusz (60)
     
  14. 2003. október 8. 11:4063.
    Exe2
    Sajnos mi mar majd 2 eve elvaltunk. . .
    O nekem tul nyugis volt. . . hianyzott belole a hatarozottsag, vagy nem is tudom mi.
    Nem semmi lehet ket ilyen jegyu gyerekkel. . . Irtam, hogy a Skorpioval en jol kijovok barati szinten, sokat tudunk egymasnak nyujtani szellemileg es emberileg. A Szuz nekem sokszor onfeju, akaratos es makacs. Van par az ismeroseim kozott es szerintem tobb szerepet jatszanak, mint az Ikrek, ha az erdekuk azt diktalja.
    előzmény:
    exe2 (62)
     
  15. 2003. október 8. 11:3562.
    Nekem a fiam skorpió a lányom szűz. A fiammal bár már 23 éves soha nem volt még hangos szóváltásunk sem. A lányom aki szűz teljesen más mint a férjem. Szerintem a szűz nőkkel ki lehet jönni, bár ők is céltudatosak de velük meg lehet beszélni a problémákat a szűz férfiakkal nagyon nehéz.
    előzmény:
    grímusz (60)
     
  16. 2003. október 8. 11:2761.
    Már nem vagytok együtt? Mi már 25 éve nyúzzuk egymást. Nálam is majdnem elszakadt már egy párszor de még bírom, még úgy is, hogy családi vállalkozásban a nap 24 órájában együtt vagyunk.
    előzmény:
    grímusz (16)
     
  17. 2003. október 8. 10:4360.
    Sok embert idegesit az Ikrek stilusa. . . sokszor csak azert, mert ha olyanjuk van, akkor a legutalatosabb egyennel is megtalaljak a hangot. . . :-))
    Spontanitas, erdekesseg. . . en szeretem ezeket. . . a vizonto kulonben nekem is bejon, valmaint, ami szinten meglepo a Skorpio is. . . a legjobb baratnom Skorpio, a masik Vizonto:-)))
    Mindegyik mas, es ez benne a jo. . mindegyik enemhez kapcsolodik valamelyik es ok is jol kijonnek egymassal:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_155292 (58)
     
  18. 2003. október 8. 10:3959.
    Silvi!
    Irtam, hogy nalunk is ez volt a helyzet. . Egy ideig nagyon imponalt, hogy milyen nyugodt, de sajnos ez nem volt eleg. . .
    Eleg foldhozragadt volt hozzam. Azt szoktak mondani, hogy a kapcsolta megromlasakor azokat fogod a legjobban utalni a masikban, ami az elejen tetszett. . . Hat engem idegesitett a nyugodtsaga, ami sokszor mar lustasagba ment at. Mindent nekem kellett elintezni. . ha fel kellett adni egy csekket, akkor elotte meg egyszer felhivott, hogy miert? hol? hogyan? minek?. . . Mikor megkerdeztek, hogy akarunk-e gyereket, mindig mosolyogva tudtam mondani, hogy majd igen, ha ezt az elsot felneveltem rendesen:-)))
    előzmény:
    Silvi (57)
     
  19. Torolt_felhasznalo_155292
    Torolt_felhasznalo_155292
    2003. október 8. 09:2858.
    engedtessék meg egy negativum:-))a spontanitás, meg érdekesség mellett, baromi idegesitőek tudnak lenni. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2003. október 8. 09:2757.
    hát, nem is tudom. Elég nehéz kijönni vele, én akaratos vagyok, ő pedig a teljes nyugalom. 2éve élünk együtt, minden papír nélkül, de szeretném, ha hozzám tartozna. Met így teljesen bizpnytalannak érzem a dolgot. Olyan, mintha a házvezetője lennék, aki főz, mos, takarít. És ha azt akarom, hogy segítsen, akkor meg kell kérnem. Mert magától nem veszi észre a dolgokat. Azt sem, hogy éppen nagytakarításban vagyok. És hát anyuci eléggé elkényeztette. Hát ennyi, de azért szeretem.
    előzmény:
    grímusz (55)
     
  21. Torolt_felhasznalo_155292
    Torolt_felhasznalo_155292
    2003. október 8. 09:2356.
    sziasztok, erről a szűz dologrol jut eszembe az én kedvesem is ikrek, és mindig odákat zeng hogy a szüzekkel milyen jol kijön. . . meg a vizöntökkel. A szűz dolgot azért nem értem mert ugye földjegy, ami elvileg nem feltétlenül jó egy ikreknek. nem igazán értem. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. október 8. 07:1455.
    Szia Silvi!

    Erdekesek ezek a csillagjegyek. . mit akarunk mi egy Szuz jegyu ferfitol??
    Az en ferjem is Szuz volt, es valahol inkabb az anyjanak ereztem magam a hazassag vegere, mint a felesegenek. 2 eve, hogy elvaltunk, es ha nen lennenek fenykepek, akkor nem is emlekeznek ra, hogy ferjnel voltam.
    Ti is el tudjatok tuntetni igy a negativ dolgokat az eletetekbol?
    Nem azt mondom, hogy szonyeg ala soprom, de ami negativ, azt megprobalom hamar elfelejteni. Rossz pillanatokban elojon, de amugy inkabb a jo dolgokat probalom eszrevenni:-))
    előzmény:
    Silvi (49)
     
  23. 2003. október 8. 07:0954.
    Yang32!
    Amit irtal, hogy sokszor szerelmes vagy a szerelembe, az velem is elofordult mar, sot! meg nem voltam igazan szerelmes.
    A Merleg aszcendensnel olvastam ezt a jellemzest.
    Az Anya Gyermek viszonynal irtam, hogy nalunk is ez a helyzet. koztunk 2 nap van:-))
    Osszesen 4 Iker van szuk csaladban 1 heten belul:-))
    A multkor megkerdezte az Unokahugom, szinten Ikrek, hogy "En is olyan kulonleges es erdekes vagyok, mint te?"
    Sokszor hangzik el az Ikrekkel kapcsolatban, hogy masok. Tenyleg szeretjuk a titokzatossagot, valamint a kulonleges egyedi dolgokat.
    Sokszor idegesit a hetkoznapi egyhangusag. A spontanitas az, amivel barki le tud venni a labamrol:-))
    Nekem volt Ikrekkel kapcsolatom, de O szerintem inkabb Rak volt. . Juni 20. .
    Van a csaladban Ikrek-Ikrek parositas jelenleg is. . .
    Azt hittek mindketten, hogy soha nem lesznek szerelmesek. . . no nezd, es megis:-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_183717 (46)
     
  24. 2003. október 8. 06:5953.
    En erre csak racafolni tudok, mert nalunk pont ebbol a 2 jegybol all ossze a csalad. Nok Ikrek, ferfiak Oroszlan:-)
    Szerintem mi nagyon jol kijovunk egymassal, bar lehet, hogy az oroszlannak neha meglepetest okoz az Ikrek valtozatossaga, de ezt nem fogjak fel negativ elmenykent:-))
    előzmény:
    zizimanó (34)
     
  25. 2003. október 7. 19:4452.
    :)))) Úgy bizony! :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_486670 (51)
     

Címlap

top