Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Vibrációs tréner

szepk
Létrehozva: 2007. november 14. 20:34
Sziasztok!
Nemrégiben kaptam a páromtól egy ilyen szerkentyűt, de a leírásából nem sokat tudok kivenni. Ha netán valaki tudna nekem segíteni hogy miként is kell ezt a gépet használni, nagyon hálás lennék!
Ha jól tudom, ilyesfélét is használt Béres Alexandra is most a Nagy fogyás edzéseinél is, ilyesfélén edzettek a játékosok. De én ezt a részt nem láttam.
A típusa: BM1500, Power trainer.
Csatoltam egy képet is a gépről.
Köszönöm előre is a válaszotokat!

  1. Torolt_felhasznalo_725241
    Torolt_felhasznalo_725241
    2009. november 17. 14:1834.

    Sziasztok!

     

    Azért írok, mert elég érdekes dolgokat olvastam itt a vibrációs trénerről....

    Én ezen tartok edzéseket:

     

    Annyi a lényege, hogy statikusan többféle pózt ki kell tartani kb  fél- 1 percig ez edzettségtől függ. Vannak különböző pozíciók. A telejes testet meg lehet vele dolgoztatni, és segít a zsírt izommá formálni, szálkásít, és feszsség tesz

    Remélem segítettem kcisit:-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_720997
    Torolt_felhasznalo_720997
    2009. Április 19. 15:0433.

    Kedves Szepk!

     

    Ha szeretnél mindent tudni a vibrációs tréningről és elsajátítani valamit neten keresztül a gép használatából keresd a www.bodycoach.hu-n.

     

    Ez egy professzionális gép,(a legjobb amit itthon lehet kapni)profi szakmai háttérrel,és már sok helyen lehet használni.

    Én több mint hét éve használom,fantasztikus dolog.Egy testedzés ami rövid de hatékony,bárki használhatja edzettségi szinttől függetlenül.

    Erősít, zsírtéget, feszesít és nagyon rövid idő alatt eltünteti a narancsbőrt.

    Gyakorlatok is vannak a weboldalon.

    Az áprilisi Piknik Magazinban is írnak róla,és a májusi Kiskegyed és Fittben

    is lesz egy cikk a vibrációs terápiáról.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2007. november 20. 20:3132.
    4-5 percig???
    Hát akkor ott halok meg a gépen!

    Na jó, majd akkor így is kipróbálom. Ma pihenek, tegnap egy kicsit többet edzettem és most izomlázam van...
    Na nem a rázógéptől, hanem a felülésektől.
    És milyen pózokat kellett csinálnod? Amiket a képen is látunk, amit találtál??
    előzmény:
    jszlami (31)
    2007-11-20  11:31
  4. 2007. november 20. 11:3131.
    Nekem a szalonban azt mondták, hogy 4-5 percig tartsam magam 1 pózban. Így kb 35 percre jött ki egy edzés. De azt is mondták, hogy sose csináljam 45-50 percnél tovább, mert az megviselheti a szervezetet (nem tudom miért). Először a leggyengébb fokozaton csináltam, akkor nem sokat éreztem, pedig a csajszi azt mondta, hogy olyan izomlázam lesz, hogy csuda. Másodszorra viszont, amikor közepesre kapcsoltam, már jobban megéreztem. Ráadásul bekentem magam vérkeringést fokozó paprikakrémmel. Na, a rázással együtt úgy bizsergett a combom!!! Állítólag az is jó, ha jól beöltözöl, esetleg izzasztónadrágot húzol. Annyira sokszor sajnos nem voltam, hogy ennyire leteszteljem a dolgot. 
    előzmény:
    szepk (30)
    2007-11-19  22:13
  5. 2007. november 19. 22:1330.
    Köszönöm, ezen már valami látszik.
    Az a baj, hogy a leírásban, amit kaptam hozzá, szinte semmit nem ír. Vannak pózok, és ennyi. Hogy mire jó, meddig kell tartani, nem írja.
    Ma már 15 percig rázattam magam, és tök jó volt! Bár néha nagyon nehéz volt tartani magam...
    előzmény:
    jszlami (28)
    2007-11-18  23:33
  6. 2007. november 19. 21:5129.
    Köszönöm, meglesem...
    előzmény:
    jszlami (28)
    2007-11-18  23:33
  7. 2007. november 18. 23:3328.
    Ja, meg az is, hogy mit mozgat meg
    előzmény:
    jszlami (27)
    2007-11-18  23:33
  8. 2007. november 18. 23:3327.
    Szia!
    Én ezt DreamHealther néven próbáltam egy szépségszalonban. Esetleg keress rá erre a neten. Én ezt talátam : http://www.spyder-group.com/prod_dreamhealther.htm
    A jobb oldalon le vannak rajzolva a pózok. Nem kell mozogni közben, csak tartani magad az adott pózban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top