Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szabás-varrás, varrógép

Torolt_felhasznalo_840098
Torolt_felhasznalo_840098
Létrehozva: 2003. október 7. 10:10
Sziasztok.
Régen volt itt ilyen topik, de behalt. voltak rajta nagyon klassz ötletek anyagvásárláshoz.
Szeretném, ha ez hosszabb életű lenne.
Én éppen egy ELNA 2130-as gép megvásárlására készülök. Kinek mik a tapasztalatai?
Anyagot a Keletinél a Máthé textilben és a Móriczon a 3-as busz végállomásánál szoktam venni.
A szabásminta természetesen burda, de találtam már a neten olyan címet ahonnan lehetne rendelni is.
pl. itt.
www. patternshowcase. com
rendelt már valaki a netről mintát?
  1. Torolt_felhasznalo_860109
    Torolt_felhasznalo_860109
    2005. Április 8. 21:51202.
    SZIASZTOK

    HA ÜGYESKEZÜ VARRÓNŐKRÓL TUDTOK AKIK SÉRÜLTEK , VAGY LESZÁZALÉKOLTAK , VAGY ÉPPEN TI VAGYTOK AZOK AKIK EZT A TOPIKOT OLVASSÁTOK , IRJATOK , DOLGOZZUNK MAJD EGYÜTT EGY CSALÁDIAS CSAPATBAN HIVJATOK A 20 3522348
    AS SZÁMON VAGY EMAILON JOZSAEVI@CITROMAIL. HU DE IDE A TOPIKRA IS IRHATTOK SZIASZTOK , MONDJÁTOK EL SZERINTETEK MILYENNEK KELL LENNI EGY IGAZÁN CSALÁDBARÁT KIS VARRODAI MUNKAHELYNEK , SZIASZTOK . ÉVI.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top