Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Tupperware edények

Torolt_felhasznalo_869166
Torolt_felhasznalo_869166
Létrehozva: 2003. október 6. 20:28
Beleszerelmedtem a Tupperware edényekbe, szinte mindegyiket kipróbáltam. Szivesen meghallgatnám a ti véleményeteket is ezekről a termékekről, s ha van jó receptetek, akkor azt nagyon megköszönném. Gyüjtök mindent ami Tupper, régi katalógusokat, árlistákat, stb. Ha van ilyenetek, és elkülditek, hát ... a részleteket majd megbeszéljük.
Köszi
  1. 2009. július 27. 11:225901.

    Szaisztok!

    Segítséget szeretnék kérni. A hétvégén sikeresen eltörtem a konyhai mindenttudómnak a tekerőjét. Vagyis a tekerőkarból belülről kitört 3db receszerűség, és így már használhatatlan az eszköz. Hogyan tudnám a tekerőkart pótolni? Még 2004-ben vagy 2005-ben vettem, nagyon szeretem, és sokat is használtam, ezért jó lenne, ha újra működőképes lenne. Jelenleg nem ismerek senkit személyesen, aki Tupperware termékekkel foglalkozik, ezért itt próbálkozom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2009. július 24. 10:105900.
    Sziasztok! Bp. III. kerületben szeretnék új tupperes termékeket vásárolni, ha vki tud segíteni, kérem szépen, írjon privit. Jó lenne mielőbb, ill. esetleges akciós, korábbi színekben maradt termékek is érdekelnek, főleg baba-dolgok, ill. kisméretű frissentartó dobozok, pontosabbat majd priviben. Köszönöm!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Wtt
    Wtt
    2009. július 20. 00:425899.

    Csokitorta

     

    10 dkg étcsokoládét, 5 dkg margarinnal mikróban ˝ - 1 perc alatt felolvasztok,

    hozzáadok:

    12 dkg kristály cukrot, 1 vanília cukrot, (ízlés szerint) egy kis rumot, (ha már nem túl meleg) 2 egész tojást, 10 dkg lisztet, amiben előzőleg ˝ csomag sütőport elkevertünk, és 1 dl tejet.

     

    Homogén masszává keverjük, és mikrohullámú sütőben 8 perc alatt (kb. 700 watton) készre sütjük.

    ma ezt készítettem. szilikon király formában. a teljes elkészítési idő nekem 34 perc volt. De mindenki másnak lehet ez rövidebb idő is.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. július 7. 11:145898.

    Kedves Meli!

    Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Ki is másoltam a recepteket, és próbálkozom velük.

    előzmény:
    m.m.meli (5887)
    2009-07-06  13:52
  5. 2009. július 7. 10:405897.

    Azt szeretném kérdezni, hogy a tupperware kivi színű 7,5 dl.-es sportkulacsot lehet még vagy újra kapni?

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_869166 (1)
    2003-10-06  20:28
  6. 2009. július 6. 13:575896.
    jaj de beindultam......jo étvágyat  a finomságokhoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2009. július 6. 13:565895.

    Tzatziki (Görög saláta)11.

    Hozzávalók:

    1 nagy kígyóuborka, 1 kis pohár joghurt, 1 csomag sovány túró, 2 gerezd fokhagyma, só, bors

    Elkészítése: Az uborkát és a fokhagymát a Konyhai Mindentudóval apróra vágjuk, majd hozzáadjuk a többi alapanyagot. Utána ízesítjük és krémessé keverjük. Finom friss kenyérrel tálaljuk.

     

    Répakrém Gálné módra

    Hozzávalók:

    6 db répa, 15 dkg reszelt Trappista sajt, 1 pohár natúr joghurt, 2 gerezd fokhagyma, 1 kanál Delikát

    Elkészítése: A répát és a fokhagymát összeaprítjuk, hozzávalókkal összekeverjük és friss kenyérre kenve kínáljuk. Pirítós kenyérre kenve is nagyon finom.

     

    Fokhagymás-tojásos csirkemájpástétom

    Hozzávalók:

     30dkg csirkemáj, 12,5 dkg. Rama Margarin, 5 db főt tojás, 2 db lilahagyma. Petrezselyemzöld, 4 gerezd fokhagyma,
    4 evőkanál mustár, bors, vegeta, só.

    Elkészítés:  Kevés margarinon megpároljuk a zúzott fokhagymával, borssal, vegetával a csirkemájat az Ultraplusszban.
    A kihűtött májat a Szilikon maffinban főtt tojással együtt pépesítjük a Konyhai Mindent-tudóba. Margarinnal, mustárral, finomra vágott lilahagymával, petrezselyemmel együtt simára keverjük, sóval borssal ízesitjük.

    Tálaláskor pirítóst, paradicsomot és hegyes erős paprikát adunk mellé.

     

    Tepsis röszti

    Hozzávalók:

    1 kg burgonya, 20 dkg húsos füstölt szalonna , 10 dkg füstölt kolbász, 2 tojás, 3 evőkanál liszt, só, bors, reszelt szerecsendió.

    Elkészítése: A meghámozott burgonyát kettévágva tesszük a konyhai mindentudóba, és összeaprítjuk. A kolbászt kicsire összekockázzuk. A szalonnát vékonyra felszeleteljük, és kibéleljük vele a tepsi alját. Összekeverjük a burgonyát, a kolbászt, a tojásokat, és a fűszereket, majd a tepsibe simítjuk a masszát. Tetejét megszórhatjuk kukoricadarával, és vajdarabkákat is tehetünk rá, de ez el is mararadhat. Forró sütőben kb. 40 percig sütjük. Bármilyen savanyúsággal finom.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. július 6. 13:555894.

    Tonhal saláta

    Hozzávalók:

    3 db tonhal konzerv, 6 kanál majonéz, só, bors, kevés mustár

    Elkészítése: Konyhai Mindentudóban összeaprítjuk, keverjük, és frissen sült kenyérrel kínáljuk.

     

    Káposzta – sárgarépa saláta

    Hozzávalók:

    1 fej hagyma, ź fej káposzta, 2 db sárgarépa, 1 adag majonéz

    Elkészítése: Először a hagymát, majd a káposztát, végül a sárgarépát aprítjuk. Kicsit besózzuk, és összekeverjük a majonézzel. Ha szükséges tejföllel hígíthatjuk.

     

    Juhtúrós körözött

     Hozzávalók:

    20 dkg juhtúró, 20 dkg tehéntúró, 10 dkg vaj, zöldhagyma apróra vágva, kevés só, piros arany, pirospaprika, őrölt kömény, ha szükséges kevés tejfel

    Elkészítése: A hozzávalókat beletesszük a mindentudóba és alaposan összekeverjük , aprítjuk benne.

     

    Céklasaláta

    Hozzávalók:

    25 dkg ecetes cékla leszűrve, 8 dkg dió, 3db csemegeuborka, pici citromlé, 2 gerezd fokhagyma, kicsi majonéz

    Elkészítése: A hozzávalókat külön-külön a mindentudóban összeaprítjuk, a fokhagymát átpréseljük, az egészet pici citromlével és majonézzel ízesítve összekeverjük és jól behűtve tálaljuk.

     


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. július 6. 13:555893.

    Almás céklasaláta

    Hozzávalók:

    50dkg alma, 20 dkg cékla, 1 fej lilahagyma, 1 tojás, 1,5 dl tejföl, 4 dkg reszelt sajt, só, kevés bors, csipetnyi cukor, 1 mokkáskanál mustár, ˝ citrom leve

    Elkészítése:

    Az almát és a céklát durvára aprítjuk, kicsit megsózzuk, a citrom levével meglocsoljuk és a reszelt sajttal megszórjuk. A vékony szeleteke vágott

    hagymát hozzákeverjük és állni hagyjuk. A keményre főzött tojás sárgáját összekeverjük a tejföllel, cukorral, borssal és a mustárral, majd simára keverjük és a salátára öntjük. Tálaláskor a tojás fehérjét ráreszeljük.

     

    Őszibarack-túró

    Hozzávalók:

    1 kis doboz őszibarack-befőtt, ˝ citrom, 250 g sovány túró, 2 evőkanál édes tejszín, 2 evőkanál cukor, 2 evőkanál mogyoró.

    Elkészítése:

    Csepegtessük le az őszibarackokat (A levet máshoz felhasználhatjuk), és facsarjuk ki a citromot. Tegyünk minden hozzávalót a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. Zárjuk rá a fedelet és tekerjük addig, míg a túró megfelelő állagú nem lesz. Másik változat: barack helyett használhatunk banánt is (2 db).

    Tojáskrém

    Hozzávalók:

    6 db főtt tojás, 10 dkg vaj, 2 ek majonéz, 2 tk. mustár, 1-1 ek aprított snidling, petrezselyem és új hagyma zöldje, pici só és bors

    Elkészítése:  A hozzávalókat beletesszük a mindenttudóba és alaposan  aprítjuk majd összekeverjük benne.

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. július 6. 13:545892.

    Gyors csokihab

    Hozzávalók:

    250 g tejszín, 50 g cukor, 1 evőkanál valódi kakaó, mandulalikőr tetszés szerint

    Elkészítése:

    Tegyük a tejszínt a cukorral a Konyhai Mindenttudóba a keverő betéttel, és keverjük kemény habbá. Tegyük hozzá a kakaóport, és ízesítsük a likőrrel

    .

    Gyors csoki krém

    Hozzávalók:

    2 dl HULLALÁ tejszín, 4 tk. Nesquick kakaópor, ˝ dl Nesquick csokiszósz

    Elkészítése:

    Konyhai Mindentudóban öntjük, keverjük, és mindjárt a kihűlt tortára kenhetjük.

     

    Májpástétom

    Hozzávalók:

    3 db sertés májkrém, 10 dkg teavaj, 1 fej vöröshagyma reszelve, fél tubus piros arany, 3 db főtt tojás

    Elkészítése:

    A hozzávalókat beletesszük a mindenttudóba és alaposan összekeverjük , aprítjuk benne.

     

    Tojás saláta

    Hozzávalók:

    10 db főtt tojás, 6 kanál majonéz, snidling és petrezselyem zöldje apróra vágva

    Elkészítése:

    A hozzávalókat beletesszük a mindenttudóba és alaposan összekeverjük , aprítjuk benne.

     

     
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. július 6. 13:545891.

    Ázsiai saláta-mix

    Hozzávalók:

    1 póréhagyma, 50 g retek, 50 g sárgarépa, 50 g uborka, 1 evőkanál ecet, 1 evőkanál narancslé, 1 vékony szál torma, só, 1 csipet cukor.

    Elkészítése:

    Minden hozzávalót mossunk és pucoljunk meg, daraboljunk fel nagyobb szeletekre, és tegyük a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. Zárjuk rá a fedelet és tekerjük addig, míg a zöldségek apróra darabolódnak. Egy salátalevéllel tálaljuk a Kristály kis edényekben.

     

    Fűszervaj

    Hozzávalók:

    8 kimagozott olívabogyó, 8 szardellafilé, 125 g vaj, 1 evőkanál citromlé, bors.

    Elkészítése:

    A szardellafilét mossuk át, óvatosan szárítsuk meg és daraboljuk fel. Minden hozzávalót tegyünk a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. Zárjuk rá a fedelet és tekerjük addig, míg a massza összeáll. Frissensültekhez kínáljuk.

     

    Tzatziki

    Hozzávalók:

    1 kígyóuborka, 2 gerezd fokhagyma, 500 g natúr joghurt, 3 evőkanál olívaolaj, só, bors, néhány csepp citromlé

    Elkészítése:

    Hámozzuk meg az uborkát, hosszába vágjuk félbe és kaparjuk ki a magokat. Ezután daraboljuk fe. Préseljük át a fokhagymát, majd joghurttal és olajjal keverjük össze. Fűszerekkel ízesítsük.

     

    Gyümölcsszósz

    Hozzávalók:

    300 g eper, málna vagy magozott cseresznye, 2 evőkanál porcukor, ˝ citrom, 2 evőkanál gyümölcspárlat (38%).

    Elkészítése:

    Mossuk meg a gyümölcsöt, csepegtessük le jól és tisztítsuk meg. A porcukorral, a ˝ citrom reszelt héjával és a gyümölcspárlattal együtt tegyünk mindent a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel, és tekerjük addig, míg a szósz finom állagú nem lesz.

    Tonhal krém

    Hozzávalók:

    2 ecetes uborka, ˝ hagyma, 1 evőkanál kapribogyó, 1 doboz tonhal olajban (185 g), majonéz 1 tojássárgájából,
    1 evőkanál citromlé, bors, 4 szelet pirítós, 4 salátalevél, petrezselyem.

    Elkészítése:

    Az uborkákat és a hagymát vágjuk nagy darabokra, majd a lecsepegtetett kapribogyókkal, darabokra szedett tonhalakkal és a majonézzel együtt tegyük a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. Zárjuk rá a fedelet és tekerjük addig, míg a massza összeáll. A salátaleveleket borssal és citromlével marinírozzuk, majd tegyük a megpirított kenyérszeletekre, és erre kenjük rá a masszát. Petrezselyemmel díszítjük.

     

    előzmény:
    m.m.meli (5890)
    2009-07-06  13:53
  12. 2009. július 6. 13:535890.
    Hamis Pińa Colada

    Hozzávalók:

    450 dkg ananász konzerv, 3 dl habtejszín, 1 dl ananász lé (konzerv is lehet), 3 evőkanál kókuszreszelék

    Elkészítése:

    A Konyhai Mindentudóban aprítsuk össze az ananászt. Ezután adjuk hozzá a habtejszínt, az ananászlevet és a kókuszreszeléket, majd a Konyhai Mindentudó keverőfejével keverjük habosra. Töltsük ki Új Hullám pohárba, és kókuszreszelékkel megszórva tálaljuk.

     

    Francia omlett

    Hozzávalók:

    3 tojás, 1 evőkanál tej, 1 kis hagyma (30 g), ˝ zöldpaprika (TV paprika), ˝ piros paprika (pritamin), 1 csipet só, bors,
    10 g olvasztott vaj, petrezselyem.

    Elkészítése:

    Tegyük a tojásokat, tejet és a felaprított zöldségeket a fűszerekkel együtt a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. Zárjuk rá a fedelet és tekerjük addig, míg a zöldségek jó apróra feldarabolódnak és a tojás felverődik. Az így kapott tésztát osszuk 2 porcióra, tegyük az előmelegített, de nem megpirított zsiradékba és süssük át. Az omlettnek alulról világossárgára kell sülnie, felülről pedig puhának, de nem folyékonynak kell maradnia. Mindkét oldalról hajtsuk be a széleit középre és a darabolt petrezselyemmel szórjuk meg.

    előzmény:
    m.m.meli (5889)
    2009-07-06  13:53
  13. 2009. július 6. 13:535889.

    Ördögszósz

    Hozzávalók:

    2 kemény főtt tojás, ˝ hagyma, 1 alma, 2 evőkanál napraforgóolaj, 1 evőkanál mustár, 1 evőkanál citromlé, 3 evőkanál vörösbor, só, bors, 1 csipet cukor, 1 teáskanál tárkony, kevéske chilli-szósz.

    Elkészítése:

    A tojásokat hámozzuk meg, majd vágjuk félbe. Hámozzuk meg a hagymát és az almát, az almát magozzuk ki, és a többi összetevővel együtt tegyük a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. Zárjuk rá a fedelet és tekerjük addig, míg a keverék finom állagú nem lesz. Marha rostélyoshoz vagy fondue-höz kínáljuk.

     

    Krumplilepény-Tócsni

    Hozzávalók:

    500 g krumpli, 1 kis hagyma, 1 tojás, 1 evőkanál burgonyaliszt, só, olaj a sütéshez.

    Elkészítése:

    Mossuk meg és hámozzuk meg a krumplit. A méretnek megfelelően felezzük vagy negyedeljük. Hámozzuk meg a hagymát, negyedeljük és a tojással, a burgonyaliszttel és a kis sóval tegyük a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. Zárjuk rá a fedelet és tekerjük addig, míg a massza apróra darabolódik. Melegítsük fel az olajat a serpenyőben. A tésztát kanállal adagoljuk, nyomkodjuk laposra és kb. 3 perc alatt süssük meg minden oldalát ropogósra. 10-12 darab lesz belőle.

    Töltött tojások

    Hozzávalók:

    4 tojás, 40 g puha vaj, 1 teáskanál kapribogyó, ˝ csemegeuborka, 20 g nyers sonka, 1 szardella, só, citromlé, aprított petrezselyem.

    Elkészítése:

    Főzzük keményre a tojást, szedjük le a héját, vágjuk félbe a hosszabbik oldalán. A sárgáját a többi összetevővel együtt tegyük a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. (Előtte a csemegeuborkát nagy darabokra vágjuk, a sonkát pedig felkockázzuk.) Zárjuk rá a fedelet és tekerjük addig, míg a benne lévők apróra darabolódnak. Végül sózzuk meg, tegyük Hablabdába és nyomjuk a fél tojásokba.

     

     

    előzmény:
    m.m.meli (5888)
    2009-07-06  13:52
  14. 2009. július 6. 13:525888.

    Majonéz

    Hozzávalók:

    1 tojásssárgája, 1 csipetnyi só, 1 teáskanál citromlé, 1 evőkanál mustár, 125 ml napraforgóolaj, bors, paprika, porcukor, Worchester-szósz

    Elkészítése:

    A könnyebb elkészítés és a megfelelő eredmény érdekében a tojássárgája és az olaj legyen szobahőmérsékletű. Tegyük a tojássárgáját a sóval, citromlével és a mustárral a Konyhai Mindenttudóba a keverő betéttel. Zárjuk rá a fedelet és verjük fel. További keverés mellett adagoljuk hozzá cseppenként az olajat, míg a majonéz kellően sűrű nem lesz. Utólag borssal, paprikával vagy Worcheser-szósszal saját ízlés szerint ízesíthetjük.

     

    Vinaigrette mártás

    Hozzávalók:

    1 hagyma, 1 csemegeuborka (30 g), 1 szardellafilé, 2-2 szál petrezselyem és turbolya, 1 teáskanál kapribogyó, majonéz (1 tojássárgájából), só, bors, 1 teáskanál mustár, citromlé

    Elkészítése:

    Hámozzuk meg a hagymát és vágjuk nagy darabokra. A savanyú uborkát daraboljuk fel, majd öblítsük le a szardellafilét, óvatosan nyomkodjuk szárazra és vágjuk félbe. A fűszernövényeket mossuk meg és csipkedjük le a leveleit.
    A kapribogyókat csepegtessük le. Minden összetevőt tegyünk bele a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. Zárjuk rá a fedelét és tekerjük addig, míg a benne lévők apróra darabolódnak. Adjunk hozzá majonézt, sót, borsot, mustárt, és a citromlevet vagy a savanyú uborka levét. Tojásételekhez, halhoz vagy marha rostélyoshoz kínálhatjuk.

     

    Avokádókrém

    Hozzávalók:

    2 érett avokadó, 4 póréhagyma, só, bors, 2 evőkanál citromlé, egy kis chilli-szósz

    Elkészítése:

    Hámozzuk meg és magozzuk ki az avokadót és vágjuk nagyobb darabokra. A póréhagyma fehér részét vágjuk nagyobb darabokra és tegyük a többi hozzávalóval együtt a Konyhai Mindenttudóba a vágó betéttel. Zárjuk rá a fedelet és tekerjük addig, míg a keverék finom állagú nem lesz. Chip-szel vagy fondue-szószként szervírozzuk.

     

    előzmény:
    m.m.meli (5887)
    2009-07-06  13:52
  15. 2009. július 6. 13:525887.

    Konyhai mindenttudó

    „Gyorsan és ízletesen”

     

    A Konyhai Mindenttudó egy különösen praktikus konyhai készülék. Minden konyhában nélkülözhetetlen segítőtárs, mely megfelelő alternatívája az elektromos konyhai készülékeknek. A vágóbetét használatával nincs szükség többé időrabló kézi darabolásra. Ez a sokoldalúan bevethető, felhasználóbarát alkotórész másodpercek alatt felaprítja a gyümölcsöket, zöldségeket és fűszereket. Minél tovább tekeri a tekerőt az óramutató járásával megegyező irányba, annál apróbb lesz a tartalom. A keverőbetét segítségével krémet, tejszínhabot, salátaöntetet vagy mártást keverhetünk és verhetünk fel. A levehető tölcsér megkönnyíti az olaj hozzáadását
    (pl. majonézhez, öntetekhez). Az edény alján található csúszásgátló gyűrű biztosítja a stabil állást.

    előzmény:
    dodka (5886)
    2009-07-06  09:30
  16. 2009. július 6. 09:305886.

    Sziasztok!

    Kaptam tegnap egy tupperes csodát, de szinte semmit nem tudok róla. Megnéztem a honlapon, és az a neve, hogy Konyhai mindenttudó.

    Volna valaki, aki elmondja nekem, mi a lényege, hogyan használjam és mire? És mosogatogépbe tehetem?

    Köszönöm!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_639156
    Torolt_felhasznalo_639156
    2009. július 3. 12:085885.

    szia!

    endem sem zavar,de én csak ráteszek a sarkaira mindig valamit,pl:lisztesdoboz,vagy ami épp a kezembe kerül.

    A vizezést még nempróbáltam majd kipróbálom.

    szia:Bea

    előzmény:
    Cicómicó (5881)
    2009-06-30  14:34
  18. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. július 2. 15:435884.
    Köszönöm út-nak és h1973-nak a válaszát, ki fogom próbálni, igy legalább kedvem lesz használni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. út
    út
    2009. július 1. 21:275883.

    Szia!

    Van amikor elég csak a munkapultot vagy asztalt kicsit megnedvesíteni, esetleg a gyúrólapot magát.  

    Ha konyharuhára teszed, az fontos, hogy nedvszívó legyen, a műszálason csúszni fog. 

    Ha sietek s nem vizezem be, picit csúszkál, de engem pl. nem zavar. 

    Erika

    előzmény:
    Cicómicó (5881)
    2009-06-30  14:34
  20. 2009. július 1. 21:055882.

    Szia! Bevizezett, kicsavart konyharuhát kell alá tenni, azon garantáltan megtapad.

    előzmény:
    Cicómicó (5881)
    2009-06-30  14:34
  21. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. június 30. 14:345881.
    Sziasztok én még új vagyok itt de tupper rajongó, van több edényem, már a kezdetek óta használom. Tud-e valaki tanácsot adni, hogy a gyúródeszka féle nyútólapot hogyan lehet rögziteni, pár éve kaptam karácsonyra és hiába vizezem be nem tapad, nem is tudtam még használni. Én termékbemutatón nem voltam soha, a West Endben is kérdeztem, ott is csak a vizezést ajánlották. Köszi előre is ha vki válaszol.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_639156
    Torolt_felhasznalo_639156
    2009. június 30. 09:545880.

    sZIA,ELNÉZÉST HOGY CSAK IGY IROK,DE ÉN IS MEGKLAPHATNÁM EMAILBE A TUPPERWARE-S DESSZETRESBE  VALÓ RECEPTEKET,FŐKÉNT A TÚRÓ TORTÁÉS ÉRDEKELNE.

    KÖSZÖNÖM:Bea

     

    előzmény:
    út (5858)
    2009-03-31  07:46
  23. Torolt_felhasznalo_639156
    Torolt_felhasznalo_639156
    2009. június 30. 09:515879.

    Szia-sziasztok!

    ÉN IS TUPPER RAJONGÓ VAGYOK,ANYOSOM CSINÁLJA IGY 10% KEDVEZMÉNYT MINDIG KAPOK,(BÁRKINEK TUDOK IGY ADNI)ÉS ENNYIVEL IS OLCSÓBBAN JUTOK HOZZÁ.IMÁDOM AZ EDÉNYEKET,A MOST LEGÚJJABB SZERZEMÉNYEM VOLT A PUCOLÓ,HÁT CSAJOK ESZMÉLETLEN JÓ ÉS MÉLYEN ÁR ALATT MÉG JOBB ISMERITEK?JOBB-BAL KEZESEKNEK IS JÓ.

    -AZT KÉRDEZNÉM PÉKINASA VAN VALAKINEK,MILYEN??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_869166 (1)
    2003-10-06  20:28
  24. Torolt_felhasznalo_639156
    Torolt_felhasznalo_639156
    2009. június 30. 09:505878.

    Szia-sziasztok!

    ÉN IS TUPPER RAJONGÓ VAGYOK,ANYOSOM CSINÁLJA IGY 10% KEDVEZMÉNYT MINDIG KAPOK,(BÁRKINEK TUDOK IGY ADNI)ÉS ENNYIVEL IS OLCSÓBBAN JUTOK HOZZÁ.IMÁDOM AZ EDÉNYEKET,A MOST LEGÚJJABB SZERZEMÉNYEM VOLT A PUCOLÓ,HÁT CSAJOK ESZMÉLETLEN JÓ ÉS MÉLYEN ÁR ALATT MÉG JOBB ISMERITEK?JOBB-BAL KEZESEKNEK IS JÓ.

    -AZT KÉRDEZNÉM PÉKINASA VAN VALAKINEK,MILYEN??

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_869166 (1)
    2003-10-06  20:28
  25. Torolt_felhasznalo_809404
    Torolt_felhasznalo_809404
    2009. június 25. 08:425877.

    Sziasztok!

     

    Én is imádom a Tupperware edényeket, igaz, nem sokkal büszkélkedhetek az ára miatt... :(

    Nekem még a régebbi fajta tortaforma van meg, isteni joghurttortát lehet vele készíteni. Finom és egészséges! :)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top