Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

COD tea

Killa
Létrehozva: 2003. október 3. 10:18
Sziasztok,
próbáltátok már? Kinek mi a tapasztalata? Köszi szépen!
  1. 2016. január 1. 17:4992.

    "Roppant egyszerű a dolog, eldönteni a kérdést, meg kell venni, használni, és utána megnézni a leleteket."


    Aha...az egy dobozra  /19.000.-(leárazva!) gondolsz vagy inkább a szintén akciós 6 doboz/98.500.-ra?!

    előzmény:
    sanleokea (90)
    2016-01-01  15:48
  2. 2016. január 1. 17:3691.

    Nem kellett volna annyit inni és keverni...

    előzmény:
    sanleokea (90)
    2016-01-01  15:48
  3. 2016. január 1. 15:4890.

    Emberek figyeljetek, mert az elvtársak megint át akarják vágni a fejeteket. Az elvtársak nem szeretik a magyarokat, sőt gyűlölik. Mindig is ezt tették. Most pl ez a Vágó nevű, magyarul beszélő féreg elvtárs hazudozik (valami szkeptikus blogon) , meg a többi elvtársi megbízott.
    Nem tűnt fel nektek, honfitársak, hogy komoly emberek, valódi szakemberek soha nem csatlakoznak ehhez a hazudozó, magyargyűlölő kórushoz ?

    Több ismerősöm számolt be arról hogy a COD tea igenis hat.

    Roppant egyszerű a dolog, eldönteni a kérdést, meg kell venni, használni, és utána megnézni a leleteket.

    Ne az ilyen vágó-féléknek higgyetek.

    S ami még lényeges, ezt Dávid prof is folyamatosan hangsúlyozza, a COD tea NEM HELYETTESÍTI az orvosi kezelést ! Csak segíti. De határozottan, tényszerűen segíti, erről vannak beszámolók, bizonyítékok, laboreredmények, leletek.

    Persze a gyógyszer maffia, meg a magyarokat gyűlölő elvtársak az ellenoldalon vannak.....
     

  4. Torolt_felhasznalo_380015
    Torolt_felhasznalo_380015
    2011. augusztus 8. 22:2689.
    előzmény:
    Killa (1)
    2003-10-03  10:18
  5. 2008. október 21. 09:5488.

    Hátha valaki erre jár.

     

    Hol lehet beszerezni a COD teát /a legolcsóbban/? Még mit kell inni/szedni mellé???

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_540800
    Torolt_felhasznalo_540800
    2008. március 19. 21:1787.

    Sziasztok! Ez engem is érdekel, kinek mi a tapasztalata??

    Használ valamit ez a tea?

    Írjatok légyszi...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_206643
    Torolt_felhasznalo_206643
    2007. december 28. 09:2586.
    Kedves "balga"!

    elég sokára akadtam a leveledre de nagyon-nagyon felkeltette az érdeklődésemet. Én is természetgyógyászattal foglalkozom és ennek kapcsán millió kérdésem. Az első mindjárt az, hogy mennyire vagy benne egy ilyen levelezésben velem? remélem megkapod ezt az üzenetet!
    üdvözlettel: phoenix
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971046 (83)
    2007-01-06  14:35
  8. 2007. január 8. 17:3485.

    Kedves Himrdj !

    Örülök, hogy mindezt leírtad. Sokat és sokhelyen érdeklődtem a COD tea felől, de igazán lényegeset nem tudtam meg, illetve csak azt, hogy a fő "hatóanyaga" a macskakarom, amit kapszula formájában 2-3 ezer forintért lehet kapni. Nem tudni, hogy ezen kívúl még mit tartalmaz, mivel engedélyezve sincsen így nem kizárható, hogy káros hatásai is vannak. Sok mendemondával találkoztam már, történetekkel olyan emberekról, akik hallottak valakiről aki meggyógyult tóle, de olyannal még nem aki a személyes pozitív tapasztalatait leírta-elmondta volna.

    Vannak sokkal olcsóbb és ami nagyon fontos: bevizsgált és engedélyezett természetes alapanyagú táplálékkiegészítők amelyek jótékony hatásáról sokan beszámolhatnak.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299908 (82)
    2007-01-06  13:17
  9. Torolt_felhasznalo_904639
    Torolt_felhasznalo_904639
    2007. január 8. 15:0684.

    Helikobacter-fertőzésem van évek óta. 2x kaptam eradikációs kezelést, a baktérium még mindíg él bennem. Hallottam, hogy a COD-tea 5 hónapos fogyasztása alatt meglehet szabadulni ettől a baktériumtól. Szeretném ha válaszolna valaki, akinek volt már hasonló pozitív tapasztalata a teával kapcsolatban. 

    Üdv: Vica

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2007. január 6. 14:3583.

    Azt irod hogy hosszabb ideig fogyasztottatok a COD teat. Segitett valamit ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299908 (82)
    2007-01-06  13:17
  11. Torolt_felhasznalo_299908
    Torolt_felhasznalo_299908
    2007. január 6. 13:1782.
    Tisztelt Forum olvasok

    egy pár dolgot szeretnék megemlíteni a C. o. D teával kapcsolatban:

    Hosszabb ideig fogysztottuk a teát, de furcsa dolgokra lettünk figyelmesek az elmúlt időszakban.

    - mindig közvetlenül a professzor úrtól rendeltük a teát 20. 000 FT körüli áron, melyet egy szlovákiai magyar állampolgárságú nagyon közeli kollegája szállított.

    - 1, 5 év folyamatos használat után mikor egy ujabb adag teát kértünk a prof-tól , megemlítette , hogy már nem az a szlovák személy fogja szállítani mert állítása szerint őt kirugta a cégtől , különféle csalások miatt sőt az interpollal is köröztetik.

    - ezek után természetesen a proftól rendeltünk , de megdöbbentünk mikor a standard összegért már csak fele adagot kaptunk. Erre ők azt közölték, azért, mert a tea koncentráltabb lett. /számlát, csekket , blokkot, nyugtát soha nem kaptunk/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    - Majd ezt követően az érdekesség kedvéért felhívtuk azt a bizonyos szlovák embert ki idáig szállított nekünk és a prof elmondása szerint már zárt helységben kellene tengődnie. De nagyon jó egészségnek örvendett és vígan szívta a szabad levegőt valamint közölte , hogy ő továbbra is forgalmazza azt a teljes adagú teát, hiánytalanul mérsékelt kiszerelés nélkül, ugyan azzal a Logó-val , a prof fényképével a dobozon. és senki sem körözi ill, ott lakik mint eddig
    Valamint ez a személy azt említette hogy a prof új , fél adagos teája elég furcsa dolog nem tiszta az ügy és ha jót akarunk venni, akkor inkább tőle vásároljunk a továbbiakban.

    Mondanom se kell ebben az egymásra mutogatok mizériában totálisan kiábrándultunk a teából és nincs több bizalmunk benne!!!!!

    - Ha egy márkanév ill. termék le van védve egy bizonyos személy ill cég nevére , az hogy lehet , hogy mégis két helyről lehet beszerezni két különböző összetételből, és kiszerelésben.
    Mit gondolnak kedves forum olvasok ez tiszta ügy lehet?

    -Ha a tea annyira super miért nincs Magyarországon bevizsgálva pl /OETI/ stb.
    -hogy lehet itthon egy táplálékkiegészitő terméket vagy az adott esetben teát , mindenféle engedélyezési szám feltüntetése nélkül forgalomba hozzni , ill értékesíteni hagyni.
    -VAJON MI A RÉSZLETES ALKOTÓ ELEME A TEÁNAK ?????????????????
    ENNYIRE TITKOS?
    ÉS VAJON MOST KI FORGALMAZZA A VALÓBAN "EREDETI" TEÁT ?
    VAGY EZ MOST EGY NAGY ÉS ÚJ TÁRSASJÁTÉK MELYNEK IDÁIG JÓ JÁTÉKOSAI VOLTUNK ? EGYÁLTALÁN VAN EREDETI TEA ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2006. november 28. 18:5381.

    Nagyon sajnalom hogy beteg a kislanyod. A Flavin es a Beres csepp nagyon jo es aranylag konnyen beadhato egy kisgyereknek.

    A COD tea segitett mar nehany embernek de meg tobbnek nem...  De nalatok szoba sem johet mert masfel litert kell naponta egy borzaszto izu es allagu teabol meginni, meg egy felnottol is nagy fegyelmet kivan.

    Javaslom keress egy igazan jo , nagytudasu es emberseges termeszetgyogyaszt, vagy meginkabb egy doktor-termeszetgyogyaszt, aki pl. homeopathiat alkalmazna.

    Sok sikert, szivbol kivanom hogy mielobb ujra egeszseges legyen a kislanyod !!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_310517 (80)
    2006-11-28  12:55
  13. Torolt_felhasznalo_310517
    Torolt_felhasznalo_310517
    2006. november 28. 12:5580.

    Sziasztok!

    Az én kislányomnak aki 19 hónapos idegrendszeri daganatos megbetegedése van!És most találtak a talamuszban egy 3mm -es gócot!

    Mi a Flavint és a béres cseppet adjuk neki !Viszont nem tudom vajon jo -e a cod tea vagy sem?Hallotam már róla és láttam a honlapukat is de nem akkarom a gyereket olyannal tömni ami nem hogy használ de ki tudja nem árt-e!

    Ha tudtok róla valamit kérlek irjatok!

    Nagyon köszönöm!http://www.fw.hu/recklinghausenkor

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 18. 05:5579.
    Sziasztok úgy döntöttem saját érdekemben és gyógyulásba vetett hitem megtartása végett tovább nem jelenek meg ebben a fórumban.Mindenkinek gyógyulást kívánok és kitartást.
    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2006. július 16. 16:0378.
    Sajnos az a helyzet, hogy nagyon sok olyan ember van, aki abból próbál megélni, hogy beteg embereket becsap, el sem hinnéd mennyi Kapásból vagy 10 féle olyan "gyógymódot" fel tudnék sorolni, ahol iszonyatos összegekért ( akár több százezer forint!),  mindenre jó szereket, kezeléseket ajánlgatnak, persze gondosan kerülve a tényleges hatóanyag, hatásmechanizmus leírását. Sok helyen a jogi buktatókat előre kivédve úgy intézik, hogy az illető nem is a szolgáltatásért fizet, hanem beléptetik valamilyen klubba, társaságba, így utólag nem reklamálhat, hogy a semmiért kiadott x forintot, hiszen elméletben nem azért fizetett. És bizony mindezt nagyon sokan a "természetgyógyászat" égisze alatt művelik, holott sokszor közük sincs hozzá, de az egyszerű ember nem kér oklevelet, ő csak gyógyulni akar.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971046 (77)
    2006-07-16  00:09
  16. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2006. július 16. 00:0977.

    Valoszinuleg nagyon szerencses vagyok hogy nem Magyarorszagon lettem rakos...  Belgiumban meg nem hallottam nyereszkedo, rakos betegek penzen meggazdagodni kivano termeszetgyogyaszrol es a termeszetszetgyogyasz kepzes is igen magas szintu.

    Ehhez kepest az az erzesem hogy az nlc forumon csak a regularis gyogymod az elfogadott es aki mas utat (is) valaszt az jobbik esetben ostoba balek, de foleg 'sotetben bujkalo' tudomisenmilyen ugynok...

    Hangsulyozom : nem igazan a COD tearol beszelek, hisz (mint Ti sem ) nem is ismerem. De mint majdnem vegzett termesztgyogyasz egyszeruen nem birom elhinni hogy valaki, aki gyogyitasra szanta az eletet, TUDATOSAN, a markaba nevetve rakos emberek ezreit csapna be.

    Naiv vagyok ? Vagy csak nagyon regen nem elek mar Magyarorszagon ?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top