Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

COD tea

Killa
Létrehozva: 2003. október 3. 10:18
Sziasztok,
próbáltátok már? Kinek mi a tapasztalata? Köszi szépen!
  1. Torolt_felhasznalo_392910
    Torolt_felhasznalo_392910
    2006. július 15. 21:0776.

     Sziasztok!

    Egyetértek Veled, ráadásul személyes tapasztalatom is van a tea körüli misztikumokról. Megosztanám szivesen veletek, de aki hisz benne, annak igen illuzió romboló lenne. Elég   nagy csalódás volt nekem is, és megerősödött a véleményem : Tényleg az üzlet a lényeg ebben is.!!! Sajnos még egy országos hírű ismert term.gyógyász is adta hozzá a nevét, hogy egy bőrt Ő is lehúzhasson róla! Undorító volt ezt közelről szemlélni, még azt a maradék kis tiszteletet is lerombolta azon a tanfolyamon, amit szintén a haszonszerzés reményében indított. Mostani eszemmel sokad magammal, messziről kerülném. Sajnáljuk a pénzt és időt, amit elpazaroltunk a tanfolyamán. A kötelező életmód táborában is csak a termékbemutatói voltak  rakáson, persze amihez a "NEVEMET ADTAM"- főleg!! Undorító, hogy ilyen szinten is ezt tapasztalni. Pontosan ezért inog az emberek hite a term.gyógyászatban, amiért nagy kár!!! Ne vegyétek!!!!!, van olcsóbb megoldás is! Ez rablás a javából. sokan gazdagodnak belőle gátlástalanul!!! Nem a rákos betegek gyógyulását tűzte ki célul a forgalmazó HÁLÓZAT!!!!!Az nem is érdekli őket!! PÉNZ PÉNZ!!!!

    előzmény:
    Cat68 (75)
    2006-07-10  18:37
  2. 2006. július 10. 18:3775.

    Figyelmesen olvastam, ezt találtam:

    "Idd csak a COD teat, ha ugy erzed hogy segit."

    Mint majdnem végzett természetgyógyásznak, gondolom neked is az a véleményed, hogy a sok kuruzsló és áltudományos képletek-elméletek mögé bújó pénzsóvár gazember miatt a természetgyógyászat presztízse is jócskán romlott. Semmi bajom nekem a természetgyógyászattal, abban az esetben, ha leírják: itt ez a gyógynövény, ez a neve, így néz ki, erre való és így hat. Ezt hiányolom pl a COD teából.

    Eszem ágában sincs beskatulyázni téged egyetlen mondat alapján! Csak egyszerűen nem tudom megérteni, hogy ha egyszer annyi kiváló hatású táplálékkiegészítő és gyógynövény létezik, akkor miért az olyat "futtatják" amiről gyakorlatilag az árán kívűl semmit nem tudni.

    Ezúton kérek elnézést ha megbántottalak, nem állt szándékomban!

    Cat

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971046 (74)
    2006-07-10  12:53
  3. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2006. július 10. 12:5374.

    "Balga drága, miért, be van bizonyítva??? Nektek tényleg tökmindegy, csak jó nagy legyen a felhajtás körülötte, mert akkor biztos használ? "

    Kedvse Cat68, nem tudom miert teszel ilyen kijelentest rolam, mikor nem is ismersz ?

    6 eve (csont) attetes mellrakot allapitottak meg nalam, ha onkologian dolgozol Te is tudod hogy ez mit jelent. Az onkologusom nagyon ovatosan kozolte hogy  ez nagyon sulyos dolog. Az ex-ferjem talicskaszamra hordta az orvosi konyveket (mondvan hogy ne veszitsem szem elol a realitast) amik sokkal kevesbe voltak ovatosak a statisztikakkal. Ott alltam 4 pici gyerekkel egyedul a nagyvilagban egy nagyon rossz prognozissal.

    Azt tudtam akkor is hogy csodaszer nem letezik, igy (az orvosaim segitsegevel !!!) ezt magamnak kell megoldanom. Kerestem, kerestem, rengeteget olvastam. A ket legfontosabb dolog amit talaltam:

    - egy holland rakos e-mail csport, "gyogyithatatlan" betegek, akik napra keszen kovetik a nemzetkozi tudomanyos konferenciakat, kutatasokat, kezeleseket, gyogyszereket

    - a Termeszetgyogyasz Foiskola, ahol most vegeztem a 3. evet (meg egy ev es vegzett termeszetgyogyasz vagyok !!!!&nbsp A termeszetgyogyaszat nem a betegseget hanem a beteget kezeli ,  kedvenc temam, (ebbe nem merulok most bele, mert nepokig tudnek meselni rola &nbsp Nagyon sokat tanultam es meg fogok is !!!Kozben tovabbra is egyedul nevelem a 4 fiamat, tanulok, dolgozom, ugyelek a dietamra, elvezem az eletemet es nagyon boldog vagyok.Ezt csak azert irtam le hogy lasd mennyira tavol all tolem a felhajtast kovetni.  Ne skatulyazz be senkit par mondat alapjan. Es ha figyelmesen olvastad volna az uzenetemet, lathattad volna hogy nem is igazan a COD tearol irtam...

    PS: nem en vagyk draga, hanem a COD tea az...

     

    előzmény:
    Cat68 (64)
    2006-07-07  19:41
  4. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 9. 19:5773.
    Sziasztok a halászis bulimról feltettem a képeke a netre
    http://fotologue.jp/01245/ itt megtalálható Duna Outdoor Centrum néven...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 9. 06:4872.
    Nah most értem haza 6:45 jó buli volt :D Kb nem túlzok 10 órát táncoltam majdnem nonstopp max 5 perc pihenő még vettem magamnak egy ásványvizet.
    Csináltam képeket, majd felrakom ide vagy a weboldalalmon is rajta lesz szerintem..csak most assszem reggelizek és alszok egy pettyet
    Röviden annyit hogy Halásziban ez egy szigetközi falu csináltunk szabadtéri discot. Bármixerrel,stb. nagyon jól sikerült.200.000Ft ot költöttünk a bulira és előzetes becslések alapján majdnem a duplája jött vissza :D:D:D:D:D hi hi happy vagyok :D
    Szép vasárnapi napot. Nekem csodássan indult ugyanis egy hófehér kanapéról néztem a napfelkeltét kezemben egy Pohár paradicsomlével :D
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. július 8. 16:0071.

    Ez már régi téma...nem gondolom, hogy így van. Sok rosszatt hallani a gyógyszercégekről, persze, a piacon kell maradni, de akkor sem hinném, hogy bármelyik megakadályozna egy igazi áttörést. Szinte hetente jelennek meg az újabb gyógyszerek és mind egy picit azért hozzá tesz az előzőekhez, ha úgy lenne ahogy mondod, akkor ezek sem kerülhetnének piacra. Tudod (és ezt komolyan mondom) én dalolva keresnék más munkahelyet, ha azt mondanák, hogy feltalálták a daganat gyógyszerét és egyszerűen nincs beteg

    Jó szórakozást, azért majd mesélj erről az eseményről, milyen rendezvény, hol? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (70)
    2006-07-08  12:06
  7. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 8. 12:0670.
    Tudod olvastam egy érdekes hozzászólást sajna nem vágom már, hogy hol de nagyon elgondolkodtatót volt.
    Ma Magyarországon több ember dolgozik a rákkal mint ahány beteg van, nővérek , onkológusok, kutatók, ápolók, gyógyszergyártó cégek.stb.Talán nem az ő érdekük is egy kicsit , hogy ne találják fel a megoldást..Hány ember veszíttené el az állását ha meglenne a gyógymód?
    Én bizom benne , hogy találnka olyan módszert ami segítt.
    Egyébként nem a dolgozókat akartam bántani vele.hanem a nagy multicégekre gondoltam.
    Remélem segítteni fog ez a tea.
    rengeteget sportolok, vegetáriánus vagyok, sok folyadékot fogyasztok és nagyon oda figylek a tartósíttó szerekre meg egyéb adalékanyagokra. Valami hatása csak lesz.Egyébként érdekes betegség ez mert kb 10 éve vagyok rákos.Ez a mostani tüdőáttétem a levágott lábamból jött.De soha nem voltam fáradékony, vagy hasonló tünetek tapasztalója .Soha nem fájt és egyéb.
    Élem a hétköznapjaim, dolgozom , úszok, eszek ezerrel mert marha jó étvágyam van , soha nem volt szorulásos problémám. Jó a Kemótól volt de 2 hét után miután úgymond kitisztultam stabilizálódott minden.
    A Szabolcs utcai onkológiára járok.És láttam sok olyan dolgot ami meghökkentő volt.Az idős hölgy szívta a cigit ezerrel a vénái begyulladva de szabály szerűen vörös volt a vénája és akkor nekem egyarázza, hogy ő mindent megtesz az egészslégért.Aztán mondtam neki, mert ami a szívemene az a számon. hogy maga nem az egészségért tesz meg mindent hanem azért hogy minnél hamarabb meghaljon.
    nah de megint meséltem egy kicsit én már csak ilyen vagyok lehet írnom kéne egy önéletrajzi könyvet :DDD biztos sikere lenne
    Nah megyek kSzerveztem mára egy nagyszabásui szabadtéri rendezvényt ki kell mennem a helyszínre megnézni az alkalmazottakat
    Mindenkinek szép napos hétévégét kívánok.
    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2006. július 8. 09:2469.
    Sajnos a citosztatikumok ölik az egészséges sejteket, ez van-egyenlőre. Ezért mondtam, hogy mindenki jól járna, ha lenne egy olyan gyógyszer, ami kiválasztja a daganatos sejteket és csak azt pusztítja. A COD tea ilyen állítólag, hiszen semmi mellékhatása nincsen, nem rontja a vérképet, nem károsítja a vesét, májat-állítólag. Na ezt kellene bebizonyítani. Mert ha igaz, akkor megvan a "csodaszer". Ha meg nem igaz, akkor mire jó az egész?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (68)
    2006-07-08  01:44
  9. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 8. 01:4468.
    Igazad van .Sajna nem lehet megtudni mennyi rész segített a COD teából és mennyi a kezelés.
    Csak tudod én nem tudom megérteni egyyzerűen ,hogy mértenm találnak fel egy olyan gyógyszert ami kevésbé pusztítt mint ezek a kemotherápiás szerek.Én nem vagyok ellene ennek az egész gyógymódnak csak írtóra nem jó, hogy ilyen mellékhatások vannak.Kaphattam volna Amerikából egy gyógyszert ami ugyan azt tudja mint ezek a szerek csak semmilyen mellékhatás nincs.Illetve azt mondták kis magasvérnyomás, na de kevésbé annyi mint ezeknek a szereknek.Erre mi van nem kaphatom meg mert nem vagyok 21 éves.Amerikában ugye ez a nagykoruság. Így jártam...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2006. július 7. 21:5967.

    Dehogy mondom, hogy nem lehet! És ismétlem:nagyon fontos, a hit, az élni és gyógyulni akarás! Te még nagyon fiatal vagy, és bár a fiatalkori daganatos betegségek agresszívabbak általában, akkor is erősebb a szervezet, az immunrendszer, kevésbé ment tönkre a májad, a veséd, szíved, mint egy idősebb embernek. De sajnos sosem lehet egy betegségnél 100 %-os pontossággal megmondani, hogy merre tart. Felelőtlennek tartom azt az orvost, aki kijelenti pl, hogy:magának 60 % esélye van a gyógyulásra. Ez csak statisztika, és az emberi szervezet nem gép, hogy minden esetben ugyanúgy működjön!

    Ugyanígy nem tartom helyesnek, hogy miután megkérdezted, hogy mi az amit beadnak neked, akkor sem válaszoltak. Persze ehhez idő kellett volna, és egyes helyeken mintha sajnálnák a beteg felvilágosítására fordított időt

    Hidd el, hogy őszintén örülök annak, hogy jól vagy! Azt persze sosem fogjuk megtudni, hogy ebben mennyi része van a COD teának, és mennyi az előtte történt kezeléseknek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (65)
    2006-07-07  21:23
  11. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 7. 21:2766.
    Balga nagyon tetszik ahogy megfogalmaztad" De az is sokat segit ha egyszeruen kijelented hogy "meggyogyultam!!!" es ugy is gondolsz magadra, fuggetlenul attol hogy milyenek a leletek. A feltetlen bizalom gyakran csodakra kepes."és gratulálok ahhoz hogy meggyógyultál.Neked is kellemes hetet és hétévégét kívánok meg minden kedves fórumozónak
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 7. 21:2365.
    én őszinte leszek miattam akármi lehet benn ha használ.
    A másik tudom, hogy csak latinul írhatják rá.
    ez a neve ,de elmagyarázhatná valaki mi a fenét jelent a holoxan , az uromitexan, a vepesid, A Cisplatin...NA ezekent nem magyarátzák el nekem hiába kértem.
    Ami meg ma történt vele azt meg már el sem mesélem.
    Most már higgadt vagyok. tegnap bebutultam rendesen.
    Hála istennek jól vagyok rajtam nem vehető észre hogy meggyötörtek a gyógyszerek és a betegség.
    talán mert még az elejéán vagyok.de azt ne mond nekem Cat hogy ebből nem lehet meggyógyulni 100% -osan.
    Amikor én megkérdeztem mi az esélye annak, hogy egy tüdőrákos meggyógyul akkor azt mondták , hogy nem sok esély van rá.De én hiszem hogy meggyógyulok, ha meg nem akkor ez volt megírva.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. július 7. 19:4164.
    Balga drága, miért, be van bizonyítva??? Nektek tényleg tökmindegy, csak jó nagy legyen a felhajtás körülötte, mert akkor biztos használ?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_971046 (62)
    2006-07-07  18:34
  14. 2006. július 7. 19:4063.

    Igazad van, nem hiszek a COD teában, de nem azért, mert csak egyetlen utat tartok jónak. Nagyon sok "alternatív" megoldás létezik, olyanok, amik valóban segítenek , hogy az ember legyőzze ezt a súlyos betegséget, de sajnos önmagában egyik sem képes a rákot meggyógyítani. Viszont:ismerem aaz összetételüket, ismerem a hatásukat, és ismerek olyan embereket, akik évek óta használják és nem tapasztaltak semmi mellékhatást, károsodást.

    "Emberek aki egy kicsit is észhez kap
    az nem ír hülyeségeket hanem utánna néz dolgoknak. ha meg nem megy neki akkor ne gyártson téveszméket" Itt most pontosan mire gondoltál?

    A COD tea is lehetne ugyanolyan elismert és akár államilag támogatott gyógyhatású készítmény, mint bármelyik más, amelyik rendelkezik a megfelelő engedélyekkel. Erre várom a választ, hogy ez miért nem érdeke, miért nem célja a COD-ta atyjának?

    Ami meg a zárójelentéseden volt, annak az a neve, nem írhatják magyarul, ha egyszer így hívják...az élelmiszereken lévő sok E-akármennyi és egyéb adalékanyagról sem tudjuk mit takar a neve, de tuti, hogy nem vennék meg olyan konzervet a boltban, amire csak azt írják:táplálék.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (61)
    2006-07-07  01:18
  15. Torolt_felhasznalo_971046
    Torolt_felhasznalo_971046
    2006. július 7. 18:3462.

    Szia Tom, en nagyon megertelek, mert en is igen erosen ingerult vagyok ha ilyeneket olvasok :"nincs bebizonyitva hogy hasznal" meg "minden alternativ hercehurca nelkul gyogyultam meg, csak pontosan be kell tartani amit az orvos mond". Nos, ez esetben  en mar reg nem elnek...

    Idd csak a COD teat, ha ugy erzed hogy segit. De az is sokat segit ha egyszeruen kijelented hogy "meggyogyultam!!!" es ugy is gondolsz magadra, fuggetlenul attol hogy milyenek a leletek. A feltetlen bizalom gyakran csodakra kepes.  

    De igazabol nem is vagyok ingerult, mert az csak art... 

    Kellemes hetveget kivanok !!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (61)
    2006-07-07  01:18
  16. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 7. 01:1861.
    Ráírták a zárójelentésemre.de Latinul csak a virágneveket tudom .
    A másik mélységesen haragszom a Magyarországi rendszerre.At onkológusom másfél hete hív hogy mikor legyen a tüdő ct-m .Ennyit erről felőllük akár bele is halhatok.leszarják.elég ideges lettem.Én tudom, hogy mi megy ott sok a munka.de ami sok az sok.
    A másik amin gondolkodtam sokat. Téged drága Cat nem lehet meggyőzni erről soha .Megmondom miért. Mert te orvos vagy vagy legalább is közelebb állsz hozzá mint én.A tényeket akarod tudni .Nem hiszel semmi olyanban ami nem kézzel fogható és látható.Nincs bizonyíttási alapja.
    Én ott tartok hogy ha csalók ha nem az se nagyon érdekel , hisz az én sejtszámomat megnövelte .A homeopátiás gyógyszerek pikk pakk elmulasztották a hányást amikor arra is hánytam ha anyukám behozta a sárga színű zofrant.Én nem értem Mér nevezik gyógyszernek azt ami többet árt mint használ? Mért gyógyszer az ami tönkreteszi a szívet a májat a vesét.Magas vérnyomást okoz, hajhullást, sápadt hullafehér bőrt, hányást, fáradságérzetet, vénagyulladást.és még sorolhatnám mit láttam én..
    Nekem soha senki ne mondja azt hogy csak az ez egyetlen kiút van ebből a súlyos betegségből. Én nem akarom elhinni , hogy csak úgy gyógyulhatok meg ha közbe áttélem a poklot és utánna nagy valószínüséggel a halált is.
    Eszembejutott egy rövid kis dolog ami örökre belevésődött az agyamba.
    Egy onkológus mondta akit egyébként csípek mert jó fej, de nem vártam volna tőle.pont ezt.
    idézem...
    tegeztem hozzá teszem
    onk: - Szia hogy vagy Tomikám..
    Tom: - köszi jól vagyok .hála istennek mindjárt vége ennek a borzalomnak.
    onk: - dehogy van vége ne mond ilyeneket.
    Tom: -dehogynem utolsó kezelésem nekem nem kell több .
    onk: Jah hogy te erre gondoltál.
    Tom: -Mér mire kelett volna gondolnom??????
    És ilyenkor jött a pofára esés.hogy mélyen a fejében ott motoszkál hogy te ugy is belehalsz . Én full optimista ember vagyok. engem tönkre tettek , levágtáka lábam 18 évesen össze vissza kezeltek , De talpra áltam mert mindíg talpra állok bármi is fog történni .
    Vissza térve a Cod Teához mert kicsit elkalandoztam.
    Aki hisz benne az higgyen , aki nem akar hinni az ne higgyen .Mindenki maga dönti el a helyes utat. vannak olyanok aki segítenek megtalálni . és vannak olyanok aki a saját alternatív utjúkra vezetnek rá és azt ígérik a cél ugyan az.
    Emberek aki egy kicsit is észhez kap
    az nem ír hülyeségeket hanem utánna néz dolgoknak. ha meg nem megy neki akkor ne gyártson téveszméket.
    Elnézést a kicsit ingerült írásamódért de bennem van most az ideg...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2006. július 5. 18:5560.

    Azért a zárójelentésedre csak ráírták a nevét

    Igazad van. Akinek van pénze, és úgy érzi be jön neki, igya. Nincs ezzel semmi baj. Csak ne reklámozzák daganatellenes szerként, rákgyógyszerként. Mert nem az-legalábbis semmi bizonyíték rá. Miért nem akarja Dávid Professzor, hogy a találmánya valóban elismert legyen, és valóban használható legyen gyógyításra?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (59)
    2006-07-05  18:32
  18. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 5. 18:3259.
    Hát tudod majdnem hogy ez volt mikor megkérdeztem mi ez annyit mondtak ,hogy ez való a daganatra.
    mikor megkérdeztem mi ez a gyógyszer amit öt napig kellett szednem csak ynit mondtak ez is a daganatra való.
    Sok onkológián dolgozó emberrel találkoztam.És sajnos nem mindenkit érdekelt az emberek sorsa 2 kezemen meg tudnám számolni kik azok a dolgozók akik tényleg ha baj volt ott voltak.és tényleg ha kérdeztem elmondták mi ez.
    Ez a Cod tea dolog olyan szerintem akinek van pénze megveszi kipróbálja bejön neki.Örüljön .aki megveszi nem jön be nekei az keressen más gyógyulűási formát.Hisz ez is egy alternatív gyógymód.kb olyan mint az algoprim valakinek elmulassza a fejfájást valakinek nem.Hülye hasonlat de nagyjából igaz
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. július 4. 20:4058.

    A hit nagyon fontos, és az életmód is, ezt nem is tagadom. Nem akarlak meggyőzni, sőt pont azt szeretném, ha te győznél meg engem ! Írtam emailt, nem is egyet. A válaszok ugyanazok voltak:ritka trópusi növény, titkos összetétel, sőt egy "értékesítő" azt is megkérdezte:nem mindegy mi van benne, ha használ? Hát nagyon nem mindegy. Mit szóltál volna hozzá, ha annak idején a kórházban aztak volna valami infúziót, de a zárójelentésen csak az szerepelt volna:daganatellenes szer? És hiába kérdeztél volna, elhajtottak volna, hogy az nem tartozik rád...bizony fel lennél háborodva, ezt garantálom.

    Szerencsére az én családomat nem érinti ez a betegség. Sokan tudják már, ezért nem titok:onkológián dolgozom, ezért írtam azt, hogy sok beteggel beszéltem, aki itta a teát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (57)
    2006-07-04  19:47
  20. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 4. 19:4757.
    Nézd majd elválik.Én értem a te szempontodat.de sokszor a hit többet segitt , mint maga a gyógyszer.és aki nem hisz a felépülésében , mert mindere azt mondja humbug az ne is várjon felépülést.
    Ha mindenképpen szeretnéd tudni mit tartalamaz a tea.Akkor ajánlom írj em mailt nekik .Szerintem segítteni fognak neked.egyébként azt tudni kell, hogy a tea mellé egy életstílus váltás is tartozik,aki ezt nem követi vagy soszor csal az számoljon azzal, hogy nem használ.A vegetáriánus életmód és hasonló dolgok.Ez a beszélgetés kezd olyan lenni mintha azon versengenénk ki tudja meggyőzni a másikat.
    Bárkinek bármi információra szüksége van az keresse meg telefonon a központot és érdeklődjön.Személyese is megteheti ha úgy van kedve.
    Amit jó tudni, hogy mindenkinek egyénre szabott kezelési mód kell , mindenkinek más a baja.Én olyan szinten hiszek benne hogy mégh a lakásomat is bemérettem , hol folynak viszerek , és egyéb káros dolgok.
    Nem a kételkedésből lehet meggyógyulni hanem abbóll, hogy az ember hisz abban ami segitt. látni kell tapasztalni és utánna mérlegelni.
    ha más mondja nem biztos hogy el hiszed magadnak kell kipróbálnod.Egyébként megkérdezhetem ha nem vagyok túl indiszkrét hogy neked vagy a családtagjaid közül ki szenved valamilyen betegségben?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2006. július 4. 19:1856.

    Az állam pontosan azért nem támogatja a COD teát, mert teljességgel ismeretlen az összetétele. És nem 20000 Ft-os csalásról van szó, ennél sokkal nagyobb nagyságrendű az a pénz, amit így a hiszékeny és beteg emberektől beszednek. Nem tudok róla, hogy bármelyik országban gyógyszerként lenne törzskönyvezve. Természetesen én meggyőzhető vagyok, és ugyanígy a gyógyszeripar is az lenne, de ugye nem gondolod, hogy bárki "áldását adja" egy teljességgel bizonytalan összetételű és hatású szerre? A Flavin7 valóban nem oszt, nem szoroz a daganat szempontjából, de ismert az összetétele és engedélyezett. Sajnos arról sem olvastam sehol (kivéve Dávid Prof lapját és könyveit), hiteles beszámolót, hogy a COD teának bármilyen daganatellenes hatása lenne.

    Ne érts félre, nem téged támadlak. Nagyon sok daganatos beteggel beszélgettem, akik itták a COD teát, és közülük EGYETLENEGY SEM számolt be semmiféle pozitív hatásról. Jó esetben csak nem éreztek semmi változást, de sajnos sok emberre kifejezetten káros hatással volt.

    Tudom, hogy te hiszel benne, és úgy gondolod ez az ami segített neked és segíthetne sok más embernek is. Hát rajta ! Legyen egy független vizsgálat, tesztsorozat, ami bebizonyítja, hogy Dávid úrnak igaza van! Ennyire egyszerű lenne az egész.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (55)
    2006-07-03  23:20
  22. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 3. 23:2055.
    én nem is tudom , ahol ez a cég van ugye koplett rendelők titkárnők hada van.tehát én nem hinném hogy ha nem hitelen lenne akkor ennyi pénzt áldoznának egy 20.000 forintos csalásra nem érné meg .
    A rengeteg reklám anyag a könyv amit ajándékba adnak és egyéb a csomagolás.Jah azt el kell mondanom hogy miért is ilyen drága.
    Államilag nem finanszírozott termékről van szó ami annyit jelent hogy minden t a cég áll.Így érthető miért is ilyen drága.
    Amit az állam támogat az a Flavin meg egyéb majdnem csodatévő kis gyógyszerek amit semmit nem érnek.Az egészséges embernek jó immunerősíttőnek de nem egy beteg rákos embernek...
    Ez a Magyar állam.És ez a Magyar Gyógyszermaffia ékes példája. Ha az állam támogatná a COD teát akkor olcsóbb lenne de ugyebár akkor a semmit nem érő termékeket kevesebben vennék.Nos ez a probléma.Valahol olvastam , hogy régebben majd hogynem ingyen hozzá lehetett jutni a teához. de sajnos ez a múlt.Egy ciket is olvastam nemrég egy helyi újságban hogy állítólag be akarják szüntetni a teát magyarországon merthogy humbug.Akkor kérdem én a környező országokban mér van elfogadva és teljes mértékben hatásos gyógyszerként elkönyvelve?Ausztriában mér kapott elismerést a doktor úr?
    Tehát ennek múltja van jelene és remélem jövője is.ha itt megszűnik akkor megyek ki érte külföldre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2006. július 3. 23:0854.

    Oké, a "szériás" így már érthető, bár a vip még mindig nem tiszta

    Én azt gondolom, hogy minden tisztességes cég ráírja az összetételét annak, amit méregdrágán árul....nekem pont ettől nem meggyőző, nem hiteles a COD tea. Ezért próbáltam akárcsak valami hozzávetőleges infóhoz jutni az összetételét illetően, de nem sikerült, hiába kerestem meg forgalmazókat, akárkit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (53)
    2006-07-03  22:53
  24. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 3. 22:5353.
    Szia!

    Szerintem érthető módon minden olyan cég ami olyan dolgot talált ki ami meggyőzően jó nem árulja el az összetételt.Ez megérthető.
    De utánna nézek és ha találok érdemleges információt akkor írok.
    A szériás vip kemo pedig kicsit félre lett írva mert a 6-ost nem írtam oda véletlenül.
    Tehát helyesen megfogalmazva
    6 szériás vip kemo ami annyit jelent hogy 6 alkalommal kaptam infúziós és gyógyszeres kezelést.Pontosan nem tudom mit mert nincs az irodámba a zárójelentés.de kb 6 üveg folyt le és 5 napon keresztül kellett szedenem egy bordó szinű japánban készült gyógyszert.

    Olvasgattam itt a fórumban erről a zaccos dologról.Nos kiváncsi voltam így írtam egy mailt nekik.
    A következő válasz jött:
    A CoD teát lehetőség szerint zaccal együtt kell elfogyasztani, mert abban még értékes hatóanyagok találhatók, de ha ez nem megy (lenyelési problémák), akkor el is hagyhatja , vagy a későbbiek folyamán valamilyen pépes anyagba keverve elfogyaszthatja, ha ez megkönnyíti a lenyelést.
    A hatóanyagok többsége úgyis a teában van, nem a zaccban.

    Tisztelettel és szivélyes üdvözlettel: CoD team

    tehát ez a kérdés is megoldódott.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2006. július 3. 20:5652.

    Szia !

    Nagyon örülök, hogy jól érzed magad! Két dolgot szeretnék kérdezni:

    1. Mi az a "szériás vip kemotherápia"?

    2: Mi a pontos összetétele a COD teának? (mivel nem piti kis cég, nyilvánvalóan valahol leírták ezt)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_250542 (51)
    2006-07-03  02:18

Címlap

top