Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

COD tea

Killa
Létrehozva: 2003. október 3. 10:18
Sziasztok,
próbáltátok már? Kinek mi a tapasztalata? Köszi szépen!
  1. Torolt_felhasznalo_250542
    Torolt_felhasznalo_250542
    2006. július 3. 02:1851.
    Sziasztok én egy 19 éves csávó vagyok. lassan közel 3/4 éve tudom, hogy tüdőrákos vagyok./ szériás vip kemotherápiát kaptam.és mondhatni isteni csoda, hogy találkoztam olyan emberekkel akik talán mondhatni mint a mesékben az angyalok .segítettek és rávezettek olyan kezelési formákhoz amik igaz elég drágák, de ember ugyebár megad minden pénzt azért hogy túlélje ezt az egész szörnyűséget.
    A COD teáról nekem az a véleményem , hogy közel több mint fél éve iszom napi rendszerességgel.Teljesen leszűrve mert ha zaccosan innám ,vissza jönne ugyanis számomra ihatatlan úgy.
    Tapasztalataim:
    Nos abszolute jók. A közérzetem megfelelő , teljesíttő képességem 150 % és ez nem túlzás.Az ize pocsék de nekem megérte .
    Synovialis sarcomával kezdtem ez egy lágy kötöszöveti daganat a térdben.Ezt az orvosok úgy gyógyitották, hogy levágták a jobb lábam.és annyit mondtak el kéne mennem Kemóra.mivel én kis naív nem tudtam mire is vállakozom mosolyogva annyit mondtam ez a legkevesebb amit tehetek gyógyulásomért.Ha akkor tudtam volna hogy többet ártott mint használt.magas vérnyomás hajhullás ,sápadt hulla fehétr bőr. állandó hányás és minden színre , illatra elhánytam magam. Undoríttó .én úgy vélem és ezért biztos sokan megköveznek majd de ha isten úgy rendelte hogy meg kell hallnom akkor ne így.Így választottam a természetes gyógymódokat amik eddgi nagyon beváltak . Most lett vége az utolsó terápiámnak nemsokára Ct .Az eredményre kiváncsi vagyok. majd elmesélem .
    Annyit még hozzá fűznék, hogy én mivel közel lakom a COD tea központjához én nem megredelem hanem személyesen vásárlom.láttam a helyet és azt kell mondanom ez egy komoly dolog nem piti kis cég kik az emberektől pénzt lenyúlnak.Aki megrendeli vagy megvásárolja az mindenképpen jól jár, hisz ha nem is menti meg a végzet elől de mindenképpen optimális közérzetet kreál és energiát arra, hogy higgyünk a teljes felépülésben
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_665986
    Torolt_felhasznalo_665986
    2006. február 22. 09:3550.
    Zaccosan kell fogyasztani, az íze valóban rossz, de le kell küzdeni akkor is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_228791 (49)
    2006-02-21  20:56
  3. Torolt_felhasznalo_228791
    Torolt_felhasznalo_228791
    2006. február 21. 20:5649.

    Hello Hölgyek!

    Az édesanyám a héten kezdte inni a teát de még nagyon tapasztalatlanok vagyunk a fogyasztásával és elkészítésével kapcsolatban. Pocsék az íze. (Én is megkóstóltam)

    Azt szeretném kérdezni, hogy meg kell szűrni, vagy úgy "zaccosan" kell fogyasztani?

    Üdvözlettel: Lajos

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. január 23. 21:4048.
    kedves kisgonosz!keresgélés közben tévedtem ebbe a topicba.sajnos szomorú aktualitása van a keresésemnek!a férjemnek csontvelő rákja van.sajnos ezt a betegséget gyógyítani jelenleg nem lehet,ezért szeretnék mindent megtenni azért,hogy legalább amíg él,emberhez méltó életet élhessen!valaki ajánlotta a cod teát,szeretném ha a férjem kipróbálná.igaz a mi zsebünknek is egy kicsit drága,de mindenemet odaadnám érte,ha az élet minőségét javítaná,és tovább velem maradhatna!olvastam a hozzászólásod,és szeretném megkérdezni,hogy hogy van azóta a párod?azt írtad,hogy megvettétek a teát,szeretném megkérdezni,hogy milyen tapasztalata van a párodnak a teával kapcsolatban?ha nem érzed tolakodásnak,kérlek válaszolj.sok sikert,és kitartást kívánok nektek a betegség legyözéséhez!mielőbbi gyógyulást! szia katalin
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_287881 (42)
    2005-11-30  21:57
  5. Torolt_felhasznalo_829010
    Torolt_felhasznalo_829010
    2006. január 10. 22:1047.

    Igazad van csak az ember próbál hinni. De számomra is aggasztó amit olvastam a körülményekről. Még nem tudom mit teszek egyenlőre mint mondtam inni nem tudom a gyomrom sok mindent nem vesz be a kezelés után derül ki meg tudom e inni és csak aztán döntök. Addig szívom az infókat.

    előzmény:
    Cat68 (46)
    2006-01-10  19:06
  6. 2006. január 10. 19:0646.
    Egyetértek az utolsó mondatoddal:20000-ért nagyon drága egy olyan készítményért, amiről nem biztos, hogy bármire is jó...macskakarom kapszulát kb. 3000 Ft-ért bárhol lehet kapni, más hatóanyag nem hiszem, hogy van benne. De ha mégis, akkor valaki árulja el nekem, hogy mi? Nagyon kiváncsi lennék az összetételére, de sehol sem kaptam konkrét választ, a "délamerikai őserdőkben termő fantasztikus hatású növény" sajnos nem elégíti ki a kíváncsiságom
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_829010 (45)
    2006-01-09  22:33
  7. Torolt_felhasznalo_829010
    Torolt_felhasznalo_829010
    2006. január 9. 22:3345.

    Én vásároltam ebből a teából még nem tudtam használni mert a jelenlegi kemoterápia kellemetlen mellékhatásai miatt semmi érdekes illatú ízü dolog sem marad meg bennem. 

    Kérlek szóljatok hozzá ha van infótok. mert20000 ért drága ha nem jó semmire. köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_218805
    Torolt_felhasznalo_218805
    2006. január 4. 16:1144.

    Helló

    Tudja valaki , hol lehet  kapni ???

    állítólag jön egy új tea , diabetes-eseknek

    előzmény:
    Killa (1)
    2003-10-03  10:18
  9. 2005. december 1. 18:0743.

    Kedves Kisgonosz ! Monológodat végigolvasva rengeteg kérdés merült fel bennem, de csak egyet teszek fel. Ezt írtad:

    Az anyagiakról még annyit, hogy nem értem, miért oly meglepő, ha egy kizárólag dél-amerikai mikróklímában fellelhető, és más helyen mesterségesen nem tenyészthető, ritka növény, feldolgozott formában, csomagolva, 10e kilométerre elszállítva, fogyasztható formában az ember kezébe nyomva majd' 20e forintba kerül?!

    Kérlek áruld el nekem mi ez a ritka növény?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_287881 (42)
    2005-11-30  21:57
  10. Torolt_felhasznalo_287881
    Torolt_felhasznalo_287881
    2005. november 30. 21:5742.
    Különösen, ha az az egyetlen alternatíva, hogy a kalapácsgyárak zsebében levő intézmények kalapácskúrákat ajánlanak gyakran kalapácsgyár-részvényekkel rendelkező egyének, mondván, hogy százból egy-két esetben esetleg megállhat a folyamat, vagy esetlegtalánkitudja még használhat is. Nekem nincs is szükségem képzelőerőre, hogy milyen egy (bio)kalapácsos terápia - szegény keresztanyám is kapott ilyet utolsó három hónapjában. Százszor jobban járt volna az ön szlovák ismerősének Liptonjával.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_287881
    Torolt_felhasznalo_287881
    2005. november 30. 21:5641.

    - Múltkor vettem egy sárgadinnyét a Tescóban, mert a párom imádja. Vazze, most jut eszembe, hogy mintha azon is csak egy matrica lett volna, de nem mellékeltek hozzá semmilyen OETI-bevizsgálási eredményt. Ellenben ugyanezen a helyen láttom olyan OETI által bevizsgált BÚTORFÉNYEZŐT, ami CITROMOT (!) tartalmazott, két sorral lejjebb pedig olyan CITROMLEVET, amelyben citromlé nem volt, csak "természetazonos aroma" meg ilyen K-156-ok (ami mellesleg számomra úgy hangzik, mint valami tengeralattjár&oacute.

    ------VAJON MI A RÉSZLETES ALKOTÓ ELEME A TEÁNAK ?????????????????

    - Ön tudja, mi van a mosóporában? (na mi?) A samponjában? A kézkrémjében? Lizinprotodicephoentodixidilium, például? (mellesleg a tea website-ján megnézheti, mi van benne)


    ----- ENNYIRE TITKOS?

    - Lehet. Pontosan ugyanolyan titok a hétköznapi ember számára, mint az, hogy mi van a cseresznyében, a répában, a krumpliban…   


    ----- ÉS VAJON MOST KI FORGALMAZZA A VALÓBAN "EREDETI" TEÁT ?

    - Nem tom. Az nem lenne megoldás, hogy egy e-mailben megkérdezzük, mert szerintem mindketten azt mondanák, hogy ők. Nekem azért van egy tippem.


    ----- VAGY EZ MOST EGY NAGY ÉS ÚJ TÁRSASJÁTÉK MELYNEK IDÁIG JÓ JÁTÉKOSAI VOLTUNK ? EGYÁLTALÁN VAN EREDETI TEA ?

    Egyáltalán mi létezünk? Vagy csak Li-fang Chui elröppenő álmai vagyunk? Ki tudja? Azt viszont én tudom, hogy ha egy orvos azt állítja nekem, hogy húsz évvel ezelőtt skótdudát kezdett fújni áttételes rákos betegei fülébe, aztán talált még egy rakás orvost, akik szintén betegek százain kipróbálták azt a kurva skótdudát, és egytől-egyig arra a megállapításra jutottak, hogy egy résznél megállt a visszafordíthatatlan folyamat továbbfejlődése, a második résznél jelentős javulás következett be, a harmadik résznél pedig a teljes gyógyulás lépett fel - nos, én akkor megyek skótdudát venni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_287881
    Torolt_felhasznalo_287881
    2005. november 30. 21:5340.

    - Nyilván ez az első eset ebben az országban, hogy egy geciláda (ismételten bocsánat, de szerintem szépen az fogalmaz, aki érthetően fogalmaz) nyugodtan mászkálhat ide-oda. Én véletlenül - többek között - nyomdai szakember is vagyok. Ilyen csomagolást a legmezeibb tintapatronos nyomtatón is össze tudok dobni, a dobozt ezres tételben ki tudom hozni harminc forintból, Tesco gazdaságos teát meg tudok venni egy kilót öt kilóért (még le se csukhatnak, mert nem mérgeztem meg senkit). Bennem tessék bízni, nekem ez a szlovák nagyon gyanús! Én HÁROM dobozt adok 20e-ért!!! CSAK MOST! Ha kell, adok számlát is! Miről szóljon a papírdarab?

    Még egy adalék: a professzor nemcsak hogy egy magas osztrák állami kitüntetés birtokosa, hanem saját maga állította jónéhány évvel ezelőtt, hogy az osztrák kormány ADDIG 130 millió schillinggel támogatta a kutatásait. (Ha bármelyik magyar kormányról lenne szó, akkor nem érdekelnének az ilyen adatok - de ez itt az osztrák kormány.) Nyilván napi megélhetési problémákkal küzd, és kénytelen szélhámoskodni az adagokkal - szemben az ön nyilvánvalóan korrekt ismerőséről, akiről annyit tudunk, hogy ő szlovákiai magyar állampolgár.  

    ----- Ha egy márkanév ill. termék le van védve egy bizonyos személy ill cég nevére , az hogy lehet , hogy mégis két helyről lehet beszerezni két különböző összetételből, és kiszerelésben.
    Mit gondolnak kedves forum olvasok ez tiszta ügy lehet?

    - Nekem elég tiszta ügy. Van egy cipőm. 20e-ért vettem egy butikban, amely tele volt írkálva egy titokzatos szóval: ADIDAS. Egy ismerősömnek igen megtetszett ez a cipő, ő is akart venni egy hasonlót. Találkozott is a cég egy igen közeli munkatársával, aki ha nem is szlovák, ámde szemlátomást kínai volt, és ha nem is butikból, ámde egy kartondobozból árult tök ugyanolyan cipőket - féláron. Lévén kapzsi, vett is kettőt vasárnap. Tegnap meg tegnapelőtt esett az eső. Az én kétéves cipőmnek a mai napon még van talpa...  

    ----- -Ha a tea annyira super miért nincs Magyarországon bevizsgálva pl /OETI/ stb. -hogy lehet itthon egy táplálékkiegészitő terméket vagy az adott esetben teát , mindenféle engedélyezési szám feltüntetése nélkül forgalomba hozzni , ill értékesíteni hagyni.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_287881
    Torolt_felhasznalo_287881
    2005. november 30. 21:5239.

    Ezt pedig himrdj-nek, párbeszédes formában:


    ----- "Hosszabb ideig fogysztottuk a teát, de furcsa dolgokra lettünk figyelmesek az elmúlt időszakban.
    - mindig közvetlenül a professzor úrtól rendeltük a teát 20. 000 FT körüli áron, melyet egy szlovákiai magyar állampolgárságú nagyon közeli kollegája szállított.
    - 1, 5 év folyamatos használat után mikor egy ujabb adag teát kértünk a prof-tól , megemlítette , hogy már nem az a szlovák személy fogja szállítani mert állítása szerint őt kirugta a cégtől , különféle csalások miatt sőt az interpollal is köröztetik."

    - Igen, egy ideig valóban bárki által hozzáférhető volt a tea (tőlünk NY-ra fekvő országok áraihoz képest jelentősen csökkentett áron) - aminek aztán az lett a következménye, hogy egyes - már bocsánat a profán kifejezésért - geciláda "bióbizniszbótok" annyiért adták, amennyit nem szégyelltek érte kérni. Hallotam konkrétan 96e Ft-os árról is. (Ez azért már messzebb van a mindenki által megfizethető kategóriától.)

    ----- "- ezek után természetesen a proftól rendeltünk , de megdöbbentünk mikor a standard összegért már csak fele adagot kaptunk. Erre ők azt közölték, azért, mert a tea koncentráltabb lett. /számlát, csekket , blokkot, nyugtát soha nem kaptunk/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

    - Ez tényleg csúnya dolog. Én is csak egy vödörrel kaptam. És nem kaptam számlát se. Viszont nem is számlát rendeltem, bassza meg, hanem gyógyteát, és nem akarom sem költségként elkönyvelni, sem az áfát visszakérni rá! Egyébként - horribile dictu! - nem kaptam számlát a borítékokért a "hagyományos" kórházban sem - se orvostól, se nővértől! És akkor mi van - hogy a francba jön ez ide?! 

    ----- Majd ezt követően az érdekesség kedvéért felhívtuk azt a bizonyos szlovák embert ki idáig szállított nekünk és a prof elmondása szerint már zárt helységben kellene tengődnie. De nagyon jó egészségnek örvendett és vígan szívta a szabad levegőt valamint közölte , hogy ő továbbra is forgalmazza azt a teljes adagú teát, hiánytalanul mérsékelt kiszerelés nélkül, ugyan azzal a Logó-val , a prof fényképével a dobozon. és senki sem körözi ill, ott lakik mint eddig
    Valamint ez a személy azt említette hogy a prof új , fél adagos teája elég furcsa dolog nem tiszta az ügy és ha jót akarunk venni, akkor inkább tőle vásároljunk a továbbiakban.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_287881
    Torolt_felhasznalo_287881
    2005. november 30. 20:1438.

    Üdvözlet a hölgyeknek!

    Mivel 33 éves páromnak petefészekrákja van (némi áttétekkel a gyomron), és csütörtökön szabdalták fel, az utóbbi napokban némi kutatást végeztem szerte a neten a témában. Mivel a Google többek között ezt a fórumot is kidobja, bátorkodnék hozzászólni.

    Elsőként gogo2-nek:

    Ha egy - általad is ismert - neves természetgyógyász "a nevét adja" ehhez a teához, akkor szerinted mi lehet róla a véleménye? A teáról én egyébként egy általam ismert - nem neves - természetgyógyásztól hallottam, és pont annyiért vettem egy küblivel, ami fentebb (lentebb?) elhangzott. (Mellesleg - ha már az anyagiaknál tartunk -: harmadannyiba se került, mint a jelenleg félbehagyott műtét EDDIG! (A nőgyógyászati rész hentelés módszerével elvégeztetett, de mivel a párom légzése és szíve műtét közben leállt, a gyomorszabdalást elnapolták két héttel). Az anyagiakról később még azért később még értekeznék. A műtétet egy meglehetős jó hírnévnek örvendő budapesti kórház nőgyógyászatának ov. főorvosa és adjunktusa végezte. Amikor a párom tudakozódott náluk esetleges természetgyógyászati kezelés felől, készséggel elismerték, hogy NAGYON SOK esetben számukra teljesen meglepően pozitív eredménnyel járt - különös tekintettel arra, amikor kombinálva alkalmazták a "hagyományos" orvostudomány kezelésével, amelynek szörnyű mellékhatásait jelentősen mérsékli. (Vicces, hogy "hagyományos"-nak definiálok egy olyan orvostudományt, amely még jó esetben is csak 100-150 éves múltra tekinthet vissza - szemben a 10-20-50 ezer éves "kuruzslással", amivel a szakmájukra és persze egzisztenciájukra k*ra féltékeny orvosi kar nagyobbik, "porosz" része szokta definiálni a természetes módszereket űzőket.) Ezért mélységes tiszteletem mindkét orvosnak, ezzel ugyanis nyilvánvalóvá tették előttem, hogy azon "kisebbik" részbe tartoznak, akik számára sokkal fontosabb a beteg gyógyulása, mint holmi képzelt (de azért jó véres!) mundér becsülete.

    Az anyagiakról még annyit, hogy nem értem, miért oly meglepő, ha egy kizárólag dél-amerikai mikróklímában fellelhető, és más helyen mesterségesen nem tenyészthető, ritka növény, feldolgozott formában, csomagolva, 10e kilométerre elszállítva, fogyasztható formában az ember kezébe nyomva majd' 20e forintba kerül?! (ami ugyebár egy HAVI adag) Csak összehasonlításképpen: a szokásos kemo-, radio- és egyéb "hagyományos" terápiák kiegészítőjeként(!) ajánlott kezelés (Culofit, vagy mi a rettenet - nehezen jegyzek meg latin szavakat) NAPI díja jelenleg 1.500 Ft. (Gondolom ez már TB-támogatással értendő, mert a részvényárfolyamokkal elég jól álló gyógyszergyárak simán elkérnének százszor ennyit is attól, akinek ez az egyetlen esélye.)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_835254
    Torolt_felhasznalo_835254
    2005. augusztus 24. 21:1837.
     Sziasztok! Szerintem reggelente Dávid prof. a BP.- tv-én népszerûsíti a teáját. Én is nagyon drágálom, nem vagyok biztos benne, hogy ilyen áron a rászorulókhoz jut, akkor meg ki is jár jól? annak segítség akinek hasznot hoz. Érdekes, hogy a tea forgalmazásához még Béky Lászlõ is a nevét adta, pedig Õ elismert Term.gyógyász. Vajon Õ mit gondolhat ezekrõl a dolgokról? 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_596875
    Torolt_felhasznalo_596875
    2005. augusztus 24. 10:3836.

    Légyszíves mondjátok meg, hogy mi a cod tea honlap címe. Bõvebben szeretnék tájékozódni a termékrõl.Köszönöm

     

    előzmény:
    Virág28 (26)
    2005-01-27  14:07
  17. 2005. március 9. 22:2335.
    Érdekes, hogy ilyenkor a forgalmazók nincsenek sehol. . .
    Sok fontos kérdés merült fel itt, miért nem érkezik rá válasz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. március 5. 17:1234.
    Sajnos ezekre a kérdésekre valószínűleg sosem fogod megkapni a választ:(
    Én az egészben azt tartom a legundorítóbbnak, hogy beteg embereket használnak ki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_299908 (33)
     
  19. Torolt_felhasznalo_299908
    Torolt_felhasznalo_299908
    2005. március 4. 14:0433.
    Tisztelt Forum olvasok

    egy pár dolgot szeretnék megemlíteni a C. o. D teával kapcsolatban:

    Hosszabb ideig fogysztottuk a teát, de furcsa dolgokra lettünk figyelmesek az elmúlt időszakban.

    - mindig közvetlenül a professzor úrtól rendeltük a teát 20. 000 FT körüli áron, melyet egy szlovákiai magyar állampolgárságú nagyon közeli kollegája szállított.

    - 1, 5 év folyamatos használat után mikor egy ujabb adag teát kértünk a prof-tól , megemlítette , hogy már nem az a szlovák személy fogja szállítani mert állítása szerint őt kirugta a cégtől , különféle csalások miatt sőt az interpollal is köröztetik.

    - ezek után természetesen a proftól rendeltünk , de megdöbbentünk mikor a standard összegért már csak fele adagot kaptunk. Erre ők azt közölték, azért, mert a tea koncentráltabb lett. /számlát, csekket , blokkot, nyugtát soha nem kaptunk/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    - Majd ezt követően az érdekesség kedvéért felhívtuk azt a bizonyos szlovák embert ki idáig szállított nekünk és a prof elmondása szerint már zárt helységben kellene tengődnie. De nagyon jó egészségnek örvendett és vígan szívta a szabad levegőt valamint közölte , hogy ő továbbra is forgalmazza azt a teljes adagú teát, hiánytalanul mérsékelt kiszerelés nélkül, ugyan azzal a Logó-val , a prof fényképével a dobozon. és senki sem körözi ill, ott lakik mint eddig :)
    Valamint ez a személy azt említette hogy a prof új , fél adagos teája elég furcsa dolog nem tiszta az ügy és ha jót akarunk venni, akkor inkább tőle vásároljunk a továbbiakban.

    Mondanom se kell ebben az egymásra mutogatok mizériában totálisan kiábrándultunk a teából és nincs több bizalmunk benne!!!!!

    - Ha egy márkanév ill. termék le van védve egy bizonyos személy ill cég nevére , az hogy lehet , hogy mégis két helyről lehet beszerezni két különböző összetételből, és kiszerelésben.
    Mit gondolnak kedves forum olvasok ez tiszta ügy lehet?

    -Ha a tea annyira super miért nincs Magyarországon bevizsgálva pl /OETI/ stb.
    -hogy lehet itthon egy táplálékkiegészitő terméket vagy az adott esetben teát , mindenféle engedélyezési szám feltüntetése nélkül forgalomba hozzni , ill értékesíteni hagyni.
    -VAJON MI A RÉSZLETES ALKOTÓ ELEME A TEÁNAK ?????????????????
    ENNYIRE TITKOS?
    ÉS VAJON MOST KI FORGALMAZZA A VALÓBAN "EREDETI" TEÁT ?
    VAGY EZ MOST EGY NAGY ÉS ÚJ TÁRSASJÁTÉK MELYNEK IDÁIG JÓ JÁTÉKOSAI VOLTUNK ? EGYÁLTALÁN VAN EREDETI TEA ?
    előzmény:
    Cat68 (32)
     
  20. 2005. február 28. 19:2232.
    Szia !

    Nekem csak annyi, hogy nagyon drága. . .
    Úgy tűnik a hatóanyaga macskakarom, a kapszulát kb tizedáron beszerezheted.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_863219 (31)
     
  21. Torolt_felhasznalo_863219
    Torolt_felhasznalo_863219
    2005. február 28. 12:1631.
    Szeretném megkérdezni, hogy van-e vkinek bármilyen tapasztalata a COD-teával kapcsolatosan?????
    Köszönöm
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_678138
    Torolt_felhasznalo_678138
    2005. február 24. 15:0230.
    Kedves linia26!Ne add fel nagyon korai még a három hét a javuláshoz. a Cod. tea kutato orvosa is azt tapasztalta a betegeknél hogy három honap, a minimum ahoz hogy javulás áljon be. kérek itasd vele ne hadjátok abba!jo egészséget és kitartást
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_883356
    Torolt_felhasznalo_883356
    2005. február 22. 22:3129.
    A szíved mélyén te is tudod a választ. . .
    előzmény:
    linia26 (28)
     
  24. Torolt_felhasznalo_502209
    Torolt_felhasznalo_502209
    2005. február 22. 22:0828.
    Azt szeretném megkérdezni a Cod teával kapcsolatosan, hogy édesapám három hete issza a teát. Azóta sajna semmi jót nem tudok mondani, sőt egyre gyengébb, csak fogy és fogy. Ez így normális?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_864294
    Torolt_felhasznalo_864294
    2005. január 29. 14:0227.
    Szerintem a Maria Treben: Egészség Isten patikájából c. könyvben szereplő teák is vannak ilyen hatásosak. . . de huszadannyiba kerül belőlük egy havi adag! (ld. vértisztító keverékek stb. a könyvben ráadásul minden ráktípusra mást ajánlanak). Mindamellett szerintem ezek a teakeverékek csak a testet gyógyítják, a betegség attól még visszajöhet - tehát igenis komplex kezelésre van szükség - ami a testet, lelket, energiaszintet stb. stb. stb is gyógyítja (az orvosok, étrendkiegészítők CSAk a testet gyógyítják, pedig a betegségek nagy része bizony pszichoszomatikus eredetű. . . és ha nem oldódnak meg a problémák, mi akadályozza meg őket, hogy újra visszatérjenek? ) Ezekre is szükség van, de szerintem nem szabad, hogy CSAk ezekre épüljön a gyógyulás.

    Avemar: a párom azt issza, neki bejött (neki gyógyszert adtak, nem a hagyományos chemót - semmi mellékhatása). Apukámnál anno semmi mellékhatása nem volt a Chemonak az Avemar mellett. Szerintem ez emberfüggő.

    A teát szerintem az igya, akinek van ennyi felesleges pénze. Nem hiszem, hogy egy hajszálnyival is többet segítene mint a hagyományos vértisztító teák. Én legalábbis (és még sokan mások) a Treben könyvbeli teákban hiszünk (is).
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top