Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Champix-a leszoktató

Torolt_felhasznalo_118369
Torolt_felhasznalo_118369
Létrehozva: 2007. november 3. 00:11
Sziasztok!
Régi és új bagósok figyelem! Megtörtént velem az, amit nem tudtam elképzelni: hogy valóban le fogok, illetve már le is szoktam a cigiről. Sajna a fogyókúrához és a leszokáshoz nagyon kevésnek bizonyult az akaraterőm. Most olyan, mintha egy marketing szöveget írnék, de már-már tényleg az. Próbáljátok ki ezt a gyógyszert, amit csak orvos írhat fel, nekem bejött. Már a 3. napon nem szívtam egy szálat sem. Nincsenek elvonási tünetek, nem lettem idegbeteg, szóval ez lehet a megoldás, akinek nem sikerült eddig letenni a cigit. Az ára nem éppen olcsó (13-15e), de, ha kiszámolod, hogy mennyit költöttél eddig a cigire... hát bőven belefér. Nem véletlenül nem akarták törzskönyveztetni Mo.on, holott már rengeteg országban kapható. Ennek a legnagyobb a leszokási mutatója.
Várom ide azokat, akik már kipróbálták, és azokat is, akik csak szeretnék!
  1. 2020. október 4. 06:46163.

    Champix - https://topеuro-shop.com Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

  2. 2019. május 5. 07:12162.

    Szia Duracellnyuszi,


    hogy vagy azóta? A gyógyszer szedése közbenben is jelentkeztek ezek a tünetek? Volt más mellékhatása is? Hasi panaszok, levertség, fáradtság, szomorúság, álmok? Mennyit szedtél/nap?


     

    előzmény:
    Duracellnyusz (158)
    2018-10-29  13:20
  3. 2019. Április 8. 09:07161.

    István, hogy haladsz?


    Kitartás 😊

    előzmény:
    Ikkán (160)
    2019-03-30  10:07
  4. 2019. március 30. 10:07160.

    Sziasztok! Hát szomorúan látom,hogy elég kevés a friss leszoknivágyó hozzászolás!:( Elhatároztam magam az elmúlt hetekben,hogy elég a cigiből mert köhögök,büdös,sárga az újjam és drága és semmire se jó inkább edzek vagy rágózok mert  napi 2-2.5 doboz cigit rágok el ami havonta kb 75.000Ftra rúg főleg egy hosszú kapcsolaton vagyok túl!Elég jókat olvastam a Champixről így hát gondoltam kipróbálom és megosztom veletek a mindennapi tapasztalataimat mit érzek,hogy bírom mennyire segít! Ma vettem be az első 0.5mg-os bogyót és úgy tervezem még két napig cigizek mellette egyre jobban csökkentve és megvárom mi történik utána!:)Hétfőre tűztem kia napot,hogy végleg abba akarom hagyni és csak a Champix marad! Még jövök :) Üdv István

  5. 2019. február 15. 19:18159.

    20 éven át napi 1 doboz cigit szívtam, jó társaságban inkább 2-t. Ehhez képest másfél hónapja nem dohányzom. Az elején nikotinpótló szereket használtam (szájsprét és rágót), de amint megpróbáltam elhagyni ezeket, elviselhetetlen elvonási tüneteim voltak: ingerlékenység, szorongás, koncentráció teljes hiánya. Arra jöttem rá, hogy nem is a cigi hiányzik, hanem egyszerűen csak a nikotin és fogalmam se volt, hogy a nikotintól hogyan fogok megszabadulni.


    1 hete szedem a Champix-et és mostanra már se a cigi, se a nikotinpótlók nem jutnak eszembe. Ha ennél csak jobb lesz, akkor minden oké. Elvonási tüneteim és mellékhatásai nálam nincsenek. A betegtájékoztatón leírt lehetséges mellékhatások viszontv ijesztőek, ezeket érdemes háziorvossal átbeszélni a biztonság kedvéért.

  6. 2018. október 29. 13:20158.

    Sziasztok.


     


    Lassan 9 hónapja hagytam abba  a cigizést, Chmpixot 3 hónapja nem szedek. Nem vagyok boldog, valamit elvesztettem... Már nem hiányzik a cigi, viszont valami nem jó. Megváltoztam. A személyiségem, a viselkedésem. Elviselhetetlen vagyok, robbanok. Idén elég sok minden történt velem (műtét, leszokás, munkahely elvesztése), valamint a váltózókor is belejátszhat. Rendszeresen sírok, robbanok, állandóan azt érzem, hogy kihasznál a környezetem. Órákig tudok zokogni, rendszeresek az öngyilkossági gondolatok..Most megyek nemsokára pszichiáterhez antidepresszánsért. Változtatni kell, mert így elvesztek mindenkit...

  7. 2018. február 18. 11:25157.

    Sziasztok! 


    Én is fél évvel ezelőtt kipróbáltam sikeresen a gyógyszert. Viszont én ahogy elkezdtem szedni a gyógyszert már aznap nem gyújtottam rá 1-2 nap még elektromos cigit szívtam de keveset. Sokat segített az elvonási tünetek enyhítésében. Tényleg drága de akinek komoly elhatározása hogy leteszi annak ajánlom. Most félév után nem is gondolok a cigire, de nem mondom hogy undorodom tolle mert ha ugyvan barmikor ratudnek gyujtani csak nem erzem azt a kenyszert. Hizni kb 5 kiló jött fel.  


    Mindenkinek sok sikert hozzá!

  8. 2018. január 19. 16:51156.

    Sziasztok.


    Most találtam rátok. 30 éve dohányzom(napi 2 dobozzal). Évek óta idült laryngitisem van, hetekig nincs emiatt hangom. Most sem. Mivel nekem a hangom a munkaeszközöm, így ez elég nagy gond. A gégészem állandóan piszkál, hogy szokjak le. Ő ajánlotta a Champix-et. Ma felírattam, kiváltottam, holnap kezdem. Nagyon akarom, de iszonyúan félek, mivel ez nálam hatalmas lelki függés. El nem tudom képzelni az életemet cigi nélkül. Én lennék a világon  a legboldogabb, ha sikerülne. Szorítsatok. Ha nem gond, én is beszámolnék minden eltelt napról.

  9. 2016. augusztus 23. 09:38155.

    Sziasztok!


    Fiona63 vagyok, 2012-ben írtam ide utoljára. A leszokáshoz a Champix mellett jó adag elhatározás is kellett. Én 2012. november 30-án végleg sikeresen letettem a cigarettát. Azóta nem gyújtottam rá. Ez nem azt jelenti, hogy rá sem bírok nézni. Igen, bármikor rá tudnék gyújtani, úgy érzem, de nem teszem, mert örülök, hogy sikerült, ehhez a gyógyszer segített hozzá, ami nem csodaszer azért. Mások is megpróbálták velem együtt a leszokást. Nekik nem sikerült gyógyszerrel sem, mert hiányzott a kitartás belőlük.


     

  10. 2016. július 15. 17:33154.

    Alternativ Champix - http://track.nicorix.hu/product/Nicorix/?uid=2484&sid=5117&pid=160&bid=advandec

  11. 2016. július 15. 17:33153.

    Alternativ Champix - http://nicorix.hu

  12. 2016. június 16. 19:05152.

    Sziasztok!


     


    Én 9. napja szedem a Champixet, 2. napja nem gyújtottam  rá. Viszont folyamatosan elvonási tüneteim vannak, a falat kaparom. Nem sokat segít....

Címlap

top