Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Champix-a leszoktató

Torolt_felhasznalo_118369
Torolt_felhasznalo_118369
Létrehozva: 2007. november 3. 00:11
Sziasztok!
Régi és új bagósok figyelem! Megtörtént velem az, amit nem tudtam elképzelni: hogy valóban le fogok, illetve már le is szoktam a cigiről. Sajna a fogyókúrához és a leszokáshoz nagyon kevésnek bizonyult az akaraterőm. Most olyan, mintha egy marketing szöveget írnék, de már-már tényleg az. Próbáljátok ki ezt a gyógyszert, amit csak orvos írhat fel, nekem bejött. Már a 3. napon nem szívtam egy szálat sem. Nincsenek elvonási tünetek, nem lettem idegbeteg, szóval ez lehet a megoldás, akinek nem sikerült eddig letenni a cigit. Az ára nem éppen olcsó (13-15e), de, ha kiszámolod, hogy mennyit költöttél eddig a cigire... hát bőven belefér. Nem véletlenül nem akarták törzskönyveztetni Mo.on, holott már rengeteg országban kapható. Ennek a legnagyobb a leszokási mutatója.
Várom ide azokat, akik már kipróbálták, és azokat is, akik csak szeretnék!
  1. 2009. június 17. 11:25101.

    Én holnaptól szedem az 1 mg-osat, tehát holnap lesz az első cigimentes napom. Viszont tegnap este elfogyott a cigim, és nem vettem másikat, azaz még ma nem cigiztem. Azt hiszem ezt a napot már kibírom, holnaptól meg úgysem lehet majd. Az utolsó 3 napban már próbáltam csökkenteni a napi adagot, hátha így könnyebb lesz.

    Én is próbálkoztam "csak úgy" letenni, meg a rezonanciát is, de semmi hatása nem volt nálam. Pénteken voltam délelőtt, de már vasárnap délután cigiztem.

    Szorítok Neked! Néha azért próbálj meg írni, hogy mizu!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_405066
    Torolt_felhasznalo_405066
    2009. június 17. 09:13100.

    Dehogy léptem le, csak nagyon kevés időm van írni.

    Nekem ma van az első napom cigi nélkül.

    Beszedtem a kezdő csomag felét (1. héten fél mg, második héten 1 mg) és most tartok a 9. napnál.

    Az első héten semmi hatás, ugyanúgy cigiztem mint eddig. Elkezdtem szedni az 1 mg-osat, és tegnap este már elég szarul esett a cigi. Ma már ugye nem "lehet" szívni, de még viszonylag jól bírom, pedig reggel első a cigi meg a kávé. Kicsit görcsös vagyok úgy érzem (kezem, lábam) de mindig nem annyira, mintha nem szedném ezt a Ch-t. Szerintem tök jól lehet vele ellenni cigi nélkül. Azért egy kis ropi, szotyi, rágó, ásv.víz nem árt, mert néha rámjön, hogy már ideje lenne rágyújtani, de nem vagyok olyan feszült. Már én is próbáltam simán letenni, biorezonanciás akármivel is, de ez szerintem jobb. Remélem fogom bírni. Sok sikert, írj te is h mi a helyzet.

    előzmény:
    FehérHolló (99)
    2009-06-16  15:00
  3. 2009. június 16. 15:0099.
    Nah, úgy látom Te is leléptél!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2009. június 12. 10:5998.

    Szia!

    Amint látod innen eltünt mindenki, csak én vagyok. Viszont sok mindent nem tudok még mondani, mert én tegnap kezdtem szedni. Szerintem ihatsz, a dobozra nincs ráírva, hogy nem lehet. Max. jobban kell a cigi, de még beleférsz az első hétbe. Nekem 1 havi adagom van, ami jelenti, hogy van még egy dobozom, amiben már csak a kék tabletták vannak. Azt is fel kell íratni, és az ára kb. annyi, mint a másiknak. Szerintem nem a bogyó miatt akasztotta fel magát az az ember. Biztos voltak gondjai, és a cigiletétel maga is okozhat szorongást. Szerintem a kettő együtt volt az ok. Nekem 2 ismerősöm szedte ezt, és csak jókat mondtak róla. Márpedig nekik hiszek.

    Ha már Te is idetaláltál, leírhatnád a tapasztalataidat, meg tudnánk egymást bíztatni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_405066 (97)
    2009-06-09  08:51
  5. Torolt_felhasznalo_405066
    Torolt_felhasznalo_405066
    2009. június 9. 08:5197.

    Bocs, hogy így ismeretlenül írok, de én még most kerültem ebbe a dologba. Ma kezdtem el szedni a Ch-t, de sok mindent nem tudok róla.

    Nem értem, miért kell két kúra, azt sem tudom, hogy az egyik meddig tart.

    Most két hétnyi Ch-m van, 1 hétig 0.5 mg, utána 1 mg (szépen le van írva, hogy mikor mennyit) Aztán csak annyit ír, hogy 3-12 hétig folytassam. De mivel? Már csak a fenntartó dózissal? Az orvos csak annyit írt, hogy ha ez elfogy, akkor 2X 1 mg naponta. Segítsen valaki ebben.

    Ja és ha ezt szedem, szerintetek azért hétvégén ihatok valamit? Olyan rémisztő híreket is olvastam már a neten a Ch-ról (öngy.kísérl.depi, stb egy lány mesélte rajta h az apja ezt szedte és felakasztotta magát) persze ezeket én nem nagyon akarom elhinni. Ti  nyugtattatok meg h tök jó a dolog. Írjatok már h milyen hatásra várhatok ha ezt szedem folyamatosan

     

    SEGÍTSÉGET KÉREK

     

    ST

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886831 (73)
    2008-08-25  09:04
  6. 2009. május 13. 11:5196.

    Hahó!

    Van még valaki ezen a topicon? Roli, Tillas hogy álltok? Én most írattam fel a gyógyszert. Babár szeretnénk, próbálkozunk, ha megjön elkezdem szedni, és 2 hónapig nem próbálkozunk. Olyan jókat írtatok, hogy alig várom, hogy elkezdhessem szedni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. december 22. 15:3295.

    azóta valószínűleg dohányzik bőszen.

    feladta

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_134082 (94)
    2008-12-22  10:33
  8. Torolt_felhasznalo_134082
    Torolt_felhasznalo_134082
    2008. december 22. 10:3394.
    Azóta mi történt veled?????????? Nekem még 10 napom van, h cigizhessek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597398 (92)
    2008-11-17  20:18
  9. 2008. november 18. 09:1293.
    ha nem csak írnál, ha nem olvasnál is (előzményeket), lehet, h könnyebb lenne...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_597398 (92)
    2008-11-17  20:18
  10. Torolt_felhasznalo_597398
    Torolt_felhasznalo_597398
    2008. november 17. 20:1892.
    4-5. nap: (Mar csak 3 nap a cigaretta leteteleig!)Vasarnap reggel bevettem a 0,5 mg-os tablettat, de nem tortent semmi valtozas a szervezetemben. Egesz nap ugyanugy szivtam a cigarettat, mint idaig. Aztan estere jott az elso esti 0,5 mg-os tabletta is. Aznap az utolso 2-3 cigarettanal mar nem eresztem semmit. Semilyen iz, ami idaig megszokott volt, nem jott vissza.Reggel nem volt semmi baj, bevettem az ujabb adagot. Aztan megint jott a fejfajas. Egeszen delutanig tartott es bevettem egy fejfajas csillapitot. Megszunt a zavaro tenyezo, a ciginek az izet ujbol erzem, semmi egyeb nem tortent... :(Kezdek kicsit elkenodni, hogy ez a bogyo nem lesz jo semmire, ahogyan a nikotin-tapasz sem.Na, majd meglatjuk!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_597398
    Torolt_felhasznalo_597398
    2008. november 15. 20:2191.
    2-3. nap: (Mar csak 5 nap a cigaretta leteteleig!)
    Eleg koran, 6.15-kor keltem es ahogyan eddig minden nap, ma is "termeszetesen" ragyujtottam. Aztan jott a masodik, harmadik... hatodik mire beertem felesegemhez a korhazba.
    Aztan megtortent a beavatkozas, majd egy gyors bugyivasarlas. Ekkor meggyujtottam a kovetkezo bagot, amibe csak 1-2 slukkot szivtam. Amikor vegeztem, a korhaz bejaratanal megint ugyanigy jartam el.
    Aztan felkerultek az orzobe es az intenziv ujszulott osztalyra felesegem es a gyerekek. Hazakuldtek, hogy majd 2-tol 4-ig van latogatas a gyerkekhez. Nagyjabol del kornyeken kapott el egy szedulesi inger, meg egy vigyorgos 5 perc. Kb. ennyi hatasa lett a gyogszernek egesz napra.
    Visszamentek a korhazba es elkeszitettem elso kepeiket a kicsikrol. Addigra nagyjabol megint elment 3 szal cigi. Majd hivott a felesegem, hogy 5-re erjek be, mert hozzak a kicsiket hozza. 1 oran keresztul babazhattunk.
    Ezutan elindultam hazafele, egy kis almossag fogott el.
    Este 9-tol meg jottek a kollegak, baratok megunepelni a nagy napot. Keves alkohol es egy keves cigaretta is elfogyott. Nap vegere nagyjabol masfel dobozzal sikerult elszivnom. Igaz, a nap vege hajnal 5 volt.
    Majd aludtam megkozelitoleg 3 orat es ujabb cigi. Pedig semmi kenyszerem nem volt, max. megszokasbol gyujtottam ra.
    8.00-kor vettem be a harmadik napi 0,5 mg-os bogyot.
    Ma aztan tenyleg semmi hatast nem valtott ki belolem, hacsak nem azt, hogy nagyjabol 6-szor voltam WC-n a nap folyaman.
    Delutan osszeszedtem a ket nagymamat es bementuk a gyerekekhez es az Anyukajukhoz.
    Jelentem mindenki rendben van, esznek a sracok es az Anyuka sem fajlalja a pocakjat.
    Szoval, mostanaig fel doboz bagonal tartok, ami osszessegeben napokra bontva is ugyanannyi, mint ezidaig barmikor.
    De mondom, inkabb megszokasbol gyujtokra, mint zsigerbol, kesztetesbol.
    Holnap mar reggel es este is be kell szednem a bogyokat. Kivancsian varom en is, hogy milyen hatast valt ki a "dupla dozis".
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. november 14. 13:2290.

    Sziasztok!

     

    Én 18 évig szívtam napi 2 doboz cigarettát, ami azért nem kevés. Mindenféle megfontolásból (de elsősorban anyagi) eldöntöttem, hogy leszokom. Eddig életemben 1x sikerült leszoknom 2 napra, mikor kórházban voltam és csövek lógtak ki belőlem.

    Nem ragoznám sokáig, ma van a 25. füstmentes napom.  És ebben a ch segített.

    Mellékhatások nem nagyon voltak: eleinte szájszárazság; az 1 mg-os adagnál reggelente kis hányinger (de aztán ez elmúlt), na meg az, hogy szinte minden éjjel dohányoztam álmomban!  

     

    Segítség lehet a www.liferewards.hu oldal. Ide az első dobozn lévő gyáriszámmal lehet beregisztrálni. Szerintem megéri! 

     

    Kitartás mindenkinek! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_597398
    Torolt_felhasznalo_597398
    2008. november 13. 21:4389.
    1. nap: (Mar csak 7 nap a cigaretta leteteleig!)
    Reggel 8:57-kor vettem be a mai napi adagot (0,5 mg-os tabletta). Igazandibol semmi nem tortent, semilyen mellekhatasa nem volt. Talan egy kicsi szedules, de tobb semmi.
    Igazandibol itthon serenykedtem, aztan elmentem ugyetintezni kocsival. Vezetes kozben sem tapasztaltam semmi szamottevo kulonbseget, mint barmikor maskor. Majd bementem a felesegemhez meglatogatni szinten gepjarmuvel. Delutanra levertseg, faradekonysag tort hirtelenjen ram. Valoszinuleg, ez lehetett az elso behatasa a gyogyszernek. A korhazban jott a nover vizitre, igy en tavoztam es meg egy vasarlast beiktattam. Hazafele mar igen eros aluszekonysag lett urra rajtam. Az dobta fel a vernyomasom, hogy nagyjabol 40 kilos pakkal jottem fel a 3. emeletre es ujra eber lettem, bar fizikalisan elfaradtam, a szemem majd lecsukodik. De ezen kivul sem hasmenes, sem fejfajas, vagy emelyges nem volt.
    Ma nagyjabol ugyanazt a mennyisegu cigarettat szivtam el, mint marmikor maskor (1 dobozzal). Bar, amikor az utcan ragyujtottam, pszichesen egy kicsit maskent lattam a vilagot... Rengeteg ember dohanyzik es eszembe otlott, hogy tulajdonkeppen ez egy legalis drog. En meg a korhaz bejaratanal kuporogva, mintha valaki figyelne, hogy cigarettazok, ugy alltam. Hat, eleg vicces volt. Most viszont megyek furdeni, aztan meg fekszem le, mert 7-kor keles van, hogy holnap reggel 8-ra beerjek a korhazba, mert 9 orara van kiirva a felesegem!
    Szurkoljatok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_597398
    Torolt_felhasznalo_597398
    2008. november 13. 08:4588.
    Sziasztok!

     

    Nagyjabol, marcius kornyeken dontottem el, hogy le fogok szokni a cigarettarol. A dontesem azert is volt fontos, mert ekkor tudtam meg, hogy gyermekeket var a felesegem.

    Elvileg december 5-re van kiirva, azonban mar biztos, hogy nem maradnak benn addig a gyermekek, hiszen penteken szulni fogunk.

    Szoval, akkor eldontottem, hogy novemberben leszokom, mert nem szeretnem, ha ilyen karos behatas erne a gyermekeinket. Konkret datum nem volt megfogalmazva.

    Az egyik kollegam felesege ebben az evben szokott le a cigirol a Champix segitsegevel. En meg elkezdtem foglalkozni a gyogyszerrel. Utana olvastam, hogy milyen hatasai lehetnek, s tapasztalataim szerint eleg jo aranyban szoknak le az emberek a dohanyzasrol ennek segitsegevel. Egyetlen negativumot olvastam idaig az egyik "bagos kollegatol", ami az ekcemara utalt... Sajnos, nekem is van a talpamon, meg a labszaramon. Remelem, nalam nem fog olyan reakciokat kivaltani, mint nala. Tehat remenykedem.

    A leszokasrol: nos, mivel tudom, hogy hamarosan megszuletnek fiaink elkezdtem magamtol is kicsit "konnyedebbre venni a figurat". Ez azt jelenti, hogy eddig "kek" Bond-ot szivtam. Ennek a dobozon feltuntetett tartalma a kovetkezo: 0,9 mg katrany, 0,6 mg nikotin es 0,8 mg szenmonoxid (ha jol emlekszem :)), amibol napi egy dobozzal szivtam. Aztan megvettem az elso "szurke" dobozt mult heten penteken. Mar akkor dobbentem egy nagyot, mert annak minden karos jellemzoje 0,6 mg... komolyan mondom, hogy nem ertem, eddig miert nem neztem meg, hogy ebben a ket durva jellemzo alacsonyabb..., jobban esett az a cigi. Aztan hetfotol mar a meggyengebb, "sarga" Bond kovetkezett, amit jelenleg is szivok. Ennek karos dolgai felere csokkentek az elozohoz kepest (0,3 mg).

     

    Oktober 27-e ota van benn a korhazban (ez az eloiras ikervarandosoknal) a felesegem. Penteken, ahogyan azt mar az elozoekben irtam szulni fog (csaszar).

    Hetfon az orvosommal felirattam a Champixet, amit szerdan kivaltottam es csutortoktol elkezdem szedni.

    Ha nem problema, akkor minden nap jelentkezem itt es leirom a tapasztalataimat.

     

    Remelem, hamarosan en is beallhatok az "abbahagyta" soraba. Mert ugye, leszokasrol csak evek multan lehet. Ha jol hallottam, 7 ev kell ahhoz, hogy teljesen kiuruljon a szervezet.

    Aztan, majd en is szeretnem a www.dohanyzas.hu -n szamolgatni, hogy mennyit sporoltam a gyermekeimnek! ;)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. november 2. 16:5487.

    Gratulálok a párodnak!

    Tényleg nem könnyű, de a gyógyszer nagyon sokat segít, csak el kell addíg jutni, hogy beszedje valaki.

    előzmény:
    birozsoltn (86)
    2008-10-30  19:20
  16. 2008. október 30. 19:2086.

    csak azért írok a topicba, hogy elmondjam, hogy roli írása után sikerült a páromat (aki 20 éve napi 1-1,5 doboz cigit szívott),hogy szokjon le a gyógyszer segítségével.

    Most már elmondhatom, hogy talán sikerül, 1-je óta teljesen "tiszta".

    Mindenkinek ajánlom, nem könnyű,ez tény, és kell hozzá akaraterő is, de le lehet tenni a cigit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_876067 (85)
    2008-09-29  20:37
  17. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. szeptember 29. 20:3785.

    Sziasztok!

    Most nincs sok időm, csak annyit hogy nem szedem a Champix-ot vagy 3 hete, (összesen 4 hétig szedtem) és nem  gyújtottam rá.

    Majd jövök és mesélek 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. szeptember 10. 22:3084.

    Szia Majtananiko.

    Ne aggódj, nem fogsz tudni cigizni!! Úgy abbahagyod, mint a pinty.

    Garantált a siker 

    Van egy nagyon aktív oldal gyere át nagyon sokat segítünk egymásnak.

     http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=90 15700

    előzmény:
    majtananiko (81)
    2008-09-08  22:27
  19. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. szeptember 10. 22:0783.

    Sziasztok!

    Elnézést kérek mindenkitől aki érdeklődve olvasta a Champix sztorimat.

    Bizony jó rég nem voltam fenn ezen a topic-on.

    Ennek egyik oka az, hogy nem érdekel a cigi és a hozzákötődő dolgok, mint pl ez a topic. Ne értsetek félre, nincs semmi bajom a fórummal, egyszerűen érdektelenné vált számomra, hisz ezt is egy fegyverként használtam a cigi ellen.

    Szóval a lényeg: 10. napja nem szedem a Champix-ot, és mint kiderült a sztédülgetős dolog nem  a hiányérzet valami elcsökevényesedett formája, hanem egyenlőre felugrál a vérnyomásom. Más tünet nem jelentkezett. Hihetetlen a számomra, mintha soha nem cigiztem volna. Sokszor próbáltam leszokni és sokszor dőltem már meg. Mindig voltak alkalmak amikor erősnek éreztem magam és kimertem jelenteni, hogy leszoktam, de később kiderült, hogy még nincs vége a dalnak. DE MOST KIMONDHATOM:LESZOKTAM. Nem is érdekel a cigi, ez a 29. nap.Ezt is onnan tudom, hogy egy kalkulátorba beleírtam a kezdetét a neten és a cookie-kban bennmaradtak az adatok. A lényeg, hogy lehet hogy jó volt a önagymosásom a gyógyszer szedése alatt, vagy rájöttem, hogy nem jó ha cigizem, vagy mit tudom én de engem nem érdekel már. Pedig párszor be is rúgtam ez idő alatt, meg nyomtak a kezembe égő cigit és a feleségem is otthon hagyott véletlen egy fél doboz cigit. senki nem tudta volna meg, ha akkor abból csempészek egy szálat, de nem érdekelt. Néha azért felnézek ide, de ha valami változás van, azt mindenképp jelzem. Ja jelenleg már egy fogyókúrát csinálok SE CIGI SE KAJA!!! ez ám a komoly

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. szeptember 9. 19:0982.
    Ne félj olvass bele a topikba, Én már 10 hónapja nem szívom és nekem is a ch segített.
    előzmény:
    majtananiko (81)
    2008-09-08  22:27
  21. 2008. szeptember 8. 22:2781.
    Segítsetek! 4 napja szedem a  CH-t, kevés cigivel, bízom abban, hogy eljön az az idő, amikor nem fogom kívánni ezt a bűzrudat, ami már annyira megnehezíti az életem, hogy szinte már fáj. 100 éve dohányzom, most hallottam erről a csodaszerről, csak félek a mellékhatásoktól, és a hatékonyságától. Azért bizakodom is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. szeptember 3. 18:1180.

    Champix a valóságban

     

    Sziasztok.

    3. napja, hogy nem szedem a gyógyszert. Az első nap, hétfőn semmi változás nem volt.  Úgy éreztem magam, mint a többi napokon eddig. Kedden viszont rendkívül  furcsa módon keltem. Mintha egy szürke fátyol lebbent volna fel.  Akkor vettem észre, hogy eddig a fontos dolgaim, munka főiskola egyéb dolgok háttérbe szorultak és nem érdekeltek, csak a kötelező minimumot hajtottam végre. Kedd reggel tök tiszta fejjel újra fontossá váltak a valóban fontos dolgok. Eddig is elvégeztem őket, de csak hogy ne legyenek problémáim belőle. Az a maximalizmus ami jellemez, kimaradt. Rögtön tudtam, hogy mától nincs védelem, nincs Champix-hatás. 

    Délelőtt 11 körül enyhe szédülést éreztem, ami inkább volt kellemes, mint kellemetlen. Nem igazán kötöttem volna a nikotinhiányhoz és eszembe se jutott volna cigivel semlegesíteni, ráadásul kellemes érzés volt. A cigi ugyanolyan ritkán jutott eszembe, mint eddig. délután 2 órára elmúlt a szédelgés-jelzem mégegyszer rendkívül enyhe volt- nem tudtam eldönteni hogy visszaflash-el a Ch vagy nikotinhiány akar ez lenni? aztán egyáltalán nem járt a fejemben a cigi csak úgy este 8 körül jutott eszembe, de nem akartam rágyújtani, csak ahogy szokott: valakinél megláttam és eszembe jutott, ennyi. A mai nap (szerda) ugyanolyan volt, mintha vettem volna be Ch-t. Semmi ingerenciám a rágyújtásra, semmi hiányérzet és semmi elvonási tünet a 3 napban. Pedig vártam valami erős "támadást" az agyamtól, szervezetemtől, hogy tessék csak rágyújtani!!!! De nem jött.

    Holnap jelentkezem 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. szeptember 1. 20:1879.

    Szia Tavasz48.

    Van 3 szem Champix-om és egy érvényes receptem. Ha nagy a baj bakapkodom a gyógyszert, míg sikerül kiváltanom. Résen leszek, Köszi a támogatást

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886831 (77)
    2008-08-29  08:17
  24. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. szeptember 1. 20:1678.
    Ch a valóságban
    Sziasztok.

    Nem jelentkeztem elég sokáig.Egyrészt azért mert kevesebb időm volt, másrészt az égvilágon semmi változás nem volt eddig. Szedtem a gyógyszert, és nem kívántam a cigit. Természetesen nagyon kihasználtam én is ezt az időszakot az agymosásra. Számbavettem elsősorban azt, hogy mit veszíthetek, ha majd egyszer újra rágyújtok (valszeg mindent, örök dohányos maradnék.) Mit nyertem és mit nyerek. És persze éreztem, hogy mennyire másabb így élni. Cigi nélkül és hiányérzet nélkül. Egyre furábbnak kezdtem tartani, hogy emberek tömény füstöt szívnak szántszándékkal a tüdejükbe (lássuk be ez elég durva :-) és én is ezt csináltam 20 évig. A Ch védelme alatt kiviláglott számomra, hogy mekkora őrültség dohányozni. Közben - azt hiszem - nekem óriási szerencsém van. Nagyon szeretem a sportokat. Elég jó érzékem is van a labdajátékokhoz, de a kondim nem engedte a kiteljesedést, a dohányzás meg nem engedte fejlődni a kondim. Óriási mozgásigényem lett, napi 8-9 km-t futok, de úgy hogy remegve várom mikor mehetek már. Régebben, ha fallabdázni mentem, utána meg sem bírtam mozdulni, most képes vagyok utána is futni pár km-t. Ez cigi mellett nem menne. Ja napi 150 fekvőtámasz alap (vasárnap is) és élvezem. És hallom vissza, mennyit változtam, jól nézek ki, kicsattanok az energiától meg ilyesmik... Nekem ez akkora dopping, hogy Cillit idézzem: Állok elébe a "kisördögnek"!!! Jöjjön mutassa meg mit tud:-) Én is megmutatom. A környezetem szemében látom a megdöbbenést (megrögzött dohányos voltam). Ez is óriási dopping. A gyógyszerről: szerintem tökéletes eszköz a leszokáshoz, mindenkinek nagyon ajánlom. Elfeledteti az emberrel a cigit és képes leszoktatni. Egyre több emberről hallok aki leteszi a GYÓGYSZERT, mert megijed az erejétől és rájön nem is akar leszokni, márpedig mellette nem lehet cigizni. Pedig a Ch-t bekapni naponta 2 pillanat, igazán nem nehéz. Az biztos, ha valaki végigszedi a 12 hetet le kell szokjon. Tudom miről beszélek, én is tapaszoztam, rágóztam, de sose bíztam magamban és abban hogy leszokom. Most igen. Én csak 4 hétig szedtem a gyógyszert, és ma reggel már nem vettem be. Ugyanúgy nem kívántam a cigit, mint eddig. Most gyakrabban jövök majd , írom a tapasztalataim. Cilli azt írta hét vége felé jön majd a "kisördög", elhiszem neki, és szeretettel várom. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. augusztus 29. 08:1777.

    Szia Roli

    Azt hiszem még azért korai lenne letenni a ch-t. Igaz Te tudod, de azért nagyon légy résen.  Nekem sem kellett a teljes kúra, de azért ilyen rövid idő után nem mertem volna bevállani.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_876067 (76)
    2008-08-28  21:21

Címlap

top