Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Champix-a leszoktató

Torolt_felhasznalo_118369
Torolt_felhasznalo_118369
Létrehozva: 2007. november 3. 00:11
Sziasztok!
Régi és új bagósok figyelem! Megtörtént velem az, amit nem tudtam elképzelni: hogy valóban le fogok, illetve már le is szoktam a cigiről. Sajna a fogyókúrához és a leszokáshoz nagyon kevésnek bizonyult az akaraterőm. Most olyan, mintha egy marketing szöveget írnék, de már-már tényleg az. Próbáljátok ki ezt a gyógyszert, amit csak orvos írhat fel, nekem bejött. Már a 3. napon nem szívtam egy szálat sem. Nincsenek elvonási tünetek, nem lettem idegbeteg, szóval ez lehet a megoldás, akinek nem sikerült eddig letenni a cigit. Az ára nem éppen olcsó (13-15e), de, ha kiszámolod, hogy mennyit költöttél eddig a cigire... hát bőven belefér. Nem véletlenül nem akarták törzskönyveztetni Mo.on, holott már rengeteg országban kapható. Ennek a legnagyobb a leszokási mutatója.
Várom ide azokat, akik már kipróbálták, és azokat is, akik csak szeretnék!
  1. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 28. 21:2176.

    Szia Tavasz48!

     

    Köszönöm a bíztató szavakat. Nagyon jól esnek. Valóban elképesztően élvezem az életet így. Nem gonoltam volna, hogy ilyen jó

    így élni.

    Egyszerűen egy más ember lettem

     

     

    Most mennem kell, hosszabb lélegzetvételre visszajövök.

    Aki az oldalra téved, annak üzenem:

     

    Nem rágyújtani!!!!!!!!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886831 (74)
    2008-08-26  09:05
  2. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 28. 21:1675.
    Sziasztok.

    Asszem ez a 16. nap, hogy nem gyújtottam rá. A Ch minden hatása elmúlt, kivéve, hogy nem kívánom a cigit.  Semmilyen elvonási tünet, semmilyen hiányérzet nem jelentkezett. Valami elképesztő kellemes így élni, cigi nélkül, és hiányérzet nélkül. óriási segítség a gyógyszer. A sztori hétfőtől lesz érdekes, azt tervezem, hogy lerakom a gyógyszert. Lehet, hogy elbíztam magam, nem tudom. Lesz mindenesetre 3  db 1 milis Ch tarcsiba, ha kibírhatatlan lesz a helyzet bekapkodom őket, receptem van, rohanok kiváltani. Kicsit parázok a hétfőtől, de majd meglátjuk, mi lesz



    Jók legyetek, nem rágyújtani!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. augusztus 26. 09:0574.

    Szia roli73!

    Büszke lehetsz magadra!

     Igen az ilyen szituációk amik erősítenek, ha ezt egy sima tapasszal csinálod, bizti rágyújtasz. Tudom, voltam és leszek is hasonlóban, mivel motorozom és adott a sok buli (pia), nem gyengülök, sőt egyre kevésbé érdekel a körülöttem cigiző tábor.Hát mivel nem hittem a ch-ban amikor elkezdtem, nagy meglepetés volt, de hatásos.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_876067 (70)
    2008-08-21  20:14
  4. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. augusztus 25. 09:0473.

    Szia roli73

     Tudod én csak 1,5 hónapnyi adagot szedtem be, de novemberben lesz egy éve , hogy nem dohányzom. Tudom van akinek kell a két kúra, de ez nagyon személyfüggő. Igen azt hiszem aki a ch-val szokott le az reklámozza a legjobban. Sajnos még mindíg vannak olyanok akik azt mondják, hogy túl drága, azokat nehéz meggyőzni. Most a súlyomat akarom visszaállítani, igaz nem sok amit felszedtem, de mégis. Az már kicsit nehezebb, már csak a korom miatt is.

     Látom élvezed az egészet. örülök, hogy kitartó vagy. Többen vehetnének példát rólad. Szép napot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 24. 11:4872.

    CH a valóságban!-12

    Sziasztok!

     

    Semmi változás nincs, sem a mellékhatások tekintetében, sem pedig a cigizés tekintetében. Múlt hét szerda óta nem  cigizem és nem is hiányzik. Néha eszembe jut, annyi pozitív változás történt (hangulat, ízek, illatok, reggeli kellemes ébredés), hogy nem lennék normális ha rágyújtanék. Ha az jut eszembe, hogy füstöt szívjak a tüdőmbe, mindig idegennek tűnik és  elcsodálkozom rajta, hogy 20 évig csináltam ilyen esztelenséget. Tegnap kihagytam az esti tablattát, kiváncsi voltam mi lesz reggel, de ugyanaz volt a helyzet, nem akartam rágyújtani. Mivel már voltak próbálkozásaim, tudom mire képes az agy, hogy hozzájusson az adagjához, így úgy döntöttem, hogy az 5.-6. heti CH adagot még beszedem és aztán lerakom a gyógyszert is. Most a 3. hét végén tartok.

    Fura, hogyha valaki megkérdi, mióta nem cigizek, mindig utána kell számolnom. Eddigi leszokásaim alkalmával, mindig percre pontosan számon tartottam, most annyira nem érdekel. Most is azt mondom amit Cika. Állapot van csak (szinte mindegy, hogy mióta). Nem dohányzó állapot vagy pedig dohányzó állapot. Vagy lóg a cigi a szádban mindennap vagy nem. Ennyi!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 21. 20:3371.

    Szai csilifa!

     

    Hát hivatalosan tényleg 3 hónap, azaz 12 hét a kúra, amit szükség esetén, erősen indokolt esetben meg lehet ismételni, így a Ch-t max 24 hétig lehet szedni. A gyógyszer amerikai teszt-vizsgálatai alapján:

    12 hét leszokási időtartam után 1 évvel:

    segédeszköz nélkül: 3 ezrelék

    nikotin rágóval 0,5% százalék

    tapasszal 5%!!!!!!!

    Champix-szal 40% szokott le a dohányzásról

    24 hetes szedés esetén ez az arány 60%!!!

    Az már egyébként tényleg egy kis akarat kérdése, hogy nem dohányzó maradj, hiszen a 12 hét után 1 hónappal a leszokási arány Champix-szal 99% volt.

    Más fórumokon is fenn vagyok, a Ch-val leszokottak 70%-a csak nyolc hétig szedte a gyógyszert, kb 20 ennél rövidebb ideig, de 6 hétnél kevesebb ideig csak egy emberről tudok. alig alig van ember aki végig szedi a 12 hetet. Folyamatosan stimulálva van az agy MÉG ÉJJEL is. A nap 24 órájában. Kezd kimerülni, fáradni. már gondolkodom, hogy egy esti gyógyszert ki fogok hagyni, hadd pihenjen az agy. Az evési szokásaim? Hát most áll vissza. már másfél kilót felszedtem. De én az elején úgy döntöttem, hogy a dohányzásmentes időszakom első két hete legyen olyan kellemes amilyen csak lehet, hogy szép emlékeim legyenek a kezdetről, ha majd néha jön egy-egy kritikus pont. Úgyhogy zéró megkötés, zéró tanulás , így nem figyeltem  az étkezésre, ettem amikor jólesett és azt ami jól esett. Ezen nem aggódom, imádok futni eddig hetente 4x 7 km-t futottam, több nem ment a cigi miatt. Bár most sérült vagyok, de jövő héttől szét fogom futni magam. Ami belefér. Így tartani fogom a súlyom remélhetőleg. Azt hiszem érdemes egy Champix kúrát csinálnia mindenkinek. Nagyon hatásos.

    Holnapután jelentkezem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534422 (69)
    2008-08-19  00:53
  7. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 21. 20:1470.

    Ch a valóságban-11!

    Sziasztok

     

    Ez már a Ch 18. napja. Semmi extra nem történt az elmúlt 4 napban. Szedem a gyógyszert, mellékhatás nincs, és már nem kábít el. Max miután beveszem 1-2 órán keresztül, kis kellemes belazulás. Nincs hiányérzetem, néha eszembe jut a cigi, de nem túl nehéz túllépni rajta. Mondjuk néha a töltött paprika is eszembe mégsem rohanok izomból az első étterembe. Nagyjából ugyanolyan nehéz mindkét dolgot megállnom. :-)

    Az talán említésre méltó, hogy kedden poker-parti volt nálunk, voltunk vagy 10-n és csak én meg az öcsém nem dohányzott. A többiek, mint az őrültek szívták egymás után,  néha alig láttam át az asztal túloldalára a füsttől. Ez eddig nem lett volna baj, bár az est fílingje nagyon adta, hogy az ember rágyújtson. A baj az volt, hogy hárman elkezdtünk whisky-t inni. Fél üvegnél tartottunk, amikor bizony nagyon rágyújtottam volna. Nem hiányérzetem volt, csak a pia és a szituáció annyira megkívánta, hogy azt hittem megőrülök, ha nem gyújthatok rá. Gondoltam ha itt megdőlök, örökre dohányos maradok és félrészegen csak annyit mondogattam magamban órákon keresztül, hogy: nem vagyok dohányos én nem vagyok dohányos... hangosan meg mindig csak annyit hogy: all-in :-) (még így is 2. lettem) aztán hajnali 1-kor a végén rémbüszkén feküdtem le aludni: NEM gyújtottam rá. Igazi mérföldkő volt sztem. Amikor elkezdtem szedni a Ch-t nagyon szkeptikus voltam. De azt gondolom működni fog a dolog. Erőm megvan, a gyógyszer pedig rendesen odateszi azt a plusz ami szükséges. Azt hiszem most már ajánlhatom mindenkinek aki komolyan gondolja, hogy leszokik.

    sziasztok, majd jelentkezem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_534422
    Torolt_felhasznalo_534422
    2008. augusztus 19. 00:5369.

    Szia roli!

     

    Bíztatóan haladsz, jó olvasni! Az étkezésed nem változott?

     

    Milyen hosszú a kúrád? Ellentétesek az infóim, a hivatalos oldalon 3 hónaposról írnak, amit szünet nélkül ismételni javasolnak, máshol meg 2 hetesről is olvastam, ami azért nagyon rövidnek tűnik.

     

    Azért csak gyere és írj, nem fogjuk unni, ha csupa jót írsz, akkor sem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_876067 (68)
    2008-08-18  17:35
  9. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 18. 17:3568.

    CH a valóságban!-10

    14-15. nap

     

    Sziasztok!

    Bocsi, hogy egyre ritkábban jelentkezem, de egyre érdektelenebbé válik számomra ez a cigizés kérdés. Tudom, hogy a gyógyszer „beszél belőlem”, de ez most nagyon megfelel nekem. A CH-val minimális erőfeszítéssel „elvan” cigi nélkül az ember. Közömbösen tudok ránézni egy cigis dobozra. Nyílván a következő kritikus pont az lesz amikor leteszem a CH-t. Egyenlőre viszont még jó pár hétig ez az állapot marad. És ez tetszik. A napokat sem akarom számolni, a lényeg, hogy nem dohányzó legyek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 18. 17:3367.

    Szia Tavasz48.

    Semmiképp, egyre jobban élvezem a helyzetet.

    Sokat segít a gyógyszer. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_118369 (1)
    2007-11-03  00:11
  11. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. augusztus 17. 10:5466.
    Szia! Szerintem tök jó, hogy leírod a tapasztalataidat, én annakidején blogot vezettem, azt is elég sokan olvasták. Ja csak azért írok , nem leszek egy hétig, vissza ne szokj!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_876067 (65)
    2008-08-16  19:34
  12. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 16. 19:3465.

    CH a valóságban-9!

    11.-12.-13. nap

    Csütörtökön (11.nap) is megpróbáltam 4 óra felé cigizni, de egészen lefekvésig lehúzta a kedvemet. Nem igazán megy a gyógyszer mellett. Péntek volt a kijelölt nap és semmilyen elvonási tünet nem jelentkezett. Nagyon betalált a CH, nagyon jól blokkol az agyban.

    Ma 13. nap egy kicsit nehezebb volt, többször eszembe jutott a cigizés, de mindenképpen elenyésző töredéke volt mondjuk egy tapaszos próbálkozásomnál. Ha csak ekkora „támadások” fognak érni, akkor simán nyertem. De félek, lesznek még keményebb napok, hiába a CH. Az biztos, hogy nagyon nagy segítséget nyújt, durván befolyásolja az agyműködést. Tehát mindenféle nagyobb erőfeszítés nélkül, szerda 1 cigi, csütörtök 1 cigi, péntek 0 cigi, szombat 0 cigi. A bekábulás sokkal rövidebb ideig tart és sokkal ritkább. Van amikor beveszem a CH-t és nem történik semmi, csak annyi, hogy nincs nikotinhiány és elvonási tünet. Ma is inkább a 20 év megszokása hiányzott. A mozdulatok, bizonyos szituációk, amikor mindig cigizni szoktam, de ezeket nem nehéz legyőzni. Olyan, mintha a kedvenc sorozatunknak lenne vége (gondolom, mert én már régóta nem nézek tévét). Mellékhatások nem jelentkeztek.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. augusztus 16. 15:2864.

    Szia!

     Én összesen 3 kilót híztam és már lassan egy éve nem dohányzom. Igaz rettentően kell figyelni a kajára, de azt hiszem lehet kordába tartani. Sok gyümit és zöldséget eszem, még kevesebb kenyeret, cola semmi és persze nasi is csak nagyon ritkán.

    előzmény:
    kaspó (62)
    2008-08-15  16:03
  14. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 15. 21:5863.

    CH a valóságban!

    Sziasztok, ma nincs túl sok időm, csak annyit, hogy semmi, de semmi elvonási tünet, vagy hiányérzet nem volt. Nehezen tudom elhinni, hihetetlen.

    Holnap jelentekezem. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. augusztus 15. 16:0362.

    Sziasztok!

    Most találtam rá az oldalra a kereső révén. A gyógyszer segitségével

     két hét elteltével sikerült leszoknom,pedig senkise gondolta volna ,mivel már 2 doboznál tartottam.junius 29-e óta nem gyujtottam rá és nemis hiányzik.Talán a gyümölcs segitett nem tudom,de azért 1-2 kg plusz már van. Arra ki tud valamit.? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. augusztus 14. 10:1361.

    Szia! Szerintem ezt nem lehet csak úgy abbahagyni és majd valamikor folytatni, át kell gondolni, hogy folyamatosan meg tudja-e venni az ember. SAJNOS TÉNYLEG NEM LCSÓ, DE HA KISZÁMOLJA VALAKI HAMAR MEGTÉRÜL AZ ÁRA.

    Én nem szedtem be a teljes mennyiséget, mivel amikormég én elkezdtem nem tartottak a gyógyszertrak csak megrendelés után  lehetett megkapni. Na nem jött meg időben és a fele mennyiséget szedtem be, de később is elég volt. így 1,5 hónapnyi adaggal szoktam le a cigiről. Remélem segítettem. Szerinem a lényeg a folyamatosság.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_549399 (60)
    2008-08-14  07:57
  17. Torolt_felhasznalo_549399
    Torolt_felhasznalo_549399
    2008. augusztus 14. 07:5760.

    Sziasztok!

     

    Én is elkezdtem szedni a Champixot, az eslő hetet szedtem végig. Reggelente hányingerem volt. Fel is irták a következő receptet, de nem  volt már rá anyagi keretem,hogy kiváltsam. Ez kb 6 napja volt. Most ujra el kéne kezdenem szedni az elejéről ?   Tudja esetleg valaki?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. augusztus 14. 06:5759.

    Gratulálok, de még csak a kezetén vagy.

    Az biztos, hogy ma már könnyedén végigcsinálom a spinning órát, ami nem éppen könnyű, sőt régebben alig tudtam egyszerre átuszni a medencét, mostanra már pihenés nélkül tudok úszni és több mint egy órát.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_876067 (57)
    2008-08-13  17:20
  19. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 13. 17:2158.

    CH a valóságban-8!

     

    9.-10. nap

    Sziasztok.

    A 8. nap egyre rosszabbul lettem a cigitől este. Végül már épp csak ahhoz volt kedvem, hogy megágyazzak és bedőljek az ágyba. Természetesen megrögzött dohányosként kedden (9. nap) reggel már lógott a cigi a számban, elszívtam kb. 15 cigit egész nap. Estére úgy éreztem magam, mint aki egy ketrecharc-döntőben 5 menetben csúnyán kikapott. Minden egyes cigi után egyre erősebb letargia, émelygés, rosszkedv, fejfájás, rossz közérzet. De azért szívtam a cigit. Este már nem volt se kedvem, se erőm lezuhanyozni. A szokásos fekvőtámasz adagomat csak nagy kínlódás árán tudtam lenyomni. Ezt most lehet, hogy sokan nem fogják elhinni, de ma (10 nap) reggel azt mondtam, hogy erre nekem ma nem lesz energiám. Csomó dolgom van és egy valami egyértelművé vált számomra: vagy CH vagy cigi!! Emellett a gyógyszer mellett NINCS ember aki képes cigizni. A gyógyszert választottam. Enyhe késztetésnél erősebb próbát nem kellett kiállnom, olyankor viszont eszembe jutott az előző nap este, és köszönöm abból többet nem kérek. 13 óra körül (és nem a nikotinhiánytól), de gondoltam teszek egy teszt cigizést. Az első szívás mintaszerűen kezdte lehúzni a hangulatom és semmi olyat nem éreztem, ami a megszokott volt még a CH előtti dohányzásom alkalmával, úgyhogy a felénél elnyomtam a cigit. 5 perc múlva elkezdtem émelyegni és kezdett elúszni a „rózsaszín világ”! Fogtam a cigit és az ülésről visszasüllyesztettem a táskám mélyére. Most 5 óra múlt és eszemben sincs rágyújtani. Őszintén szólva megvagyok lepve. Nem hittem volna, hogy ma nem fogok cigizni. Egyre inkább felkelti az érdeklődésem ez a gyógyszer. Tehát ma maradt az enyhe lebegés, jókedv. No cigi, no rosszkedv. Lehetséges mellékhatás nem jelentkezett.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 13. 17:2057.

    Szia Tavasz48!

    Igen sportolok, egy éve szoktam rá újra és a szabadidőm nayg részét mozgással töltöm. De egy bizonyos szint után megállított a cigi. 7 km-nél többet nem tudok lefutni és nagyon lassan fejlődöm más sportokban is. Ez nagyon zavar. Én nem szeretek cigizni, egyszerűen megrögzött dohányos vagyok, de azért bízom magamban. Mindentmegfogok tenni. Ja és legnagyobb meglepetésemre, ma nem cigiztem (lásd fent).

     

    Szia! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886831 (55)
    2008-08-12  20:36
  21. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. augusztus 13. 09:4956.
    Szerintem ne gyújts rá. Ahogy tudom a gyógyszer az agy ban hat, méghozzá azon a részen ahol eddíg a nikotin örönet okozott. Biztos van rá szakszerü megfogalmazás, de a lényeg ez. Ha vízet kívánsz igyál, azt hiszem az kell ehhez az egészhez.  Nálam legalábbis úgy működött, ha nagyon a cigi körül forogtak a gondolataim, vagy csak rá akartam gyújtani ittam helyette egy nagy pohár vizet és már nem is kellett a cigi. Tudom hihetetlenül hangzik, de működött.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_876067 (54)
    2008-08-11  20:14
  22. Torolt_felhasznalo_886831
    Torolt_felhasznalo_886831
    2008. augusztus 12. 20:3655.

    Kösz roli73, ne add fel, nagyon sokat segít az internetes támogatás, és persze meg kell fogadni, csinálni amit írnak akkor könnyebb.

    Nem tudom sportolsz-e valamit, ha nem itt az idelye elkezdeni. Elég ha csak futsz, gyalogolsz, esetleg úszol végülis nyár van.  Hidd el nagyon szerettem cigizni és azt hittem soha nem tudok leszokni, közel 30 évig szívtam, de mégis sikerült.

    Majd neked is fogja valaki írni, hogy irigyellek amiért nem dohányzol.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_876067 (53)
    2008-08-11  20:13
  23. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 11. 20:1454.

    CH a valóságban-7!

    8. nap:

    Sziasztok.

    Ma már egy milis CH-t vettem be reggel 6-kor. Még este 7-kor is éreztem a hatását és rávettem az esti adagot. Már tényleg nem ugyanaz a cigizés. Feleakkora a hatása, van amikor hiába szívom el, nem érzek semmit 2 perc múlva újra rágyújtanék. Egyre többször esik rosszul, furán érzem magam tőle. Nem akarom a magánvéleményem leírni, mindig csak a tényeket, hogy mindenki objektíven tudjon dönteni, hogy kipróbálja-e vagy nem. Annyit azért megjegyeznék, hogy inkább nem akarom tudni mi van a gyógyszerben valójában. Azt hiszem, jobb ha nem tudom. Tegnap 7 szál cigit szívtam el, ma 8-ig 14-t, ez kevesebb, mint amit szoktam. Sokszor köhögési rohamok és enyhe hányinger tört rám ma cigizés után. Állandósult, hogy kiszárad a szám, ha dohányzom. Olyankor megőrülök egy korty vízért. Egyébként, ha nem cigizek nagyon kellemesen érzem magam, de még így is makacsul próbálkozom. A nikotinhiány órák múltán is csak tompán jelentkezik. Ma sokszor azért gyújtottam rá, mert megláttam valaki kezében és eszembe jutott. Egyéb lehetséges mellékhatás nem jelentkezett.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 11. 20:1353.
    Gratulálok Tavasz48! Kicsit irigyellek !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_886831 (51)
    2008-08-11  08:55
  25. Torolt_felhasznalo_876067
    Torolt_felhasznalo_876067
    2008. augusztus 11. 20:1152.

    Szia Csilifa!

    Remélem segítenek majd a tapasztalataim. Igyekszem minél részletesebb lenni. Elég régóta dohányzol, egy cipőben járunk. Remélem minél előbb eljutsz arra a szintre, hogy nagyon le akarsz szokni. én is érdeklődve várom mi történik velem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_534422 (47)
    2008-08-10  12:14

Címlap

top