Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Bajai főiskolások

DPisti
Létrehozva: 2003. szeptember 30. 06:17
Sziasztok!!!
VAn itt valaki, aki a bajai EJF-re jár, vagy ott dolgozik?
  1. Torolt_felhasznalo_817255
    Torolt_felhasznalo_817255
    2003. október 7. 13:2676.
    Na, ezt pont nem írtam el! 100ft- száz forint- egy tequila és egy Jhony Walker!! (VAgy az italok nevét nem írom jól??) A Főnixben voltunk, éjfélig van ez az akció!! :))
    A koli, amit nekünk mondtak 700ft, behozzam a telszámot??
    Megyek még e hó végén 30-31-n és nov 20 körül és dec 12 körül! Még ebben a fél évben van kötelező 30 órás gyakorlatunk! Nincs ismerősötök műv. házban? Nem ellenörzik le, csak alá kéne írni. . :(
    előzmény:
    DPisti (74)
     
  2. Torolt_felhasznalo_260377
    Torolt_felhasznalo_260377
    2003. október 7. 13:0475.
    Sziasztok!
    Zsuzsiék a Főnixben voltak bulizni, de az ital ára számomra is meghökketnő :-)
    előzmény:
    DPisti (74)
     
  3. 2003. október 6. 18:3374.
    Igen, Zsuzsi, Te ma alaposan félre. . . ! :-))

    A kolit mi is megkérdeztük. Az egyik 1500. -/fő/éj, de minket nem tudnak fogadni, mert a levelezőseik péntek délután mennek el, és akkor nincs bent senki, aki kitakarítsa nekünk a szobát. Ez volt az indok.
    Épp ma telefonált az egyik tündér évfolyamtársnőm, hogy megkérdezte a másik kolit, ott 2000. -/fő/éj.
    Ennél olcsóbb az IT 1800-ért :-)

    Hát, tényleg jó kuszán kezdtetek! Nekem az első két alkalom után az a benyomásom, hogy még nem igazán tudják a mi szakunkat hová tenni. Olyan bizonytalanok mindenben, senki nem tud semmiről. Ezt betudtam annak, hogy ez a szak tavaly indult először nappalin, és idén először levelezőn. Az élménybeszámolósat olvasva kezdem azt hinni, hogy ez a bizonyzalanság a fősuli specialitása :-)))
    És mikor kel menned még a félév során? Találkozunk valamikor egyáltalán?

    Az elírások után megkérdem: Hol is voltatok bulizni? És mennyibe kerül az ital?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_817255 (72)
     
  4. Torolt_felhasznalo_817255
    Torolt_felhasznalo_817255
    2003. október 6. 12:2073.
    Láttam egy labradort a hídról. . Csak a kutyust láttam pedig ezerrel figyeltem! :))

    Ui. : Bocsi, kicsit félre gépelek ma! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_817255
    Torolt_felhasznalo_817255
    2003. október 6. 12:1872.
    Itt vagyok!!! :) Sziasztok!! :)
    Az elejétől:
    A vonaton megismerkedtem egy sráccal, ő is elsős műv szerves, szintén Ifjusági szállós. :)) EGyból megbezséltük, hogy segíteni fogjuk egymást mindenben! Még a megnyitón találkoztam egy régi ismerősömmel. Hárman lógtunk végig. :) A suli nem olya rossz, csak a tankönyv beszerzéses rész furi. :) Illetve fakultatív tárgyakat kellett felvennem 3 credit pont ért. Kiválasztottuk, beírtuk az Indexünke, amire külön felhívták figyelmünket, hogy egy fél áthúzás ne legyen benne!! Erre pénteken bejött valaki és kzölte, hogy elnézték, itt egy lista erre írjuk melyiket válasszuk, de csak annyian jelentkezhetünk ahány hely van. Mire hozzám került már nem volt hely semmire. :(( Azt ígérték majd választanak újakat jövő alkalomra. :( Így mégis lesz áthúzás az indexemben!! A Főnisben voltunk bulizni. Érdekes. . . :) Éjdélig 100ft a tequila és a Jhonny Walker! :)) Illetve mondták néhányan, hogy lehet a koleszban is aludni. 700ft/éjért. :)) A szobatársam borzalmas volt, le is lécelt! :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2003. október 4. 20:0871.
    Gateni, Kedves!
    Ha csak vicc volt, akkor megyünk!!! ( szeretjük a viccet, és a vacsit is!!! )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_260377 (68)
     
  7. 2003. október 4. 20:0770.
    Zsuzsi azt hiszem, most már visszajött Bajáról. . .

    Zsuzsi! Milyen volt? És hogy jártok, melyik napokon van konzultációtok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_260377
    Torolt_felhasznalo_260377
    2003. október 2. 14:2969.
    Sakáltanyában nem voltam még, de ahogy a "helyiektől" hallottam, nem sokan járnak oda. A Főnixben vanbuli minden héten, de nekem maga a hely nem jön be, ezért nem járok oda. De ettől függetlenül, lehet, hogy jó bulik vannak ott :-)
    előzmény:
    Katuss (65)
     
  9. Torolt_felhasznalo_260377
    Torolt_felhasznalo_260377
    2003. október 2. 14:2668.
    :-))) és is csak komolytalanul írtam :-))
    előzmény:
    DPisti (60)
     
  10. 2003. október 2. 14:1467.
    A Szentháromság térről nyílik, akárcsak a Szabadság utca. Az egyiken kajáldát ajánlottunk, a másikon meg szórakozóhelyet. Mindkettő egyirányú, az egyik erről, a másik a másik irányból.
    előzmény:
    DPisti (66)
     
  11. 2003. október 2. 13:3466.
    Nézem a térképemet, de nem találok Attila utcát. Utcajegyzékem nincs. . .

    előzmény:
    Csini50 (64)
     
  12. 2003. október 2. 13:3365.
    Köszönöm a dícsérő szavakat :)
    Jó hely egyébként ez a Sakáltanya? Nemrég láttam, hogy stárvendég : Fekete Pákó, ezek után megvan a véleményem a helyről. A magam részéről a River Side-ra és az Armstrongra szavazok. Azt hiszem a Főnix is működik, mint disco, nem? Tudod a DÉMÁSZ és az OTP között.
    előzmény:
    Csini50 (63)
     
  13. Torolt_felhasznalo_764954
    Torolt_felhasznalo_764954
    2003. október 2. 13:0264.
    Disco a sakál tanyában is van péntekenként. Ez az Attila utcával párhuzamos utca elején van.
    előzmény:
    DPisti (62)
     
  14. Torolt_felhasznalo_764954
    Torolt_felhasznalo_764954
    2003. október 2. 13:0063.
    Naggyon szépek vagytok! :))
    előzmény:
    Katuss (61)
     
  15. 2003. október 1. 20:1462.
    Állok elébe, bár én az ebeket nem testközelből szeretem!
    előzmény:
    Katuss (61)
     
  16. 2003. október 1. 20:1161.
    Hogy mi az a golden retriever????!!!! Nézd meg a bem. oldalamon :) Ők azok a csodálatos kutyák, akik mindamellett, hogy kiváló vízi vadászkutyák, vakvezetőnek, segítőkutyának is használják, mert az egyik legtürelmesebb, teljesen agressziómentes kutya. Összehozunk egy talit, és megmutatom Neked, OK?
    előzmény:
    DPisti (59)
     
  17. 2003. október 1. 18:1260.
    Hmmm. . . No nem az egész csapatra gondoltam! A többség helyben lakik, ők menjenek csak haza táplálkozni! Egyedül gondoltam, ha már az Édesanyád ilyen jól főz, de természetesen aztb is csak komolytalanul mondtam! Ne aggódj. . . ;-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_260377 (56)
     
  18. 2003. október 1. 18:1059.
    Mi az a golden retriever?
    előzmény:
    Katuss (58)
     
  19. 2003. október 1. 15:4858.
    És ha a parton sétáltok vagy a fagyis környékén és láttok egy fantasztikusan szép és bájos golden retrievert, akkor azok mi vagyunk:)))))
    Gateni melyik kozmetikusra gondolsz? Épp azt keresek. Megírnád?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_260377
    Torolt_felhasznalo_260377
    2003. október 1. 15:2057.
    ezsuzsi: pub: ahogy írtam a Riverside. disco: nem tudok, de van (érdemes megnézni egy helyi hirdetőújságot, abban benne vannak a rendezvények). kozmetikus: a Tóth Kálmán (nem messze a sulitoktól, illetve a távolsági buszmegállótól) utcában van egy "szépségszalon", annak a kozmetikája nagyon jó! Én odajárok, pedig már 8 éve Pesten élek! Ha érdekelnek e részletek, megírom priviben (fodrászt is tudok ajánlani).
    Délutánonként: nagyon jó a fagyizó a Sétáló utcában (kettő van, a "szebbik" a jobb!), séta a Déry kertben vagy a Sugó parton.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_817255 (39)
     
  21. Torolt_felhasznalo_260377
    Torolt_felhasznalo_260377
    2003. október 1. 15:1456.
    Sziasztok!
    Pisti: nem tudom Anyu mit szólna, ha egy csapat főiskolással beállítanál hozzánk, hogy "jöttünk enni" :-))
    A halászparti pizza tényleg borzalmas, inkább a Tomato, ott sokkal jobb (Attila utca az utcanév, így kérdezősködj majd a környéken).
    Buli: A halászpírti pizzás mellett van a Riverside Irish pub, péntekenként vagy szombaton szokott buli lenni, elég jók általában. Én, ha otthon vagyok, nemigen járok máshová szórakozni.
    előzmény:
    DPisti (54)
     
  22. Torolt_felhasznalo_764954
    Torolt_felhasznalo_764954
    2003. október 1. 14:4355.
    Sziasztok! Katuss igen.
    Igen Pisti a hid folytatása, a sétányon. Nem a város felé, hanem a kikötő felé. Egészen pontosan ott van a sétány végén a kikötőnél. Nagyon szép a kilátás és minden kaja király!! Nem csak halételek vannak, nagyon nagy a választék is és az adagok is.
    A sétáló utcában a fagyizót mondták, a Tomato a béke tér, mostmár szentháromság tér-ről nyilik a butor áruház mellett egy pici utca és ott van mindjárt az elején. El sem lehet téveszteni. Baja nagyon szép és romantikus város érezd jól magad :))
    Ja és ha internetezni támad kedved, a sétálo utca végén van a Tóth Kálmán tér ott van egy szupi internet kávézó.
    Kérdezz, ha még érdekel valami.
    előzmény:
    DPisti (54)
     
  23. 2003. október 1. 14:3154.
    Köszi! Nem ismerem a helyet. A szigeten van? azon a sétányon kell továbbmenni, ami a híd folytatása? Vagy az "Ifjúsági Tábor"-ral szemben lévő sétányon kell továbbmenni, amerre a strand és a Jacht-kikötő van? (nézem a térképet!)

    A halételeket nem szeretem, és általában semmilyen vízben ázó állatot. Sorry! A vizafogóban milyen kajákat készítenek?

    És hol is van az, amit a sétálóutcában ajánlottatok? Az melyik utca? Az a Tomato?
    előzmény:
    Csini50 (52)
     
  24. 2003. október 1. 14:2953.
    Szia Csini! Tényleg, elfelejtettem a Vizafogót is ajánlani. Én szeretem, és a halászlé szerintem ott a legjobb a városban. Te is bajai vagy?
    előzmény:
    Csini50 (52)
     
  25. Torolt_felhasznalo_764954
    Torolt_felhasznalo_764954
    2003. október 1. 12:3552.
    Pisti! Ha nagyon ki akarod kenni a hasad, ajánlom a "vizafogó"-t! Nagyon finom, nagyon sok 1 adag és nem drága. Külön felhivom a figyelmed a bajai halászlére, vagy a harcsapaprikásra. Ez a szállásotoktól továbbmenve a sziget sétány végén található.
    előzmény:
    DPisti (51)
     

Címlap

top