Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Legjobb kézkrém

Nona77
Létrehozva: 2007. október 18. 11:44
Keresem a legjobb kézkrémet.

Szempontok: gyorsan beszívódó, rendbehozza a széltől hidegtől kiszáradt kezet, illata nem nagyon érdekel, bár azért ne legyen kellemetlen.

Kinek mi vált be?
  1. 2009. március 15. 18:4079.

    Sziasztok!

    Nekem is szokott száraz lenni a kezem,most az Avonos Rich Moisture Glicerines kézkrémem van,ami tartalamaz még e-vitamint és növényi kivonatokat is,az illata pedig nagyon finomValaki használta már?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2009. március 7. 14:2178.
    Sziasztok! Nekem is az Atrix Hidratáló Kézvédő Krém vált be a legjobban. Nagyon sokfélét kipróbáltam már de eddig volt az egyetlen ami tényleg nagyon gyorsan beszívódott és nem maradt utána ragacsos érzés. 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. március 1. 16:2577.

    Sziasztok!

     

    Nekem is az Atrix volt eddig a legjobb! Sok krémem van otthon, nagyon jó az Avonos kézkrém, és az Oriflames is! utóbbiból mandulás rizspudingos van, hamar beszívódik, és olyan jó selymes érzetet hagy Sajnos nagyon odavan sokszor a kezem a sok mosogatástól, pl. a körmeim már nagyon töredeznek, újra el kéne kezdenem használni a körömápol olajamat, az elég jól megerősítette, csak gond, h nincs rá időm rajt hagyni, örökké csak rohangászok, mint pók a falon... talán majd az esti szokásos sorozatnézés közben van tégelyes dove-om is, de az oly ragacsos, h mindig hozzáragadok az ágyneműhöz, és inkább a száraz sarkamra kenem, zoknit rá, oszt hadd szóljon...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top