Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Füstölők. Mire valók?

picicica
Létrehozva: 2003. szeptember 29. 11:35
Sziasztok! Sokszor használok füstölőket, és nagyon szeretem, de igazából nem mindről tudom, hogy mire való. Sokszor a boltban sem tudnak segíteni nekem, ahol veszem őket. Tudnátok segíteni? Akár úgy, hogy hol találok erre vonatkozóan valamit a neten, akár úgy, hogy ha ti tudjátok, mit miért gyújtunk meg. Köszönöm, előre is.
  1. Torolt_felhasznalo_544166
    Torolt_felhasznalo_544166
    2007. március 25. 17:50104.
    Sziasztok!
    Lenne egy hülye kérdésem. Az ópiumos füstölőben igazi ópium van? Gondolom igen, de akkor ezt így lehet szabadon árulni? És ha belélegezzük a füstjét akkor van valami droghoz hasonló hatása?    Tudom hogy hülyeség, de most nagyon kiváncsi vagyok erre  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_420626
    Torolt_felhasznalo_420626
    2006. szeptember 24. 16:10103.

    Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy a füstölő nem egészségtelen-e? Hisz végeredményben ez is füst, amivel tömíted a tüdődet, vagy nincs igazam? Én imádom az illatát és a hangulatát, de mindig aggódom, hogy lehet, hogy ártalmas.

    Köszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. szeptember 13. 15:55102.

    Mit csinálunk a hamuval?? Ezt komolyan kérdezed?   Hát én speciel kidobom a szemetesbe!  

    Amúgy meg úgy használod ahogy akarod, én volt már hogy almába szúrtam, mikor nem találtam a tartót. Csak egy papírt tettem alá, hogy ne az asztalra essen a hamu. Lényeg h nehogy felgyújtsd a lakást!  

    előzmény:
    susie (96)
    2006-09-08  15:41

Címlap

top