Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Panthenol mint hajpakolás?

királyjány
Létrehozva: 2007. szeptember 30. 13:33

Szóval: mintha valahol hallottam volna,hogy a panthenolban olyan vitaminok vannak amikjót tesznek a hajnak...

továbbá az aloe firstről is ezt hallottam...

Próbálta valaki?

Öszintén szólva szeretem a professzionális hajpakolásokat ápolókat,ampullákat a hajamra rakni...de ami igazán tuti az a meleg oliva olaj három óráig ,utána lemosni ,balzsam és egy Alfaparfos ampulla,és inos hajsárítóval beszárítani ,Mania diamond hajfénnyel befujni és csodaszép a haj...szerintem az oliva olaj nagyon jót tesz a hajnak....szeretném kipróbálni a panthenolt úgyhogy tapasztalatot várok!!! De írhattok bármilyen praktikát is hajra....

  1. 2022. Április 12. 20:3458.

    Mindenkinek csak ajánlani tudom a panthenol habot, akinek száraz, töredezett a haja. Akkor is ajánlom kipróbálásra,ha már a drága kencék sem segítenek. Ez a hab valóságos csodaszer...én is elájultam a hatásán. Használata is egyszerű: hajmosás után a nedves hajba kell masszírozni..és nem kell lemosni..hagyni kell megszáradni.Remélem, hogy tudtam segíteni!!

  2. 2011. július 23. 14:5157.
    Sziasztok remélem még nézi olyan ember ezt a topikot aki tudni fogja a választ:) Vettem panthenol sprayt a gyógyszertárban , mert olvasgattam ezeket a hozzászólásokat,hogy jót tesz a hajnak.Találtam egy olyan panthenolt is aminek az a neve ,hogy Pantenol first spray amibe aloe vera kivonat is van. Az lenne a kérdésem ,hogy a sima jó e a hajra vagy pedig a másik fajta jó csak?! Linkeltem egy képet is, nekem ez van! Remélem valaki elolvassa ezt és segít:) Előre is köszönöm:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_961932
    Torolt_felhasznalo_961932
    2008. Április 24. 23:4556.
    Sziasztok!

    elnézést, hogy Itt érdeklődöm az alábbiakban, de hátha tudtok segíteni.
    2 hete orrplasztikán estem át,1 hétig gipszet viseltem, és sajnos a gipsz megnyomta a bőrömet az orrom csontos alapján. Rápréselődött az összenyomott bőr az orrcsontomra. Az adott területen nem egyenletes a bőr, piros és horpadt. a dokim azt mondta, hogy masszírozgassam naponta többször a területet, és körömvirág balzsammal kenegessem. 2 hete kezelem így és azért lassan javulgat...Valahogy beugrott a Panthenol hab, hátha hatékonyabb lenne a további gyógyulásban. Nagyon megköszönném, ha esetleg megírnátok a véleményeteket erről!
    Köszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. Április 7. 11:0055.

    Sziasztok!

     

    Ma én is kpróbáltam a Panthenol pakolást, ugyanis égési sérülés miatt vettünk Panthenol sprayt. Hajmosás után jól bemasszíroztam a hajamba, és a fejbőrömbe is. Nagyon lágy, és csillogó lett tőle a hajam. Teljes mértékben megvagyok elégedve vele!

    előzmény:
    királyjány (1)
    2007-09-30  13:33
  5. 2007. október 12. 16:5754.
    Egyébként a hajamra is raktam belőle meg a fejbőrömbe is masszíroztam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732349 (52)
    2007-10-12  13:35
  6. 2007. október 12. 16:5653.
    Hajmosás után hagytam rajta kb. 10 percig és utána leöblítettem, mert gondolom ajánlatos leöblíteni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_732349 (52)
    2007-10-12  13:35
  7. Torolt_felhasznalo_732349
    Torolt_felhasznalo_732349
    2007. október 12. 13:3552.
    Szia! Megkérdezhetem, hogy hogyan használad a panthenolt? Hajmosás előtt vagy után tetted a hajadra ( fejbőrödre )? Meddig hagytad rajta?
    előzmény:
    Hedge (51)
    2007-10-12  13:25

Címlap

top