Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

ADIPEX...

Torolt_felhasznalo_572250
Torolt_felhasznalo_572250
Létrehozva: 2007. szeptember 27. 18:02
Sziasztok....Ma ajánlották sikeres fogyáshoz az adipex tablettát, rákerestem....írtak jót-rosszat róla, de zömével inkább pozitív dolgokat...aki szed ilyet, vagy bármit tud róla kérem írjon...jó pár kilót le kellene dobnom...jövőre gyermeket szeretnénk..
  1. 2020. augusztus 30. 18:2334.

    Szia! Megkérdezhetem honnan sikerült megrendelni?

    előzmény:
    Zoli1979 (33)
    2020-05-08  11:48
  2. 2020. május 8. 11:4833.

    Sziasztok


    Rendeltem Adipex Retardot..


    Ket napja szedem a.parommal d.utan 15orakor 1egyet..hogy ne legyek ehes este...de miutan beveszem ra fel oraval olyan ehes vagyok mint az allat...


    Es nem beszelem be magamnak mert a parom is szedi es o is...


    Szajszarassag


    Szapora szivveres


    Magad vernyomas


    Mind megvan


    De az ehsegerzet kikapcsolasa nincs


     


    Kb 10 eve vettem egy csomaggal mad kiszerelesbe adipexet...azzal azert kellett leaalnom mert irtora fajt a fejem es tenyleg nem ettem aemmit ugy hozta a formalyat...


    De ez érdekes...sarga lagy kapszula..60db vettem 26000ert...


    Szerintetek?

  3. 2017. június 7. 22:0932.

    http://hvg.hu/itthon/20120926_veszelyes_fogyasztoszer


     


    http://alfahir.hu/illegalis_gyogyszerekkel_mergezik_a_fo gyokurazokat-20120929


     


    http://www.hamisitasellen.hu/2014/03/veszelyesek-a-fogya sztoszerek-ha-hamisak/


     


    Pszichotróp hatóanyag, súlyos mellékhatások


    Az Adipex Csehországot leszámítva az egész unióban tiltólistán van, mert fő hatóanyaga, a fentermin pszichotróp (tudatra, agyi folyamatokra ható) anyagnak számít – tájékoztatta lapunkat Székely Krisztina, a HENT Gyógyszerhamisítás elleni munkacsoportjának vezetője.  A szibutramin-tartalmú gyógyszereket pedig az Unió összes országában kivonták a forgalomból a káros mellékhatásai miatt (szélütés, szívinfarktus). A honlapokon viszont azzal hitegetik az embereket, hogy az ezek a gyógyszerek a környező országokban akár vény nélkül is megvásárolhatóak, így onnan hozzák be. Egyrészt már csak az Adipexet, és csak Csehországban lehetne receptre beszerezni, ezért nehezen hihető, hogy ilyen hatalmas mennyiségekben fel tudnák íratni és kiváltani.


    Sokkal valószínűbb, hogy a karcsúsodni kívánók a pénzükért valami távol-keleti országban kotyvasztott hamisítványt fognak kapni, ami jobb esetben semmilyen hatóanyagot nem tartalmaz. De az ellenőrizetlen körülmények között, például dzsungel laborokban készülő hamis pirulákba nemcsak különböző szennyezett anyagok kerülhetnek, hanem sokszor amfetaminnal (élénkítő hatású kábítószerrel) ütik fel őket, hogy a fogyasztó rászokjon – mondta Székely Krisztina. Ráadásul azt a tévképzetet keltheti a fogyasztóban, hogy a gyógyszer eredeti, mert az amfetamin a fenterminnel szerkezeti- és tüneti hasonlóságot mutat bizonyos mértékben. Így a fentermin (mellék)hatásaként is jegyzett étvágytalanság, szájszárazság, remegés, megemelkedett pulzus, álmatlanság bizony amfetamin-származékok miatt is lehet.

    előzmény:
    panett (30)
    2017-06-07  21:45
  4. 2017. június 7. 22:0531.

    ILLEGÁLIS a forgalmazása Mo-on....


     


    Képes lennél bevenni valamit, kapualjból, sportszatyorból...????? Honnan tudod, hogy mi van benne?


     


    előzmény:
    panett (30)
    2017-06-07  21:45
  5. 2017. június 7. 21:4530.

    Sziasztok!


    Tudom nem most íródott ez a poszt, de én már egy éve kutatom az adipex retard nevezetű fogyasztó tablettákat minhiába.


    Kérlek titeket ha tudjátok hol lehet megrendelni az eredetit írjatok nekem!


    Nagyon hálás lennék.


    Két éve leszoktam a cigarettáról, ami miatt szépen feljöttek ezek a fránya kilók.


    Azóta kipróbáltam már egy rakat diétát de nem vagyok elég kitartó és mindig elrontom 2 hónap kemény munkáját. Folyamatosan edzek aerobic, kondi, spinning de egyszerűen nem fogyok. Csak stagnál az állapotom. Már nagyon kétségbe vagyok esve. Kérlek segítsetek! 

  6. 2011. június 3. 17:4329.

    Ezzel az erővel tessék vízhajtót szedni, az is felpörgeti a pulzust és a vérnyomást, ráadásul viztelenít 

    Bocs. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_635120 (0)
     
  7. 2007. október 11. 13:1628.
    Szia!

    Nem ajánlom és ellene sem vagyok!Most szedtem be a 3. levéllel és 13 kg-tól szabadultam meg.Nem jó,mert pörget és nem tudsz aludni,de tök jó,mert egy csomó +időd lesz másra.A szívem folyton kattog,de már megszoktam a reszketését.Néha idegbeteg is vagyok,de nem túl sűrűn.Viszont a kaja nem kell annyit eszek erőszakkal,hogy a gyomrom ne asszon össze.Nekem kellett egy kis külső rá segítés is és ezt választottam.Nekem bejött,de nem elsőre,mert 5 éve mikor szedtem akkor nagyon labilis lett a lelkiállapotom.Akkor orvosi segítséget kellett kérnem kb 5 szem után. Most nagyon bejött és éreztem,hogy mikor kell 1-2 nap szünetet tartani,mert kezdtem túl pörögni.

    Azt semmi féle képen nem hagyhatom ki,hogy ez DROG!Az orvos a fülét is befogja,mert ő tudja mi a mellék hatása.

    Csak még annyit,hogy a cigi és az alkohol legális drog.De ez 1 másik topik témája.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_572250 (1)
    2007-09-27  18:02
  8. 2007. október 6. 17:2327.

    Hello!

    Én szedtem az adipexet, nekem nagyon bejött. Az más kérdés, hogy a lányom megszületése után vissza is jött rám. Hiszem, hogy ha nem szültem volna, még ma is tartanám a súlyomat. Olvasva itt a mellékhatásokról, nekem heves szívverésem volt néha, és egyfolytában csak ittam. Nem voltam se fáradt se semmi.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top