Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Borzvár

Csikosborz
Létrehozva: 2003. szeptember 23. 12:29
Az én házam az én váram... De az ajtaja nyitva áll...
Belépés nem csak erdőlakóknak!
A várat én építettem, de berendezni ti fogjátok, remélem. Sok-sok vendégszoba van benne, és egy nagy társalgó, ahol jókat lehet beszélgetni. Bármiről, ami eszünkbe jut. Ha örömünk, vagy bánatunk van... Írhatunk vicceket, de akár kínai filozófusok idézeteit is... Beszélhetünk könyvekről, zenéről, de főzésről, gyerek- és házastársnevelésről, egészségről, betegségről, mozgásról, pihenésről... akármiről...
A nap bármelyik szakában nyitvatartunk. Látogassatok meg, nem csak a régi barátok, de újak is!
Most szögeztem ki a társalgóban a táblát, az idézetet a holdnaptár aljáról vettem kölcsön...
"A ma szebb lesz a tegnapnál."
  1. 2008. június 11. 04:4030305.

    Sziasztok:) Szopránka a kicsik már ilyenek:) Nálunk a második éjszaka a papucsomat rágta szét az első kis bestia:) De maradjon is ilyen eleven, akkor biztosan egészséges:)

     

    Zsuska jó hallani Rólad is, amúgy én is ritkábban járok fel mostanában, a sok oldalgond miatt már nem volt kedvem...

    Pusz Nektek:)

    előzmény:
    szoprán (30302)
    2008-06-08  12:56
  2. 2008. június 10. 20:4830304.
    Sziasztok kislányok:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. június 9. 20:5230303.

    Sziasztok!

    Nagyon szégyellem, de én is ritkán jövök fel az nlc-re. Ennek oka, hogy elég pocsék volt egy időben.

     

    Szopránka:) Örülök, hogy jól alakultak a dolgaid, a kiskutyáról megkaptam a képeket, nagyon édes.

     

    Mi most voltunk nyaralni, isteni volt. A családunktól kaptuk a nyaralást a 30 házassági évfordulónkra.

     

    Most még szép barna vagyok

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. június 8. 12:5630302.

    Még mindig nem tudtam képet feltenni.

    Bichon havanese. Képzeld tegnap elvitték vendégségbe. Még sose volt kint, csak egyszer orvosnál. Úgy látszik nagyon fárasztó lehetett neki a sok újdonság, mert aztán csak aludt, mint akit fejbe vágtak. Igaz még pici és sokat alszik, de ez már túlzás volt. Ma aztán már 5-kor kukorékolt és vesztemre beengedtem a szobába, mert többnyire ilyenkor letelepszik az ágyam mellé és szundít egyet míg fel nem ébredek. Most is csöndben volt-túlságosan is! Dolgozott!!! Lebontotta a szőnyeg szegélyét egy darabig!:(((  Hát így bízzon meg az ember egy kiskutyában bármilyen ártatlanul néz is!:)))

    előzmény:
    Shatti (30301)
    2008-06-07  19:38

Címlap

top