Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Anyukák barátkozzunk!

pikpakk
Létrehozva: 2007. szeptember 21. 14:30

Sziasztok!

Nem titkolom, hogy személyesen vágyom barátokra, de szívesen beszélgetek itt is Veletek mindenről, ami a gyerkőcökkel kapcsolatos, de minden másról is, amiről akartok. Tudom, hogy vannak ilyen topikok, de talán vagytok többen újak is, akik már nem tudtok bekapcsolódni egy több éve folyó dumcsipartba. Kezdjük itt előlről!

  1. 2009. június 18. 07:589726.

    Peti nem semmit vándorolt az éjjel. Kipiheni magát így???

     

    Boti most a judo miatt úgy elfárad, hogy nem jön át. Soma is csak fél 5-kor jelent meg, így egész jót aludtam.  Akkora baromságot álmodtam! Középiskolás voltam, és elfelejtettem megvenni a könyveimet, így az iskolában veszekedtek velem a tanárok, és 40 ezret be kellett fizetnem könyvekre. Kivoltam....

    előzmény:
    Gibusz (9719)
    2009-06-17  20:41
  2. 2009. június 18. 07:549725.

    Boti már elindult a napközibe. Tegnap nagyon jól érezte magát, úgy veszem észre, hogy a gyerekek is jobban összecsiszolódnak, kicsit összetartóbbak lesznek. Szerencsére az undok focis kisfiú nem jár, így a negatív vonzások elkerülik őket. Hihetetlen, most kezdi a sulit, de már érződik a mentalitásán, hogy "én gazdag szülők gyereke vagyok" Ezt meg csak otthonról hozza egy 7 éves....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2009. június 18. 07:509724.
    Szevasz Nyanya!!!!!
    előzmény:
    Loth (9722)
    2009-06-18  07:42
  4. 2009. június 18. 07:459723.

    Krisztys!

     

    Szegény Pöcsike hogy néz ki

    Látod, ez azért van, mert minden kezdet nehéz. Azt hiszik magukról, hogy tudnak járni, és velük már nem fordulhat elő az esés. Nagyon magabiztosak ezek a gyerekek.

     

    Szegény lányt sajnálom..most mi van vele, jobban van már?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (9715)
    2009-06-17  09:12
  5. 2009. június 18. 07:429722.

    Komaasszony!

     

    Basszus szegény Pancsókáék

    Erre most mit lehet mondani????

     

    Tartsanak ki, és ha tud jöjjön már fel ide egy kicsit

    előzmény:
    buborekas (9717)
    2009-06-17  09:22
  6. 2009. június 18. 07:419721.

    Gibusz, hogy aludtatok éjjel?

     

    Nem semmi éjszakátok lehetett Petikével. Nem is csodálom, mert szerintem megviseli őket is ez a front.

    Még nekünk is nehéz.

     

    Na én sem lelkesedtem Fanni 500 forintjáért. Apánk magánakciója volt.

    Azt hittem dugunk egy csokit vagy Hannah Montanás újságot a párnája alá és ennyi.

    előzmény:
    Gibusz (9719)
    2009-06-17  20:41
  7. 2009. június 18. 07:379720.

    Jó reggelt

     

    Tegnap nagyon lájtos nap volt itt megint.

    Káár

     

    Lehetne már tényleg zárt a fórum

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2009. június 17. 20:419719.

    Sziasztok!

     

    nem tetszik nekem a jövő heti időjárás, már megint 20 fok körül mondják! Nem bírom már ezt a váltakozást! 

     

    Loth, nálunk is pénzt hozott a fogtündér (200ast), nem vagyok igazán a híve a dolognak, de behülyítették az oviban. 

     

     

    Uszi még mindig sikeres, Blani lelkes!  Az az egy baj,hogy 3/4 hatkor kezdődik, elúszik az egész este így, de az ötórásira nincs már hely.

     

    Krisztys, azért jó, hogy rendeződött a lány ügye. Reméljük, megoldódnak a gondjai. 

     

    Petike turnézott éjjel, kikészültem. Arra ébredtem, hogy a kanapéról leesett és üvöltött. Átvándorolt az ágyáról oda (Minek?). Aztán bejött közénk, apja lement a földre a szivacsra. Reggel meg már az apja mellett volt. Szóval négy helyen aludt.

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2009. június 17. 09:359718.

    Nagyon szarul vagyok. Valami front lehet, mert nem tudok menni, a dolgomat nem tudom olyan ütemben csinálni, ahogy szoktam. Ebéd még a holdon. Csak meggylevest csináltam.

    Nagyon szédülök, és utálom ezeket a frontokat. Megyek neki mindennek, ha felállok olyan szinten megszédülök, hogy a lábam is lezsibbad.

    Kornél meg extra kötekedő.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2009. június 17. 09:229717.
    Beszéltem Pancsóval! Voltak tegnap dokinál. Nagyon alapos és lelkiismeretes dokit találtak Szegeden, hétfőn kell menniük vérvételre, meg akar nézni Zalánnál egy csomó mindent, nem is biztos, hogy allergiás, az előző eredményből tán nem is lett volna szabad rögtön erre következtetni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2009. június 17. 09:199716.

    Szia Kriszty!

     

    Végre képek!!!!!

     

    De rossz volt olvasni arról a csajról!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (9715)
    2009-06-17  09:12
  12. Torolt_felhasznalo_981185
    Torolt_felhasznalo_981185
    2009. június 17. 09:129715.

    Sziasztok.

     

     

     

     

    Hihihi..... Relaxálni'.... Naaa perszzeee....

     

     

     

    Szaall...

    Csajok zsivalyotnak, vitáznak, Patrik visít, palok, esik-kel, stb... Kb ez jellemző a napjainkra pár szóba tömörítve...

    Kisfiam mint 1 buldózer hatol-na át mindenen ennek meg egyenes következménye, hogy mire tipli1 begyógyulna, jön a tipli2... Remélem nem gyarapítjuk a tiplik számát már!

     

     

     

    A Picibabán sajna nem tudom kerülni a szomorú dolgokat, de ami most az utóbbi 3-4 napban 'lefoglalt' szerencsére rendeződni látszik! / Öngyilkos lett egy 22 éves Lány...  Próbáltam telefonon, meg írkálva tartani benne a lelket, de a sok barom állat szombaton éjel olyanokat írkált neki a C6en, hogy a butus csak megtette.../ Már nem kritikus az állapota, reménykedhetünk a Párjával, hogy életben marad... 

     

     

     

     

     

    Pár kép...

     

     

    Jól kegyetek!

     

    előzmény:
    Loth (9712)
    2009-06-17  07:10
  13. 2009. június 17. 07:359714.

    Jó reggelt!

     

    Botiék a judos csapattal mentek ki Gyopárosra strandolni. Itthon is előszedtem a medencéket, de még nem fürödtünk. Ahogy az időt nézem, ma nem is fogunk.

     

    Lassan indulunk a judora, ma én viszem Botit. 

     

    Soma itt hisztizik reggel óta. Kicsit korainak érzem. Hosszú lesz a nap...

    előzmény:
    Loth (9711)
    2009-06-17  07:06
  14. 2009. június 17. 07:129713.

    Ildi, gyere, kérjük a beszámolót.

    Hogy megy a munka? 

    Anna mit szól hozzá, elviseli, hogy délutánonként nem vagy vele?

     

    Nem nagyon nyilatkozol. Nem jó ez így, hanyagolva vagyunk kicsit

    Gyere-gyere

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2009. június 17. 07:109712.

    Krisztys, hahó!!!!

     

    Ide is jönnöd kell ám, nem csak naponta egyszer

     

    Gyerekek hogy viselkednek?

     

    Hagynak azért relaxálni?

     

    Fanniért tegnap este elindultunk, de beültünk a kocsiba, és olyan vihar kerekedett, hogy azt hittem magam alá csinálok.

    Anyósnak teló, hogy vihar után megyünk, ő meg lebeszélt minket, mert Fanni nem akar hazajönni, ment unokatesó is aludni.

    Talán ma este hazahozzuk. Szokatlan nagy a csend 2 napja nálunk

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2009. június 17. 07:069711.

    Komaasszony!

    Botinak minden nap egyre jobban fog tetszeni

    Nem is mondtad, hogy srtand is van ott. Vagy délután mentetek el fürödni?

     

    De ha jól emlékszem, tavaly egyszer mondtad, hogy van egy nagy medencétek az udvarban.

    Akkor biztos nem mentetek ki

    Colombo logika figyeled?

     

    Iwiwre megyek majd leskelődni

    előzmény:
    buborekas (9708)
    2009-06-16  22:27
  17. 2009. június 17. 07:029710.

    Tó van egy jópár, de ez az igazi, ahova járunk. Tele van fűzfával a part, tiszta minden, és nagyon kevesen járnak oda. Büfé is van, és elég közel van, kb 30km.

    Nem messze van tőlünk egy bazi nagy fürdő, van abban minden jó, csak rengetegen járnak oda, mindig tele van. Pedig hatalmas. Nyomorogni meg nincs kedvünk. A tó meg amúgy is élmény Fanniéknak, mert öklömnyi kagylókat gyüjtögettek tavaly is a víz alatt, amik még éltek is

    előzmény:
    Gibusz (9707)
    2009-06-16  20:48
  18. 2009. június 17. 06:589709.

    Jó reggelt

     

    Gibusz, akkor ezért nem hívtak elöbb vissza a másik melóhelyről.

    Majd meglátod mi lesz szeptemberig, ha behívnak megnézed milyen a légkör, de elötte azért nézegess melóhelyeket. Hátha elviszed a főnyereményt, és találsz egy nagyon jó melót.

    Blani fogait elvitte a fogtündér?

    Fanninak 2 hete esett ki a harmadik alsó foga, és a párnája alatt talált egy 500-ast

     

    Férjnek dagad a melle mi?

    előzmény:
    Gibusz (9706)
    2009-06-16  20:46
  19. 2009. június 16. 22:279708.

    Hát Gibusz ez az állás dolog így tényleg nem hangzik túl fényesen..

     

    Tök jó, hogy Blaninak kiesett a foga! Régóta mozgott? Már csak Botinak nem hiányos a fogsora itt az 5-6 éves korosztályban.

     

    A judo ott van, ahol az edzés is szokott, van egy nagy zárt udvar, bent vannak letéve szivacsok, vannak játékok, van videó. Ma jól érezte magát Boti a strandon, talán nem fáradt el annyira, mint tegnap. 

    Soma meg élvezi a magányt, és kicsit sem hiányolja Botit

     

    Iwiw-re tettem képeket a lagziról, majd valamikor igyekszem frissíteni a fiúkról is!

    előzmény:
    Gibusz (9706)
    2009-06-16  20:46
  20. 2009. június 16. 20:489707.
    De jó nektek, válogathatsz a tavak közt! Messze vannak?
    előzmény:
    Loth (9700)
    2009-06-16  07:41
  21. 2009. június 16. 20:469706.

    Sziasztok!

     

    Elég ócska napom lett ma, reggel majdnem elkéstem (metrón elbambultam és túlmentem, busz meg egyesben döcögött), kétórás értekezlet, aztán "fehér asztal" de nem nagyon volt kedvem se enni, se inni. (Napközben nem piálok nagyon). Aztán telefonáltak munkaügyben, mismásoltak összevissza, hogy még inkább meghírdetik az állást, és majd szeptemberben eldöntik... Szóval ez szerintem veszett fejsze nyele.

     

    Anyósom mondjuk mondta, hogy még utánakérdez a dolognak, de nem biztos, hogy jó lenne az nekem. Milyen munkalégkör lenne ott, ha erővel benyomnak oda, ahova nem várnak mégsem. (Bár férj szerint így működnek a dolgok manapság).

     

    Férj most nagyon el van kapva gyerekektől, most játszott velük hétfőn sokat, úgyhogy követelik!

     

    Blaninak kiesett a foga végre, egymás után kettő is!

     

    Mikor záródik már a fórum, jó lennne végre képeket nézegetni-mutogatni!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2009. június 16. 15:119705.

    Komaasszony!

    Te zugolvasó..msn-en sem vagy megint

    Szegény Boti Azért ezt nem hiszem el, hogy nem adtak rá rövidnadrágot.

    Eszem megáll....

     

    És hogy kell elképzelni ezt a tábort?  Fedett helyen vannak egész nap?

     

    Pancsókának üzenem, hogy köszönöm szépen, és nekik is sok

    Azért néha benyithatna ide anyóstól Hiányzik mindenkinek.

    Majd azért mondja a híreket, mi volt a gasztroenterológusnál.

    előzmény:
    buborekas (9704)
    2009-06-16  08:56
  23. 2009. június 16. 08:569704.

    Sziasztok!!!

     

    Bevallom, zugolvasok csak. Tegnap 2 hszt idétlenkedtem el. Valahogy kitöröltem, így nem volt kedvem nekifutni a dolognak....

     

    Boti nagyon élvezte a judot, piszkosul elfáradt. 3/4 9-kor már aludt, reggel meg 7 után ébredt, kialudta magát alaposan. Ma mennek strandra is, kíváncsi vagyok, hogy érzi majd magát. Kicsit viszont jobban odafigyelhetnének, mert délután 4-kor hosszúnadrágban volt, pedig 2 rövidgatya is be volt készítve neki. Ma nem is tettem hosszút, nehogy felvegye...

     

    Lagzit már kipihentük. Nagyon jól éreztük magunkat, képeket majd a zárt helyre teszek....

     

     

    Gibusz! Anyukámék is bejárnak dolgozni a héten, és ők is mindig augusztus végén kezdenek, ez ilyen kötelező dolog szerintem....

     

    Örülök, hogy Peti jobban van. Szerencsére "csak ennyi" volt!

     

    Ildi!!! Ne hajtsd túl magad! Nyugi! Menni fog, meglátod!!!

     

    Komaasszony! Pancsóka puszil, és nagyon nagyon örül a babakocsis hírnek!!!. Ők amúgy jól vannak, ma mennek másik gasztroenterológushoz, majd beszámolok, hogy ni volt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2009. június 16. 07:499703.

    Krisztys, szia!

     

    Pont most akartalak kérdőre vonni, hogy miért nem jársz mostanában. De ezzel megúsztad a náspángot

     

    Lányok-fiú, hogy  hogy viselkednek? Türhetőek?

    Végképp nem bírod a civakodásukat, tereld ki őket kapálni

     

    Én is punnyadok..apánk tegnap óta délután 5-ig melózik ez a hét meg talán a jövőhét ilyen lesz. Sajnos.

    Fannit meg tegnap este levittük apósékhoz aludni, nem tudom meddig marad.

    Csendes lesz ma a ház Kornéllal meg velem. Kár hogy mára is kánikulát mondanak, nem lehet kimenni a játszóra.

     

     

     

    A szomorú történeteket meg próbáld meg kikerülni

    Ha nincs baj akkor csinálunk?

    Ne már csaj!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_981185 (9701)
    2009-06-16  07:42
  25. 2009. június 16. 07:449702.

    Komaasszony!

     

    Boti hogy viselte a judot?

    Gyere mesélj!

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top