Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Elhagyott a férjem

jankucka
Létrehozva: 2003. szeptember 16. 15:00
Nagyon hamar lettem terhes.Fél éve voltunk együtt.Én megijedtem,de belevágtunk.A babát mindketten nagyon vártuk.Megszületett a kislányunk,boldogok voltunk,de nem felhőtlenül.Vissza kellett mennem dolgozni,amikor a kislányunk 9 hónapos volt,mivel művészeti pályán dolgoztam elötte.Természetesen nem nagyon támogatta a férjem ezt a döntésemet,de úgy éreztem nem hagyhatom magam.Soha nem éreztem magam mellette biztonságban.Dolgoztunk mindketten,nem törődött velem,magányos voltam mellette.Beleszerettem az egyik munkatársamba,de soha nem történt köztünk semmi,én iszonyúan szenvedtem.Két hónap múlva elmondtam a férjemnek,hogy más iránt is érzek valamit.Ezután sem változott a helyzet.Fél év múlva mondtam neki,hogy nincs értelme folytatni,én nem tudok szeretet,törödés nélkül élni.Elment,mindenkivel lefeküdt.Majd rájött,hogy megtalálta Istent,fogadjam vissza, megváltozik.Nem igértem neki semmit.Majd megint mindenkivel összefeküdt.A barátnőmmel is.Majd visszafogadtam,három hónapig játszotta a családapát és most szó nélkül elhagyott minket.Ezután hogyan tovább?Én rontottam el?
  1. 2004. december 7. 10:1251.
    amúgy az elsárkányosodás egy komoly probléma. . . .

    Kelly 68. . nem hiszem hogy a 6 hónap után vállalt terhesség lenne a hibás. . (nálunk nem volt 6 hónap :)) ) végigolvastam az egész topicot. . . szvsz a pasi a "kuttyából nem lesz szalonka" típus. . . keress másikat. . . tudom hogy jön a karácsony. . és ilyenkor érzelmesebb is az ember. . de kerüld el a csapdahelyzetet. . . mert utána még rosszabb lesz. . .
    előzmény:
    *Macifül* (42)
     
  2. 2004. december 7. 10:0850.
    nem bántani a medvéket ;))
    előzmény:
    *Macifül* (45)
     
  3. 2004. december 7. 10:0349.
    mindíg azok a piszok ffiak a hibásak. . . .
    az összeset meg kellene hámozni. . pl ;)

    Lányok ! SOHASEM A 3. a hibás
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_721543
    Torolt_felhasznalo_721543
    2004. december 7. 09:3248.
    Macifül, Nagyon igazak a szavaid, még ha keményen hangzik is, de még annyira szeretem, hogy nem tudok erős lenni. Talán majd idővel. Ő sem vitte el az összes cuccát, de nekem még ez is reményt ad. Vagy csak nem fért a kocsiba?
    Írtam neked privit is!
    előzmény:
    *Macifül* (36)
     
  5. Torolt_felhasznalo_568408
    Torolt_felhasznalo_568408
    2004. december 6. 21:4247.
    Az biztos, hogy kötözni való, de sonkának?? :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_568408
    Torolt_felhasznalo_568408
    2004. december 6. 21:3946.
    :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    előzmény:
    *Macifül* (45)
     
  7. 2004. december 6. 21:3645.
    Már nem, nagyon meghízlalta az új csaj. Lehet húsvétkor levágják? :-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_984371 (44)
     
  8. Torolt_felhasznalo_568408
    Torolt_felhasznalo_568408
    2004. december 6. 21:2944.
    Nem egy ennivaló cuki pofa?? :-DD
    előzmény:
    *Macifül* (43)
     
  9. 2004. december 6. 21:2043.
    He-he, meg nem enném :-)))))
    előzmény:
    ezüstfenyő (41)
     
  10. 2004. december 6. 21:1942.
    Ez akkor nem volt érdekes, hiszen ott ropogott mellette a 20 éves. És képzeljétek, azt merte mondani, hogy én elsárkányosodtam. Azok után, hogy a lányunk elsős volt, este 6-kor mikor a melóból holt fáradtan hazajöttem, a férjem a számítógépen játszott, a gyerek tv-zett és bátorkodtam megkérdezni, hogy van e lecke. Mire kiakadtam, hogy még ez is rám vár, meg persze csináljak vacsorát, mert az ex este ment dolgozni /vendéglátós/ és akkor én voltam, aki elsárkányosodott, mert mertem megmondani a véleményem. Ők meg 4 óra óta itthon voltak. Hát igen biztosan bennem volt a hiba, hogy nem irattam ki magam, hanem dolgoztam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_984371 (40)
     
  11. 2004. december 6. 21:1741.
    Na, pont erről beszélgettem valakivel. Pontosan az általad kiemelt dolgokról. Még ha megölné a kedvesét, talán azzal is jobbat tenne, mint ezzel az iszonyatos, nem is minősíthető tettel. Az ilyen ember nem ember, de nem is állat, mert azok sem tesznek ilyet a párjukkal. . . (Kivéve a fekete özvegyet. . . :))))))))) De ott a pasi jár pórul. Hehehe. :)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_984371 (40)
     
  12. Torolt_felhasznalo_568408
    Torolt_felhasznalo_568408
    2004. december 6. 21:1340.
    Igen engem is ez háborít fel leginkább (vagyis mindegyik, de ez nagyon), hogy amikor a nő a közös gyermeküket hordja, ami nem mindig leányálom (nem tudom, csak gondolom) akko rúg belé a legnagyobbat. Hol van itt az EGYÜTT, a MIÉNK, a SZERETET, a JÓBAN-ROSSZBAN????????
    előzmény:
    ezüstfenyő (39)
     
  13. 2004. december 6. 20:4739.
    Annál mocskosabb dolgot, mint az áldott állapotban lévő feleséget megcsalni, nem sokat tudnék felsorolni. . .
    Talán terhes nő hasának felvágása? Kínzása? Elevenen megnyúzás?
    :((((((((((

    Iszonyat. :((((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. december 6. 20:1938.
    Bocsi a helyesírási hibákért, gyorsan írtam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. december 6. 20:1637.
    Ja, énis beszéltem egyszer a ksicsajjal, gondoltam egy telefont megér a dolog. Akkor mondta nekem a kiscsaj, hogy neki azt hazudta exem, hogy én milyen inteligens csaj vagyok és mindent megértettem és mi el fogunk válni. Akkor még terhes voltam. Gondolhatod azt hittem felrobbanok. Ezért mondtam, hogy a férfiak ilyenkor mindent ki tudnak találni, hogy sajnáltassák magukat és még ők legyenek, akiket sajnálni kell.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_721543 (35)
     
  16. 2004. december 6. 20:1536.
    Először bennem is ezek a gondolatok forogtak, hogy na majd találkozzunk csak kikaparom a szemét. Aztán arra gondoltam, hogy nem fogok lealacsonyodni az ő szintjükre, hogy aztán rajtam röhögjenek. Főleg a csaj. Ne alázd meg magad, nem ér annyit. Ne legyél te a sebzett madár, illetve ne mutasd ki. Hidd el, hogy a férjed most haál biztos benne, hogy csak füttyentenie kell és te visszafogadod. Még ha így is van ne érezze. Gondolja csak, hogy elveszhet minden, ha nem tér észhez. Ha meg nem tér észhez, akkor meg nem éri meg, hogy megalázd magad.
    Ezek lehet keméyn szavak, de én átestem ezeken. Láttam az exem arcán, hogy tudja, csak a kisujját kell mozdítani és visszajöhet. Ezzel játszott. Nem vitte el az összes holmiját. Itt is akart lenni, meg ott is. Ha nem jön be a kiscsaj még legyen itt a hátország. Na ennek vetettem én véget fél év után. Kipakoltam a ruháit, ami még itthon volt és mondtam, hogy ha ő még mindig nem tudott dönteni, hogy velünk, vagy nélkülünk, majd én segítek a döntésben és segítek csomagolni. Leesett az álla. Nem nyúlt a ruhájáhozm félt tőle, mint a tűztől. Nem is vitte el. Csak napokkal később, mikor látta, hogy én már elhatároztam magam.
    Ahogy mármondtam, most élvezni, hogy nincs bölcsibe járás, időre hazajövés, kötelező programok. Szabad, mint a madár, éli az életét. De ez egyszer majd unalmassá fog válni, akkor mi lesz? Azt mondta több gyereket nem akar, mert van neki kettő. Elég szar lesz majd egyedül, de ezt ő választotta.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_721543 (35)
     
  17. Torolt_felhasznalo_721543
    Torolt_felhasznalo_721543
    2004. december 6. 19:5535.
    Macifül, hát én kinyomoztam a számát, nem kellett hozzá az FBI, és próbáltam beszélni vele, de csak annyit tudott kinyögni, hogy ő a szivére hallgatott nem az eszére. Még 1 sms-t küldtem neki vasárnap, amikor elment a férjem, hogy még szeretem és visszavárom, nehogy azt gondolja, hogy áldásomat adtam. Ha valaha találkozunk személyesen én nem fogom vissza majd magam.
    előzmény:
    *Macifül* (33)
     
  18. Torolt_felhasznalo_721543
    Torolt_felhasznalo_721543
    2004. december 6. 19:4734.
    Na megvolt az első látogatás. . Nagyon rosszul kezdődött, mert persze elbőgtem magam, ennyit a "legyél erős"-ről. Aztán beszélgettünk, kakaózott meg vacsizott a kicsivel, néztem őket. Kicsit játszottak utána, jó volt együtt. Beszéltettem a munkahelyi dolgairól, aztán nem bírtam megállni, megint elmondtam, hogy várom haza. Mikor elindult a két lányommal a nyakamba néztük ahogy kimegy, láttam, hogy fáj neki a dolog. A kicsi meg még kérdezgette is, hova mész apa, ne menj el. Lelki hatás tehát van bőven. Szerdán jön legközelebb, és megigérte, hogy marad, míg el nem alszik a kicsi.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2004. december 6. 19:4133.
    Tudod az a hab a tortán, hogy a kiscsaj még ismert is engem, mivel az exem beosztottja volt, így találkozutn is többször. És bele tudott nézni a szemembe. Én erre csak azt mondom, hogy csábítsanak el, ha én nem akarom. Ha már az exem volt olyan, hogy élt benne a vadászösztön, mert urambocsá, a terhesség azzal jár, hogy megnő az ember hasa és kicsit más lesz a kedve, akkor is ehhez gyomor kell, hogy beengedje az ágyába.
    De ugyanakkor azt is tudom, hogy ha a férfi akar valamit, akkor ki tud találni olyan kedves meséket, hogy neki mennyire rossz otthon és különben is mi már nem is élünk jól. Ja, valóban szeplőtelenül foggantam /másodszorra/.
    Ez a fiatal lány is elvált szülők gyermeke, biztosan úgy gondolta, ő is felnőtt valahogyan, majd exem gyerekei is fel fognak nőni.
    De mindegy már nem kesergek, bár egyszer azért a szeme közé néznék, de úgy keményen. Ez lehet, hogy még várat magára??? :-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_721543 (25)
     
  20. Torolt_felhasznalo_236560
    Torolt_felhasznalo_236560
    2004. december 6. 17:5532.
    Jól hangzik. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_984371 (31)
     
  21. Torolt_felhasznalo_568408
    Torolt_felhasznalo_568408
    2004. december 6. 17:5231.
    Lehet nem kéne ilyen topicokat nézegetnem, de megtettem. . . . . . . Annyira szívfacsaró történetek ezek. Komolyan mondom neketek, hogy gombóc van a torkomban. Még nincs gyerek, se házasság. Tudom pozitívan kell gondolkodni, így is teszem, de amiket látok, hallok és OLVASOK szörnyű!! Édesanyám is mesélte, hogy testvéremmel való terhessége alatt apám félrelépett (persze nem egyszer). A vadászösztön. De ebbe nők mennek tönkre!!! Inkább leszbi leszek :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2004. december 6. 17:3830.
    Sziasztok, anyira szomorú ez az egész. Mi is már régóta együtt vagyunk és tudom, mikor a babánkat vártam félrelépett és talán azóta is. Ő nem tudja hogy én tudom, ne firtassuk honnan, de azóta igazából állandó kétségeim vannak a kapcsolatunkat illetően. Arról nem is beszélek, hogy egy picit sem bízom márbenne. . . . De túl sok minden tart össze minket. Persze nem biztos hogy a legjobb megoldás így leélni a hátralevő éveket
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_721543
    Torolt_felhasznalo_721543
    2004. december 6. 17:2029.
    Na az én férjem barátnője elvált egy pár éve, méghozzá azért mert megcsalta a férje és azonnal kirúgta, persze ott nem volt gyerek. Az eszem megáll, hogy ő meg ugyanezt megteszi mással:(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_937862 (28)
     
  24. Torolt_felhasznalo_937862
    Torolt_felhasznalo_937862
    2004. december 6. 17:1028.
    Ezek bizony olyan nőszemélyek, akik azt hiszik, hogy velük aztán sose történhet meg ilyesmi! Aztán ha mégis, akkor betudják annak, hogy a pasi az oka az egésznek, ha meg elkerüli őket ez a sors, akkor örülnek, hogy ők a nyerő típus. . . De abba nem gondolnak bele, hogy az önzésükkel több ember életét negatívan befolyásolják. Mert még ha valakitől elszeretik a párját - az tényleg csak a felnőtteken múlik. De annál nagyobb disznóság nem létezik, ha valaki egy gyerektől veszi el valamelyik szülőjét. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_721543 (25)
     
  25. Torolt_felhasznalo_937862
    Torolt_felhasznalo_937862
    2004. december 6. 17:0627.
    Köszke, dokim nekem is van, semmi bajom nincs szerencsére, őszerinte csak a stressz az akadály. Koromról annyit, hogy mindjárt harminc (sokak szerint ez már "érett nő" - csak a férjem nem veszi észre).
    A kutya és a szalonna összefüggését én is ismerem, de nagy bennem az elhivatottság, hogy akkor is megmutatom. . .
    Persze az is hátrány egy kapcsolatban ma Magyarországon (szerintem), ha a nő keres többet, és nekem ráadásul még a jólfizető munkámat sem kellene feladnom a gyerek miatt, mint ahogy nem kellett a házasság miatt sem. . .
    De azért mert szerelmes vagyok valakibe, még nem hagyom, hogy "majdcsak lesz valahogy" módon alakuljon az életem, és még jobban kihasználjanak. Csak úgy érzem, annyira szerelmes vagyok. Bár már arra is gondoltam, hogy csak görcsösen szeretnék szerelmes lenni. Sajna abba a típusba tartozom, aki nem tud pár nélkül meglenni.
    A pozitív életszemlélettel egyenlőre még nincs hiba. . .
    előzmény:
    *Macifül* (24)
     

Címlap

top