Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Csoki

mansoor
Létrehozva: 2003. szeptember 16. 11:57
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni abban, hogy hova járnak szórakozni a Bp-en tanuló/dolgozó feketebőrűek. Egyszerűen imádom őket, a zenéjüket, a mozgásukat, az életfelfogásukat. De sajnos Pesten még nem hozott össze a sors velük. Előre is köszi a segítséget!
  1. 2004. október 16. 17:5030.
    Sziasztok!
    Elég régen nem írt már senki ebbe a topicba, de azért megpróbálom, hátha válaszol vki.
    Arról lenne szó, hogy nem lenne-e kedve vkinek ma este eljönni velem az itt említett szórakozóhelyek közül vhova? 20 éves főiskolás lány vagyok és az a baj, hogy a barátnőim nem nagyon buknak a szinesbőrű helyekre. Ha valakinek van kedve, írjon bátran!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2003. szeptember 16. 16:1829.
    Hahó!!
    Én félvér vagyok és vannak félvér barátaim és teljesen szép fekete barátaim. Nagyon szívesen segítek. Egyesületünk is van. ha érdeklődsz csak írj. Puszi:Rossi
    előzmény:
    mansoor (1)
     
  3. 2003. szeptember 16. 15:0228.
    :-) Mióta élsz kint?
    előzmény:
    cleo (27)
     
  4. 2003. szeptember 16. 14:5927.
    Anyukaja magyar, apukaja azt hiszem etiop, de ott elnek Magyarorszagon.

    Kozelebbrol nem volt kozom hozza. . .

    Itt Hollandiaban viszont rengeteg a fekete, itt lehet csemegezni, ha valakinek ez tetszik :)

    előzmény:
    mansoor (26)
     

Címlap

top