Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretokent elni.....

Piper***
Létrehozva: 2003. szeptember 15. 19:07
Szeretőként élni...szabad?Vagy pedig hagyni kell az egészet és más "szabad "ember után nézni?Ha pedig már késő akkor mit lehet tenni?Ha már egymást annyira megszerették, hogy nem tudják feladni a kapcsolatot, de ott van egy feleség a háttérben, vagy egy férj.Kíváncsi lennék, mennyi az esélye egy válásnak egy ilyen esetben, vagy az illető ha jobban is szereti az új "partnert" inkább marad a férje/felesége mellett?Manapság egyre gyakoribbak az ilyen esetek.Egy statisztikán dolgozok és kiváncsi lennek minél több véleményre.Ha már voltatok, vagy ismertek olyat aki volt ilyen helyzetben, kérlek írjátok meg!Azoknak a véleményét is várom, akik nem ismernek ilyen helyzeteket, köszike!
  1. Tia
    Tia
    2003. szeptember 30. 09:32351.
    Sziasztok Lányok!

    Bocsánat, hogy csak úgy beledumálok, hiszen csak úgy beleolvasgattam a topicba. Én is szerető voltam. Igaz, nálunk jól sült el a dolog, mert már a felesége vagyok az egykori titkos szerelmemnek. Nagyon boldogok vagyunk együtt, de én is megszenvedtem az utat idáig. És azért most sem felhőtlen egészen, hiszen nem csak a férfit vállalod, hanem az excsaládot is, vagyis a gyerekeket. És ez bizony sokszor nehéz, pedig a gyerekek imádnak és az exfeleség is normális, de mégis. . .
    Gondolkozzatok el ezen! Ha a férfi tényleg szeret és veled akar élni, akkor ezért áldozatot kell hoznia, de ha ezt nem teszi meg, akkor nem éri meg várni rá! Nem szabad sokáig várni!!
    Sok erőt kívánok Nektek!! És boldogságot!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_947834
    Torolt_felhasznalo_947834
    2003. szeptember 30. 09:04350.
    Sziasztok Lányok. Már rég nem szóltam hozzá, de mindennap olvaslak Benneteket.
    Ez így nem élet. Olyan rossz ezt olvasni. Csinosak vagytok, szépek, fiatalok, kívánatosak a francot görcsöltök ezekkel a gyáva nyulakkal. Mutassátok meg nekik, hogy Ti pontosan annyit értek mint Ők és tartsatok mellettül SZERETŐT.
    Miért, ha neki lehet 2 nővel kapcsolata, akkor Nektek miért ne lehetne 2 pasival. Azt azért higgyétek el mégha másképp is mondja a feleségével/élettársával ugyanúgy szeretkezik. Bocs ha nyers voltam, de elszáll a fiatalságotok. Ne hagyjátok, egy pasi sem ér annyit.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2003. szeptember 30. 08:18349.
    Igen, hibás vagyok, mert belementem ebbe a kapcsolatba úgy, hogy tudtam, hogy neki családja van. Ez aljas dolog, és utálom magam. (Enyhítő körülmény, hogy nem én kezdeményeztem?).
    De hogy mondhatja azt egyik nap, hogy szeret, és másik nap, amikor az asszony választás elé állítja, őt választja??? Mert úgy érzem, hogy ez van. . . Mit érek én azzal a bizonyos nagy szóval? Ha egyéb nekem nem jár. . .
    Megpróbálok nagyon türelmes lenni, nem hisztizni, és várni, mi történik. De úgy tűnik a nő nem fog költözni, és minden marad a régi. Ebből pedig inkább nem kérek, túl sok a rossz egy csöpp jóért.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (348)
     
  4. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 30. 08:05348.
    Megértem a dühödet és úgy vélem jogos! Persze, most az ellenpártiak biztosan mondanák, hiszen mi vállaltuk és mi vagyunk a hibásak, amiért elcsábítjuk őket a feleségük, barátnőjük mellől, de én azt mondom, a férfi éppen ugyanannyira ha nem jobban hibás, mint mi! Ha kitekinget a stabil kapcsolatából, akkor ott már valami nem működik! Nem mondom, hogy ez a megoldás, de talán nekik is el kellene kicsit gondolkodniuk! Azt mondtad, neked mondta először, hogy szeret, és ezt még a feleségének sem mondta! Szerintem jó úton haladsz, halvány reménysugár a bizonytalanságban . . . . . Várj, míg ő lép, ne sürgesd, ne állíts választás elé, mert akkor be fog pánikolni, és nagy az esély rá, hogy a felesége mellett marad . . Én is igyekszem - akármennyire is nehéz - a jó oldalamat mutatni felé, igyekszem nem hisztizni és nem követelőzni . . . belül pedig lassan felörlődöm! Ördögi kör ez! :o(
    előzmény:
    Micimalac (347)
     
  5. 2003. szeptember 30. 07:48347.
    Szia Kékrózsa!
    Sajnos bennem sincs elég erő elküldeni a pasimat a francba és új életet kezdeni. Mert hát olyan édes, klassz pasi. . . És olyan aranyos, amikor hízeleg. . .
    De a francba is, amikor az asszony költözni akar, akkor én vonuljak vissza és nézzem, hogy neki végül is csak ő a fontosabb, és mindent megtesz, hogy megtartsa, ne engedje el!
    Nekem meg majd jut továbbra is hétvégenként egy-két óra. . .
    Azt hiszem elfogyott a türelmem! És nem tudom, mit is csináljak, hogy ne bánjam meg.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (345)
     
  6. 2003. szeptember 30. 07:42346.
    Mielőtt valaki megkövezne, tudom, hogy az ember felelős a gyerekéért, és a gyermeknek szüksége van az apjával töltött időre, de úgy tűnik, a szeretőinknek a gyerek többnyire jó ürügy, hogy az asszonnyal maradjon, esetleg más programokat falazhat a gyerek-felügyelet ügyén. . . Szóval ez is a hülyítő duma többé/kevésbé megalapozott része. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 30. 07:42345.
    Drága Micimalac!
    Ha ilyen egyszerű lenne, már rég nem itt lennénk . . . :o( Kaptam tegnap választ az sms-re, de nem akarok semmit elkiabálni! :o(
    előzmény:
    Micimalac (344)
     
  8. 2003. szeptember 30. 07:34344.
    Sziasztok lányok!
    Olyan rossz olvasni a soraitokat! A pasik hazudnak, nem keresnek meg, fontosabb nekik a meglévő feleség/élettárs/gyerek, elhanyagolnak, és még nekik áll feljebb! Mi meg szerelmesek vagyunk, türelmesek, várunk, ábrándozunk, elhisszük a szédítő dumájukat. . . és nincs erőnk továbblépni. MIÉRT???
    Annyira elegem van néha ebből! Nem lenne jobb kiszállni ebből a játszmából? Hisz valószínűleg vannak normális szabad / elvált pasik is, akiknek egyszerre egy nő is elég . . .
    Miért nem megyünk át egy más, pl. "Hogyan szedjünk fel pasikat?" c. topikba? ;-DDD
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2003. szeptember 29. 21:43343.
    Igen, tapasztalatból. Mindenféle irányúból.
    előzmény:
    Petfruska (336)
     
  10. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 29. 19:29342.
    Beállok én is a panaszáradatok sorába! :o( Délután persze nem találkoztunk, munkamegbeszélése volt! Azt mondta hív, azóta is hiába várom. Írtam neki egy sms-t: "Rosszul esik, hogy ennyire nem foglalkozol velem. Csak akkor működik, ha mindketten akarjuk. Nemtudom mit higgyek. Hová tűnt az az édes férfi akit megismertem? Megijedt? Meggondolta magát? És mielőtt mondanád, úgy érzem megérő vagyok!" Válasz még nem érkezett. Holnap még mesélek, ha érdekel benneteket, most nagyon el vagyok keseredve. Jó éjt! :o(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2003. szeptember 29. 17:11341.
    KáTé, ezen most nagyon felhergelted magad, pedig úgy néz ki, hogy tényleg csak jót akart Neked. Az viszont túlzás, hogy még Ő sértődik meg, mikor hazugságon fogod. Ne keseredj el annyira, nem akart bántani, csak így jött össze. Bocsásd meg Neki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (340)
     
  12. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 29. 16:40340.
    Nem ezzel van a baj. De miért hazudik? És Nagyon csúnyán viselkedett utána. Engem hibáztatott, mert szerinte én miattam kellett neki hazudni. És még arra sem vette a fáradságot, hogy bocsánatot kérjen. És tengap annyira felidegelte magát, mert kissé hűvös voltam vele hogy még bocsánatkérésre sem méltatja magát, hogy összepakolt és elment. Pedig tudta innen nincs tovább. Úgy érzem porig alázott, mert annak ellenére hogy ő sértett meg, és ő ment el, én kértem hogy gondolja meg, és jöjjön vissza. Kb 5x utasított el. Akkor jött vissza, mikor közöltem vele, jó akkor mától nem létezek a számára, vegye úgy meghaltam. Szerintem azt hitte valami hülyeséget akarok csinálni, és visszajött. De közölte csak azéert mert nem akarta hogy hülyeséget csináljak. Most úgy érzem magam hogy meghalt közöttünk valami. . .
    előzmény:
    Petfruska (339)
     
  13. 2003. szeptember 29. 16:28339.
    KáTé, ne aggódj, próbáld meg elfogadni a helyzetet. Teljesen érthető, hogy szeretné látni a gyerekét. Miért bizonytalanodtál el?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (337)
     
  14. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 29. 16:11338.
    Kékrózsa, szerintem is fölösleges még az ünnepek miatt aggódni. Messze van az még, sok minden alakulhat addig.
    És 1-2 hónap kevés, hogy döntésre jusson. Az tény, hogy ez a legkényelmesebb helyzet egy pasinak, főleg ha neked lesz saját kéglid. De azt mindenki tudja, hogy azért vannak határok. A végtelenségig nem tarthat bizonytalanságban.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (333)
     
  15. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 29. 16:08337.
    Ezt teszem. Egész héten csak jó későn fogok hazamenni. De mondjuk nem sokat ér, mert ő sem jün haza hamarabb. Vagy a gyerekkel van vagy dolgozik késő estig.
    Szar űgy. Most kicsit szarul érzem magam.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736417 (335)
     
  16. 2003. szeptember 29. 15:56336.
    Sziasztok!!!

    Én most olyan boldog vagyok, hogy írjak már valami jót is! Most valahogy nyeregben érzem magam és ez nagyon jó érzés. :-)

    Scenica, tapasztalatból írtad, amit írtál? Szerintem nem hosszú idő pár hónap, milyen gyorsan elszáll és nem lehet mindenki mindig biztos a dolgában, főleg, ha már csalódott, óvatosabb.

    Kékrózsa, ne szomorkodj, hol vannak még az ünnepek? Addig még sok jó dolog is történhet és remélem, együtt töltitek majd. :-)

    Üdv az új "tagoknak", még nem tudtam mindent elolvasni, de örülök, hogy többen lettünk.
    előzmény:
    scenica (334)
     
  17. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2003. szeptember 29. 15:40335.
    Dehogy, nem gondolom, hogy dobnod kellene! Mert sajnos képesek rá, hogy ha sajnálják is, ezt nem kötik az orrodra, inkább megpusztulnak.

    Úgy gondoltam a jegelést, hogy hagyd kicsit magára, érezze milyen az, ha Te nem vagy neki. Minden este elmehetnél valahova, nincs egy jó társaságod? Valahogy éreztetni kellene velük, hogy bántóbb az, ha hazudnak, mint ha az esetlegesen fájó igazságot mondják el.

    Mit szólsz?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (329)
     
  18. 2003. szeptember 29. 15:27334.
    Hát én hegeboschival értek egyet. Tudni kell hol van a határ. Néhány hónapos várakozás még ok, mondjuk félév, de utána nem szabad tovább hagyni. Ugyanis nicnsen értelme. Ha addig kitér és nem dönt, akkor később sem lesz képes erre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (332)
     
  19. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 29. 15:06333.
    Én azért félek egy kicsit az ünnepektől, mert most fogok külön lakásba költözni - egyedül. És hiába mondta, addigra már meg fogjuk ismerni egymást és meglátjuk hogy alakul, szerintem ha én nem lépek, ő nem fog. Nagyon is kényelmes neki így - szerintem, de nem merem biztosra mondani, hiszen alig ismerem. . .
    előzmény:
    hegeboschi (330)
     
  20. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 29. 15:04332.
    Lehet, hogy nálatok így volt, de nem tudhatod biztosan, hogy másnál is ez válna-e be. Vannak akik megijednek attól, hogy döntenieük kellene és képtelenek rá, vagy nem is akarnak, ott aztán az erőszakoskodással pont az ellenkezőjét lehet elérni . . . embere válogatja.
    előzmény:
    hegeboschi (331)
     
  21. 2003. szeptember 29. 14:52331.
    En ugyan mar nem vagyok ebben a helyzetben, de mikor szakitottunk megkerdeztem mit kellett volna megis tennem, hogy ne igy alakuljon, hogy ne lett volna vega. . ?Azt mondta hatarozottabban kellett volna ultimatumot adnom neki, hogy valasszon:köztem es asszony között, de mivel mindig volt lehetösege magyarazkodni, ill en alt-ban megbocs-tam, nem eröszakoltam ki a döntest-hat ezert jutottunk ide. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. szeptember 29. 14:48330.
    Szep napot Nektek!Kedves kekrozsa nem akarlak nagyon elszomoritani, lehet hogy neked jobban telnek majd za ünnepek mint anno nekem!Az elsö karacsony -szilvezster volt a legrosszabb. 24-en lattam delelött, aztan majd 31-en reggal, s hiaba igerte, hogy este velem lesz, 2-an jött. Kesöbb kiderült meg bulizott is "anyuval"Persze tagadott, de aztan bocsanatkeres, megbocsatas, s minden ott folyt. ahol abbahagytuk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (325)
     
  23. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 29. 13:47329.
    Sajnállak kékrózsa, azért ehhez már tényleg türelem kell. . .

    ne keseredj, várj egy picit, aztán majd meglátod változik e a helyzet vagy sem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (325)
     
  24. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 29. 13:47328.
    Hát ha neked van türelmed hozzá, hogy megvárd amíg ő keres, akkor gratulálok! :o) Én most valahogy olyan gyengének érzem magam!
    előzmény:
    Micimalac (320)
     
  25. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 29. 13:46327.
    Te mit gondolsz, miért nem mondott neked igazat? Tényleg a gyerek miatt lehetett? Remélem rosszul gondolom, de nem sántít ez egy kicsit? :o(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (322)
     
  26. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 29. 13:44326.
    Lehet, hogy bejön, amit tanácsolsz Káténak, de lehet, hogy pont az ellenkezőjét váltja ki . . . :o(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736417 (323)
     
  27. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 29. 13:43325.
    Kedves Káté79 és Micimalac!

    Hát mi nem találkoztunk hétvégén, el is voltam keseredve. Délben lett volna egy megbeszélése, utána tettük a találkát. Egész délelőtt csinosítgattam magam, és imádkoztam, hogy ne hívjon és ne is küldön sms-t, mert akkor biztosan valami gáz van . . . Délben aztán kaptam egy üzenetet, hogy ne haragudjak, de el van úszva . . . stb. beszéltünk, majd délután 5 fele ismét hívott és mondta, hogy most megy a déli találkozóra. Aztán tegnap sms-ezgettünk, de az utolsó 2 üzenetemre nem válaszolt, azt mondta nem tudott. Nagyon sz@r érzés volt, az sms-ek is eléggé szűkszavúak. Reggel nem is hívtam, ő hívott, délután valószínűleg találkozunk, de csak akkor hiszem el, ha már ott fog állni mellettem . . . :o) Hát ez volt! Levelet nem adtam oda és nem is fogom, alkalmam sem volt rá, múlt hét szerdán találkoztunk utoljára. Türelmen kívül mást nem lehet csinálni, akárcsak nálatok . . . Már most félek a decembertől, karácsony, szilveszter . . . Jézusom!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (322)
     
  28. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 29. 12:20324.
    Jegelni?
    Dobjam ki? Vagy mi?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736417 (323)
     
  29. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2003. szeptember 29. 12:18323.
    Szia!
    Nincs kedved jegelni egy kicsit a pasit? Olyankor nagyon tudnak ám pedálozni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (322)
     
  30. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 29. 10:38322.
    Sziasztok!

    Hát nálunk magy balhé volt tegnap, úgy volt el is megy. Kamuzott. Csakhogy annyira ismerem őt, hogy azonnal vágom ha valami sántít. A lényeg, hogy szombaton hazamentem a szüleimhez, ő pedig mondta hogy meló után megy gyerekezni. Csakhogy nem volt melózni. Állítólag azért kamuzott mert nem akart nekem fájdalmat okozni azzal, hogy egy egész délutánt a gyerkőccel volt. Pedig már ezerszer kértem ezt ne tegye. Inkább mondjon meg mindent, csak ne jőjjek rá utólag. . .
    Szóval dráma volt, bár koknrétan nem is ezért. Hanem mert nem fogta fel hogy ezzel mit okozott nekem. Szerinte majdnem hogy rendes dolog volt tőle, hogymeg akart kímélni. .
    Na igen. Szóval most épp nem tudom mi leygen korszak van. Ha megtörik a bizalom, nehéz helyre állítani. Főként ha a másik fél nem is nagyon akarja. . .

    Veletek mi van? Kékrózs volt találkozás a pároddal? Levél nem került szóba, Türelem hatásos eszköz felé?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. 2003. szeptember 29. 09:23321.
    És veletek mi van? Hogyan alakult a hétvége?
    előzmény:
    Micimalac (320)
     
  32. 2003. szeptember 29. 09:21320.
    Valóban nem látok más megoldást, mint a várakozást. Ma reggel értem jött és elhozott dolgozni, ekkor mondtam is neki, hogy egy ideig jobb ha nem találkozunk. Azt hiszem van most épp elég baja, nem akarom szaporítani azzal, hogy ráakaszkodom. Persze meghallgatom és mellette vagyok, de a kezdeményezést rá hagyom, nem erőltetem a dolgokat. Hátha lassan letisztul minden és eldől, hogy mi is lesz. Kicsit meg is vagyok ijedve, nem gondoltam, hogy ennyire "kemény" a játék.
    Kb. januártól számítom, hogy van kapcsolat köztünk, azelőtt csak munkatársak / nagyon jó barátok voltunk. Az év elején kezdtünk közeledni valamilyen szinten, de igazából csak áprilisban jöttünk össze.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (319)
     
  33. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 29. 08:13319.
    Hát nem is tudom mit mondjak! Olyan, mint egy mókuskerék, nagyon nehéz belőle kiszállni. Szerintem várj egy kicsit, várd meg, hogy mi lesz ezután, az asszony tényleg lépni fog, vagy csak a veszekedés hozta ki belőle. Mindenesetre van minek örülnöd, hiszen azt mondta neked, hogy szeret, és hogy ezt még senkinek sem mondta! Mióta is vagytok együtt? És tudod, türelem rózsát terem . . .
    előzmény:
    Micimalac (318)
     
  34. 2003. szeptember 29. 07:11318.
    Sziasztok kedves "sorstársak"!
    Képzeljétek, hogyan alakultak a hétvégén a dolgaim! Egyszerűen nem tudom már, mit gondoljak. . .
    A pasimmal szakítani akartam már pénteken. Túlságosan felemészt ez a másodhegedűs szerep, ezért úgy döntöttem itt az ideje lépni. Egész péntek este vitatkoztunk, a végén nagyon csúnyán váltunk el, annyira felhúztuk egymást. Szombat reggel ő ébresztett fel, felhívott hogy bocsánatot kérjen a történtekért, és megkért hogy találkozzunk este, hogy tisztázzuk a dolgokat. Ezúttal sokkal normálisabb volt a beszélgetésünk. Megpróbáltam újra kifaggatni, hogy miként is látja a kapcsolatunkat, a jövőjét. . . Nagyon úgy tűnik, hogy nem tervez velem semmit (azért, mert nem engedheti meg magának anyagilag ?!?), de azért azt mondta, hogy SZERET, és ilyent még senkinek sem mondott! Nagyjából kibékültünk, azaz inkább elnapoltuk a kérdést. Éjszaka sokáig eltartott ez a beszélgetés, miközben az élettársa 5 percenként hívta (de ő nem válaszolt). Vasárnap reggel telefonált nekem a barátom, hogy éjszaka otthon nagy cirkusz fogadta, a nő el akar költözni, megelégelte az egészet! (azt hogy sosincs otthon, hogy az egész város azt pletykálja, hogy megcsalja őt, és azt is hogy sosem mondta neki, hogy szereti!!!)
    Nos ezek után már nem tudom, mit gondoljak. . . Kicsit örül az önzőbbik felem, hogy hátha így engem választ, másrészt meg nem vagyok biztos abban, hogy ők tényleg szakítanak, és ha igen, akkor is mire számítsak, hisz nem a pasim tette meg ezt a lépést (értem)! Másik szempontból sajnálom, hisz egy gyerek is van, aki az egészet el kell hogy szenvedje, és emlékszem, gyerekkoromban nekem is milyen szörnyű volt az ilyent átélni! És lelkiismeretfurdallásom is van, hisz valahogy nem könnyű elviselni, hogy én (is) hibás vagyok egy család problémáiban - felbomlásában.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  35. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 26. 15:32317.
    Most kicsit szomorú vagyok, Kedvessel ma nem tudunk találkozni. Dolgozik. Reggel emiatt ki is voltam borulva, na nem azért, mert dolgozik, hanem mert nem tudta megmondani, hogy akkor találkozunk-e vagy sem. Ha tegnap azt mondta volna, hogy nem ér rá ma, semmi gond nem lett volna, de így egész délután bizonytalanság gyötört és tudni kell rólam, hogy semmit sem viselek nehezen ahhoz képest, ha nem látom a dolgokat előre, akár munkában, akár a magánéletben. De holnap úgy néz ki, találkozunk, legalábbis biztosra mondta. Kicsit laza volt ez a hét az előzőekhez képest, de el kell fogadni, hogy ilyen is van, egyszer lennt, egyszer fennt. :o( Reggel nagyon türelmetlen voltam, ráadásul nehéz napjaim előtt is vagyok, úgyhogy ilyenkor még érzékenyebben reagálok a dolgokra, mint máskor. Jól kibőgtem magam, aztán jobb lett. Reggel beszéltünk, akkor azt mondta, megpróbál találkozni, de nem ígért semmit. Aztán dél körül ismét beszéltünk, még mindig nem látta dolgokat, meg kellett várni, míg átért egy másik helyszínre. (tudni kell róla, hogy állandóan úton van, ilyen a munkája) Mondtam neki, hogy ez van, ha nem tudunk találkozni, csak azért szeretném tudni, hogyan igazítsam hozzá a délutánom, mert megyünk a kolleganőkkel este "ünnepelni" (valójában bút felejteni) és nem tudom hazamenjek-e vagy sem. Mindezt persze végtelen türelemmel és megértéssel tettem. Délután ráküldtem egy sms-t, hogy látni szeretném, és ha tud próbáljunk találkozni, hacsak egy puszira is. És hozzáírtam még, hogy egy ilyen kedves kérésre nem lehet nemet mondani. Azt hiszem megtette a hatását, a reggeli bizonytalanság eltűnt a hangjából, és "megígérte" hogy holnap találkozunk. Ő is nagyon kedves volt, hallottam a hangján, hogy sajnálja, de nem tud mit csinálni . . . Próbáltam nyugtatgatni, hogy ne dolgozzon annyit, mert hallom a hangján, hogy nyugtalan, meghogy én nagyon megértő vagyok, ellazítanám szívesen . . . ami megtette a hatását. Rájöttem, hogy kedvességgel többet el tudok érni, mint a hisztivel, és még őt is meg tudom nyugtatni. Csak így lehet . . . remélem holnap tényleg találkozunk. :o) Szép hétvégét nektek! :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  36. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2003. szeptember 26. 13:02316.
    abszolút egyetértek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (315)
     
  37. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 26. 11:17315.
    Félreértettél. Én is egyetértek veled abban, hogy a méltóság az kell, csak néha a lepeltől a szemünkön nem látunk semmit, és hajlamosak vagyunk olyan dolgokat eltűrni, amit mások esetében elítélünk. Mindeki szeretné megőrizni a méltóságát, csak nem mindenkinek és mindig sikerül . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736417 (314)
     
  38. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2003. szeptember 26. 10:54314.
    Jelen!:)

    Igazad van, az ember totál hülye tud lenni szerelmesen. Csak a saját kapcsolataimból következtetve nem gondoltam, hogy az elhagyott nő még szerelmes, egyrészt mert ekkora csalódáson kellett keresztül mennie,
    másrészt ha szerelmes, akkor minten JÓT megtesz a kapcsolatért, akkor az a pasi miért ment félre? Ilyenkor sajnos el kell fogadni, hogy azért, mert nem valók egymáshoz. Mindazonáltal a csalódás is roncsolhatja az agyat, ezt elismerem.
    Én csak SZERETNÉM megőrizni a méltóságom. Nem kell egyetérteni, sem követni, de érdemes lenne. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (312)
     
  39. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 26. 10:38313.
    Van itt valaki? :o(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  40. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 26. 10:34312.
    Méltóság? A szerelemben néha nincs ilyen. ÉS ha valaki nagyon szerelmes, nem tud ésszerűen gondolkodni.
    "A szerelem olyan lövedék, ami a szívet találja el, de az agyat roncsolja szét. "
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736417 (310)
     
  41. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 26. 10:28311.
    Az a nő, akiről meséltél, hihetetlenül okos volt! Nem bántott senkit, nem fúrt, nem hisztizett, csak okosan gondolkozott . . . Én azt mondom hasonló esetben a férfiak 99% ezt csinálná. Nem bírják elviselni, ha valami vagy valaki, akit egyszer már megszereztek és az övék volt, másoké is legyen, még akkor is, ha neki van helyette más. Hihetetlenül jól csinálta az a nő, amit csinált, erről beszéltem, mikor azt papolom, hogy a nőn múlik minden egy kapcsolatban, ő tartja össze a családot, (legalábbis neki kellene) mos, főz, csinálja a házimunkát, este odaadó szerető az ágyban, napközben persze dolgozik, és ápolja párja lelkét . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736417 (310)
     
  42. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2003. szeptember 26. 08:14310.
    Jó reggelt!

    Elmondom az álláspontomat. Mi, nők, tanulhatnánk a férfiaktól összetartást. Az én bátyám, aki sosem kedvelte a barátomat, nem mesélte el nekem, hogy másik nővel látta. Mert férfi szolidaritás van.

    Ehhez képest mi azonnal egy másik nőt vádolunk meg, hogy tönkretette a családi békénket, holott elvileg mi a férjünkben csalódtunk, ő élt vissza a bizalmunkkal, ő csalt meg, ő hazudott, nem a harmadik!

    Bármennyi jogom is van a férjemhez, nem hiszem, hogy jogom lesz bárkit belerángatni az ügyembe. Én hallottam egy feleségről, akit megcsalt a férje, méghozzá szerelmes is lett, erre a nő hihetetlen önuralommal nem szólt semmit, diétázni kezdett, fodrászhoz ment és stílust váltott, és esténként kimaradozott. Igaz, szegény csak a barátnőjéhez mehetett, de a férje ezt nem tudta.
    Szerintetek mit csinált az az okos férfi? Otthagyta a szerelmét és visszament az asszonyhoz, mert nem bírta elviselni, hogy annak is lehet valakije.

    Én csak azt mondom, hogy tartsuk meg a méltóságunkat minden helyzetben. Szerinted az a férfi visszamenne egy olyan nőhöz, aki bármire képes, akár gonosz dolgokra is?
    Megkockáztatom még azt is, hogy nincsenek anyai érzelmei.
    előzmény:
    Ophelia_ (308)
     
  43. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 26. 08:10309.
    Jó reggelt! Hogy vagytok? Én sz@rul. :o(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  44. 2003. szeptember 25. 18:01308.
    Értem már. . . :))Egy terhes nőnek a a férjét szeretőnek tartani nem kritikán aluli. . . nem szemét dolog. Két ember ügyébe harmadiknak beavatkozni ok, csak hármuk ügyébe ne avatkozzon senki negyedik. . .

    "Már ha valakinek kell még a férje, ha már 2 éve valaki mást szeret. Én már sosem bíznék meg benne, akkor pedig milyen kapcsolat lenne az?"
    Már ha valaki szeretőként "működik" egy férfi mellett, aki állítólag nem nyúlt a feleséghez, mégis besikeredett a baba, mégis megbízik az illető férfiben. . . hm, érdekes elgondolás a bizalomról, mindenesetre.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736417 (299)
     
  45. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 25. 17:33307.
    Igen, csakhogy asszonykából kibújt a "nem kedvesebbik" lnje, és most azzal probálkozik, hogy nem engedi hogy én is lássam a gyereket. . .

    Ez ellen per pillanat nem tudok semmit tenni. . . Majd ha jön a válóper. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221773 (306)
     
  46. Torolt_felhasznalo_221773
    Torolt_felhasznalo_221773
    2003. szeptember 25. 17:31306.
    Akkor pedig menjel te is vele, teged is szokjon a gyerek. Igy nem lesznek egyik felnel se veszekedesek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (304)
     
  47. Torolt_felhasznalo_221773
    Torolt_felhasznalo_221773
    2003. szeptember 25. 17:28305.
    Akkor pedig ne jarjon vissza, a gyereket hozzatok el lathatasra. Nem ertem, h szeretheti a felesege meg ezek utan is. Hany eves a parod?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (302)
     
  48. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 25. 17:27304.
    Nincs bajom azzal hogy visszajár. menjen, hiszen pici a gyerek, nem lehet még elhozni. A gyerektől elszakítani nem akarom, de nem is tudnám.

    A "megbeszélek mindent az asszonnyal" időszaknak vége, rájött hogy túl normális akart vele lenni, és ezzel az asszony pedig visszaélt. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221773 (303)
     
  49. Torolt_felhasznalo_221773
    Torolt_felhasznalo_221773
    2003. szeptember 25. 17:20303.
    A nagy jellemet arra ertettem, h rolatok is mindent elmond neki. Ami alapjan a feleseg is ugy erezheti, h neki is a legjobb baratja. Miert teregeti ki a ti dolgaitokat neki? Ez nekem nagyon fajna.

    Ne eljen al-eletet, de ha mar teged valasztott, akkor ne jarjon vissza a felesegehez es semmilyen maganugyet ne beszelje meg vele.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (298)
     
  50. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 25. 17:19302.
    Tudod nincs minek kiderülnie mert anyámnak az asszony beszámolt azokról az évekről. . . És semmi újat nem tudtam meg.
    Most arra mit mondjak, hogy mióta kiderült az hogy találkozott anyuval, hirtelen már nem sajnál, hirtelen már pontosan olyan reakciói vannak, ami ilyen esetben normális. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221773 (300)
     

Címlap

top