Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretokent elni.....

Piper***
Létrehozva: 2003. szeptember 15. 19:07
Szeretőként élni...szabad?Vagy pedig hagyni kell az egészet és más "szabad "ember után nézni?Ha pedig már késő akkor mit lehet tenni?Ha már egymást annyira megszerették, hogy nem tudják feladni a kapcsolatot, de ott van egy feleség a háttérben, vagy egy férj.Kíváncsi lennék, mennyi az esélye egy válásnak egy ilyen esetben, vagy az illető ha jobban is szereti az új "partnert" inkább marad a férje/felesége mellett?Manapság egyre gyakoribbak az ilyen esetek.Egy statisztikán dolgozok és kiváncsi lennek minél több véleményre.Ha már voltatok, vagy ismertek olyat aki volt ilyen helyzetben, kérlek írjátok meg!Azoknak a véleményét is várom, akik nem ismernek ilyen helyzeteket, köszike!
  1. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 13:44201.
    Ne haragudj, hogy csak most válaszolok, én azt hittem már megtettem egyszer! :o) Kérdésedre csak felületesen tudok válaszolni, azt amit én érzek vagy gondolok. Mi még nagyon rövid ideje vagyunk együtt és a mi esetünkben - ő azt mondja - nem akar megint csalódni, és meg kell jobban ismernünk egymást. Ő mindenképpen hosszabb távon gondolkodik, talán túl hosszún is . . . nekem ez a véleményem. Azt mondja szeretne már családot, hiszen nem magáért dolgozott eddig ennyit és nem ezért ért el ennyi mindent az életben, hanem szerette volna megteremteni a körülményeket a családalapításhoz, de nem mindenáron, ezt is hozzáteszi. Valahol megértem, valahol viszont nem. Akik tudnak a mi kapcsolatunkról, mint azt kérdezik, hogy miért nem hagyja ott a barátnőjét, erre én csak azt tudom válaszolni, hogy nemtudom, de valószínű azért, mert addig nem akar lépni, míg nem biztos a dolgában.

    A ti kapcsolatotok mióta tart? Nálatok mi a helyzet, elmeséled? Azért már egy lépéssel előrébb vagytok, hiszen azt mondod, szeret! :o)
    előzmény:
    iza28 (176)
     
  2. Torolt_felhasznalo_484275
    Torolt_felhasznalo_484275
    2003. szeptember 25. 13:43200.
    hát ez az. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_221773 (197)
     
  3. Torolt_felhasznalo_947834
    Torolt_felhasznalo_947834
    2003. szeptember 25. 13:43199.
    A házasság mindig két emberes dolog. Szerintem ne hozd fel a témát. Hagyd hagy izlelgesse, érlelje. Ha visszavonulót fujsz rögtön kiszurja, hogy taktikázol. Én nem azt kérdezném hogy találkozunk-e pénteken, hanem felhívnám azzal, hogy pénteken x órakor játszák a kedvenc filmemet a moziban és vegyek-e jegyet NEKI is. Van-e kedve jönni? És ha összejön a mozi utána "csak" egy jót szeretkezni gyorsan és egy kicsit vadabbul mint máskor és érzelmekről egy szótse.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (192)
     
  4. Torolt_felhasznalo_484275
    Torolt_felhasznalo_484275
    2003. szeptember 25. 13:42198.
    csak próbállak megérteni. .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_221773
    Torolt_felhasznalo_221773
    2003. szeptember 25. 13:42197.
    Kekrozsa, nem vagyok erkolcscsosz, csak nem ertelek benneteket. Hiszen tudtatok az elejen, hogy mibe mentek bele, nem? Tudtatok, hogy felesege/baratnoje, esetleg gyereke(i) vannak, hogy az agyatokbol meg aznap este a felesege/baratnoje melle fekszik be. Tudtatok, hogy nem lesznek unnepnapok, meghitt estek, vasarnapi setalasok: csak lopott orak lesznek, Biztosan csinos fiatal nok bagytok, akiknek nem kellene titkolni a szerelmet, talalhatnatok magatoknak igazi tarsat is. A nos ferfiak 90 % visszameg a csaladjahoz, ha dontesre kenyszeritik Hidd el, csak igy kellesz neki, ahogy vki elottem javasolta: vonzo es FUGGETLEN, boldog no (v annak kell megjatszanod magad), sajat barati tarsasaggal, aki onfeledten elvezi ezt a kapcsolatot, amelybol o felelosseget nem vallal. Na igen es ezt meddig lehet megjatszani es birni>
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (192)
     
  6. Torolt_felhasznalo_484275
    Torolt_felhasznalo_484275
    2003. szeptember 25. 13:41196.
    én még sosem voltam harmadik(legalábbis nem tudok róla, hogy voltam). . . egyet nem igazán értek. ha tudod valakiről, hogy párkapcsolata van, most komolyan kérdezem, miért bonyolódsz bele???
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_484275
    Torolt_felhasznalo_484275
    2003. szeptember 25. 13:39195.
    egyébként megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? puszta kíváncsiság.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (127)
     
  8. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 13:36194.
    Mindketten külön programot szerveztünk a párunktól és így találkoztunk. Miért?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_484275 (193)
     
  9. Torolt_felhasznalo_484275
    Torolt_felhasznalo_484275
    2003. szeptember 25. 13:34193.
    szia!hogy tudtátok együtt tölteni a szombat éjszakát, ha együtt él a barátnőjével?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (124)
     
  10. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 13:31192.
    Holnap találkoznánk, legalábbis ilyenkor korábban végzek egy együtt szoktunk tölteni a délutánt. Szerinted rákérdezzek, hogy holnap találkozunk-e? Azt hiszem, ha találkozunk, meg fogom neki említeni, hogy úgy érzem túl korai volt az a kijelentésem amit mondtam neki, és hogy úgy érzem, kicsit meghátrált. Vagy ne tegyem? Teljesen tanácstalan vagyok. :o(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (191)
     
  11. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 25. 13:20191.
    kékrózsa,

    azért arra ügyelj, hogy ne távolodjatok el egymástól. Ha nem hív, akkor azért keresd majd te őt, csak ne vidd túlzásba. Mielőtt hazamennél munkából azért csörgesed meg. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (188)
     
  12. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 13:19190.
    Majd meg fogják látni a kistesót, és meglátod, megenyhülnek. Nem őket akarom védeni, de tényleg nehéz ebben a korban ilyen traumán átesni, főleg ha anyuka hátulról még cseszegeti is őket! :o(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_485204 (185)
     
  13. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 13:17189.
    Örülök, hogy megértesz minket. Írtam már hasonló témájú topicba, és akkor még nem is voltam ilyen helyzetben, mégis elhordtak minden riherongynak, meg hogy az ilyen nők miatt mennek tönkre a házasságok . . . :o(
    előzmény:
    naildi (180)
     
  14. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 13:16188.
    Lelkizős napunk volt itt a munkahelyen, a kollegina is ki van borulva, szintén sorstárs, úgyhogy megbeszéltük egymás dolgait. Bennem egyre erősebb a gyanú, hogy megijedt a szombati érzelemkitörésem miatt! Azóta akkor hív, ha én keresem, üzenetet is akkor kapok, olyan, mintha most tartalékon égne a láng . . . Én voltam a hülye, de most igyekszem jóvátenni. Nem keresem, amíg ő nem keres, remélem kibírom! :o( Megmutattam kolleganőmnek a levelet, azt mondta, ha úgy érzem tényleg azért ilyen most velem, ne adjam oda neki, úgyhogy nem fogom. És még azt mondják, hogy a nőkön nem lehet kiigazodni! :o) Remélem rendbe tudom hozni, amit elsiettem!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 25. 13:13187.
    E-speranza,

    te mióta vagy a pároddal? hol áll épp a kapcsolatotok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_736417 (181)
     
  16. Torolt_felhasznalo_485204
    Torolt_felhasznalo_485204
    2003. szeptember 25. 12:05186.
    Szia Kékrozsa!

    Eddig még sikerult megalnom, hogy ne szoljak rosszat a gyerekeire, mert oket megčrtem az én apukam is elment egy masik novel amikor én 13 éves voltam, igy tudom, hogy milyen érzés!A feleségénél mar kicsit nehezebb a dolog, de nagyon visszafogom magam, de mindenapos csesztetés utan lehetetlen, hogy ne mondjak ra semmit, még akaratlanul is!
    A gyerekekkel kijovok, ha egyutt vagyunk a multkor az egyik lanya egy hétig volt nalunk és nem volt semmi gond!A Baj az, hogy az anyucikajuk mondja nekik, hogy mit csinaljanak még a telefont is o adja a kezukbe, hogy hivogassanak!
    Most meg mar latni se akarnak a baba miatt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (159)
     
  17. Torolt_felhasznalo_485204
    Torolt_felhasznalo_485204
    2003. szeptember 25. 12:05185.
    Szia Kékrozsa!

    Eddig még sikerult megalnom, hogy ne szoljak rosszat a gyerekeire, mert oket megčrtem az én apukam is elment egy masik novel amikor én 13 éves voltam, igy tudom, hogy milyen érzés!A feleségénél mar kicsit nehezebb a dolog, de nagyon visszafogom magam, de mindenapos csesztetés utan lehetetlen, hogy ne mondjak ra semmit, még akaratlanul is!
    A gyerekekkel kijovok, ha egyutt vagyunk a multkor az egyik lanya egy hétig volt nalunk és nem volt semmi gond!A Baj az, hogy az anyucikajuk mondja nekik, hogy mit csinaljanak még a telefont is o adja a kezukbe, hogy hivogassanak!
    Most meg mar latni se akarnak a baba miatt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (159)
     
  18. Torolt_felhasznalo_485204
    Torolt_felhasznalo_485204
    2003. szeptember 25. 12:05184.
    Szia Kékrozsa!

    Eddig még sikerult megalnom, hogy ne szoljak rosszat a gyerekeire, mert oket megčrtem az én apukam is elment egy masik novel amikor én 13 éves voltam, igy tudom, hogy milyen érzés!A feleségénél mar kicsit nehezebb a dolog, de nagyon visszafogom magam, de mindenapos csesztetés utan lehetetlen, hogy ne mondjak ra semmit, még akaratlanul is!
    A gyerekekkel kijovok, ha egyutt vagyunk a multkor az egyik lanya egy hétig volt nalunk és nem volt semmi gond!A Baj az, hogy az anyucikajuk mondja nekik, hogy mit csinaljanak még a telefont is o adja a kezukbe, hogy hivogassanak!
    Most meg mar latni se akarnak a baba miatt!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (159)
     
  19. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2003. szeptember 25. 12:01183.
    Pedig nagyon fontos lenne, hogy megbeszéld valakivel! Nincs egyetlen olyan barátod, akivel meg lehetne? A legjobb az lenne, aki ismeri a pasit, de az ugye mindig veszélyes, tehát válassz egy olyat, akivel nagyon jóban vagy, megtartja a titkodat és NEM ismeri a fickót. Ha nem tudod kibeszélni, akkor Magadnak bebeszéled!!
    előzmény:
    *hamu* (179)
     
  20. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2003. szeptember 25. 11:58182.
    Hadd mondjam el, hogy nagyon tisztellek ezért a hozzászólásodért! Végre valaki, aki az egészet átlátja! Üdv és sok boldogságot!
    előzmény:
    naildi (180)
     
  21. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2003. szeptember 25. 11:48181.
    Szia!
    Azt gondolom, nem fogja felhozni a levelet, ha tart az érzelmeidtől, de biztosan kíváncsi rá. Tartsd szem előtt, hogy a férfiak szeretik, ha meghallgatják őket, ha őszinték lehetnek valakivel, és ha az a valaki nőből van, de nem a hisztisből. Egyelőre én a türelemre szavaznék, várj egy kicsit, amíg jobban megismered, és ő is Téged. Szerintem, ha nem látja Rajtad, hogy nagyon akarod őt, akkor bántani fogja a hiúságát, hogy mi van, mégsem vagyok olyan fontos neki? Legyenek külön programjaid, amiket alkalomadtán megemlítesz neki félvállról, legyen baráti társaságod, legyél független tőle. Sajnos ez nagy akaratot és erőt igényel, én is megszenvedtem vele, de amióta így csinálom, jobban is érzem magam (mert nem rinyálok állandóan, hogy nincs velem), és ő is jobban ragaszkodik hozzám.
    Köszönöm, hogy elolvastad a levelem, nagyon drukkolok!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (157)
     
  22. Torolt_felhasznalo_947834
    Torolt_felhasznalo_947834
    2003. szeptember 25. 11:01180.
    Nem vagyok sorstárs, a másik oldalon vagyok , férj , gyerek .
    "Sajnos" a férjemnek olyan a munkája hogy hét el nem telik, hogy vki ne ajánlja fel magát. De amíg elmeséli addig nem félek. Már 11 éve vagyunk, de még mindig szenvedélyesek az éjszakáink. Néha nagyon nehéz a munka , gyerek, vasalás vacsorafőzés( mert ez is fontos nekik, ezt ne feledjétek csajok, hogy egy finom vacsora csodákra képes)után még szeretőnek lenni. De nagyon megtudlak Benneteket érteni és legtöbb nőtársammal ellentétben ne fogok ítélkezni. Hiszen a szerelem mindig kétoldalas dolog. Mi nők hajlamosak vagyunk a másik nőt hibáztatni. Ha sikerül beférkőzni egy házasságba, és Neked bejön a pasi, akkor miért ne. Mert valaki úgyis beférkőzik. Akkor legyél Te a boldog mert mindenkinek joga van a boldogsághoz. De szerintem, ha egy pasi 2 év alatt nem tudja eldönteni, hogy kivel is akar élni, akkor azt meszelni kell, bármennyire is fáj. Mert akkor mikor fog tudni dönteni? SOHA. Mindig talál kifogásokat. A gyerekekkel vigyázat. Nagyon keresztbe tudnak ám tenni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (175)
     
  23. 2003. szeptember 25. 10:55179.
    Azért rossz, mert egy éve megy ez a "játék"! Az, hogy nincs kivel megbeszélnem az ismerettségi körömben, még jobban lelomboz, nem tom mit tegyek! Tele vagyok olyan mondatokkal, hogy : HA igy lett volna, HA úgy. . . ! De nem úgy lett, nincs ha! Mégis tovább motoszkál! Kicsit zavaros, ugyi?? :o)
    Hullámvölgy? Nem zavarna, csak tudnám mit akar! :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (177)
     
  24. 2003. szeptember 25. 10:52178.
    "Hahó!
    Egy helyen dolgozunk! Mindketten párkapcsolatban élünk, csak nekem papírom is van, neki meg nincs! Nem vagyok egy pirulós, de néha olyanokat mond, hogy a fülem kettéáll! :o)) Ott volt az esküvőmön is, és a gratuláció az annyi volt, hogy a férjem előtt közölte: "Gratulálok!", nekem pedig a fülembe súgta, hogy: "elképesztően gyönyörű vagy", majd belepuszilt a fülembe! Én szeretem a férjem, fel sem fogtam mit mondott D (nevezzük így), csak mikor a videót néztem vissza, és láttam a "történéseket", akkor jutott el az agyamig!
    A munkahelyemen is, vhogy mindig a szex témánál kötünk ki! A ciki: sztem tetszem neki, de sosem fogom biztire megtudni, h tényleg így van-e, mert nagyon visszahúzódó típus! (a párjával úgy jött össze, h már a csaj ugrott rá, mert D annyira gátlásoso, h sosem kezdeményezne!
    Gondolom sokakban felmerül a kérdés, h most mi a szöszt akarok! Én sem tudom, az a baj! A férjem szeretem, D pedig tetszik! (néha éjszaka álmomban vele vagyok, olyankor elég kínos a találkozó személyesen!)
    Lehet, h csak az kell, h kibeszélhessem magamból, vagy vmit lépnem kellene esetleg? Segítsetek!
    köszke, hamu (vagy mamu:o) )" - ezt írtam "odaát"! Azt mondta rá vki, h marha gátlásos lehet, ha a fülembe csókol! Nem csókolt, puszilt, kettő között szakadék van sztem! :o))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (177)
     
  25. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 10:46177.
    Bocsi, hogy beleszólok, szerintem másold át ide, amit a másik topicba írtál! :o)

    Ha látod a vibrálást, akkor az valószínűleg úgy is van. VAnnak hegyek és hullámvölgyek, nem lehet, mindig egyforma, különben túl unalmas és egyszerű lenne, ami persze nem lenne mindig rossz dolog . . . :o)
    előzmény:
    *hamu* (173)
     
  26. 2003. szeptember 25. 10:46176.
    Sziasztok!
    Még csak egyszer szóltam hozzá, néhány napja a topichoz ezért nem tudom az előzményeket de érdekel, mert sorstárs vagyok. :-( Kékrózsától szeretném kérdezni, hogy hogy éled meg, hogy "csak" barátnője van mégsem adja fel érted? A feleség, gyerek, nehezebb de miért nem hagyja el a barátnőjét?Én is ebben a cipőben járok. . . és azt mondja szerelmes belém.
    előzmény:
    hegeboschi (172)
     
  27. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 25. 10:46175.
    hegeboschi,

    és nálatok nem akart lépni az úriember? 5 év szeretőként rettentően hosszú idő. . . Megalkuvás. Ismerős nagyon. . . Sok olyan dolgot elézek neki, amit normális esetben nem tennék. . . Bár már együtt lakunk, azért pontosan a megalkuvások miatt néha felmerül bennem a kétely. . . De valahogy én sem tudok tőle szabadulni. . .
    előzmény:
    hegeboschi (172)
     
  28. 2003. szeptember 25. 10:42174.
    bocsi a szóismétlésekért! :o)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  29. 2003. szeptember 25. 10:40173.
    Sziasztok!
    Az én cipőm is hasonló, bár én nem vagyok szerető! (még?) Ugyanúgy félek, hogy észreveszi vki a vibrálást, de már néha azt sem tudom, hogy tényleg vibrálunk, vagy csak én látom úgy! Néha jelek ezrei, aztán meg jó darabig semmi. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  30. 2003. szeptember 25. 10:34172.
    sziasztok!Teljesen aterzem a dolgot, 5 evig eltem igy. Utolag visszatekintve sem banom, megis, talan hamarabb kellett volna kilepnem. De nem tudtam, fogva tartott vmi. A szerelem, a vagy, szenvedely, a titkolozas . . ?Azota együtt elek egy "normalis" emberrel. Szeretökent az ember megalkuszik olyan dolgokkal is amit alt-ban elböl elutasit, s ha kap egy plussz orat napot a kedvessel , az mar hatartalaln boldogsag.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  31. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 10:33171.
    Nagyon jól tudja, hogy nem akarok férjhez menni még egy jó darabig, sőt gyereket sem szeretnék 5-6 évig, ő pedig már igen . . . Lehet, hogy ez is a baj! :o( LEhet, hogy belevágok megint abba levélbe és átírom . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (170)
     
  32. Torolt_felhasznalo_317019
    Torolt_felhasznalo_317019
    2003. szeptember 25. 10:16170.
    Sziasztok!

    kékrózsa! Én azt tanácsolnám neked, hogy ha már mondtad nemi a levél témát, akkor add is oda. De szerintem némiképp írd át, és azokat a részeket szedd ki belőle, ahol esetleg arról van szó, hogy szereted, meg milyen jó lenne ha ti ketten együtt. Az teljesen oké, amikor arról beszélsz hogy kedveled, vonzódsz hozzá, és hogy nem sürgeted. De 1 hónap még túl kevés ahhoz hogy a pasi nem ilyedjen meg heves és mély érzelmektől. Ez valahogy úgy jön le főként a barát/nős férfiakban, hogy hoppá, lehet férjet akar magának. . . . Szóval a szerelem témát egyenlőre hanyagold. Arról biztosítsd most, hogy vársz rá, hogy szeretsz vele lenni, és hogy nem SÜRGETED. És szerintem lehet egy ici pici fondoralttal hűvösséget is belevinni a dologba. De csak óvatosan. Kb annyi, hogy ha eddig naponta 5x hívtad akkor most csak 3x. . . Remélem érted.

    Petfruska, ne izgulj közel két évet nem lehet csak úgy elrontani. És szerintem nem rontottad el. Csak ügyesen. Meglátod lesz hatása. . . :)

    naidli sorstárs lennél?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  33. 2003. szeptember 25. 09:54169.
    26 múltam. Próbáltam már puhatolózni nála, de hát nagyon bonyolultak a dolgok, nem igazán jutottam előre. . . Őszintébb pillanataiban elárulja hogy nagyon ragaszkodik hozzám, de pl. sohasem mondja hogy "szeretlek", csak valahogy így: "Úgy szeretem az én cicámat" (ez én lennék), de ezt is ritkán. Volt már olyan, hogy szakítani akartam, mert nagyon megvisel ez az egész, ekkor sosem tiltakozott, vagy igérgetett, azt mondta, hogy bár fáj, ő elfogadja a döntésemet. Párszor egy-két napig szakítottunk, de aztán csak nem bírtuk egymás nélkül.
    A legnagyobb baj az hogy nagyon rossz munkahelye van, gyakorlatilag mindig dolgozik, nincs hétvége, szabad nap, szabad este, a telefonját és a walkie-talkie-ját nem kapcsolhatja ki. Nagyon ritkán jut egy-két óra, hogy nyugodtan együtt lehessünk. . . Akkor meg az élettársa telefonál, hogy hol van, mit csinál, mikor megy haza. Én nem bírtam azt a munkatempót, azért jöttem el attól a cégtől. Ő is szeretne eljönni, de nem tud egyelőre. Mindig azzal vigasztal, hogyha sikerül eljönnie, akkor minden más lesz. . .
    Egyébként naponta többször felhív, és ha találkozunk, mindent megbeszélünk, azt mondja, hozzám őszintébb tud lenni, mint a gyereke anyjához, és én is szinte mindent elmondok neki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (167)
     
  34. Torolt_felhasznalo_947834
    Torolt_felhasznalo_947834
    2003. szeptember 25. 09:45168.
    Bocsi. Tényleg jobb mint a feleség, mert az nagyobb ellenfél. :((
    Azt azért tudjátok, hogy aholgyerek van, ott mindig benne van a lehetőség, hogy visszatáncol az ex-hez, mert ugye a gyerek. Ez sok férfinak kényelmes kifogás.
    Tisztelet a kivételnek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (165)
     
  35. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 09:27167.
    Hány éves vagy Micimalac? Sosem beszéltetek még erről? És milyen mikor nem vagytok együtt? Érdeklődik utánad?
    előzmény:
    Micimalac (166)
     
  36. 2003. szeptember 25. 09:09166.
    Valóban sorstárs vagyok :-(
    Tipikus eset: 15 évvel idősebb, kollégák voltunk, fél éve jöttünk össze. Neki élettárs, gyerek. Mi ritkán találkozunk, félni hogy ne lásson meg valaki, ne legyen botrány.
    Több mint egy éve ismerjük egymást, azóta ő a legjobb barátom. Lelkileg nagyon egy húron pendülünk, nagyon de nagyon jól megértjük egymást. Nem hittem volna hogy szerelmes leszek belé, de azt hiszem megtörtént. . . Azt viszont nem tudom igazán, hogy ő mit is érez vagy mit akar. . .
    Amikor együtt vagyunk, minden szuper, akkor egy-két napig a felhők felett járok. Amikor már egy hete nem látom, akkor pocsékul érzem magam, rettenetes érzés.
    Szeretem és imádok vele lenni. Ez az eddigi legszebb, legjobb kapcsolatom. Talán azért is, mert sosem hittem volna, hogy egy nagy barátságból nagy szerelem lesz, ami egyre nagyobb és szebb. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (164)
     
  37. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 08:56165.
    Összekeversz valakivel, nálunk csak barátnő van. Azért az mégiscsak jobb, mint ha felesége lenne! :o) Oké, igyekszem természetes lenni. Köszi
    előzmény:
    naildi (163)
     
  38. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 08:54164.
    Köszönöm a bíztatást, máris jobban érzem magam! Te is sorstárs vagy? Elmeséled nálad mia helyzet?
    előzmény:
    Micimalac (162)
     
  39. Torolt_felhasznalo_947834
    Torolt_felhasznalo_947834
    2003. szeptember 25. 08:42163.
    Szasztok!
    Bocs hogy belekotyogok. De ha hűvös és kimért leszel azzal biztos nem bolndítod magadhoz. Valószínű, hogy ez is közrejátszott hogy tönkre ment a házassága, mert a felesége is hűvös volt. Inkább a természetességre szavazok.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (161)
     
  40. 2003. szeptember 25. 08:38162.
    Szia Kékrózsa!
    Ne légy szomorú, amiért a jövőjét tervezgeti, és téged "kihagy belőle". Lehet, hogy nem említi, de úgy gondolja, hogy együtt utaztok, stb. majd. De az is lehet, hogy tényleg egyedül akarja. Előző esetben minden OK, második esetben meg ne törj le. Van egy olyan mondás, hogy senki sem érdemli meg a könnyeidet (vagy hogy szomorkodj érte), és aki megérdemelné, az nem fog sírásra késztetni!
    Fel a fejjel.
    Nekem sem könnyű, de azt hiszem amikor az ember belemegy egy ilyen "szerető" szerepbe, akkor valamennyire tisztában van azzal, hogy nem olyan egyszerűek az ilyen dolgok, és nem biztos, hogy jól fog végződni (mint minden más kapcsolat egyébként).
    Udv
    MM
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (161)
     
  41. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 08:31161.
    Ne haragudjatok már, hogy ennyit írok, de folyamatosan jutnak eszembe a dolgok, meg aztán a főnök sincs bennt, hogy annyira dolgozni kellene. . . Szóval az jutott eszembe, lehet, hogy kicsit megijedt attól, hogy mondtam neki, szeretem? Úgy érzem egy kicsit talán igen. Most mit csináljak? Hagyjam, hogy ő nyomuljon, én pedig próbáljak kicsit hűvös és természetes lenni? :o(
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  42. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 08:28160.
    Jaj lányok, olyan rossz kedvem van! Mint mondtam, tegnap összezördöltünk kicsit és ilyenkor csak rosszra tudok gondolni . . . :o(
    Említette, hogy el akar utazni még az idén valami melegebb éghajlatra, meg hogy nekiáll építkezni Bp-től 40 kilométerre . . . rólam persze szó sem volt! Most olyan érzésem van, mintha csak a szárnyait próbálgatá, és nem is vesz komolyan, máskor pedig épp az ellenkezőjét! :o( Lehet, hogy az időjárás teszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  43. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 08:19159.
    Hű, olasz pasi, csöppet irigyellek! :o))))

    A feleséggel próbálj meg nem foglalkozni, tudom, hogy nagyon nehéz, de még véletlenül se beszélj a párod előtt róla csúnyán, csak semlegesen. A nagyobb gondot viszont a gyerekei jelentik, velük legyél türelmes, és próbáld megérteni őket. Tudom, hogy iszonyatosan rossz érzés, mert úgy érzed jogtalanul bántanak, viszont én is voltam ilyen helyzetben én is hasonló dolgokat csináltam aztán egyszercsak beláttam, hogy joga van anyámban a boldogsághoz, és hogy az a férfi nem ártott nekem, akkor én minek bántsam. Azóta nagyon jóban vagyunk. Ha az apjuk rossz véleménnyel beszél róluk, még te legyél az, aki megnyugtatja, mondjuk valami ilyesmivel: "Nem is olyan rossz gyerekek ezek . . . megérted őket, hiszen biztosan nehéz lehet nekik . . . stb. " Igyekezzetek közös programokat csinálni a gyerkőcökkel, előbb-utóbb be fogják látni, hogy nincs igazuk. Esetleg apróbb ajándékok! Ez az én tanácsom.

    Gratulákok a babához, mikor fog születni? :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_485204 (151)
     
  44. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 08:14158.
    Pihend ki magad és várunk vissza! :)
    előzmény:
    Petfruska (155)
     
  45. Torolt_felhasznalo_962703
    Torolt_felhasznalo_962703
    2003. szeptember 25. 08:12157.
    Ti aztán nem vagytok semmik, lányok! Na ebből találja ki valaki, mit csináljon! :o)

    KáTé79!
    Tegnap találkoztunk, igaz mindketten elég depressziós hangulatban voltunk, úgyhogy kicsit összezördöltünk! De megemlítettem neki, hogy írtam neki, valamit, látszott rajta, hogy nagyon kíváncsi, kérte, hogy adjam oda de aztán meggondoltam magam. Azthiszem helyesen csináltam. Igyekszem nem felhozni, de ő biztosan meg fogja említeni, talán ha eljön a megfelelő pillanat . . . :o)

    Petfruska!
    Igen, még csak rövid ideje vagyunk együtt, és ő is állandóan azon lovagol, hogy addig nem akar lépni, míg nem ismerjük meg jobban egymást. Ebben igaza van. A levél teljesen normális hangvételű, talán kicsit romantikus, de egyszer sem említem benne, hogy szeretem, csak "erős érzelmi kötelékről" beszélek. Azzal kezdtem, hogy ezt nem szerelmes levélnek szántam, csak az érzelmeimet szeretném vele megosztani. Leírtam benne, hogy éreztem magam az elejétől fogva, vajon mitől alakulhatott ez így, egy kicsit építettem a egoját, elmondtam neki, hogy véleményem szerint jobban ragaszkodik a barátnőjéhez, mint ahogyan valójában beszél róla, és ami a legfontosabb, hogy nem sürgetem, nem akarok semmi olyasmit rákényszeríteni, amit nem akar, és hogy remélem azért egyszer ő is kimondja az érzéseim, amikor úgy érzi itt a ideje. És még azt is, akárhogy is alakul, nem fogok hisztizni, nem fogok neki keresztbetenni, nem kell félnie. Elégedett voltam vele, miután elolvastam, szerintem hatásos lesz, de a tegnapi nap nem úgy alakult ahogy szerettem volna, és nem éreztem, hogy oda kell adnom.
    Tényleg okosnak kell lenni, de ez néha olyan nehéz! :o(

    E-speranza!
    Igyekszem türelmes lenni és nem siettetni, de ez olyan nehéz! Most akkor mi legyen azzal a levéllel? Tud róla, vagy így is jó? Mondjam neki azt, ha kérdezi, hogy meggondoltam magam és majd akkor adom oda, ha úgy érzem itt az ideje? :o)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  46. Torolt_felhasznalo_736417
    Torolt_felhasznalo_736417
    2003. szeptember 24. 18:21156.
    sziasztok!

    Végigolvasva a topic hozzászólásait a következőket szeretném megjegyezni:
    1. már hallottam olyan férfiről, aki több hónapig nem kívánta a szexet (ezt a párja mondta), így elvileg lehetséges, hogy ha egy férfi azt mondja, otthon nuku szex, akkor így is van.
    2. kékrózsa: szerintem korai még bármit is tenni. A férfiak kicsit olyanok, mint a gyerekek: türelem kell hozzájuk és kötélidegek! Sosem szabad lerohanni őket! Ha szeret, nem valószínű, hogy nem meri kimutatni, és arra vár, hogy Te tedd meg! Fiatal vagy még, ő jóval régebben van a "szakmában" több kapcsolata lehetett, tudja, mi zajlik le Benned. Én várnék a helyedben!
    3. Petfruska: ugyanaz, szerintem ne hozd fel folyton a témát, mert elmegy tőle a kedve. Sajnos hajlamos vagyok azt hinni, hogy ha nem biztosít Téged arról, hogy szeret, akkor lehetséges, hogy előbb szívesen kipróbálná a facér létet, ha már van egy saját kis kéglije. . .
    Azt tudnotok kell, hogy a pasiknak néha szükségük van némi eltávolodásra, ezt muszáj engedni, mert akkor magától akar majd visszatérni.
    És lányok! Hisztit csak igen ritkán, nagyon indokolt esetben!!! Gondoljátok magatokat az ő helyükbe: Ti másznátok csöbörből vödörbe???
    Elnézést, ha véletlen rossz embernek címeztem a választ, de annyi mindent akartam írni, annyi mindenkinek! :))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  47. 2003. szeptember 24. 17:13155.
    Most szabin leszek két napot, majd hétfőn visszatérek. Sok-sok türelmet, sorstársak!! Köszi mindenkinek! :-)
    előzmény:
    Petfruska (154)
     
  48. 2003. szeptember 24. 17:11154.
    B. Anita, Neked is kötélből vannak az idegeid? Ez nagyon nehéz lehet. Előre félek, hogy mi lesz velünk, ha eljutunk ebbe az időszakba vagy később, mikor a gyerekek kamaszodnak. Sokmindent ki kell még bírni. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_485204 (151)
     
  49. 2003. szeptember 24. 17:09153.
    Valahogy elkerülte eddig a figyelmemet, vagy nem írtad?, hogy még csak ennyi ideje vagytok együtt, azt hittem több hónapja már. Mindegy végül is, attól még érezheted úgy, hogy szereted, én még mindig azt mondom, hogy add oda a levelet, ha nem mind a hat oldalon a szeretlek szó van piros betűkkel. :-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_962703 (147)
     
  50. 2003. szeptember 24. 17:05152.
    Szóval manipulálni, oké. Köszi még egyszer, kezdem már érteni, hogy miről is beszéltek. :-) Na, jó, eddig is értettem, csak nehéz megvalósítani. Most már okos leszek. . . A kedveskedéssel nem lesz gond, merthogy kedves vagyok nagyon (meg szerény), de hogy ne is feszegessem a témát? :-) Legjobb lesz, ha elfelejtem egy időre a dolgot. KáTé, mit gondolsz, már nagyon elrontottam??
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_317019 (143)
     

Címlap

top