Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretokent elni.....

Piper***
Létrehozva: 2003. szeptember 15. 19:07
Szeretőként élni...szabad?Vagy pedig hagyni kell az egészet és más "szabad "ember után nézni?Ha pedig már késő akkor mit lehet tenni?Ha már egymást annyira megszerették, hogy nem tudják feladni a kapcsolatot, de ott van egy feleség a háttérben, vagy egy férj.Kíváncsi lennék, mennyi az esélye egy válásnak egy ilyen esetben, vagy az illető ha jobban is szereti az új "partnert" inkább marad a férje/felesége mellett?Manapság egyre gyakoribbak az ilyen esetek.Egy statisztikán dolgozok és kiváncsi lennek minél több véleményre.Ha már voltatok, vagy ismertek olyat aki volt ilyen helyzetben, kérlek írjátok meg!Azoknak a véleményét is várom, akik nem ismernek ilyen helyzeteket, köszike!
  1. 2016. augusztus 27. 12:19146551.

    Csupi szivem, írj már priviben egy mail címet, és egyeztetünk, hogy hol tudunk beszélni a felsoroltak helyett. Itt a privi  szerintem végleg halott, elképzelésem sincs miért nem működik.

    előzmény:
    csupaszp (146549)
    2016-08-16  08:44
  2. 2016. augusztus 16. 11:47146550.

    Tudod Csupi, ezt mŕr sokszor írtam, szerintem kizárólag akkor értené meg, hogy nem feltétlen éri meg b@sztatni titeket, "eltakarítani az útból" téged és 19-re lapot húzni, ha lett volna a majd 20 év alatt pŕr másik nője, akik keményen beleálltak volna, hogy megszerezzék a férjét, mindegy milyen áron.Láttunk itt már elég sokat, hogy ezt nyugodtan kijelenthessük.  Azokkal nem állt volna meg a történet ott, hogy időnként pár napos ajtócsapkodással lehetett volna lerendezni a lętezésüket. Ha már ezt dobta a gép, hogy nem kiegyensúlyozott házasságban élnek, akkor ez a szerencséje a szerencsétlenségben, hogy sosem akartál semmit a férjétől. Úgyse ŕllna le, szerintem kizárt, hogy huszonx éve csalja, de majd holnaptól elég lenne, amit otthon kap. Mindegy, ezt ő nyilván nem képes úgy látni, ahogy mi, mert mindig csak a pillanatnyi helyzetben képes gondolkodni.


    Majomkaland nekünk is volt, és mondhatom csak elsőre tűnnek szimpatikusnak .


    Akkor jó szórakozást nektek a következő hétre. Elhiszem, hogy nagyon várod. :))

    előzmény:
    csupaszp (146549)
    2016-08-16  08:44
  3. 2016. augusztus 16. 08:44146549.

    Nagyon szép helyeken jártál. Fiam már volt Malagán Ő is egy körút alkalmával érintette. Ráült a vállára egy majom. Kerestem fotót nem találom, de mesélte h érdekes hely. Lányomék is oda készültek, de végül Ciprusra mennek.


    Én akartam menni Isztambulba, vagy Egyiptomba, vagy Izrael volt a cél, de a körülöttem élők, mind beszariak, sajnos.


    Igazad van, röhej már az egész. Várom jön hozzám unokám holnap 1 hétre, alig várom.

    előzmény:
    Büdösbogár (146547)
    2016-08-14  22:46
  4. 2016. augusztus 14. 23:05146548.

    Amúgy szerinted ez a szex hirdetés mit keres itt már lassan 2 hete ? Létezik, hogy a moderátor nem tudja mi a Happy Finish ? 

    előzmény:
    csupaszp (146546)
    2016-08-12  07:11
  5. 2016. augusztus 14. 22:46146547.

    Ja, a lényeget. A szőnyeg szélén álltam és közben eszembe jutott Nyuszika, akit nekem állítólag játszani kellene. 


    "Nyuszika ül a tisztás szélén hegyezi a körmeit. Arra megy a Róka: -Mit csinálsz Nyuszika? Hegyezem a körmöm, hogyha majd jön az Oroszlán széttéphessem és megehessem! Róka: Jaj Nyuszika ülsz itt a tisztás szélén hegyezed a körmöd és hülyeségeket beszélsz!


    Arra megy a Farkas: Mit csinálsz Nyuszika? - Itt ülök, hegyezem a körmöm, hogyha majd jön az Oroszlán széttéphessem és megehessem! - Jaj Nyuszika, itt ülsz hegyezed a körmöd, és hülyeségeket beszélsz!
    Arra meg az Oroszlán: Mit csinálsz Nyuszika?
    Itt ülök... hegyezem a körmöm.. és hülyeségeket beszélek! "


    Nagy kár, hogy még mindig nem tűröm a fegyelmezést senkitől. 


    Na akkor essen szó a lényegtelenről is.


    Szóval nem , nekem Róma idén kimarad. A lányomék mennek nyaralni arra, de a mostani robbantgatós helyzetben kicsit sem vagyok boldog az ötlettől, hogy beiktatták Rómát is. Remélem nem lesz gond. 


    Mi Costa de la Luz-on voltunk 11 napot. Sotogrande volt a kiindulópont, onnan mászkáltunk : Gibraltár,Algeciras, Cádiz, Sevilla, Bolonia part, Malaga, etc. Gyönyörű, nem a tömegturizmus cęlpontja, csodás az óceánpart, nyugis, " nagyon spanyol", szóval nekem volt kitalálva. Holnap visszamennęk. 


     


    Ez egyszerűen hihetetlen, hogy még mindig telefonál, még mindig az a kérdés, hogy ott fog-e állni a motorja mellett, ha lemegy. Ezeknek már rég játékfejlesztéssel kellene foglalkozni, mert ez profin megy nekik. Nekik (is) játék az egész élet Csupi ! Félelmetes... 

    előzmény:
    csupaszp (146546)
    2016-08-12  07:11
  6. 2016. augusztus 12. 07:11146546.

    Szia ! Na végre, megnyugodtam, már aggódtam érted. Nekem ha nem lennél paranoiás, a faszbukon, skypen, Viberen is tudnál írni. De a lényeget leírtad. Lányaid, befejezték a sulit? Idén nem nézitek meg a Trevy kútat. Én voltam Hallstattba, maga a csoda, s az egész környék. Ja meg ott nálatok május 1-én, Libegőztünk is Lillafüreden, előtte meg a Miskolctapolcai barlangfürdőt látogattuk meg.De akkor sem írtál, pedig szívesen láttalak volna pár percre élőbe.


    Ja az este is eljött, most két hét leállás van náluk, asszonynál 1 hónap szünet, de a 2 óra alatt 3x hívta. Végül izgult h lent várja, mivel ugye a kocsi otthon volt. Röhej, igazad lehet ez az életük sója, 18 év után is! Motorral jár mostanság, s otthon mondta h elmegy kicsit motorozni. Nem tudom mit gondolt az asszony, h közbe telefonálgat majd?

    előzmény:
    Büdösbogár (146542)
    2016-07-15  22:30
  7. 2016. augusztus 5. 21:12146545.

    Sziasztok! 


    Hoztam nektek egy nagyon jó írást


    http://www.harmonet.hu/csalad_otthon/68621-a-szereto.ht ml


    Megszívlelendő!


  8. 2016. augusztus 4. 21:40146544.

    BALATONON


    Szeretettel várom a gyengébb nem képviselőit, egy kellemes, érzéki, egész testet betöltő lágy olajos masszázsra. Jöjjenek el, és élvezzék a kezeim által nyújtott örömök pillanatait. A masszázs személyre szabottan külön kérhető: masszázspadon vagy csúszka masszázzsal matracon. A bátrabbaknak Happy Finish is megoldható. Minden új vendégnek ajándék percek!


    06209789568
    Alex

  9. 2016. július 19. 16:11146543.

    Mi van itt, mindenki nyaral ? Csupi?? 

    előzmény:
    csupaszp (146541)
    2016-07-02  18:21
  10. 2016. július 15. 22:30146542.

    Szia! Nem működik mobilon a privi, azt hittem már megoldották, mert nem csak nekem, de xar ez továbbra is. Csodálkoznak, hogy leépül az nlc fórum. Na mindegy...


    Mondtam neked, hogy nem tudnak élni nélküled. Egyik se.  Ez kell nekik, halál unalmas lenne az életük már, ha nem lenne ez az állandó hazudozás, játszadozás, hogy melyikük győz, a hazudós férj, vagy a bizonyítékot lobogtató asszony. Te vagy az életük sója.


    Nálunk semmi. Minden ugyanaz. Béke van. Az asszony berendezkedett egy olyan életre ahogy elnézem, amiben végre "él". Kimozdulgat, programokat látogat, nyaralni megy, barátnőzik, stb. Egyrészt győzött a megszokás, válni nyilván sosem fog, másrészt valószínűleg belátta, hogy jobb, ha mindenki csinálja, amit szeret. Ha a férje nem megy vele sehova, akkor negyvenen túl tényleg nem árt elkezdeni élvezni az életet. Én vagyok, de attól még neki nem kell besavanyodni. Sokáig tartott a felismerés, majd 15 év Most nyugiban elvannak egymással így. 


     

    előzmény:
    csupaszp (146541)
    2016-07-02  18:21
  11. 2016. július 2. 18:21146541.

    Mizú Szívem. Nagy a csend erre. Azóta is volt lebukás, felöltözött ünneplőbe -esküvőre készültek- szombaton, s elküldte a fotót h tetszik-e , meg h Stalonés? Mert kicsit van benn belőle.             Majd hétfő reggel korán meg írta, h megyek. S ameddig fürdött, asszony 9h re ment melózni, belenézett a mobiljába. Persze megint nem törölte ki egyik üzenetet sem.           Mikor kijött, megkérdezte, Stalone megy .F............ra?

    előzmény:
    Büdösbogár (146538)
    2016-03-06  12:38
  12. 2016. Április 29. 14:28146540.

    sziasztok,


    mi, egy pszichológus hallgatókból álló csoport, szakdolgozathoz előzetes kérdőíves statisztikai tanulmányt készítünk szexuális szokások, vágyak, fantáziák témájában.


    Megköszönnénk, ha kérdőívünket őszintén kitöltenétek.


    A kérdőív teljesen névtelen, semmilyen személyes adatot, címet, email címet nem kérünk és nem tárolunk.


    http://goo.gl/forms/Tx1o3bPxQl

  13. 2016. március 22. 08:21146539.

    Pénteken megint nálam aludt, éjszakai műszak helyett. De hülye vagyok, mert nem voltam elájulva. Nem is értem mondtam neki, h bír vele élni a bálna. Ha lehet nem szorgalmazom többé, mert nagyon kijönnek a köztünk lévő különbségek.  2- max. 3 órára van hitelesítve, s annyi !

    előzmény:
    Büdösbogár (146538)
    2016-03-06  12:38
  14. 2016. március 6. 12:38146538.

    Amit mi használunk, azt legalább nem tudja olvasni. Jobb is.  :D  Bár mint írtam, szerintem már belenyugodott, hogy kívülről nem bomlasztható a kapcsolatunk. Már jó ideje nem is emleget állítólag. Ez lenne jó nálatok is, csak elég reménytelennek látszik, hogy megértse, mindenkinek ez a nyugi lenne a legjobb. A férje is sokkal kiegyensúlyozottabb lenne, az egész kapcsolatuk jobb lehetne, ha nem lövészárkokat ásnának állandóan.

    előzmény:
    csupaszp (146537)
    2016-03-03  14:21
  15. 2016. március 3. 14:21146537.

    Hát én is ugyan így gondolom. S azt mondta már kapott volna 14 év alatt tisztességes férjet,aki megbecsüli...hol él ez???Amúgy már hétvégén, se esténként nem lép le, mert csak ha éjszakás van ideje, ereje, eljönni.... 260-300 órákat dolgozik. Ezt a kis örömet is sajnálja tőle. Csak azért mert számára a szex nem fontos?


    Amúgy nem a kilométer órán bukott le, hanem megint a Viber üzeneteket olvasta el,mint előtte 2 héttel. De ha a Kedvesem kicsit is tartana tőle, félne h beváltsa a fenyegetéseit,-s beadja a válást-  tuti azonnal törölné.  Pedig amit ott olvashatott, az aztán a lelkének ütős lehetett, s egyértelművé tehette számára, h a férjét eszi a fene utánam, feketén-fehéren, láthatta.

    előzmény:
    Büdösbogár (146536)
    2016-03-03  08:54
  16. 2016. március 3. 08:54146536.

    Jó, ne legyen "olyan ", ez az ő bajuk, hogy egy ilyen megkerülhetetlen problémával kötötték össze az életüket. Gondolom mással is előjönne, hogy ő "nem olyan", nyilván ezt már régen felmérte és egyébként meg nem lehet rossz élete a férje mellett, más oka úgymond nemigen van a cserére. Úgyis csöbörből vödörbe kerülne, mert amit nyújt, az másnál se lenne elég az üdvösséghez. Na de erre az nem megoldás, hogy folyamatosan hülyét csinál magából, mert azt várja, hogy ahhoz idomuljon a férje, hogy ő "nem olyan " ? Ezt soha nem fogom megérteni, hogy miért nem bír békében ellenni ebben a helyzetben, minek kell nyomozni és állandóan lázadni ? Tetszett volna "olyannak lenni "...... Mindegy Csupi, máshogy vagyunk bekötve nyilván.

    előzmény:
    csupaszp (146535)
    2016-03-03  07:51
  17. 2016. március 3. 07:51146535.

    Hát igen. Hiába hisztizik, fenyegetőzik, mond rám mindent, hátha elveszi a kedvét tőlem, nem jön be. Ma is jön, kijátszva. Lehet a kilóméter órát visszatekeri? Bár nem hiszem h fárad vele.Nem lennék a helyébe, ebbe a tudatba dolgozni minden második héten.


    De ha már én esetleg nem kellek, vagy nekem ő nem, lesz más neki, ameddig szüksége lesz nőre.Mert ő ugye, mint tudjuk "nem olyan".

    előzmény:
    Büdösbogár (146534)
    2016-02-24  13:30
  18. 2016. február 24. 13:30146534.

    Igen, én is így gondolom, hogy akinek van esze felméri, hogy van-e értelme harcolni egy ezeréves kapcsolat ellen, ha az nem arról szól, hogy a harmadik "elvegye" tőle a másikat. Kockázatos vállalkozás lekoptatni egy ilyen szeretőt, csak ezt sokan nem látják ám be. :)

    előzmény:
    csupaszp (146533)
    2016-02-22  08:54
  19. 2016. február 22. 08:54146533.

    Tudod, ő bízik az idő múlásában. De most h szembesült a meztelen fotómmal, bezsongott. Hiába olyan vagyok mint a jó bor. Minél több éves, annál zamatosabb.Nem tudom azt gondolja ha én kifutok, hűséges lesz hozzá? Majd akkor jön a nagy pofára esés,még vissza fog engem sírni. Az utódom tuti olyan lesz, aki el is akarja majd venni tőle, aki nem elégszik majd meg a farkával.De még van addig pár évünk.

    előzmény:
    Büdösbogár (146532)
    2016-02-21  12:13
  20. 2016. február 21. 12:13146532.

    Nyilván nem tud beletörődni ennyi év után se, hogy az amit nyújtani tudsz a férjének, azért mindig el fog menni hozzád, mert ha a feje tetejére áll sem képes ezt megadni neki. Más okot nemigen tudok elképzelni, mint ezt, hogy nem tud megbékélni ezzel, különben minek ellenőrizgetné állandóan. 


    Nálunk szerencsére erről már leszokott, bár való igaz, hogy évekbe telik az ilyen elfogadás, ha vki egyébként nem akar elválni a férjétől. Csak náltaok is vhogy látnia kellene, hogy egy idő után ( sok-sok év ), már hülyét csinál magából az ilyen nyílt reakcióval, minthogy bárki komolyan vegye a fenyegetőzést. :)

    előzmény:
    csupaszp (146531)
    2016-02-21  08:53
  21. 2016. február 21. 08:53146531.

    Megjavult a világ, nincsenek új szeretők? 


    Nálunk hétfő megint lebukás volt. Asszony nézte reggel és délután a kilóméter órát. S mivel a kedvesemnek aludni kellett volna, tudta h nálam járt. Mindig fenyegeti ilyenkor h felhív engem, meg h válik. Nem értem 18 év után mire ez az örökös ellenőrizgetés? Hisz 3 hete találta meg a fotómat és a Viberen a könyörgését a férjének, h adjak még egy esélyt. Ahelyett h kényeztetné a havi 280 óra,munkája mellett, tuti többre menne vele.

    előzmény:
    Büdösbogár (146530)
    2016-02-10  19:28
  22. 2016. február 10. 19:28146530.

    Csupi, szerintem egymaga kibérelte azt a  dobogót,  különben már rég világgá zavartad volna. 

    előzmény:
    csupaszp (146529)
    2016-02-08  19:35
  23. 2016. február 8. 19:35146529.

    5 hét után már nagyon éhes voltam, úgy h engedtem a könyörgésnek.Meg úgy vagyok már csak azért is..  


    De még mindig dobogós, -sajnos-.

    előzmény:
    Büdösbogár (146528)
    2016-02-06  19:57
  24. 2016. február 6. 19:57146528.

    Csupikám, és mi volt,  osztottál lapot neki, hogy bosszúból megdugjon a zaklatásért ?  


    Na, nézzük a DAL-t ! 

    előzmény:
    csupaszp (146527)
    2016-02-05  15:53
  25. 2016. február 5. 15:53146527.

    Lányok !  Ha nézitek holnap a DAL-t a fiam fel fog lépni akusztikus gitáron fogja kísérni az IV  nevű énekesnőt. Lesz benn vokal is. Fekete cuccokba lesznek.


    Na Kedvesem neje megint ráfázott, megint feltörte a mobilját, s ugye mindig talál valamit. Most épp azt h rimánkodik a férje egy utolsó lehetőségért, próbáért. Majd akkor, ha az nem ment, csak egy utolsó szex dukálna neki, ezt írta. Sőt még 2 meztelen fotómat is elkapott amit kért utoljára, h meglegyek neki.De még így is sikerült beadni, h én nem hagyom békén.

    előzmény:
    Büdösbogár (146524)
    2016-02-02  00:00
4 5 6 7 8

Címlap

top