Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szeretokent elni.....

Piper***
Létrehozva: 2003. szeptember 15. 19:07
Szeretőként élni...szabad?Vagy pedig hagyni kell az egészet és más "szabad "ember után nézni?Ha pedig már késő akkor mit lehet tenni?Ha már egymást annyira megszerették, hogy nem tudják feladni a kapcsolatot, de ott van egy feleség a háttérben, vagy egy férj.Kíváncsi lennék, mennyi az esélye egy válásnak egy ilyen esetben, vagy az illető ha jobban is szereti az új "partnert" inkább marad a férje/felesége mellett?Manapság egyre gyakoribbak az ilyen esetek.Egy statisztikán dolgozok és kiváncsi lennek minél több véleményre.Ha már voltatok, vagy ismertek olyat aki volt ilyen helyzetben, kérlek írjátok meg!Azoknak a véleményét is várom, akik nem ismernek ilyen helyzeteket, köszike!
  1. 2003. szeptember 16. 08:1476.
    Mintha a saját történetemet olvasnám, kedves Jasmine!Csak én most vagyok az elválás elején, én is majd' belehalok!Túl lehet ezen jutni?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_198939 (74)
     
  2. Torolt_felhasznalo_528098
    Torolt_felhasznalo_528098
    2003. szeptember 16. 06:4775.
    Bocs, hogy ilyen keson szolok csak bele. Ha statisztikat gyujtesz, itt, akkor ez a minta nagyon torzitott lesz. Kerdes persze, hogy mire akarod felhasznalni. . .
    előzmény:
    Piper*** (1)
     
  3. Torolt_felhasznalo_198939
    Torolt_felhasznalo_198939
    2003. szeptember 16. 02:1774.
    Akkor mesélek neked. Zsenge ifjú koromban halálosan szerelmes voltma egy srácba, aki akkor már nős, két gyerekes családapa volt. Mindenki féltette tőlem, nehogy felborogassam a mintaszerű életét. Belehaltam, de végül azt mondtam neki, hogy nem akarom, hogy miattam menjen tönkre a házassága, Azt akarom, hogy boldog legyen, nem lehetnék boldog mások boldogtalansága árán. Évek múlva találkoztam vele. Nem boldog. Megszokták egymást, együtt élnek, de ez nem az az igazi boldogság. Azt mondta, mindíg is olyan feleségről álmodott, amilyen én voltam. Mai napig ismerjük egymás ki nem mondott gondolatait is. Vagyis amikor úgy döntöttem, hogy ő úgy lesz boldog, ha nélkülem kell élnie, akkor boldogtalanságra kárhoztattam pont azt a pasit, akit a világon a legjobban szerettem.
    előzmény:
    Piper*** (1)
     
  4. 2003. szeptember 15. 23:4073.
    Mert még nem esett át a tűzpróbán. . . (néha egészen addig nem tudod, mennyire jó valami, amíg el nem cseszed becsületesen. ) És az együttélést néha igenis tanulni kell, alkattól függő, ki többé, ki kevésbé oldódik fel egy kapcsolatban. . .
    előzmény:
    scenica (72)
     
  5. 2003. szeptember 15. 22:2872.
    Hogy megérjél egy kapcsolatra? Miért érzed úgy hoyg éretlen vagy erre? Szerintem csak nem találtad meg a PÁrod, Társad.
    előzmény:
    Elle (71)
     
  6. 2003. szeptember 15. 22:1271.
    nemnem. . .
    említette korábban valaki, hogy vannak akik nem érettek arra hogy egy párkapcsolatban éljenek hosszabb távon. . . szerintem ezek tanulható dolgok, és én is ezzel küszködök. . .
    előzmény:
    scenica (70)
     
  7. 2003. szeptember 15. 22:0770.
    Mindez igaz, ha nem kardinális problémák vannak egy kapcsolatban, akkor még lehet érte tenni valamit - és én abszolút nem az ivásra, meg a verésre gondolok.
    előzmény:
    Elle (69)
     
  8. 2003. szeptember 15. 22:0169.
    én sem gondolom, hogy mindenáron ragaszkodni kell egy kapcsolathoz. . . én is elváltam egyszer, de nem azért mert már várt rám valaki . . . hanem mert tudtam, hogy soha nem fog működni. . . és jól döntöttem. Azóta, 6 éve élek egy kapcsolatban, aminek a hullámvölgyeit többnyire az én hozzáállásom okozta. . . de egy ideje, némi tapasztalat után úgy érzem, nem az a megoldás ha kilépek ebből és megpróbálom újra valaki mással, hanem az h. a jelenlegi helyzetet próbálom megoldani. és azóta, (és nem akarom elkiabálni) mintha a helyükre kerültek volna a dolgok. . . bízok benne, hogy ez így is marad. . .
    előzmény:
    scenica (66)
     
  9. 2003. szeptember 15. 21:5968.
    Én is remélem. . . :))
    előzmény:
    Elle (67)
     
  10. 2003. szeptember 15. 21:5767.
    jaj, remélem, hogy nem jól látod!
    most úgy gondolom, hogy végre a megfelelő mederben van a kapcsolatunk. . . bízok benne, hogy ez nem csak vihar előtti csend. . .
    előzmény:
    Ophelia_ (65)
     
  11. 2003. szeptember 15. 21:5466.
    Tisztában vagyok vele, de azzal is, hogy mennyi mérlegelés és gondolkodás előz meg egy-egy lépést. POntosan tudom és értem, hogy emberek miért maradnak benne a kapcsolataikban, és azt is megértem, hogy miért van szükségük esetleg egy harmadikra.
    Viszont ha felállnak, és kilépnek, akkor nem hinném, hogy ez előrevetítené a következő kapcsolat problémáit.
    Akkor ismétli önmagát a dolog, ha nem gondolják végig, mi vezetett oda, hogy az előző(ek) megromoljanak.
    előzmény:
    Elle (64)
     
  12. 2003. szeptember 15. 21:5365.
    Nem is tudom. . . úgy hangzol, , mintha nem rendeztél volna le magadban véglegesen valamit. Hanem átmenetileg megnyugodtál. Csalóka érzés. . . lélgzetvételnyi csend, aztán tombolni kezd a vihar a lélekben ismét. Vagy tévedek?
    előzmény:
    Elle (63)
     
  13. 2003. szeptember 15. 21:5064.
    most éppen a szeretőnek lenni vagy nem lenni a kérdés. . . ezek szerint te sem ezt a lehetőséget választottad. . .
    előzmény:
    scenica (62)
     
  14. 2003. szeptember 15. 21:4863.
    Ophélia. . .
    elvileg most rendben vagyok. . .
    lehet, hogy a tudatalattimból jött elő amitől úgy tűnik dilemmázok? :o)
    előzmény:
    Ophelia_ (59)
     
  15. 2003. szeptember 15. 21:4762.
    Soha nem volt kétségem afelől, hogy a páromban megbízhatok, és most sincsen. Mi azért álltunk fel, mert mind a ketten tudtuk, hogy ez mennyiben más mint a korábbi kapcsolatunk. Nem voltak kérdések. A hosszútávú szeretőségre én totálisan alkalmatlan vagyok.
    előzmény:
    Elle (60)
     
  16. 2003. szeptember 15. 21:4761.
    Jó estét csak egy mondást hoztam :)
    fel a fejjel :))) és ez mindenkinek szól. . menek csetelni :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. szeptember 15. 21:4460.
    abban, hogy megbízhatsz-e benne. . . ha meg tudja ezt tenni azzal akit valamikor szeretett
    előzmény:
    scenica (58)
     
  18. 2003. szeptember 15. 21:4359.
    Elle, Lúcsija, mintha magamat hallanám tavaly ősszel, ugyanígy "kétségek" között hányódva. (ez jelenség ilyenkor, kora ősszel????:)))
    Fel a fejjel, és mély lélegzet, drukkolok nektek, mert tudom milyen szörnyű dillema előtt álltok. Lehetőleg próbáljátok elkerülni a buktatókat, jó lenne, ha valaki úgy kerülne ki a "dilemmázásból". . . patyolattisztán. . . . :(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2003. szeptember 15. 21:3958.
    Miben bizonytalanítana el?
    előzmény:
    Elle (31)
     
  20. 2003. szeptember 15. 21:3757.
    álltalában gondoltam, de a párkapcsolatban is igaz. . .
    előzmény:
    csippi (54)
     
  21. 2003. szeptember 15. 21:3256.
    Te csippi a 20:11-es irásod olyan mintha én írtam volna. Pont ez a véleményem.
    előzmény:
    csippi (23)
     
  22. 2003. szeptember 15. 21:3255.
    :o)
    tetszett a végszó!
    szió, remélem még összefutunk vmelyik fórumon. . .
    előzmény:
    Lúcsija (53)
     
  23. 2003. szeptember 15. 21:2254.
    úgy gondolom, hogy egy párkapcsolat megmentésénél kevesebb fontosabb dolog van. igazából nem tudom Elle-nél mi a pontos helyzet, de ha valami ilyesmi akkor hajrá!:)))
    előzmény:
    Elle (51)
     
  24. Torolt_felhasznalo_737622
    Torolt_felhasznalo_737622
    2003. szeptember 15. 21:2153.
    Neked is van bérleted a hullámvasútra?Én tegnapelőtt zuhantam, tegnap volt a csúcs és ma csak halad a kocsi, de merre. . . ?:-)
    Sziasztok, további jó csevegést, és afórum címéhez csak annyit, nem jó szeretőként élni, szeretve jó élni!
    előzmény:
    Elle (51)
     
  25. 2003. szeptember 15. 21:1952.
    21. 11 - ezt én is így gondolom :)))))
    előzmény:
    Lúcsija (49)
     

Címlap

top