Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szajsebeszt keresek

Angel_fire
Létrehozva: 2007. augusztus 28. 10:06

Kedves Mindenki!

Megbizhato, hozzaerto, jol dolgozo szajsebeszt keresek Budapesten, lehetoleg maganrendelest, vagy olyan rendelot ahol rontgen is adott, nem kell ezert kulon rohangalni. Ha van tapasztalata allkapocs betegsegekkel kapcsolatban, esetleg ez a spec. terulete az meg jobb.

Fontos lenne, hogy olyan bevalt emberkerol legyen szo akirol mar tapasztalatotok is van. (Interneten, cegbongeszoben keresni en is tudok)

Elore is koszi! (anap folyaman nem leszek mindeg netkozelben)

 

  1. 2010. május 16. 13:1727.

    Sziiasztok!

    Én a Centroccban jártam kb fél éve,de újra fogok járni nemsoká.

    Csak is ajánlani tudom őket.Nagyon szinvonalas hely,a felszerelésis nagyon modern ,és az összes orvos aki ot dolgozik mindenki tényleg nagyon ért a szakmájához.Nagyon féltem a fogászattól régen ,de amióta ott voltam márnemúgy fogok visszamenni ahogy régen.Nekem bölcsességfogat műtőttek ki,és télleg neméreztem semmit,nagyon meg voltam elégedve velük,és ráadásul kedvesek is voltak,és utána sem  "szarták"le az embert ,mert még vagy 2 x vissza kellett mennem valamilyen"tapasz"cserére.Én csak ajánlani tudom őket(Centrocc Dental)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_820920 (0)
     

Címlap

top