Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Az elsőt várom1 csapata

ktimcsi
Létrehozva: 2003. szeptember 13. 18:27
Mivel annyira jó kis csapat gyűlt össze az "Az elsőt várom1"fórumon, és már ugyebár ismerjük egymást elég jól, úgy gondoltuk, hogy jó lenne ha folytatódna a beszélgetés, de már egy úl címmel.

Átadtuk- átadjuk lassan a helyünket az újaknak, de a mi kis csapatunk folytathatja azokkal a problémák, kérdések ...megbeszélésével, amik az új jövevénnyel előjönnek.

Remélem mindenki idetalál a régiek közül, hogy ugyanúgy follyon a jó kis duma, mint előzőleg.

Timcsi és Nócus
  1. Torolt_felhasznalo_192144
    Torolt_felhasznalo_192144
    2003. szeptember 14. 00:0026.
    Felküzdöttem a fényképeket.
    Ezek a mostani nyaraláson készültek.

    Nekem elég gáz az Örs IKEA, mi budafokon lakunk, és ráadásul a Baluért 4 körül megyek az oviba, és 2 gyerekkel nem valami pihentető a társasági élet.
    A múltkor a barátnőimmel mentünk kakaózni, vittem a két gyereket, későn értünk oda - mert "ha már úgyis arra megyek, beviszek egy anyagot egy cégnek" - hamar el kellett jönnünk, és közben a kicsi evett egyet. A barátnőimmel kb 4 és fél percet tudtam beszégetni. Olyan fejmosást kaptam tőlük utána, hogy a gyerekeknek van apjuk, arra az egy-két alkalomra havonta vigyázzon rájuk, mert így tényleg nem lehet kikapcsolódni. Legalábbis a nagyobbikra, mert ugye a kicsi jobb ha velem van, így kevésbé vagyok időhöz kötve.

    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_535034
    Torolt_felhasznalo_535034
    2003. szeptember 13. 23:4825.
    Szia Hicudzsi!

    Gyerekorvoshoz hetfon megyunk akkor tudok velemenyt mondani az itteneiekrol. Itt nem jarnak ki se a vedonok se az orvosok mint otthon igy mindeert el kell bandukolni a rendelobe.
    Ja es tapszerezunk:(((

    Csajok az elso oltasokat mikor adjak es melyiket? Itt 6het mulva kapjak az elsot.
    puszi
    előzmény:
    Hicudzsi (17)
     
  3. 2003. szeptember 13. 23:3824.
    Új kép feltöltése, tallózás és a végén OK:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_192144 (22)
     
  4. 2003. szeptember 13. 23:3723.
    Mindjárt nézem:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_192144 (22)
     
  5. Torolt_felhasznalo_192144
    Torolt_felhasznalo_192144
    2003. szeptember 13. 23:3222.
    Hicudzsi!
    Rányomtam az OK-t, már fent van egy, de hogy tudok többet felrakni?
    Bocsi, de nekem ez most nagyon gyp-sen megy.
    Bonbon
    előzmény:
    Hicudzsi (20)
     
  6. 2003. szeptember 13. 23:1721.
    Ja, képzeljétek: Mashu levágta a hajamat:)) Most nagyon tetszik:D
    Úgy látszik szóf. s. som van:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2003. szeptember 13. 23:1520.
    Bonbon!
    Az OK-ra kell rányomni, most megint megnéztem:D
    Kezdődik egy Hitchcock film:) Megyek nézni, de fél szemmel itt vagyok:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2003. szeptember 13. 23:1319.
    Bonbon!
    A képek feltöltése menűpontnál van egy olyan, hogy tallózás, itt kiválasztod a képet a gépedről, majd ha betette a képbe rá kellkattintanod mégegyszer, hogy az oldalra is feltegye. Nálam ez volt a probléma amikor először próbálkoztam:)
    Remélem már sikerül!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_192144 (18)
     
  9. Torolt_felhasznalo_192144
    Torolt_felhasznalo_192144
    2003. szeptember 13. 23:1018.
    Addig is ameddig megírjátok a gyp-snek hogyan kell képeket feltenni, nekem is van egy esküvős-anyósos sztorim.

    Álltunk a polgármesteri hivatal előtt, (vártuk, hogy az előzők végezzenek) én egy szál csokorral a kezemben. Megjelent anyósom, és megkérdezte, hogy nincs-e körömlakk lemosóm, mert ő délelőtt még kihasználta az időt, és kertészkedett és lekopott a körömlakkja. (1-kor volt az esküvő) Elég hülyén nézhettem rá, mert még egyszer megkérdezte, majd odairányítottam a kozmetikus barátnűmhöz, aki a sminkemet csinálta, hátha neki van. Nem volt, viszont a lány a felháborodásig meglepődött. Aztán a nép bement, az anyakönyvvezető mondta, hogy a szülők üljenek az első sorba. Anyósom el is foglalta a helyét, a barátnőm meg majdnem odament hozzá, hogy nem hallotta hogy a szülők üljenek az első sorba? Hozzá kell tennem, hogy elég anyósosan nézett ki az öltözete is. Nem bántom, mert azon kívül, hogy a kapcsolatunkat 1 évig szét akarta bombázni az elején, azóta már minden OK. Elég magának való, egyedül él, de így kell elfogadni. A gyerekeket nem tudom rábízni ha moziba szeretnénk menni, viszont tudom, ha felhívnám az éjszaka közepén, hogy jöjjön mert segíteni kell, nem kérdezné miért, azonnal jönne. Az már nagyon fárasztja, ha este 6 után ki kell zökkennie a megszokott ritmusából (73 éves), és úgy érzem, hogy nem is kérhetném meg hogy azért vigyázzon a csemetékre, hogy mi szórakozzunk, de ha baj van, bármikor számíthatunk rá. Ehhez képest egy kezemen meg tudom számolni, hogy az előző 4 év alatt anyukám - aki aktívan dolgozik - hány alkalommal vigyázott Balura. Amióta Kristóf megszületett, és látja, hogy én néha pusztulok a hajtástól, azóta már előfordult kétszer is, hogy bevállalta őket néhány órára. Ő nagyon pörgős, nem igazi nagyi még.

    Remélem kiokosítotok, hogy kell képeket varázsolni a bem oldalra!

    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2003. szeptember 13. 23:0917.
    sziasztok!:)
    Egy kicsit beugrottam:) Mashu most sztepptáncosokat néz:) Fantasztikusak! Én is oda-odapillantok.

    Cicusma!
    Akkor most tápszereztek? Nálatok mennyire lehet számítani a gyerekorvosra? Milyen gyakran jár ki hozzátok? Ő még nem adott tanácsot a kakival kapcsolatban?

    Igen már "csak" hat hét!!:))
    Egyszer azt gondolom, nembírom kivárni, máskor meg úgy érzem, annyi dolgom van még, semmivel sem vagyok kész:)))))
    Niki nagyon ügyes!:)

    Timcsi!
    Olvastad? Így már mindenki értheti miért irtózom attól, hogy akár csak egy ujjal is hozzáérjen Éduához:)))

    pusz! Még benézek!:) (Ezt fenyegetésnek is vehetitek:DDD)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_535034
    Torolt_felhasznalo_535034
    2003. szeptember 13. 22:5916.
    Sziasztok!
    En is idetalatam:))

    Ktimcsi
    Anyosodat puszilom:(((
    Hicudzsi
    a tiedet is:(((
    Mar csaki 6het van hatra igaz a nagy napig?

    Bonbon
    az klassz, hogy neked is lesz a kozeljovoben bemutati oldalad:))
    Majd ird meg mikor keszul el.

    Kepzeljetek Niki tegnap hasonfekve atforditotta a fejecskejet 11naposan olyan buszke vagyok ra:))
    puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_192144 (10)
     
  12. 2003. szeptember 13. 22:5915.
    Az Örs vezér teri és most pénteken 16. 30-kor lesz a találka.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_192144 (14)
     
  13. Torolt_felhasznalo_192144
    Torolt_felhasznalo_192144
    2003. szeptember 13. 22:5614.
    Melyik IKEA?
    Budaörs vagy az Örs vezér tér?
    Mikor?
    előzmény:
    teacska (12)
     
  14. Torolt_felhasznalo_192144
    Torolt_felhasznalo_192144
    2003. szeptember 13. 22:5313.
    Segítsetek! Csináltam bem oldalt, de nem bírom a fényképeket feltenni. Hogy kell? Valamit elbénáztam, mert úgy elkalandoztam onnan, hogy nem bírtam ide visszajönni.

    Sziasztok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. szeptember 13. 22:5212.
    Bonbon!

    Persze, hogy kiváncsiak vagyunk rád! A legújjabb meeting helyünk az IKEA étterme, gyere!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_192144 (10)
     
  16. 2003. szeptember 13. 22:5111.
    Erről én is tudnék mesélni, az én anyósom sem jelent meg az esküvőnkön, de most úgy néz ki, minden OK és remélem, így is marad.

    Tehát itt a nagy csapat! :))

    Puszi

    Teacska + Henike
    előzmény:
    Hicudzsi (7)
     
  17. Torolt_felhasznalo_192144
    Torolt_felhasznalo_192144
    2003. szeptember 13. 22:3310.
    Sziasztok
    Én is itt vagyok. Innentől akkor már csak ezt az oldalt használjuk?
    Na ezt úgy írtam, mintha tőzsgyökeres csapattag lennék. . . Bocsi.
    Ha lesz egy kis időm, csinálok egy bemutatkozó oldalt, hogy engem is megismerjetek valamennyire, - ha egyáltalán kíváncsiak vagytok rám.

    Sziasztok

    Bonbon + a kispasik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2003. szeptember 13. 20:239.
    Sziasztok!
    Mostantól Tamásé a gép:( enyém meg a krumplihámozó:D

    Millió puszi!!:)
    Emőke+Édua (aki a nagypocakban lakik:D 32+4)
    előzmény:
    ktimcsi (8)
     
  19. 2003. szeptember 13. 19:568.
    Nem olvastam, de mindjárt átmegyek oda és olvaslak.
    előzmény:
    Hicudzsi (6)
     
  20. 2003. szeptember 13. 19:567.
    Mondjuk nekem csak az esküvő előtti heteket tette pokollá:) Az esküvőn meg sem jelent. szerencsére. . .
    Tényleg, most, hogy így kitanultad magad, ugye jól fenéken billented az uradat, ahogy tervezted?:DDDDD
    Bocs, de ezt nem hagyhattam ki:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. szeptember 13. 19:536.
    :DDDD
    Az jóó!:)

    Nem tudod olvastad-e, amit ott írtam, hogy mit csinált az anyósom Tamással gyerekkorában. . . meg két évvel ezelőtt velem. Ezek után gondolom mindenki megért, hogy miért nem foghatja meg majd az unokáját!:(
    előzmény:
    ktimcsi (5)
     
  22. 2003. szeptember 13. 19:485.
    Anyós témához én is tudnék egypár dolgot írni!!! (de persze csak úgy, hogy a párocskám nem látja)
    Szóval talán ott kezdeném, hogy az esküvő másnapján anyósom mikor közölte vele a férjem, hogy milyen büszke a feleségére, merthogy felvették a főiskolára a gratuláció helyett közölte a fiával, hogy "na fiam majd ha kitanulta magát seggberug és te mehetsz". És mindezt az esküvő másnapján.
    Na innentől kezve imádom anyósomat.
    előzmény:
    Hicudzsi (2)
     
  23. 2003. szeptember 13. 19:454.
    Sajna nekem 8-kor át kell adnom a gépet Mashunak:( Dógoznia kell. . Én meg majd pucolom a holnapi ebédhez a krumplit:))
    előzmény:
    ildimancs (3)
     
  24. 2003. szeptember 13. 19:323.
    haho!
    Mi is itt vagyunk, csak a karomon log Lili:-)
    Egy ora mulva jövök!!!
    Sok-sok puszi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2003. szeptember 13. 19:242.
    Hahó! akkor itt is vagyok:DDD

    Most éppen kipanaszkodtam magam anyós-ügyben (Anyósom és én topicon), bár elég nehéz erről "beszélnem". . De most jólesett:))
    Megint egy kicsit könnyebb a lelkem:)
    előzmény:
    ktimcsi (1)
     

Címlap

top