Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szombathelyi szülészet

Torolt_felhasznalo_363764
Torolt_felhasznalo_363764
Létrehozva: 2003. szeptember 11. 09:10
Kereslek benneteket, akik Szombathelyen szültetek. Gyermekvállalás előtt állok, keresek egy jó orvost, érdekelne, hogy állnak dolgokhoz! Írjon legyen szíves, aki tudna segíteni! pazs1204@freemail.hu
  1. 2006. október 19. 08:5529.

    Szia!

    Gratulálok, és kellemes, problémamentes babavárást kívánok!
    2005. márciusában szültem. A szülészettel kapcsolatban nagyjából a többiekhez tudok csatlakozni. Nekem a szülésznökkel (nem volt fogadott) nem volt problémám, a csecsemös növérek hozzáállása nekem sem tetszett. (Hozzátéve, hogy az idösebbek valóban sokkal kedvesebbek, illetve volt még egy egészen fiatal növérke, akire máig szeretettel gondolok.) A terhes-patológián viszont nagyon helyesek a növérek, de remélem, velük nem lesz alkalmad találkozni!
    Az orvosom Dr. Doma Géza, elégedett voltam vele, szükség esetén megfelelöen foglalkozott velem, ami azért említésre méltó (sajnos), mert nem maszekban jártam hozzá, hanem sztk-s terhesgondozásra, nem fizetösen. (Szülésre felkértem.) A többi orvost (persze csak párat) rövid kórházi tartózkodásom altt szerzett tapasztalataim alapján ítélem meg, de azt többnyire csak szimpátia-unszimpátia-szinten.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_358272 (26)
    2006-10-13  10:57
  2. Torolt_felhasznalo_358272
    Torolt_felhasznalo_358272
    2006. október 13. 11:4928.
    Szia! Köszönöm a gyors választ! Első baba lesz,ezért is aggódom annyira..még korai szakaszban vagyok, 6 hetes,de ugye ezeket a dolgokat jobb minél előbb kideríteni! Nagyon megköszönném ha elküldenéd a nevet + a telszámokat A csecsemős nővérekről horrorisztikus dolgokat hallottam, frissenszült anyukák előtt állítólag azt tárgyalták ki éppen,hogy ha tűz ütne ki felőlük az összes gyerek bent éghetne szénné,hátra se néznének..na most egy ilyen sztori után mit várjak,hogy állnak hozzá a babákhoz.. Remélem kifogom azokat akiket te,talán még nem menteknyugdíjba! A nagy nap júniusban lesz 7-8-adika körül
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_410491 (27)
    2006-10-13  11:36
  3. Torolt_felhasznalo_410491
    Torolt_felhasznalo_410491
    2006. október 13. 11:3627.

    Szia! Egyik barátnőm szült múlt decemberben Cellben és nagyon dícsérte a kórházat, azt mondta, a következőt is mindenképpen ott fogja szülni. De azért elég messze van... Első baba lesz? (ja és persze nem olcsó dolog, úgy tudom) 

    Én Szombathelyen szültem 2004 októberében és tulajdonképpen nincsenek rossz élményeim a kórházról. Pénteken szültem és kifogtam egy olyan hétvégés csecsemős nővér-kombinációt, amikor csak a régi, idős nővérke nénik voltak benn, ők tündériek voltak. A fiatalabbak hétfőn jelentek meg, na ők tényleg kiborítóan bunkók, de szerencsére csak egy napig kellett tűrni, mert kedden már hazaengedtek. Szóval, ha szerencséd van, innen is lehet jó élményekkel távozni.

    Ami az orvosokat illeti, én Dr. Varga Kornélhoz jártam/járok és maximálisan meg vagyok vele elégedve. Figyelmes, kedves, jó humora van és a szülés után is minden nap bejött hozzám, ugyanígy a szülésznőm is, akit szintén megfogadtam. Ha esetleg érdekel, meg tudom adni a telefonszámát, sőt talán még a nevét is kiderítem, mert csak a keresztnevére emlékszem  , Elvirának hívják.

    Írj nyugodtan privit, ha van még kérdésed

    Kata

    Ui: Mikor szülsz?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_358272 (26)
    2006-10-13  10:57

Címlap

top