Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Baba bútor

csibelány*
Létrehozva: 2007. augusztus 4. 12:46

sziasztok

novemberre várjuk első babánat és mostanában kezdtünk el nézelődni bútor ügyben. siralmas árak vannak. ötleteket kérnék, hogy hol és mennyiért lehet venni pelenkázót, kiságyat és szekrényt. átlag ára, amiért én találtam az olyan 130.000.-Ft körüli és ez szerintem rengeteg!!!

köszönöm a segítséget!!!!

csibelány*

  1. 2017. január 14. 18:2630.

    Ezt írtad akkor.


    Most pedig azt írod, hogy az első babát várod.


    Érdekes.

    előzmény:
    Estellaaa (18)
    2007-08-04  14:01
  2. 2010. augusztus 29. 23:3129.

    Sziasztok!

     

     

    Látom, hogy régóta nem született új hozzászólás ehhe topikhoz, de azért próbálkozom  

     

    Faktum által gyártott komplett baba bútor szetett vásároltunk. A sarok szekrény összeszerelési útmutatójára lenne szükségem.

    A bútor fantázia neve Mókus.

     

    Ha esetleg valaki bescannelne vagy lefényképezné és elküldené mailben, azért hálás lennék.

     

    Előre is köszönöm a segítséget! 

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_ (0)
     
  3. 2007. augusztus 4. 20:1828.

    Twinnie: Én is hasonlóan oldottam meg a berendezést!  Lehet, hogy ugyanúgy néz ki a gyerekszobánk???  

    Szerintem a bababútornál feleslegesebb bútor nincs is, mert a legtöbbet pár év alatt kinövi (pl. alacsony ruhásszekrény, kicsi játékos polc stb) , és utána újra lehet költeni már a komolyabb ifjúsági bútorra... Az egy szem komódhoz meg később bármi kombinálható. A hideg ráz a sok százezer forintos habos bababútortól, mert amilyen gyönyörű, olyan haszontalan. Ezt nevezem az 1. gyerekes szülők beugratásának.  

    Csibelány: lesz még helye annak a pénznek komolyabb alkalmakkor is, ne költsd el felesleges bútorokra!  

    Gratulálok a kisbabádhoz és jó egészséget kívánok!  

    előzmény:
    twinnie78 (23)
    2007-08-04  15:02
  4. Torolt_felhasznalo_117147
    Torolt_felhasznalo_117147
    2007. augusztus 4. 19:3227.
    Sziaszok!

    Mi ma voltunk a Baby Outlet-be a Soroksári úton, mert mi is bababútort vadászunk, de a baba ágyon kívül és két vagy három nagyon drága komódon kívül semmilyen bútort nem találtunk Ahol még aránylag elfogadható árakat találtunk, az az RS bútor volt!
    előzmény:
    biazsu (25)
    2007-08-04  15:31

Címlap

top