Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Arcüreg polip!!!

marti38
Létrehozva: 2007. augusztus 3. 19:14

Sziasztok!

17 éves fiamat jövőhét szerdán műtik arcüreg polippal! Altatásos műtét lesz, teljesen el van záródva már a bal oldala.

Akinek már volt ilyen műtétje, elmondanátok, hogy milyen lesz?! Mennyi idő kell, hogy jól legyen műtét után?!

Ha esetleg lenne jó tanácsotok várom szívesen!

 

  1. 2017. március 21. 20:5627.

    Nekem másfél éve volt cysta az arcüregemben, ami már teljesen betöltötte az arcüregemet, ezért megkellett műteni. Kb 20perc volt, altatásos, nem volt vészes. Előtte kaptam bódítót, mert mivel epilepsziás vagyok, és idegi alapon van, ezért nem akarták, hogy túl stresszeljem magam. Egyéltalán nem fájt utána se, a nővérek mindig kérdezték, hogy fájdalomcsillapítót nem kérek? De egyáltalán nem fájt. A tampon kiszedése kicsit kellemetlen volt, de igazából csak a látványától lettem rosszul. Már aznap hazamehettem volna, (a műtét reggel 7kor volt), de csak azért tartottak bent egy éjszakára, mert nagyon bekaptam az altatót :)


    Semmi pánik. :)


    Most arcüregi polypot találtak, azt is valószínűleg műteni kell, de már bátrabban állok elébe :)


    Kitartást!


    18 éves lány voltam

Címlap

top