Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Rák nő- Kos férfi

bszandra83
Létrehozva: 2007. augusztus 1. 20:50

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a párosításról?

Van valakinek tapasztalata?

 

  1. 2015. január 18. 18:0931.

    Mi Rák_Rák vagyunk,immár 27 éve....de nem zökkenőmentesen, volt 1-2 hullámvölgy...


     


    Mi a kérdés?

    előzmény:
    barnaszemu (2)
    2007-08-01  21:02
  2. 2015. január 18. 18:0330.

    Sziasztok,


    meg kell hogy mondjam néhányatok kommentje megnyugtatta a kis háborgó, megtépázott rák lelkemet.

    Az én édes kosom fél éve az én édes kosom... Előtte barátként funkcionáltunk, majd tavaly bekomolyodott a helyzet....

    Mit ne mondjak... Ő tipikus kos. A legmakacsabb, legönfejűbb, legakaratosabb... na meg a legokosabb... ( ezt ismeritek ti is... )

    3 hónap sem telt el, hogy együtt voltunk, mikor is sor került a szakitásra.... Ő bántott...és pedig fájlalva a sebeimet visszahúzodtam..  Állitása szerint elmúlt a szikra... A barátja (a kapcsolat hiányzott neki... és ezt eddig nem vette észre... de bezzeg most!

    Aztán a szakitás után 2-3 nappal... valami történt, találkoztunk és a szikra kirobbant... újra összejöttünk.... És jobban lángol, mint eddig bármikor....
    Nem mondom, hogy nem kerül erőfeszitésbe napi szinten a türelem és a várakozás... mert, hogy az én kedves kosom kivülről úgy tűnik nem változik.... De az ösztöneim és a tapasztalataim azt sugják, hogy megéri várni... Megéri kibirni a hülye kritikusságát, maga számára észrevehetetlen parasztságát... mert közben érzem, hogy közelit...csak szépen lassan...

    Azt viszont mindannyian tudjuk, hogy a rák nem megy sehova :)

  3. 2007. augusztus 2. 16:5729.

    Na,ilyen hozzászólásokat kérek még!   

    (Jók a képek!&nbsp

    Ez kell ma nekem!Tesóval rendberaktuk a kertet, és hulla fáradt vagyok!Hiába, a sok ülőmunka tunyává tesz...!Puhány vagyok. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_204623 (28)
    2007-08-02  13:58
  4. Torolt_felhasznalo_204623
    Torolt_felhasznalo_204623
    2007. augusztus 2. 13:5828.
    Rák - Kos

    Erős, gyümölcsöző kapcsolat, ugyanis remekül kiegészítitek egymást. Imponál Neked, hogy egy Kos határozott, lendületes, őszinte ember, aki minden helyzetben feltalálja magát. Lenyűgöz, hogy társadnak milyen merész tervei, lélegzetelállító öt-letei vannak, és nagy kedvet érzel ahhoz, hogy részt vegyél egy ilyen kalandban, ezért boldogan vállalod a fegyverhordozó szerepét. Úgy érzed, ketten együtt bármire képesek vagytok - és igazad is van.


    Amúgy én fordítva tapasztaltam, tehát a pasi volt a rák és jómagam kos vagyok. Szóval: nem rossz, de valóban jobb ha a nő a rák.
    előzmény:
    bszandra83 (1)
    2007-08-01  20:50
  5. Torolt_felhasznalo_121438
    Torolt_felhasznalo_121438
    2007. augusztus 2. 13:1527.
    Sok sikert és kiatartást! Ha kell,hát kell !Egy Rák meg tud mindent szerezni,ha akar !!!
    előzmény:
    bszandra83 (25)
    2007-08-02  09:46

Címlap

top