Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Szavazás: utcán ismerkedni

tofuboy
Létrehozva: 2007. július 6. 09:46

Egy kolléganőmmel a minap arról beszéltünk, hogy vajon ciki-e utcán ismerkedeni, hogy viszonyulnak ehhez a nők. Ő azt mondta, hogy neki ez imponál, hogy van olyan férfi, aki mer kezdeményezni, és ő nem tartja kizártnak, hogy így ismerkedjen.

Indítok egy szavazást, ki hogy van ezzel nőként: elutasítóan viselkedne, vagy nem zárja ki a lehetőségét, hogy így ismerkedjen egy férfivel.

A hozzászólás végén kérek egy IGENt vagy egy NEMet az utcai ismerkedésre.

  1. 2017. július 27. 09:24179.

    Szolnokon szeretné valaki, hogy leszólítsam? :)

  2. Torolt_felhasznalo_254605
    Torolt_felhasznalo_254605
    2007. július 9. 20:56178.
    A feleségemet az utcán, a 7-es buszmegállóban ismertem meg, 17 évesen, sok évvel ezelőtt. Azóta háromgyerekes család vagyunk! Megtetszett, odamentem, bemutatkoztam, beszélgettünk, majd járni kezdtünk… stb…
    Szerintem nagyon könnyű utcán ismerkedni, s a nők jobban becsülik azt, ha nem csak bámulják őket, hanem meg is merik szólítani.
    Vicces, de egyik haveromnak nagyon tetszett egy leány, de nem mert neki szólni. Odamentem én, leszólítottam, elmondtam miről is van szó…… eltelt pár év, s még mindig együtt vannak.

    Nem ördöngős dolog...
    előzmény:
    tofuboy (1)
    2007-07-06  09:46
  3. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2007. július 9. 15:12177.
    Szerencséd volt!  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_347851 (176)
    2007-07-09  11:10

Címlap

top