Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nevessünk...írj egy viccet

Torolt_felhasznalo_327624
Torolt_felhasznalo_327624
Létrehozva: 2002. május 13. 19:25
Állatorvos hulla betegen elmegy az orvoshoz. . . Bemegy, emberorvos kérdezi: "No kedves kolléga, mi a baja? Mire az állatorvos: "Ja kérlek, igy könnyű":DD
  1. 2008. február 24. 16:111976.

    Bácsika bemegy a bankba:
    - Jó  napot. Be szeretnék tenni tízezer forintot. Mi a garancia, hogy
    visszakapom a pénzem, ha a bank csődbe megy?
    - Nyugodjon meg, kedves uram. Nem megy a bank csődbe, de ha gond lenne
    a megyei fiók kifizeti a pénzét.
    -  És ha a megyei fiók is tönkremegy?
    - Akkor a Budapesti Központ fizet.
    -  És ha a Budapesti Központ is bezár?
    - Akkor a garancia alapból fizet a kormány.
    -  És ha a kormány megbukik?
    - Most  őszinten, uram. Ez nem  érne meg  önnek tízezer forintot?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_208736 (1942)
    2008-01-17  22:54
  2. 2008. február 24. 16:021975.


    - Józsi bácsi! Igaz, hogy idös korára leszükült a szókincse?
    - Faszt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. február 24. 15:531974.
    Diliházban.
    - Maga hogy került ide?
    - Elhagytam a kulcsom...
    - És akkor miért hozták ide?
    - Miért? Idehozták?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2008. február 24. 15:501973.
    Jólöltözött kövér ember emelgeti a lábait a járdán:
    -Járok! Emberek, újra járok!
    -Mi van, csoda történt?
    -Á, dehogy. Ellopták az autómat.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2008. február 14. 08:011972.
     elég alacsonyan repül , de   
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2008. február 10. 15:021971.

    "...Ha egy férfi mindig más nővel sétál , az sok mindent elárul róla. Nem csak azt, hogy buknak rá a libák, hanem azt is, hogy hamar megúnják."

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. február 8. 14:151970.

    Csernobili samponreklám: - Olga egyik fejét hagyományos samponnal mostuk...

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. február 8. 14:151969.

    Fiú a barátnőjének:

    - Akkor is szeretnél, ha az apám nem hagyta volna rám ezt a nagy vagyont?

             - Jaj, te csacsi! Csak nem gondolod, hogy érdekel, ki hagyta rád a  pénzt?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2008. január 31. 08:171968.

    Ez isrteni !  

    Egy új, batyús jövevényt fogad Szent Péter a Menny kapujában.

     

    - Mi az a batyu a hátadon?   Ide nem hozhatsz be semmit!

     

    -De egész életemben ezért dolgoztam.

     

    -Akkor sem hozhatod be!

     

    -Ez 70 évi munkám!

     

    -Na, mi az? Mutasd!

     

    ..a jövevény féltve kibontja a batyuját, és egy nagy arany-tömböt vesz elő.

     

    -Miiii?? Útburkolat???

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. január 31. 08:131967.
    Istentisztelet kellos kozepen osszeesik egy oreg bacsi. Nagy a panik, de az egyik hivo nem mas, mint egy hires orvos-professzor. Oda is megy, ujraeleszti, megvizsgalja, majd az erkezo mentosoket ellatja fontos utasitasokkal.

    Mikor visszaul a helyere es az Istntisztelet folytatodik, megkerdi e szomszedjat, egy jonevu ugyvedet: "Mond csak, kuldjek szamlat az oregnek?"
    Az ugyved rogton valaszol: "Jogilag megteheted, de hat ez itt Istn haza, igy inkabb engedd el neki a dolgot". "Jo"-mondja a doki es ujbol imadkozni kezd.
    >
    >
    >
    >
    >
    Hetfon reggel kinyitja a postaladajat es ott talal egy szep osszegu szamlat az ugyvedtol, "jogi tanacsadas" cimen...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2008. január 31. 08:111966.
    - Pincér, hozna még egy adaggal abból a halból ? - szól Kohn.
    - Készséggel uram, de megjegyezném, hogy az sonka !
    - Engem nem érdekel, annak a halnak a neve, csak hozza gyorsan, kérem ...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2008. január 31. 08:101965.
    Mise után egy idösebb hölgy a paphoz fordul. - Atyám!Van egy kis gondom. Kaptam ajándékba a névnapomra két nöstény, beszélö papagájt. De mindössze annyit mondanak csak, hogy: "Helló! Mi kurvák vagyunk, akartok játszani?" - így a hölgy. - Igen, igen, ez valóban kellemetlen - mondja a pap. Nekem viszont van két hím papagájom, akik csak egész nap imádkoznak és olvassák a Bibliát a kalitkájukban. Talán elhozhatná azokat a trágár madarait és összetennénk az enyéimmel, biztos jó hatással lenne rájuk. Másnap megjelenik a hölgy a papnál a madarakkal. A pap két papagája szokásukhoz híven olvassák a Bibliát a rózsafüzért lóbálva. Amint a hölgy beteszi a két papagájt a pap madarai közé, már meg is szólalnak: - "Helló! Mi kurvák vagyunk, akartok játszani?" Az egyik hím papagáj ránéz a másikra, majd így kiált: - Dobd el komám gyorsan azt a rózsafüzért! Isten végre meghallgatta imánkat!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2008. január 30. 20:561964.
    falusi templomba betéved egy parasztbácsi. Leül és elkezd nézelődni. Amikor elérkezik a mise ideje, a pap megkérdi tőle:
    - Csak egyedül van itt, azért megtartsam a misét?
    Erre a bácsi:
    - Én nem vagyok nagyon okos, de ha kimegyek az ólba, és csak az egyik disznó jön a vályúhoz, azért megetetem azt az egyet is!
    A pap erre megtartja a misét, egészen belelkesedik, cifrázza kedvére.
    Két óra múlva megszólal az öreg paraszt:
    - Hát atyám, én nem vagyok egy okos ember, de azt tudom, hogy ha csak egy disznó jön a vályúhoz, azért nem adom neki az összes moslékot...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2008. január 30. 08:541963.
    Egy vadász elöször viszi el a feleségét vadászni.
    Elmagyarázza mit hogyan kell, hogy töltse meg a fegyvert, hogy célozzon, ha lelö valamit, siessen oda, nehogy valamelyik másik vadász magának akarja a zsákmányt, stb. stb.
    Különválnak, kis idö múlva lövést hall a felesége irányából.
    Elindul a hang irányába, majd meglátja a feleségét és egy másik vadászt egy tetem felett hangosan vitatkozni. Amikor közelebb ér,
    hallja, hogy a vadász ezt kiabálja:
    - Oké, asszonyom, oké, megegyeztünk, ez a maga őze. Csak annyit engedjen meg, hogy levegyem róla a nyergemet.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2008. január 20. 19:211962.
    Két aranyhal vitázik, az egyik nagy dérrel-dúrral elvonul. Kb. 5 perc múlva visszajön és megkérdezi a másikat: "Jó, tegyük fel nincs Isten. Akkor ki cseréli a vizet?"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2008. január 20. 19:201961.

    Egy részeg dülöngélt éjjel a városka utcáin, mígnem beleesett egy pöcegödörbe. Ahogy egyre mélyebbre süllyedt a lében, kiabálni kezdett:
    - Tűz! Tűz! Tűz!
    Néhány járókelő meghallotta, és segítségére siettek. Miután kihúzták, megkérdezték, hogy miért kiáltott "tüzet", amikor nem is volt tűz. Ezt a klasszikus választ adta nekik:
    - Segítségemre sietett volna egy is közületek, ha azt kiáltoztam volna, hogy "Szar!"?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. január 20. 19:181960.
    Egy vasárnap délelőtt, mise után, Isten és Szent Péter elmentek golfozni. Isten kezdett. Hatalmasat ütött a labdán, ami aztán beesett a golfpálya melletti csalitosba.
    A labda már majdnem földet ért, amikor egy nyuszi ugrott elő a bokorból, bekapta a szájába, és elkezdett szaladni a golfpálya pázsitján. Hirtelen egy sas csapott le, karmaival felkapta a nyuszit, s a pázsit felett repült vele. Egy ember azonban a puskájával megcélozta, és meg is lőtte. A sas elengedte a nyuszit. Az a pázsitra esett, a szájából kigurult a labda, egyenesen bele a lukba.
    Szent Péter bosszankodva fordult Istenhez:
    - Most golfozni akarsz, vagy csak bolondozni?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2008. január 20. 19:131959.
    Fülészeten
    Milyen a hallása?
    Római katolikus.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2008. január 20. 19:121958.
    Idős néni a gyóntatószékben:
    - Hát tudja plébános úr, paráználkodtam ...
    - Na ne mondja nekem Stázi néni! Maga már 68 éves és ezt a bűnét már vagy századszorra gyónja meg!
    - Hát persze, persze plébános atya... de olyan jó rá visszaemlékezni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. január 20. 19:051957.
    Pszichiáter belép az üres szobába, gondosan becsukja maga mögött az ajtót, és mély empátiával a hangjában megkérdezi:
    - Most, hogy csak ketten vagyunk, elmondaná, mióta hiszi azt magáról, hogy láthatatlan?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2008. január 18. 12:581956.
    Egy buszvezető mesélte. Nem utazás közben.
     Meghal 2 ember, és jelentkeznek Szt. Péternél bebocsátásra. Azt mondja a szent. Te fiam jobbra, a mennyekbe,  te másik balra a pokolra kerülsz. Mire ez utóbbi: De atyám, hiszen én pap voltam! Mire a válasz, tudom, de amikor te prédikáltál, az emberek végigaludták a misét, ám amikor a másik a buszt vezette, mindenki imádkozott.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. január 18. 11:391955.

    A lóversenypályán az egyik játékos észreveszi, hogy egy pap lopózik be a lovak istállójába, és az egyik lovat megáldja. Megjegyzi a lovat, majd csodálkozva látja, hogy a következő futamot az addig esélytelennek tartott ló megnyeri. Következő héten a futam előtt elbújik az istállóban. Jön megint a pap, s megáldja az egyik paripát. Emberünk rohan a bukmékerhez és feltesz öt dollárt a megáldott lóra, majd amikor a ló nyer, besöpri az ötven dollárt.
    A következő héten már húszezer dollárt nyer így. Ezen felbuzdulva eladja mindenét, majd mikor a következő alkalommal ismét kileste a pap áldásosztó tevékenységét, minden pénzét ráteszi a lóra. A ló azonban nyerés helyett féltávnál összeesik és kileheli lelkét.
    Emberünk felháborodva rohan a paphoz: - Atyám, miért tette ezt velem? Eddig ahányszor megáldott egy lovat, az nyert, ez meg most még a célba sem tudott bevánszorogni!
    A pap a fejét csóválja: - Látod fiam, ez a baj veletek, protestánsokkal!
    Nem tudjátok megkülönböztetni az áldást az utolsó kenettől..

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2008. január 18. 11:381954.

    Az Úr megteremti a népeket, és mindegyik kérhet magának valamit. Utoljára a svájci marad, megkérdezi tőle is, hogy mit kér.
    - Szeretnék hegyeket, kék eget, fehér felhőket, és szép, zöld füvet.
    - Ez mind nagyon szép fiam, de nem kéne valami olyat is kérned, ami hasznos? Miből fogsz így megélni?
    - Igazad van Uram, szeretnék egy tehenet is.
    Megkapja, rögtön meg is feji, és a tejjel megkínálja az Istent. Erre így szól az Úr:
    - Fiam, én minden népnek adtam valamit, de te vagy az első, aki rám is gondolt közben. Cserébe kívánhatsz még egyet. Mit kérsz?
    - Egy frank harminc centime-ot a tejért.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2008. január 18. 11:301953.

    A sajt szilárd-képlékeny halmazállapotú, barna színű anyagként távozik belőled. A lyukak pedig jópofa hanghatás kíséretében ugyanott.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. január 18. 11:291952.

    A rádióriportel leutazik falura, és egy bácsikával beszélget. Egyszer csak megkérdezi a bácsikától:

    -Aztán bátyám, van e a maguk falujában diszkrimináció?

    -Diszkrimináció az nincsen, de igény volna rá.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top