Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nevessünk...írj egy viccet

Torolt_felhasznalo_327624
Torolt_felhasznalo_327624
Létrehozva: 2002. május 13. 19:25
Állatorvos hulla betegen elmegy az orvoshoz. . . Bemegy, emberorvos kérdezi: "No kedves kolléga, mi a baja? Mire az állatorvos: "Ja kérlek, igy könnyű":DD
  1. 2006. július 12. 18:171851.
    Videokölcsönzőben a szőke nő:
    Szasz. A multkor láttam egy filmet Mel Gibsonnal. Valami Jó pasi vagy valami ilyesmi címe volt...
    A-ha!! Az a Passió volt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2006. július 12. 18:171850.
    A multkor üldözött egy lány a szerelmével!
    Pedig egyedül is elbírt volna verni...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2006. július 12. 18:151849.
    Csörög a telefon. A nő felkel a kanapéról a férfi mellől. Aztán visszaheveredik mellé.
    - Ki keresett? - kérdezi a férfi.
    - A férjem.
    - Jobb, ha én most megyek - mondja a férfi.
    - Ne izgulj. Azt mondta, még benn van a városban, és veled pókerezik.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2006. július 12. 18:141848.
    A főút mellet sétáló paraszt karambolozott autóbuszt lát ami éppen politikusokat szállít! Később megérkezik egy rendőr és megkérdezi a bácsikátol hogy hol vannak az utasok? Erre a paraszt:
    - Hát eltemettem őket.
    - Dehát mind meghalt?
    - Nem, volt amelyik azt nyögte hogy ő még él de maga is tudja, hogy ezek mindig hazudnak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. 2006. július 12. 18:051847.
    8 új adónem jövőre

    1. Kétütemű autó adó:
    Minden kettővel osztható ütemű autó után fizetendő.
    2. Kínai piac adó:
    aki belép a kínai piac területére, annak le kell szurkolnia a portásnak 5000 forint ÁFÁ-t, mert bent úgysem fogja
    3. Idegenforgalmi adó:
    mindenkinek az évi szabadsága után éjszakánként 250 forint idegenforgalmi adót kell fizetnie, mivel ha otthon marad, akkor mint turista tartózkodik a lakásában
    4. Ingó adó:
    hajléktalanok által fizetendő adónem, mivel nincs lakásuk, ezért nem fizetnek ingatlanadót. Az alapja az egy főre jutó paplannégyzetméter.
    5. Szervadó:
    az fizeti, akibe szervet ültetnek át, mert ezzel gazdagodik.
    6. Megtartási illeték:
    ha valaki nem adja el, ajándékozza oda a házát, vagy esetleg nem hal meg öt éven belül, az 10% illetéket kell, hogy fizessen, mert ez költségvetési kiesést jelent
    7. Adó behajtási adó:
    az adót bazi drága behajtani, ezért minden befizetett adóforint után 30 fillért kell befizetni
    8. Kossuth-adó:
    minden perc kereskedelmi rádióműsor után, 25 % közszolgálatit kell hallgatni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. március 21. 11:411846.

    Sziasztok. Ez állítólag megtörtént párbeszéd volt:

    Könyvesboltban egy nő odamegy a pulthoz. -Jó napot, meg tudnák mondani, merre találom a számítástechnikai könyveket?  - Természetesen, ott jobbra, az üzlet végében. Megkérdezhetem, valami közelebbről meghatározhatót keres? A nő: - Igen, a férjemet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. Torolt_felhasznalo_383823
    Torolt_felhasznalo_383823
    2006. március 21. 10:251845.
    A végtelen lehetőségek és a határtalan hülyeség hazája....
    előzmény:
    kitchen (1844)
    2006-03-21  10:16
  8. 2006. március 21. 10:161844.

    Stella díj

    A Stella név a 81 éves Stella Liebeck előtt tiszteleg, aki sikeresen perelte 2.9 millió dollárra a McDonald's étteremláncot, miután harmadfokú égési sérüléseket szenvedett a magára öntött kávétól. Ennek emlékére osztják ki minden évben a Stella Díjat az Egyesült Államok legnevetségesebb kártérítési perének.

    - Kathleen Robertsonnak (Austin, Texas) 780.000 dollárt ítélt az esküdtszék, mert egy bútorboltban áteset egy szaladgáló kisgyereken és eltörte a bokáját. Az üzlet tulajdonosát meglepte az ítélet, mert a szaladgáló kisgyerek Kathleen Robertson gyermeke volt.

    - A 19 éves Los Angelesi Carl Truman 74.000 dollárt és orvosi kiadásainak megtérítését kapta, mert a szomszédja áthajtott a kezén Honda Accordjával. Mr. Truman nem vette észre, hogy valaki ül a kocsi kormányánál, miközben megpróbálta ellopni a gépkocsi dísztárcsáit!

    - Terrence Dickson (Bristol, Pennsylvania) kifelé tartott abból a házból, amit éppen kirabolt. A garázson keresztül próbált kijutni a házból, de mivel az ajtónyitó automatika meghibásodott, nem tudta kinyitni. Természetesen megpróbált visszajutni a házba, de a garázst és a házat összekötő ajtó bezárult miután becsukta maga mögött. A ház tulajdonosa éppen nyolc napos vakációját töltötte, ezért Mr. Dickson nyolc napig a garázs rabja maradt. Egy rekesz Pepsin és egy nagy zsák kutyatápon élt egy hétig. Beperelte a tulajdonos biztosítóját, mert a helyzet túlzott mentális kínokat okozott számára. Az esküdtszék 500.000 dollárnyi kártérítést ítélt neki.

    - Jerry Williams (Little Rock, Arkansas) 14.500 dollárt és orvosi kiadásainak fedezését nyerte, mert a szomszéd vadászkutyája megharapta a fenekét. A vadászkutya a szomszéd bekerített kertjében volt láncon. A kártérítés kevesebb volt, mint várta, mert az esküdtszék úgy érezte, hogy a kutyát enyhén provokálta Mr. Williams azzal, hogy folyamatosan légpuskával lőtte.

    - Egy Philadelphiai éttermet 113.500 dollár kártérítés megfizetésére kötelezték, miután Amber Carson (Lancaster, Pennsylvania) elcsúszott a földre öntött röviditalon és eltörte a farkcsontját. Az ital azért volt a földön, mert Mr. Carson kb. fél perccel korábban a barátjára öntötte miközben vitatkoztak.

    - Talán az idei befutó Mr. Merv Grazinski (Oklahoma City, Oklahoma). Mr. Grazinski vett egy vadiúj 32 láb (majdnem 10 méter) hosszú Winnebago lakókocsit. Első útján hazafelé az autópályán beállította a sebességet 110 km/h-ra, majd elhagyta a vezetőülést és hátrament, hogy készítsen egy kávét. Mint az várható volt a lakókocsi letért az autópályáról, összetört és felborult. Mr. Grazinski beperelte a Winnebagot, mert nem jelezték a használati utasításban, hogy menetközben nem hagyhatja el a vezetőülést. Az esküdtszék 1.750.000 dollárt és egy új lakókocsit ítélt meg Mr. Grazinskinek. Ezek után a cég megváltoztatta a használati útmutatókat, hátha még egy ilyen idióta vesz tőlük lakókocsit.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_551680
    Torolt_felhasznalo_551680
    2006. március 3. 15:471843.

    Ma kaptam, én szétröhögtem rajta az agyamat, remélem, másnak is tetszik:

    A srác randi után hazakíséri a barátnőjét. A kapualjban búcsúzkodás közben, kezét lazán, macsósan falnak támasztva megpróbálja rávenni kedvesét egy kis orális szexre. A lány szolid, polgári nevelést kapott, sehogyan sem akar kötélnek állni.
    A srác jó ideig kérleli, bevet mindent, de hiába. Egyszer csak felgyulladnak a villanyok, és megjelenik a lány húga és meglehetősen ideges hangon elhadarja:
    - Figyelj, Zolika! Apám küldött, és üzeni, hogy ha a nővérem nem akarja megtenni, akkor szopjalak le én, vagy lejön ő és kiveri neked, csak könyörögve kérünk, vedd már le a tenyeredet a kurva kaputelefonról, mert aludni szeretnénk!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_503772
    Torolt_felhasznalo_503772
    2006. február 2. 12:251842.

    A politikusok olyanok, mint a pelenkák, időnént cserélni kell őket - ugyanazon okból.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_503772
    Torolt_felhasznalo_503772
    2006. február 2. 10:341841.
    vidám napot !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_277327
    Torolt_felhasznalo_277327
    2005. december 3. 07:261840.
    Levélke

    Kedves férjem!

    Azért írom Neked ezt a levelet, hogy elmondjam, végleg elhagylak.
    Hét éven keresztül jó feleséged voltam, és semmit nem kaptam érte.
    Az utóbbi két hét pedig maga volt a pokol.
    A főnököd felhívott, hogy felmondtál, és ez volt az utolsó csepp a pohárban.
    Múlt héten, amikor hazajöttél, észre sem vetted, hogy megcsináltattam a frizurámat és a körmeimet, a kedvenc ételedet főztem, és este egy vadonatúj hálóing volt rajtam. Hazajöttél, két perc alatt megvacsoráztál, aztán miután megnézted a meccset, egyenesen felmentél aludni. Nem mondtad, hogy szeretsz-e még, nem érintettél meg, semmit nem tettél. Vagy hazudsz nekem, vagy nem szeretsz már, bármi is a helyzet, én elmegyek.

    Ui.: Ha megpróbálnál megkeresni, inkább ne tedd. A BÁTYÁD és én Nyugat- Virginiába költöztünk, együtt. További remek életet!

    Az ex-feleséged.
    ~~~~~~~~~~
    Kedves ex-feleségem!

    Semmi nem tette jobbá a napomat, mint az, hogy megkaptam a leveledet. Valóban hét éve házasodtunk össze, jóllehet Te nagyon távol állsz a jó feleség fogalmától.
    Sokat nézek sportot, hogy ezzel próbáljam meg elfojtani az állandó zsörtölődésedet.
    Nagy baj, de ez van. Észrevettem, hogy levágattad múlt héten a hajad, de az első dolog, ami az eszembe jutott, az volt, hogy "Úgy nézel ki, mint egy férfi!". Az anyám úgy nevelt, hogy inkább ne mondjak semmit, ha nem tudok valami szépet mondani.
    Amikor megfőzted a kedvenc ételemet valószínűleg összekevertél a BÁTYÁMMAL, mivel én már hét éve nem eszem disznóhúst. Elmentem lefeküdni, mikor megláttam rajtad az új hálóingedet, hiszen még rajta volt az ára. Imádkoztam, hogy csak véletlen egybeesés legyen, hogy a bátyám reggel 50 dollárt kért tőlem kölcsön, a hálóinged pedig 49,99-be került.
    Mindezek után még mindig szerettelek, és úgy éreztem, meg tudjuk oldani. Tehát amikor észrevettem, hogy nyertem a lottón 10 millió dollárt, felmondtam a munkahelyemen, és vettem magunknak két jegyet Jamaikába. De mikor hazaértem, Te már nem voltál ott.
    Tudom, mindennek oka van. Remélem, olyan életet élsz, amilyet mindig is akartál. Az ügyvédem azt mondta, hogy az alapján a levél alapján, amit írtál nekem, egy fillért sem fogsz tőlem kapni. Tehát csak óvatosan.

    Ui.: Nem emlékszem, hogy mondtam volna valaha, de Carl, a bátyám Carlaként született.
    Remélem nem baj!

    Pokolian gazdag és szabad férjed.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_277327
    Torolt_felhasznalo_277327
    2005. december 3. 07:251839.
    tökéletes nap egy nô számára:
    ===========================
    08.15 cirogatásra és csókokra ébredni
    08.30 megállapítani, hogy 2 kilóval kevesebbet mutat a mérleg mint az elôzô nap
    08.45 ágyban reggelizni - frissen csavart narancslevet és eperjamet croissant-nal, ajándékokat kibontani - pl. a partnertôl nagy figyelmességgel kiválasztott drága ékszerholmit
    09.15 forró fürdôt venni illatosított olajjal
    10.00 könnyed edzés a fitness-klubban a helyes, jó humorú személyes edzôvel
    10.30 arcápolás, manikür, hajmosás, hajpakolást hatni hagyni, hajszárítás
    12.00 a legjobb barátnôvel ebédelni egy menô lokálban
    12.45 összefutni a partner exnôjével és megállapítani, hogy az 7 kilót felszedett magára.
    13.00 barátokkal bevásárolni, limit nélküli hitelkeret
    15.00 délutáni szundizás
    16.00 három tucat rózsát hoznak egy kártyácskával - egy titkos imádó küldi
    16.15 könnyed edzés a fitness-klubban, melyet egy masszázs követ egy erôs de mégis barátságos fickótól, aki megjegyzi, hogy ritka élmény ilyen tökéletes testet masszírozni
    17.30 pret-a-porter - designer-ruhákat egy a teljes alakot láttató tükörben próbálgatni - magán-divatshow
    19.30 gyertyafényes vacsora két személy számára, melyet tánc követ és közben sok-sok bók
    22.00 forró fürdô (egyedül)
    22.50 erôs férfikar befektet az ágyba, frissen mosott és vasalt ágynemű
    23.00 cirógatás
    23.15 erôs férfi karjaiban álomba szenderedni
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_333702
    Torolt_felhasznalo_333702
    2005. október 20. 19:581838.
    -Pistike, menj le a henteshez, vegyél hurkát, de ne véreset!

    -Denevéreseeeeeet?

    :ÐÐÐÐÐÐ
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. október 20. 13:541837.
    Mi az: ha feldobom piros, ha leesik, a szomszédban felkepcsolódik a villany?
    -Véletlen egybeesés!

    Ezen egy napig nevettem...
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_327624 (1)
    2002-05-13  19:25
  16. 2005. augusztus 26. 10:571836.
    Alulírott Hímvesszõ, jelen levelemmel fizetésemelésért folyamodok.

    Indokaim a következõk:

    - Nagy mélységekben dolgozom
    - Bármely helyzetben elõször a fejemet dugom be
    - Sem hétvégi, sem szabadságolási idõszakom nincs
    - Nedves környezetben kell dolgoznom
    - Túlórát nem fizetnek
    - Sötét, és szellõzés nélküli környezetben dolgozom
    - Magas hõmérsékleten dolgozom
    - Fertõzõ betegségeknek vagyok kitéve.

    Tisztelt Hímvesszõ!

    Miután kérelmét átolvastuk, az abban lévõ érveket elemeztük, sajnálattal közöljük, hogy kérelmét a következõ okok miatt elutasítottuk:

    - Nem dolgozik 8 órát folyamatosan
    - Kis erõkifejtés után elszenderedik
    - Nem követi mindig a felsõvezetés utasításait
    - Nem marad meg a kijelõlt helyén, gyakran elkódorog más helyekre
    - Nincs kezdeményezõkészsége, és állandóan nógatni, motíválni kell, hogy munkába álljon
    - Munka lejártával munkahelyét mocskosan hagyja
    - Nem követi a biztonsági elõírásokat, mint például a védõruha viselete
    - Képtelen két egymás utáni mûszakban dolgozni
    - Néha elhagyja a munkahelyét, még mielött a napi munkát elvégezte volna
    - És ha még mindez nem lenne elég, megjegyezzük, hogy állandóan két gyanús zsákkal járkál.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_398556
    Torolt_felhasznalo_398556
    2005. augusztus 26. 10:011835.

     - Mi villan át a muslica agyán, mikor felkenõdik a szélvédõre?

     - Az segge...

     

     - Miért kopog a fapapucs?

     - Mert nem éri el a csengõt.

     

     - Mirõl ismerni fel a vidám motorost?

     - Muslicák vannak a foga között.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. augusztus 26. 08:091834.

    Régi már, csak tegnap újra eszembe juttatták:

     

    -Mi a neve annak a bumerángnak, ami nem jön vissza?

    -Bot.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_277327
    Torolt_felhasznalo_277327
    2005. augusztus 26. 03:391833.

    Két anyuka beszélget:
    - Van két gyerekem, mindkettõnek most lesz a születésnapja, ám az egyik optimista, a másik pesszimista. Nem tudom, melyiküknek vegyek nagyobb ajándékot.
    Azt mondja neki a másik:
    - A pesszimistát halmozd el ajándékkal, hátha örül neki. Az optimistának mindegy, hogy mit adsz, úgyis örülni fog.
    Az anyuka a pesszimistát elhalmozza ajándékkal, de az optimista ajándékára már nem marad pénze, ezért az optimistának becsomagol egy nagy adag lószart. Otthon kérdezi egymástól a két gyerek, hogy ki mit kapott. Azt mondja a pesszimista:
    - Kaptam számítógépet, de minek, hiszen véletlenül elromlik, aztán megráz az áram; távirányítós autót is kaptam, de minek, hiszen elromlik és akkor kidobhatom szemétbe. És te mit kaptál?
    Azt mondja az optimista:
    - Szerintem pónit, de nem találom sehol.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2005. augusztus 23. 19:311832.

    - Miért van a halálnak kaszája?
    - ???
    - Hogy nézne ki fûnyíróval...!?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_252115
    Torolt_felhasznalo_252115
    2005. augusztus 21. 20:141831.
    Ez nagyoooon jó!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_277327 (1830)
    2005-08-20  03:56
  22. Torolt_felhasznalo_277327
    Torolt_felhasznalo_277327
    2005. augusztus 20. 03:561830.

    Mit tanultam anyukámtól?

    - Megbecsülni mások munkáját.

    "Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást az öcséddel, kint csináljátok. Most takarítottam fel."

    - Vallást.

    "Jobb lesz, ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedbõl!"

    - Az idõutazás alapjait.

    "Úgy megcsaplak, hogy a jövõ héten térsz magadhoz!"

    - Logikat.

    "Azért, mert én azt mondtam!"

    - Tornamutatványokat.

    "Most nézd meg, hogy néz ki itt hátul a nyakad!"

    - Az ozmózis alapelemeit.

    "Fogd be a szád, és edd meg a vacsorád!"

    - Türelmet és kitartást.

    "Addig ülsz ott, amig a spenót el nem fogy!"

    - A meteorológia alapelemeit.

    "Úgy néz ki a szobád, mintha egy tornadó söpört volna át rajta!"

    - Irigységet.

    "Ezer és ezer gyerek van a világon, akik boldogok lennének, ha ilyen nagyszerû szüleik lehetnének, mint neked!"

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2005. július 15. 00:041829.
    Két medve megy az erdőben.
    Az egyik barna, a másik jobbra. . .

    hihi

    Jó éjt
    D.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2005. július 15. 00:001828.
    Egy nap a favágó egy a folyó fölé behajló ágat kezdett el levágni. Hirtelen a favágó baltája beleesett a vízbe. A férfi olyan keservesen sírva fakadt, hogy megjelent előtte az Úristen maga. Megkérdi a szegény embert, hogy mi az oka a reménytelenségének? A favágó elmeséli, hogy a baltája beleesett a vízbe. Legnagyobb meglepetésére az úristen belevetette
    magát a habokba, és feljőve a kezében tartott egy színarany baltát.
    - Ez volt a te baltád, kérdezte a szegény embert? A favágó azt válaszolta:
    "Nem. " Az úristen visszaugrik a vízbe, és visszatérve kezében tartott egy ezüst baltát.
    - Ez volt a te baltád, kérdezte a szegény embert? A favágó azt válaszolta:
    "Nem. " - Az úristen visszaugrik a vízbe, és visszatérve kezében tartott egy acél baltát.
    - Ez volt a te baltád, kérdezte a szegény embert? A favágó azt válaszolta:
    "Igen. "
    Az úristent mélyen meghatotta szegény ember becsületessége, és neki adta mind a három baltát. A favágó határtalan örömmel tért haza.

    Néhány nappal később a folyón csónakázott a favágó és a felesége, mígnem az asszony beleesett a vízbe, és elmerült. A favágó keserves sírására megint megjelent az úristen. Megkérdezte az embert mi az oka a bánatának. A favágó elmesélte, hogy most a felesége esett be a vízbe. Az úristen most is belevetette magát a habokba és hamarosan visszatért, s kezében hozta Jennifer Lopezt. Mikor megkérdezte a favágót, hogy: - Ő volt a te feleséged? az azt válaszolta, hogy "igen. "
    Az isten nagyon mérges lett, és dühösen rátámadt az emberre. A favágó
    rimánkodva kérlelni kezdte: - Kérlek, bocsásd meg nekem! Mit is válaszolhattam volna? Ha azt válaszolom, hogy "Nem", akkor legközelebb a Catherine Zeta-Jones-szal térsz vissza. És, ha megint azt válaszolom, hogy "Nem", akkor visszatérsz az igazi feleségemmel. Akkor azt válaszoltam volna, hogy "Igen". Erre Te jutalmul, mint az előző alkalommal, nekem ajándékozod mindhárom asszonyt. De én egy szegény ember vagyok, és hogyan is tarthatnék el három asszonyt. Ez volt az egyetlen oka, hogy én a hazugság szégyenét vettem magamra. Ezért mondtam neked elsőre "Igent".

    Mi az erkölcsi tanulsága ennek a történetnek? Ha férfiak hazudnak, annak oka mindig teljesen tisztességes, és mindenesetben megmagyarázható.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2005. július 6. 23:401827.
    Az anyós meghívja a vejét ebédre. Eleve gyanús. Az asztalon kétféle kaviár, lazac, mindenféle saláták, húsok, serpenyős krumpli, pezsgő, whisky, konyak, ami szem-szájnak ingere. Huha.

    Anyós maga a bűbáj, majd valamiért kiszalad a konyhába. A vő próbaképpen levág egy szeletke húst és odaadja az anyós macskájának. Macska megeszi és feldobja a talpát.

    Bejön az anyós, vő a krumplis serpenyővel jól pofáncsapja. Macska felpattan az asztal alól, és felüvölt: Yesssssss!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top