Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Nevessünk...írj egy viccet

Torolt_felhasznalo_327624
Torolt_felhasznalo_327624
Létrehozva: 2002. május 13. 19:25
Állatorvos hulla betegen elmegy az orvoshoz. . . Bemegy, emberorvos kérdezi: "No kedves kolléga, mi a baja? Mire az állatorvos: "Ja kérlek, igy könnyű":DD
  1. 2002. augusztus 1. 22:16101.
    -Hogy hívják a cseh díjbeszedőt ? -Holacsekk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2002. augusztus 1. 22:14100.
    Hogy fog kinézni Európa térképe 20 év múlva ? -Az egész csupa sárga, csak a közepe táján van meg egy kicsi piros folt. -??? -A lengyelek még tartják magukat a Keletinél.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2002. július 31. 00:5599.
    Ket ferj egymas kozt:Te az en anyosom olyan, mint a husveti tojas!Miert?-kerdi a masik. -Hat mert erosen festett, es elobb-utobb osszetorom!
    előzmény:
    masztif (98)
     
  4. 2002. július 31. 00:5398.
    Moriczka csupa lila-zold folt. Kerdezi is a tanito neni:Mi tortent veled Moriczka!, -Hat tanito neni az ugy volt, hogy aludtam, es arra ebredtem, hogy anyukam sikitozva mondja apunak, hogy-Elmegyek!Apu meg visszakiabalt, hogy O is!En meg bementem elkoszonni!
    előzmény:
    mamatu (97)
     
  5. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. július 30. 23:4197.
    Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy ember, akinek egy borzasztó szenvedélye volt, a BAB evés. Nagyon szerette, de aztán mindig jött a megszégyeníto és úgymond életes visszahatás. Egy nap megismert egy lányt és megszerette. Amikor nyilvánvalóvá vált, hogy ebbol házasság lesz, ez a fiatalember azt gondolta: - "Ez a no soha nem fog egy házasságban megmaradni velem" - ezért egy nagy áldozatot tett. Feladta a babevést. Röviddel ezután megházasodtak és pár hónap múlva hazafelé menet a munkából az autója elromlott és hazatelefonált, hogy késobb érkezik, mert gyalog kell az utat megtennie. Ahogyan fáradtan gyalogolt, egy étterembol finom illatok áradtak ki. Bement és nem tudott ellenállni a kísértésnek. Arra gondolt, hogy még hazáig jó pár km-t kell megtennie és közben a bab hatásától meg tud szabadulni. Leült és rendelt, . . . mire felállt, hogy hazainduljon, három nagy adag BAB-on volt túl. Az úton hazáig volt sok dirr-durr. Mire hazaért, elég biztonságosan érezte magát. A felesége az ajtóban fogadta, valamilyen különleges lelkesedés volt az arcára írva. Ezt mondta: "Kedvesem, egy nagyon csodálatos meglepetésem van a számodra vacsorára. " Bekötötte a szemét és az ebédlobe vezette férjét, leültette helyére az asztalfore és megígértette vele, hogy nem próbál lesni. Ekkor hosünk úgy érezte, hogy a babnak a hátramaradt energiája fel akar szabadulni. Csodával határos módon, éppen akkor csörrent meg a telefon kint a konyhában. A feleség hirtelen magára hagyta férjét, aki ennek most nagyon örült. Ülo helyzetében testsúlyát egyik felére helyezte és engedte a kitörést útjára. Ez pedig nem csak hogy hangos volt, de érett is, mint a záptojás. Lélegezni is nehezére estt, ezért zsebkendojét elovette és legyezte maga körül a levegot. Alig hogy kezdte jobban érezni magát, egy másik reakció rohant megfékezhetetlen útján. Ez úgy hangzott, mint egy öreg diesel motor és a szaga. . . . óh az még szörnyubb volt. Ekkor már a karjával is próbálta hajtani a levegot, remélve, hogy a buz elszáll. Rémületére újabb gázok szabadultak fel, amibe már az ablakok is beleremegtek, és az asztalon lévo virágcsokor virágainak feje is lehajolt. Közben a férj fülét a távoli telefonbeszélgetésen tartotta, hogy biztonságosan érezze magát. Hamarosan hallotta feleségét, ahogy mondja - viszont hallásra - ekkor a férj összehajtotta zsebkendojét, összekulcsolta kezét és várta mozdulatlanul ülve, ahogyan felesége közeledett. A no megkérdezte: - "ugye nem leselkedtél, Kedvesem?" "Ó dehogy, hiszen megígértem" - válaszolta férje. Ekkor a felesége levette szemérol a kötést és elkiáltotta magát: MEGLEPETÉS!!! A férj megrémülve látta, hogy 12 vendég ül az asztal körül az o születésnapi vacsoráján. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. július 30. 23:3296.
    egy parocska megismerkedesuk utani feloraban. . . . . fiu. . . :- hivhatlak evanak? lany: igen. . . . hivhatlak peugeot-nak? fiu. . . . es miert pont annak?? lany:- mert te vagy a 206-dik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2002. július 30. 15:4995.
    Mivel lehet Magyarorszagon megelozni a rakot?. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Szivinfarktussal!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2002. július 30. 15:4894.
    hát csajszik, potyognak a könnyeim.
    előzmény:
    prücsimanó (92)
     
  9. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. július 30. 14:3693.
    pucsiiiiiiiiiiiiiii:-)))))))))
    előzmény:
    prücsimanó (92)
     
  10. 2002. július 29. 22:1392.
    Bemegy a púpos gyerek a pékségbe, a pék megkérdezi tõle: -Mit kérsz kisfiú ? -Egy kiló kenyeret. Mire a pék jóindulatúlag hátba veregeti a gyereket: -Majd ha az előzőt lenyelted !
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2002. július 29. 22:0991.
    Az erdei bolt előtt hosszú sor áll. A kisnyuszi előresettenkedik, a medve hátradobja a sor végére, mire a kisnyuszi:- Úgy látom, ma sem nyitok ki.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2002. július 29. 22:0290.
    Szőke nő levelet ír szívátültetés után: "Kedves donor. . . . "
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_138795
    Torolt_felhasznalo_138795
    2002. július 28. 20:5789.
    Dilis kisgyerek december közepén mondja az apjának:Apu, kimehetek cseresznyét szedni? Mire apja, teljesen kiakadva: De hát kisfiam december van!!! Mire a gyerek mondja: Tudom: sapkaaaa, sáááál!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2002. július 28. 19:1488.
    :))
    előzmény:
    prücsimanó (0)
     
  15. 2002. július 28. 18:1387.
    Találkozik a kismalac a bátor nyúllal: -Szia bátor nyuszi Te tényleg nem félsz a rókától? -Tényleg. -Veled tarthatok? Hallottam, hogy pont erre vadászik, és nagyon félek. -Gyere. . . . -Te bátor nyuszi már érzem, hogy itt a róka a közelben. Biztos nem félsz? -Biztos. -Már látom is, ott vicsorog. Hogy-hogy téged nem esz meg? -Néhanapján viszek neki egy malacot.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2002. július 28. 15:1186.
    Uldogelnek a gazdak a kocsmaba es nagyon orulnek, mert a nagy szarazsag utan vegre beindult az esozes. Igy hat mindenki boldog, hogy rendbe lesz a termes. Csak egy gazda nagyon szomoru!Kerdik is tole a tobbiek:Hat kend miert olyan szomoru?Oruljon, ilyen esozes utan minden kibujik a foldbol, amit elvetettunk. Erre a bus gazda:Hat eppen ez az en bajom!Tobbiek:Ugyan mar miert?!Szomoru gazda:Mert, hogy csak a mult heten temettuk el az anyosomat!
    előzmény:
    masztif (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. július 28. 12:3285.
    egy anyanak 3 lanya, mikor mar kezdenek eladosorba kerulni, megbeszelik az anyjukkal, hogy az egyetlen dolog amit ker az toluk, hogy a naszejszaka utan szamoljanak be egy par sorban a tapasztalatrol, mar csak azert is, hogy biztos legyen. . . . . jo kezekben hagyta lanyait. a nagyobbik lany mikor ferjhezment masnap jott a levelke, es cak annyi allt benne: "NESCAFE" az anya eleinte egy picit zavart volt, hiszen nem tudta hova tenni az uzenetet, mig egy szep nap, a tv-ben levo reklambol megtudta a valaszt: "ELVEZET AZ UTOLSO CSEPPIG" nos , az anya nagyon orult a hirnek. . . . . mikor a kozepso lany ment ferjhez egy het utan jott meg a levelke es csak az allt benne: "BENSON & HEDGES" igy az anya elkezdett keresni a reklamok kozott. . . . . es ra is talalt: "EXTRAHOSSZU, NAGYMERETU", nos az anya megint nagyon orult, hogy lanyai jo kezekben vannak mar. . . . . . . egy kis ido utan a legkisebb ment ferjhez. . . . . . a level csak egy jooo hosszu honap utan erkezett meg es csak ez allt rajta: "BRITISH AIRWAYS". mivel az anya mar jaratos volt jol kell keresnie a reklamokat egybol meg is talalta es nagyon orult, a kovetkezo volt benne: "HAROMSZOR NAPONTA, HETEHTE 7 NAP, MINDEN IRANYBA"
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2002. július 21. 03:2784.
    Anyos biciklizik az uton. Osszetalalkozik a vejevel. Kerdi a veje:Hova anyuka?-)Hat fiam a temetobe!-erre a veje-Na es a bringat ki hozza haza?!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2002. július 20. 17:2983.
    Mi a legjobb az orosz rulettban??? Nincsenek rossz vesztesek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2002. július 20. 17:2882.
    Ferfi hires ugyvednel: - Hany forintot ker orankent? - 10000-t harom kerdesert. - Nem tul draga ez? - Lehet, es mi a harmadik kerdesed?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2002. július 20. 17:2581.
    ket favago beszelget a szaunaban. . . 1. neked jo nagy labaid vannak. 2. igen sokat jarok kint a szabadban meg erdoben, ezert van nagy labam. De neked viszont jo nagy a segged. . . 1. igen, mert sok fat vagok ki fejszevel. . . . egy kis szunet utan 1. de te nem pisilsz sokat
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2002. július 19. 15:2680.
    prucsimano ez csak kezdet, nem tudtam, h letezik ez a topic es en egy ilyet akartam nyitni. . . mig keresgeltem, h hova is kene betenni amikor ra/rad bukkantam. . . jovok meg majd sokszor. . . mert imadom a vicceket. . . a mamatut es pinkit
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2002. július 19. 15:1579.
    Egy fickó bemegy a gyógyszertárba és megkérdi a gyógyszerészt: -Kérem, tudna nekem adni valamit kohoges ellen? Igen tessek es ad egy uveg hashajtot a fickonak. De hiszen ez hashajto, ez nem kohogesre valo. Az igaz, de ha ezt beveszed biztosan nem mersz majd kohogni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2002. július 19. 15:0678.
    Ket hapsi karambolozik. A rendor megkerdi az egyiket, maga szerint ki a hibas? Fogalmam sincs rola, teljesen mas iranyba neztem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2002. július 18. 10:3077.
    Állítólag a világon átlag minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehetek én. De lehet apa, vagy anya is. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Hao-Ce Hang. Nem tudom. Szerintem Sanyi az.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top