Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

MAC Smink

Taxula
Létrehozva: 2007. június 24. 20:36

Sziasztok!

Úgy tudom,hogy MAC kozmetikumokat csak a Váci utcában lehet kapni! Az érdekelne ,hogy ki használ ilyen terméket és kb mennyibe kerülnek a dolgaik..pl pirosító, szempillaspirál stb!

Ja és Sivanna márkára ugyan ezek a kérdéseim..előre is köszi 

  1. 2015. március 23. 11:03158.

    Sziasztok,


    Ha minden igaz, a napokban megyek sminkelésre a Váci utcába. Remélem jó lesz.


    Az árát már felemelték, 20.000 Ft-ba kerül az 1 órás smink, de ha jól tudom, van ebből fél órás verzió is, ami a meglévő sminket dobja fel.


    Mivel nekem most lesz az első MAC alapozó vásárlásom, az utóbbi lehetőség nem játszik, fullosat kérek, egy teljes órás küzdelmet, hogy kinézzek valahogy :)


    Kicsit tartok tőle, hogy ez sem fog csodát tenni a nem túl szép arcommal, pedig úgy szeretném már egyszer csinosnak érezni magam :(


    Utoljára Estée Lauder és Vichy alapozókat próbáltam, mindkettő gyönyörű más arcbőrén, az enyémen sajnos ezek is nagyon "pórusosnak" látszanak.


    Nem vagyok különösebben pattanásos, ellenben a szemem alatti rész nagyon karikás. Korrektorokat már sokat próbáltam, de mindegyik olyan hatást kelt, hogy én is megijedek magamtól.


    Tartok tőle, hogy a csoda-alapozók is csak szép arcúakon mutatnak jól és maradok Szörnyella :(


    Wish me luck!

    előzmény:
    Taxula (1)
    2007-06-24  20:36
  2. 2011. Április 29. 20:27157.

    A Mineralize alapozót próbáltam ki ma, meglepődtem ért, mert nem viszketett, pattogzott ki az arcom tőle.

     

    Az ára viszont borsos, 8.000 felett van :(.

     

    Van olyan online üzlet, ahol olcsóbban be tudom szerezni?

     

     

     

    előzmény:
    Taxula (1)
    2007-06-24  20:36
  3. 2011. Április 20. 20:35156.

    Segítség!!

    Múlt héten vásároltam a Mac-nél egy Studio Sculpt alapozót, a tegnap próbáltam ki és viszketett és kipirosodott tőle e bőröm, pedig nagy reményeket fűztem felé Ma felhívtam őket, azt mondták pénteken hívjam újra, mert akkor bennt lesz az üzletvezető.... ez már rosszul kezdődik :(  Esetleg volt még valakinek ilyen problémája és esélyét látjátok annak, h visszaadják a pénz???

    Előre is köszi a válaszokat!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_588037 (0)
     
  4. 2011. március 27. 17:51155.
    Én bíztam a sminkes csajban, hiszen ez az ő szakmája. Neonnál nincs is gond, csak természetese fényben érdekesen narancsos-barna  
    előzmény:
    glamourgirl (154)
    2011-03-27  15:29
  5. 2011. március 27. 15:29154.

    Szia!

     

    Lehet azért van, mert a fény nem természetes bent az üzletben, nekem pl teljesen más mikor a fürdőben felteszem az alapozót, utána oda szoktam menni az ablakhoz és úgy is megnézem minden oké-e. De az eladó csajsziknak kellene tudni kiválasztani a helyes színt.

    előzmény:
    F_judit (153)
    2011-03-23  10:29
  6. 2011. március 23. 10:29153.

    Sziasztok !
    Tegnap élesben kipróbáltam a Studio fixet.  Nem értem, hogy amikor a sminkes csaj feltette még én is meghökkentem, hogy milyen "hulla" vagyok tőle, de itthon feltéve egyszerűen barna voltam . Módjával bántam pedig az adagolással és mégis elütött a bőrömtől. A tartósságára viszont nincs gondom, egész nap remekül tartotta magát.  

    előzmény:
    F_judit (145)
    2011-03-15  18:59
  7. 2011. március 20. 17:59152.
    Akkor van még egy tippem . Nálam legalábbis bevált, sőt most valahogy csak ezzel maradnak fent a szemhéjpúdereim. Yves Rocher -tól van egy korrektor stiftem amibe nagyon jól "beleragad" minden .
    előzmény:
    Judittt (151)
    2011-03-20  09:30

Címlap

top