Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Futás a Városligetben

Torolt_felhasznalo_450670
Torolt_felhasznalo_450670
Létrehozva: 2003. augusztus 24. 14:40
Sziasztok,

Tudom, elég ostoba kérdés, de merre szokás futni a Városligetben? Eddig a szigeten futottam, ahol ugye eléggé adja magát merre-hogyan, de Zuglóban lakom és most "átszoknék" a ligetbe. Mivel terhesség-babázás miatt gyakorlatilag másfél éve nem futottam, jó lenne tudni, mire vállakozom - és a ligetben fogalmam sincs a távolságokról. Van egyáltalán szokásos útvonal, vagy ki merre gondolja. . .
Köszönöm, ha valaki megosztja a tapasztalatait!
  1. Torolt_felhasznalo_708654
    Torolt_felhasznalo_708654
    2004. május 10. 13:30951.
    Hát én is jól beneveztem a 6-osra, de hát odáig nem jutottam. Épp akkor haladt el előttünk a 4 km-es csapat, amikor hazafelé mentünk a bringával :-)
    A komjádiba. miért?
    előzmény:
    Nazsi (950)
     
  2. 2004. május 10. 12:58950.
    Igen, csak azt mertem.
    Szivacsi hová jársz úszni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_708654 (949)
     
  3. Torolt_felhasznalo_708654
    Torolt_felhasznalo_708654
    2004. május 10. 12:45949.
    Olyan szép kis rózsaszínű! :-)))
    Nazsi! a 4-et futottad?
    DV! ma is voltam reggel! megint egy ezrest úsztam ám! :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342211 (947)
     
  4. 2004. május 10. 11:49948.
    Sziasztok!
    A végén elmentem a Libressre vasárnap. . . . Hááát ma érzem is, pedig csak 3, 4 -t futottam. . . . . .
    VOlt még vki ?
    Nazsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. május 10. 10:39947.
    Sziasztok!
    Hát, az időjárás nem kedvezett a hétvégén a futásnak és a játéknak sem. :-(( (vagy az előbbinek a lustaságom nem kedvezett?)
    Nadin, a , , szedett-vedettség" annyit jelent, hogy sokféle ismerősi körből pbáltam hívni embereket, ill. ők is továbbadták a hírt. De a hatásfok alacsony volt.
    De nem adom fel a szervezési lelkesedést :-))
    Nazsi, gurulok vled én is, jó?
    Szivacsi, remélem a pólóban nem , , villogsz". :-)) Hogy van a lábad? És az uszodát sűrűn látogatod?
    Mindekinek jó hetet kívánok!
    Villő
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_730976 (944)
     
  6. Torolt_felhasznalo_708654
    Torolt_felhasznalo_708654
    2004. május 9. 20:07946.
    sziasztok!
    de jó neked, hogy már itt tartasz! nekem is kezdődnek a vizsgáim, holnap is lesz egy, most meg tanulás helyett netezek. . .
    na nem indultam a libresse-en, de a pólómat átvettem. Helyette bicajoztunk egy nagyot! képzeljétek azt mondta a párom, hogy gömbölyödik a fenekem!!!! juhéjjj :-)))
    Nazsi! má mé gurulnál??! ugyanmár!!!
    előzmény:
    Nazsi (945)
     
  7. 2004. május 8. 15:52945.
    SZiasztok!

    Sajnos én is beállok a hamarosan vizsgázók táborába. . . június 8-án lesz az államvizsgám :-((((. De azért megpróbálok addig én is futni. . de már lassan inkább gurulok :-((((

    Nazsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_730976
    Torolt_felhasznalo_730976
    2004. május 7. 21:03944.
    Mi az, hogy "szedett-vedett" társaság???:-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342211 (939)
     
  9. Torolt_felhasznalo_730976
    Torolt_felhasznalo_730976
    2004. május 7. 20:59943.
    Szia!részemröl egyik dolog sem igazán aktuális. Viszont sok sikert hozzá!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_232663 (942)
     
  10. Torolt_felhasznalo_232663
    Torolt_felhasznalo_232663
    2004. május 7. 12:30942.
    Sziasztok!

    Szeretnék tartósan lefogyni, (25 kg, jelenleg 85 kg vagyok, lány) de úgy vélem, hogy sporttal fog ez igazán menni, ha a diéta mellett ezt is bevetjük :-) A diéta is hatásosabb, és az nem nagy gond, ha hamarabb lemegy a plusz, nem? Egyébként Budapesten lakom. Nos, lenne vállalkozó? :-)) Aki úgy gondolja, hogy el szeretne kezdeni sportolni, és eddig csak az tartotta vissza, hogy nincs kivel, az írjon a webspider@freemail. hu címre:-) Ha nem nagy gond, olyan jelentkezőket várok, akik nem csak addig lelkesek, amíg beszélünk róla, hanem ha megbeszéljük, hogy x dátumkor megyünk, akkor nem száll inába a bátorsága előtte egy nappal, és lemondja, vagy el sem jön egyszerűen a megbeszélt időpontban. Szóval kérek mindenkit, hogy csak akkor írjatok, ha tényleg fogyni szeretnétek, és úgy érzitek, hogy van kitartás, és nem csak addig amíg csak beszélünk róla. Különben is, ezt nem értem, mert ezzel senki másnak, csak magunknak teszünk be úgymond :-) Ha fogyni szeretnél, de komolyan, és nincs kivel, de tényleg ez a gond, és nem a kitartás, akkor írj nekem, és velem jól jársz, jó torna társ leszek, mert feltett szándékom most már lefogyni, és ezért mindet megtenni. Kinéztem egy termet is, olcsó, és nagyon jók a szolgáltatások. A címet majd emilben. Esetleg ha nem felel meg, keresünk mást, ezen semmi ne múljon :-)
    Nos, akkor valaki? :-) Mondjuk jövőhéttől?
    Sziasztok:-)
    Tünde
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_708654
    Torolt_felhasznalo_708654
    2004. május 7. 12:15941.
    Szija! ma bemegyek a sportirodába és átrakatom a futást máskorra. nem merem bevállalni a tegnapi 5 perces után.
    Mit fogol játszani?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342211 (939)
     
  12. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. május 7. 10:40940.
    bocs, csak egyszer akartam elküldeni
    V.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_342211 (939)
     
  13. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. május 7. 10:39939.
    Sziasztok!
    Szivacsi, bocs, hogy nem hívtalak a csapatba, de ez elvileg egy egyesület (nem sport :-)) csapata, így ott kerestünk a futókat. De majd más versenyen gondolok rád, jó, mint potenciális csapattagra, jó?
    Egyébként a fél csapatot a testvéreimmel kitesszük, már a nővérem is vállalta a 7, 2 km-t. :-)) (de nagyon kell edzenie addig, mert nem megy még neki csak kb. 4, 5km.
    A futást ne erőltesd, ha nem megy, de nézz utána, mi lehet az oka vagy hogy tudnád megelőzni a problémákat. (mgszólalt belőlem a gondoskodó anyuka :-))
    Jó hétvégét mindenkinek!
    (apropó, szombaton délután 3-kb. 5-ig játszani fogok egy , , szedett-vedett" társasággal a Margitszigeten a Rózsakert előtti réten, ha van kedvetek csatlakozhattok)
    Villő
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_708654 (936)
     
  14. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. május 7. 10:39938.
    Sziasztok!
    Szivacsi, bocs, hogy nem hívtalak a csapatba, de ez elvileg egy egyesület (nem sport :-)) csapata, így ott kerestünk a futókat. De majd más versenyen gondolok rád, jó, mint potenciális csapattagra, jó?
    Egyébként a fél csapatot a testvéreimmel kitesszük, már a nővérem is vállalta a 7, 2 km-t. :-)) (de nagyon kell edzenie addig, mert nem megy még neki csak kb. 4, 5km.
    A futást ne erőltesd, ha nem megy, de nézz utána, mi lehet az oka vagy hogy tudnád megelőzni a problémákat. (mgszólalt belőlem a gondoskodó anyuka :-))
    Jó hétvégét mindenkinek!
    (apropó, szombaton délután 3-kb. 5-ig játszani fogok egy , , szedett-vedett" társasággal a Margitszigeten a Rózsakert előtti réten, ha van kedvetek csatlakozhattok)
    Villő
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_708654 (936)
     
  15. Torolt_felhasznalo_730976
    Torolt_felhasznalo_730976
    2004. május 6. 22:49937.
    Szivacsi! nekem is közigjog vizsgám lesz a következő:-)), de hál istennek már csak az van hátra a többit már letudtam az idei évre. Fura, hogy most kezdesz fulladni, mikor mostanság sokat mozogtál. Bár némely napokon olyan fülledt, párás idő van. . . Valamelyik nap mikor lementünk futni én sem tudtam annyit amennyit szerettem volna, mert nagyon fülledt, levegőtlen idő volt. Mintha ólomból lettem volna, olyan nehezen mozogtam.

    Pamó hipp-hopp eltelik az a néhány nap már és szabad leszel mint a madár!!!:-))) én is csatlakozom az irigykedők táborához!!:-)) és jó nagy kalappal kívánok!!!!!!

    Nekünk is megvan már a váltós csapat, csak nevezni kéne már. Bár évek óta ugyanaz a csapat, ugyhogy nagy változás nincs. . . . . :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_708654
    Torolt_felhasznalo_708654
    2004. május 6. 21:08936.
    Hali! nem mentünk el, mert baromi fáradt voltam meg tanulni is kellett :-(((
    hát a héten csak egyszer tudtam úszni menni, (ha jól emléxem. . . ) viszont tegnap bicajjal mentem dolgozni. Tök jól esett! sajna holnap fél 8-ra kell mennem dokihoz, így az úszás is elmarad és bicajjal sem tudok menni. Szombaton viszont el akarok menni úszni. Ja! ma meg futottam, de 5 perc után majd meg haltam. Sétáltam egy nagyot :-(( tökre fulladtam. Nem lesz ez így jó! már azon gondolkozom, hogy átnevezek a 3, 7-re, hátha az legalább fog menni.
    Hát Nadin nem vagy semmi!!!!
    én totál visszafejlődök :-(((
    pamó! irigyellek, hogy mindjárt vége a sulidnak. Én már akkor is boldog leszek, ha sikerül a közigjog vizsgám!
    DV: tényleg összeállt a csapat??? a fenébe! én is szívesen mentem volna egy rövidebb távra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450670 (931)
     
  17. Torolt_felhasznalo_342211
    Torolt_felhasznalo_342211
    2004. május 5. 10:29935.
    Sziasztok Lányok!
    Zosa, a te , , bálnásodásod" alapvetően jó, a hatása hosszútávon élvezetes :-))) (lesz aki majd biztat később, hogy hajrá Anya! Ráadásul kórusban. :-))
    Szivacsi, csak óvatosan! Hogy állsz az úszással-futással? Én most a technikámat (jól hangzik, nem, kocogási technika) próbálom javítani, hátha egyszer sikerül megtanulni futni és nem csak döcögni-kocogni.
    Elég zsúfoltak a hétvégéim, nem tudok most se meg az utána következő héten se versenyre menni. :-((
    de a Maraton váltóra készülök, már összeállt a csapat.
    Nektek is jó futkosást, eső nélkül, ha lehet! (Zosa, neked meg jó sétát :-)))
    Villő
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2004. május 3. 11:02934.
    sziasztok csajok!
    nagggyon eltűntem, mert ki sem látszom a melóból és a tanulásból. . . már csak 15 nap van hátra az iskolámból! már alig várom, hogy vége legyen, mert már dögségesen fáradt vagyok :-(( szoritsatok kérlek, most 8-án fitoterápia szigorlat, utána meg 18-án szakdogavédés és záróvizsga!
    remélem mindegyőtök jól van, futkorásztok szorgosan (most helyettem is).
    Tanulás, költözés, baba(babák??), munka, egyebek???

    sokat gondolok rátok, remélem nemsokára újra itt lehetek többet veletek!
    pusza
    pamó
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_730976
    Torolt_felhasznalo_730976
    2004. május 2. 22:14933.
    Bálnásodni?????????? miről beszélsz???:-)))
    Jó hát cipőt bekötni a végén nem egyszerű dolog, de én 9 kg-t hiztam összesen mégsem tudtam egyszerűen elvégezni a műveletet. Nem kell ahhoz nagyon sokat hizni, hogy ügyetlenke legyen az ember lyánya. . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450670 (931)
     
  20. Torolt_felhasznalo_730976
    Torolt_felhasznalo_730976
    2004. május 2. 22:10932.
    Szivacsi! 31 km???? az már nem semmi!!!!

    szerintem letudod futni. Nem kell rohanni, szép komótos tempóban lekocogod. Nem az idő a lényeg, hanem hogy jól érezd magad és ha a saját tempódban futsz és nem hagyod hogy "vigyen a tömeg" akkor menni fog. ( nekem az szokott a gond lenni, hogy az elején hagyom magam az elején rohantatni a tömeggel, aztán néhány km után mikor már köpöm ki a tüdőmet, akkor jövök rá, hogy tán lejjebb kéne venni a tempóból)

    Tartottam némi közvélemény kutatást a 100 km-ről. . . , hát az első reakció szinte mindenkinél hasonló volt mint nálad Zosa:-))) , a második az, hogy ez már hülyeség, minek csinálna az ember ilyesmit ha nem muszály. . .
    Bennem viszont a harci szellem ettől még inkább előjött. Ismerős nélkül nem indulnék el, mert az tényleg szar lehet. Viszont ha valaki még vállalkozik rá ( remélem az a lány aki már volt tutira jön) akkor én bevállalom. Bár ő mondta, hogy volt olyan mikor 80 km-nél kellett feladnia mert annyira fájt már a térde. . .
    No majd meglátjuk mi lesz ezzel.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_450670
    Torolt_felhasznalo_450670
    2004. május 2. 21:58931.
    Hahó lányok,
    Jesszusom, 100 km? ez nagyon brutálisnak hangzik! mintha lemennél Paksra mondjuk. . . Bár persze a maraton 42 kmre se semmi! mindenesetre nagyon merészek vagytok, ha belevágtok, minden elismerésem!
    Hát köszönöm szépen a bókokat, igazán kedves :))) azért most már kezdem magam kicsit nehezebben viselni. Emlékszem, Sárinál is a végén már nagyon nyomorultul éreztem magam, minden testhelyzet kényelmetlen volt, az olyan komoly kihívásokkal, mint a cipőm bekötése egyedül már nem is boldogultam. . . na ez azért már odébb van, de asszem megint el fogok bálnásodni. . .
    Szivacsi, te is nagyon belehúztál a testedzésbe! Végül eljutottatok Pomázig? arrafelé valahogy mindig erősen szembefúj a szél, úgy emlékszem. mi Szenendrére mentünk bicajjal párszor még régebben, elég gyilkos. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_708654
    Torolt_felhasznalo_708654
    2004. május 1. 18:15930.
    hát tényleg nem kicsi a táv! sztem próbáld meg, simán menni fog!
    Gondolod, hogy menni fog? csüt. óta nem voltam úszni. Vagy szerda óta? szerda óta, mert pénteken futottam. na jól elvagyok! tegnap meg bicajoztunk egy nagyot. 31 km volt a vége. most kicsit érzem a combjaimat, de nem gáz. a futástól már úgysem érzek semmit. . . na megyek tanulni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_730976 (928)
     
  23. Torolt_felhasznalo_730976
    Torolt_felhasznalo_730976
    2004. május 1. 17:22929.
    Hajrá Szivacsi!!! Lassan meg se lehet állítani!!!:-))))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_708654 (925)
     
  24. Torolt_felhasznalo_730976
    Torolt_felhasznalo_730976
    2004. május 1. 17:21928.
    Jól van Zosa egye fene most kihagyhatod. . . :-)))
    Aznap mikor a libresse van én pont dolgozom, ugyhogy biztos, hogy én is kihagyom. Nagyon örülök, hogy már költöztök is. Hipp-hopp elment ez a lakásfelújitás időszak (persze gondolom neked azért nem ennyire volt egyszerű:-))))) , de olyan mintha most keresgéltél volna lakást. Egyébként az a 10 kg pont rád is fér. Néhány hete mikor láttalak pont úgy néztél ki, mint mondjuk én mikor egy hétvégét anyukámnál töltök. . . . :-))) ( kb. akkora pocak. . . , jó hát pesze sokkal szebb és formásabb a tied!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))) , de tényleg csak a pocakod látszik és egyébként meg tök vékony vagy.
    Szia folli! nagyon akartunk mi is menni a normafás futásra, de most ugy néz ki( még nem totál biztos. . . ), hogy pont 22-én van a Kinizsi 100 km-s túra és hogy az idén néhányan a stepes lányokkal megpróbáljuk leküzdeni. Ez most nagyon izgatja a fantáziámat, mert 24 óra alatt kell a 100 km-t lebarangolni. Ha beérsz érem, stb. . . . . A lány aki már volt, kb. 22 óra alatt tudta megtenni. Hát nem tudom. . . . . , nagy kihivásnak tűnik.
    Szerintetek???????????????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_708654
    Torolt_felhasznalo_708654
    2004. május 1. 15:57927.
    Valahogy számitottam rá, hogy nem számithatunk rád! :-)) nemisértemmiér?
    igazad van, nem jó ismerőssel csináltatni semmit!
    én is kaptam sms-t, de már neveztem. csak nem tudom, hogy volt-e értelme :-((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_450670 (926)
     

Címlap

top