Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyerekes társkeresők

ivanerika
Létrehozva: 2003. augusztus 22. 08:59
Miért van az, hogy ha meg tudják a férfiak, hogy gyereked van menekülnek tőleg, mert azt hiszik ujra férjhez akarsz menni, vagy apukát keresel, nehéz igy 35 körül szerelmet találni, van akinek sikerült, hol lehet őket megtalálni
  1. 2007. november 27. 13:0076.
    azt mondod, nem tudsz egyedül lenni, mégis hozzászoktál az egyedülléthez? Inkább ahhoz szoktál hozzá, hogy nincs melletted állandó partner, akiben meg is bízhatsz és kölcsönös nem csak a vonzalom, hanem az érzelmek is.. én a helyedben pedig inkább egyedül maradnék, mintsem ilyen semmirevaló kapcsolatokból ugrálnék ki-be. saját magadnak is ártasz vele egy idő után szerintem.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_346538 (75)
    2007-11-27  12:54
  2. Torolt_felhasznalo_346538
    Torolt_felhasznalo_346538
    2007. november 27. 12:5475.
    ...de nem adom fel !!!Addig is talalkozgatok ezzel azzal de feleslegesen. Sajnos nem tudok egyedul lenni, az ijen kapcsolatokbol ki kell elvezni amit lehet es varni a nagy O re.Csak attol felek , hogy mar raszoktam az egyedul letre es ha osszejonne valami komoj idegesitene egy ido utan! 
    előzmény:
    ocean (74)
    2007-11-27  12:44
  3. 2007. november 27. 12:4474.
    ezt írtam nagyjából én is a köv. hsz-emben
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_346538 (73)
    2007-11-27  12:40
  4. Torolt_felhasznalo_346538
    Torolt_felhasznalo_346538
    2007. november 27. 12:4073.

    Sziasztok!(bocsi az ekezetekert)

    En meg ugy veszem eszre , hogy sok pasi nem is igazi tarsra vagynak hanem csak szorakozasra(heti 2 alkalom).Nem akarjak lekotni magukat egy gyermekes anyaval, hanem te eled a te eleted es en az enyemet es este ha a gyerek elalszik akkor talalkozunk.Ot eve vagyok egyedul a fiammal es csak eszt tapasztaltam , pedik alkalmaszkodo tipus vagyok de nem jon ossze semmi  

    előzmény:
    ocean (71)
    2007-11-27  12:25
  5. 2007. november 27. 12:3772.
    erről még eszembe jutott valami. van egy 3 évvel idősebb barátnőm, aki szintén egyedül neveli a tizenéves fiát régóta. arról panaszkodott nekem pár hónapja, hogy egyszerűen röhej, de az van, hogy vagy jóval fiatalabbak ragadnak rá, akik mint tapasztalt nőtől szeretnének tanulni vagy olyan pasik akiknek anyakomplexusuk van és még 30 fölött jócskán is képtelenek önállóságra vagy éppen elkötelezettségre... azért ez elég kiábrándító.
    előzmény:
    ivanerika (1)
    2003-08-22  08:59
  6. 2007. november 27. 12:2571.
    a másik böki meg szerintem az, hogy már nem igen változnak az emberek 35 felett, úgyhogy ezek a típusok vagy örökre agglegények maradnak vagy valami nagy trauma v épp pozitív esemény kell h történjen, hogy megváltozzanak..
    előzmény:
    ocean (69)
    2007-11-27  12:24
  7. Torolt_felhasznalo_655571
    Torolt_felhasznalo_655571
    2007. november 27. 12:2570.
    Hát sajnos inkább kihasználják a jóhiszemű nőket, de nem szabad hagyni magad. Nálam alapszabály: az otthonunkba nem engedek be férfit, így minden bajtól megóvom magunk!!!
    előzmény:
    happci (63)
    2003-11-17  10:42
  8. 2007. november 27. 12:2469.
    szerintem egy oka van az egésznek, a pasik igen nagy hányada valamiért képtelen elkötelezni magát, félnek tőle mint a tűztől. a családok szétesőben, hiszen ma már több a válás, m int a házasságkötés. valahol érthető is. csak az a böki, hogy később meg már ők sem fognak senkinek sem kelleni..
    előzmény:
    vanton (67)
    2007-11-27  12:11
  9. Torolt_felhasznalo_655571
    Torolt_felhasznalo_655571
    2007. november 27. 12:2068.
    32 éves vagyok, 11 éves fiú gyermekkel. Nem hinném, hogy nehezebb lenne gyerekkel a párkeresés. Nekem gyerek nélkül is ugyanilyen nehéz volt. Hiába, válogatós vagyok.
    előzmény:
    ivanerika (1)
    2003-08-22  08:59
  10. 2007. november 27. 12:1167.
    36 éves vagyok és egy 14 éves lányom van. Volt egy 5 éves kapcsolatom a válásom után, a lányomat elfogadta, elvileg szeretett, már így utólag nem is tudom. Egyik napról a másikra kilépett az életemből minden előzmény nélkül, pedig állítása szerint minden nagyon jó. Röhejes és undorító. Utána 1 éves kapcsolatom volt egy olyan sráccal, akinek elvileg én vagyok az akire mindíg is vágyott. De az ok amiért mégsem kellek a gyerekem. Nem szakítottam rögtön hátha rájön, hogy nem is olyann ördöngős dolog ez. De nem jött rá 1 évig. Tovább nem vártam, szakítottam. Ez van.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. 2007. november 27. 10:5666.
    Elég gyenge kifogások ezek szerintem.
    Mikor elváltam két gyerekkel,nekem is volt hasonló kapcsolatom,hát én kiléptem belőle.Ha nemfogadja el gyermekeimet,akkor én se keljek alapon.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_607266 (65)
    2007-11-27  10:22
  12. Torolt_felhasznalo_607266
    Torolt_felhasznalo_607266
    2007. november 27. 10:2265.
    Sziasztok! Sajnos nekem sincs sok jó tapasztalatom gyerekes egyedülálló anyaként. 3 éves kapcsolatomban vártam végestelen végig, hogy páromban megjöjjön az a "plusz" érzés, hogy a gyermeket is megismerje és bevonjuk a kapcsolatba a gyermeket is. Mert én azt vallom, hogy amíg nem fordul komolyra a dolog, értem ez alatt együttélést, addig a gyereket nem szabad összeismertetni a párunkkal. Engem a barátom - mások által helyesnek, csinosnak, értelmesnek mondott nő vagyok, bár önbizalmam 500 méter mélyen lett van most - egyszerűen a gyermekem miatt nem vállalt fel, és kerek perc megmondta, hogy nem visz a szülői házba, mert az a szülei háza és még az elején megmondták neki, hogy olyasvalakivel ismerkedjen meg, aki félig benne van a családban is. Tehát a külsőségek számítottak csak... Persze egy idő után - főleg, hogy 3 év eltelt - azt mondta a barátomnak az anyja, hogy végülis neki nem számít, csak az, ami a gyerekének is jó, hogy boldog legyen. Ennek ellenére akkora volt a szülői ráhatás, hogy egy helyben topogtunk, nem fejlődött sehova a kapcsolat. A barátom azzal a kifogással jött, hogy gondoljak bele, nem egyszerű a helyzete, nemhogy gyereke nincs, még együtt sem élt soha senkivel. De hát mindenki így kezdte, nem?! Ez az én szomorú tapasztalatom sajnos :-(((
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2004. október 17. 00:3664.
    Szia !

    35 éves, kék szemű, barna hajú, 170 cm magas, 75 kg, mozgássérült és gyengénlátó fiú vagyok. Budapesten élek a
    szüleimmel. 25-töl 35-ig lányok leveleit várom. Szia Gyuszi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. november 17. 10:4263.
    sokszor gondolkodtam azon, vajon hány embernek sikerül az ujrakezdés a neten vagy hirdetés utján. Most persze nem csak arra gondolok, hogy megtalálják egymást, hanem arra, hogy mennyire életképes az uj kapcsolat. Érdekes és tanulságos lenne minden próbálkozó számára, ha lenne rá vállalkozó, aki saját tapasztalatait megírná. Hogy sikerült ujra kezdeni, vagy miért romlott el minden. Eddig sajnos még csak olyan esetekről hallottam
    amikor a jóhiszemü nőket kihasználták, visszaéltek a bizalommal. Azért biztos van ellen példa is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_824858 (54)
     
  15. 2003. október 1. 13:2862.
    Sziasztok! Egy döbbenetes történetem van, de igaz!

    Főhősnőnk egy Pest melletti faluban élt a férjével, meg a szeretőivel már évek óta. Kívülről a példás anya, örökké cicomáskodott, fogyókúrázott amíg a munkahelyén az íróasztal alá bújt a nála 16 évvel fiatalabb főnökével. A hölgy apává tette ezt a fiatalt, botrányos válás következett, és megszült egy beteg gyereket. A férfiból női eszközökkel kikényszerítette a házasságot, a szegénységből kilábalt, a legnagyobb problémája a ránctalanítás, és , hogy a volt férjének nehogy új családja legyen/ örökség miatt/. Erre a már felnőtt, de még az apjával lakó fiát használja fel, szintén sikeresen manipulál. Látjátok? 2 gyerekkel, egy szatyorral és egy csecsemővel milyen jól működött! Gyerek nem akadály!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2003. szeptember 30. 18:3861.
    sziasztok!
    Hát én is egyedül vagyok, és társat keresek, de nagyon nehéz, még egy gyerekkel is.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2003. szeptember 30. 09:3860.
    Hány gyereked is van????Hány éves is vagy???Szépen hangzik az idős néni bölcselete, de hidd el nekem ez ( hogy finoman fogalmazzak)nem jellemző
    előzmény:
    miNŐ39 (57)
     
  18. 2003. szeptember 30. 09:3459.
    Régebben talán mükögött a dolog, de ha elárulom a gyermekeim számát, az kb. úgy hat a pasikra, mintha a disznó meglátná a kést. Olyan messzire futnak, hogy integetni sincs időm. Pedig mit akarna az ember lánya egy férfitól ??? Megértést, egy kis romantikát, azt hogy szeressen, no meg hűséget. Én csak barátokat keresgéltem a neten, de a válaszolók többsége nem akar mást, csak anyóca mellett egy-két számára kellemes pásztorórát eltölteni. Ha önérzetes a nő (én ilyen vagyok)akkor megkéri a jelentkezőt, hogy máshol keresgéljen (pl. az országút körül-csak az úgye pénzébe kerülne-), és magányos marad. Én is hallóttam arról, hogy 3 gyerekkel elvette feleségül azt a nőt, de ez ritka mint a fehér holló.
    előzmény:
    miNŐ39 (57)
     
  19. 2003. szeptember 26. 12:0258.
    Valóban igaz, hogy ha szeret egy nőt, a gyereke is kell. Csakhogy odáig el is kell jutni, hogy megszeresse a nőt. Márpedig, ha meghallja, hogy több gyerek (mert ugye nem titkoljuk el) már nem is akar semmit. Vagy becsapjuk és eltagadjuk a gyereket? Ugye az nem megoldás. Én még 3 gyerekkel is találtam annak idején érdeklődőt, bár a többség a gyerekszám után már csak alkalmizni akart, de azért elvett egy feleségül- bár ne tette volna. Most is próbálkoznak időnként, de max. titkos szerető ajánlatokat kapok.
    előzmény:
    miNŐ39 (57)
     
  20. 2003. szeptember 26. 08:3557.
    Sziasztok! Szerintem sem nehezebb gyerekkel társat találni. Egyszer beszélgettem egy idősebb hölggyel és ő azt mondta: ha egy férfi szeret egy nőt, vele együtt a gyerekét is szereti. És ez szerintem nagyon igaz és fordítva is ugyanúgy. Aki pedig ezen morfondírozik, mérlegelget, hogy kell-e ez így nekem vagy se, előnyös-e vagy hátrányos, hát az tényleg ne próbálkozzon vele. Szerencsére a fiúk hozzászólásai nagyon is biztatóak voltak.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2003. szeptember 26. 07:5256.
    Sziasztok!
    Nem értem, hogy ide miért nem járkál annyi ember. Az eddig megnézett helyek közül inkább ide írkálnék, de sajnos kicsi a forgalom. Hát senkit sem érdekel ez a téma?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2003. szeptember 24. 22:5755.
    Sziasztok. En meg pont arra gondoltam a gyermekeinket kene passzitan hatha kijon belole v. mi jo is. Mert talan amilyenek ok abban mi is tukrozodunk. Mi van ha nem talalnak kozos hangot?Vagy ez csak aggodalmaskodas?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_824858
    Torolt_felhasznalo_824858
    2003. szeptember 24. 07:2154.
    Ahhoz képest, hogy milyen sok egyedülálló szülő van, igazán ritkán írkálnak ebbe a fórumba. Vajon miért van ez így?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. 2003. szeptember 23. 12:4353.
    Nem gondolod, ha megcsinálnád a bemoldaladat, könnyebben rádtalálnának a kislányos kocka jelű anyukák??:))))
    előzmény:
    Belekotty (46)
     
  25. 2003. szeptember 23. 12:2652.
    Én 35 éves vagyok. Négy gyereket nevelek egyedül (16, 13, 10, 3 évesek). A munkahelyem a szomszéd házban, csupa nálam 10 évvel fiatalabb vesz körül. Szórakozni nem járok, nincs kivel. Barátnőim sincsenek, a volt férjem elüldözte mindet. Mikor és hol lehet így ismerkedni? És persze ki az az épeszű (normális) férfi, aki nem menekülne el attól, hogy ennyi gyerek van, nem akarok azonnal ágyba bújni, nehéz programot csinálni, stb.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_488936 (50)
     

Címlap

top