Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Gyerekes társkeresők

ivanerika
Létrehozva: 2003. augusztus 22. 08:59
Miért van az, hogy ha meg tudják a férfiak, hogy gyereked van menekülnek tőleg, mert azt hiszik ujra férjhez akarsz menni, vagy apukát keresel, nehéz igy 35 körül szerelmet találni, van akinek sikerült, hol lehet őket megtalálni
  1. 2003. augusztus 22. 11:1326.
    hát szerintem ezt sem szabad általánosítani. mert számomra annak idején nagyon fontos volt, hogy a másiknak legyen gyereke. mert csak így érthette meg, hogy nem mindig akkor érek rá, amikor szeretnék (betegség, szülői stb. )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_186213 (23)
     
  2. 2003. augusztus 22. 11:1225.
    Nem hiszem, inkább az anyukák féltik a lányaikat az elvált, gyermekes férfiaktól(hát igen, a tapasztalat. :-))

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_186213 (23)
     
  3. 2003. augusztus 22. 11:0924.
    Egy kapcsolatból a legtöbbet kell kihozni. Persze élhettünk volna együtt úgy, hogy reggel morgolódom, vagy megszokjuk, hiszen a legtöbb családban is megesik, de minek, ha nem fontos. Ez nem azt jelenti, hogy hét közben nem találkozunk, de igen, mindennap, csak este 11 körül elmegy.
    Persze az igaz, hogy aki elvált, az nehezebben köt kompromisszumokat, mert minek.
    Valóban nem neveljük egymás gyerekeit. A kapcsolatunk jó, és persze könnyű így, hogy eljönnek néha ebédre főzök valami fincsit, kicsit együtt vagyunk, és kész. Vagy szoktunk menni együtt kirándulni, 5 gyerekkel az már igen muris. Erdőbe, szalonnát sütünk, jól érezzük magunkat, és mindenki megy haza.
    Színházba járunk, oda csak a nagylányomat visszük magunkkal.
    Szóval ez a kapcsolat olyan, amilyet szeretnék. Egyébként nem tudom elképzelni, hogy, aki elvált gyermekkel, az alig várja, hogy belerohanjon egy másik házasságba. Vagy tévedek?
    És a te helyzeted hogyan változott? :-))
    előzmény:
    Nyul (20)
     
  4. Torolt_felhasznalo_186213
    Torolt_felhasznalo_186213
    2003. augusztus 22. 11:0723.
    Egyszerű - már ha van az illetőnek :-))
    Kimásolod a nevét, beilleszted a társkereső kereső ablakába (jobb oldalt alul) és ok. Vagy jön, vagy jelszót kér (akkor feljánlja a közvetlen levélírást), vagy közli (sajnálattal, hogy nincs ilyen bemutatkozó oldal.

    Még egy: a Lányok is "tartanak" az elvált, gyerekes férfiaktól (nem infantilisra gondoltam)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_305952 (18)
     
  5. 2003. augusztus 22. 11:0522.
    Igen, két aranyos kislány
    előzmény:
    Nyul (15)
     
  6. 2003. augusztus 22. 11:0421.
    Azt hiszem, ez volt a kulcsmondtat : akinek nem kellünk gyerekkel, gyerek nélkül sem kellenénk. És ez nagyjából igaz is. Bár ismerek kivételt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_917027 (19)
     
  7. 2003. augusztus 22. 11:0020.
    Értem. Azért így kicsit más, hétvégente. Pont írtad, hogy nem nagyon bírtátok az eltérő életritmusotok miatt. Úgy vélem, olyan'kapcsolatot' nem olyan nehéz találni, ahol az ember nem kötelezi el magát 100 %-osan /értsd: nem laknak együtt, nem nevelik a másik gyerekét/, mint ha mindez teljes lenne. Persze, hogy mi a jobb, azt mindenkinek magának kell eldönteni. Nem tudom, ivanerika mióta probálkozik. Én két évig voltam teljesen egyedül, mikor lelépett apukánk. Igaz, nem is kerestem társat abban az időben, úgy gondoltam, a férfiakról ennyit. . . Na persze, azóta változott a helyzet! :)
    előzmény:
    camea (16)
     
  8. Torolt_felhasznalo_770932
    Torolt_felhasznalo_770932
    2003. augusztus 22. 10:5919.
    Sziasztok! :)
    Újabb optimista példa:
    Én egyforma eséllyel indulok a leendő párommal. Mindkettőnknek "idegen" gyereket kell elfogadni, ugyanis, örökbefogadásra várok. :) Úgy néz ki, pár hónap múlva megkapom a babát.
    Fel a fejjel "csajok", akinek nem kellünk gyerekkel, anélkül sem kellenénk. :))))
    Persze, pici hátrány: ha gyerekkel látnak, biztosan első gondulatuk, hogy férjnél vagyunk. :(
    Ötleteket várunk!!!! :))))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_305952
    Torolt_felhasznalo_305952
    2003. augusztus 22. 10:5918.
    Én abszolút kezdő vagyok a beszélgetésben. Hogyan lehet valakinek elolvasni a regisztrációs lapját, ha itt felkelti az illető az érdeklődésem?
    előzmény:
    plüssmackó (13)
     
  10. 2003. augusztus 22. 10:5717.
    Nem a csinosságon, szépségen múlik. Lehet valaki gyönyörű, és sugárzik róla, hogy elégedetlen az életével, meg szerencsétlen, mert elhagyták. Az ilyen nők nagyon nehezen találnak partnert.
    előzmény:
    b.r. (14)
     
  11. 2003. augusztus 22. 10:5416.
    Elvált, 3 gyermeke van, egyetemen tanár, 4 éve vagyunk együtt. Iskolaidőben ő a saját lakásában lakik, és mi is a sajátunkban. Hétvégén és iskolaszünetben nálunk aludhat. Ez úgy alakult ki, hogy éltünk együtt is (bírtuk fél évig :-)), de más az életritmusunk. Ő 9-kor kel, én 5-kor, és nagyon idegesített, hogy valakit át kell ugrálnom, meg a gyerekeket csitítgatnom reggel, hogy ne zajongjanak, meg ne rohangáljanak be abba a szobába. Szóval az nem működött. A gyerekekkel jó a kapcsolata, és a gyerekeknek is vele. (Most volt a fiammal 2 napra horgászni a Balatonnál (pecaőrület van a kicsimnél). )
    Szerintem nem szerencse. Volt más is, nálam fiatalabb. Ő is akart bennünket, úgy ahogy vagyunk. Belebetegedett, mikor szakítottam vele.
    előzmény:
    Nyul (11)
     
  12. 2003. augusztus 22. 10:5115.
    Az élettárstól vannak a gyerekei?
    előzmény:
    b.r. (14)
     
  13. 2003. augusztus 22. 10:4914.
    Az én egyik ismerősöm nem él boldog kapcsolatban az élettársával, szívesen elhagyná, de van két kisgyermeke. Az ismerősöm attól tart, hogy ha elhagyja az élettársát, a két gyerekkel soha többé nem talál magának párt. Hozzáteszem az ismerősöm nagyon csinos, vonzó nő.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2003. augusztus 22. 10:4913.
    amúgy sem a topicindító hölgynek sem a sokszámos hölgynek nincs bemoldala fényképe meg ilyen apróságok. . . így ugye regisztrálva sincsenek a társkeresőben. . . .
    Így valóban nehéz. . mert ugye mindenki a saját szerencséjének a pogácsa :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2003. augusztus 22. 10:4712.
    Mit rontottam el ? Ez volt a címe.
    előzmény:
    plüssmackó (10)
     
  16. 2003. augusztus 22. 10:4711.
    Camea, milyen társat találtál? Együtt éltek, vagy csak kettőtök kapcsolata, gyerekek bevonása nélkül? Örülj, hogy szerencsésnek érzed magad, azt hiszem, a legtöbb nő helyzete nem ilyen egyszerű.
    előzmény:
    camea (3)
     
  17. 2003. augusztus 22. 10:4610.
    Szia nem vettem fel a kedvencekbe :( mi volt a neve. . mostanság sokat dolgozom. . és az agyam olyan mint egy szgép. . . ha túl sok az adat törlök. . .
    előzmény:
    Nyul (8)
     
  18. 2003. augusztus 22. 10:459.
    nálam a gyerek előny a társkeresésben :)) nem hátrány. . sőt. . tudom tapasztaltam sokkal nehezebb. . . nekem is van egy tündér 9 éves fiam. . és már megtapasztaltam azt is hogyan lehet más gyermekét elfogadni. . és a két vagy x :) gyermeknek egymást elfogadni. . sok a buktatója. . de ettől szép :)) sőt szeretnék még gyereket :)) lehet kövezni :)
    előzmény:
    plüssmackó (7)
     
  19. 2003. augusztus 22. 10:448.
    Szia Mackó! Menj át lszi a tegnapi fórumra, és olvasd el, mik a fejlemények. Kíváncsiak vagyunk O. -al a véleményedre. :)
    előzmény:
    plüssmackó (7)
     
  20. 2003. augusztus 22. 10:427.
    Itten vagyok :)) pl én és még sokan :))
    előzmény:
    ivanerika (1)
     
  21. 2003. augusztus 22. 10:386.
    De miért? Most lehet, hogy hülyeséget kérdezek, és akkor ne haragodj. Nem lehet, hogy nyűg, fárasztó egyedül a gyereknevelés? Mert a szegény, elvált nőhöz, aki egyedül küszködik a gyerekneveléssel, ahhoz valóban nem igen vonzódnak a férfiak.
    előzmény:
    16111963 (5)
     
  22. 2003. augusztus 22. 10:295.
    Az én tapasztalataim megegyeznek Ivanerikaéval. Sajnos!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2003. augusztus 22. 10:154.
    bocs egy "ne" kimaradt, szóval: ki ne szeretne ennek részese lenni?
    előzmény:
    camea (3)
     
  24. 2003. augusztus 22. 10:143.
    Legyél büszke arra, hogy van egy-két (?) csodálatos gyereked. Tudatosítd magadban, hogy csak örülhet az a férfi, akit kiválasztasz magatoknak.
    5 éve, 32 évesen váltam el, két gyermekkel. Soha egy pillanatig nem éreztem, hogy nehezebb társat találnom, sőt. . . . Hiszen mit látnak egy boldog nőt és két csodálatos, boldog gyereket. És ki szeretne ennek részese lenni? De csak szeretnének, mert mi választunk! :-)))
    előzmény:
    ivanerika (1)
     
  25. 2003. augusztus 22. 10:132.
    De, lehet találni. Gyerekes, elvált apukát. Mást nem nagyon :)
    előzmény:
    ivanerika (1)
     

Címlap

top