Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

A hullahop fogyaszt?

Torolt_felhasznalo_901338
Torolt_felhasznalo_901338
Létrehozva: 2007. június 4. 21:44

Sziasztok,

Azt szeretném megtudni, vajon a hullahopozás (így írják egyáltalán?) valóban jó-e arra, hogy laposabbá tegyük a hasat? A derekam miatt nem nagyon bírom a felüléseket, de nagyon unom már, hogy kb. 8-10 centivel nagyobb a derekam, mint azt szeretném (amilyen terhesség előtt volt) pedig 4 éve szültem. Barátnőm csinálja, szerinte jó, de érdekelne a ti véleményetek is, hogy próbáltátok-e már, és bejött-e.

A válaszokat előre is köszi.

Piper 

  1. 2013. május 25. 23:4378.

    Forradalmian új hullahopp karika fitnesz kizárólag a Hooping Hungary-nál. Speciális karikáink a legoptimálisabb súlyúak a zsírégetéshez, amit természetesen biztosítunk az órákhoz.
    Bárki elkezdheti, kipróbálhatja ezt az újfajta fitneszt kortól függetlenül. Órákra előzetes bejelentkezés szükséges, a létszám korlátozott.
    - Gyere és HOOPING-olj velünk!
    - Megy mint a karika csapás!

    +36 30/204-0061

    www.hooping.hu

  2. 2008. Április 7. 16:5177.

    Sziasztok !

    Nagyon örülök,hogy megtaláltam ezt a topicot!Egy másik fórumon olvastam,hogy a hullahopp segít laposabbá tenni a hasat (szülés után elég nagy maradt ),meg hogy a műanyag helyett,inkább fából vegyen az ember.Beruháztam egy fából készültbe. Nem volt olcsó,de nem is bánnám,ha tudnám használni.NEm megy Mindíg leesik.PEdig kislány koromban még hullahopp versenyt is nyertem,nem is egyet.Mostmár ott tartok,hogy csak a port fogja,mert nagyon bosszantó,hogy 3-4 tekerés után lefele vándorol a karika.A kislányos karikás multam után röhelyes,de még neten is utána olvastam hogyan kell hajtani a karikát....

    Tudtok segíteni,hogy hogyan csináljam????? MErt már nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.Próbálkozom diétával,most meg zöld teával kinlódok.....de valami mozgás is kellene.Erre ott lenne a karika

    Tudtok segíteni?????

     

    Szép napot! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top