Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Stokke babakocsi

Keryke24
Létrehozva: 2007. május 31. 17:21

Sziasztok!

Stokke Xplory babakocsival kapcsolatban szeretnék infókat.Remélem van közöttünk valaki aki használja.És megosztja velem tapasztalatait.

Most akarunk venni és nem tudom mennyire praktikus.Mert nekem nagyon tetszik . 

Előre is köszike a válaszokat.

  1. 2016. július 22. 12:56330.

    Szia!Tudom hogy már nem most volt, sikerült angliából babakocsit szerez i? Megkérdezhetném a címet, elérhetőséget?

    előzmény:
    suti (327)
    2011-04-03  08:16
  2. 2011. május 7. 20:27329.

    Szia Aliz!

     

    Bocsanat a kesei valaszert, bovebben irtam privatban.

    A babakocsi 2 napja meg is erkezett. :)

     

    Sok sikert! 

    előzmény:
    Aliz (328)
    2011-04-21  15:31
  3. 2011. Április 21. 15:31328.

    Szia!

     

    Meg tudnád adni annak az angliai cégnek az elérhetőségét (ide a fórumra vagy privát üzenetben), akik igen kedvező áron árulják a Stokke babakocsikat és Mo-ra is szállítanak?

     

    Nem tudod véletlenül, h ez esetben is van rá 3 év garancia, mintha Magyaroszágon vettük volna?

     

    Mi is babakocsi vásárlás előtt állunk és nagyon tetszik a Stokke, a másik nagy szerelmem a Quinny Buzz.

     

    Előre is nagyon köszönöm a váalszod és segítséged.

     

    Jó babavárást és egészséget kívánok!

     

    Aliz

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_956681 (327)
    2011-04-03  08:16
  4. 2011. Április 3. 08:16327.

    Szia!

     

    Nagyon szepen koszonom a valaszod.

    Sikerult a hetvegen is talalkoznom egy hasonlo velemennyel rendelkezo Anyukaval. Ok is 3 eve hasznaljak a Stokke-t es mar a masodik babaval nyuzzak a kocsit. Nagyon kedves volt es kiprobaltuk a babaval is a kocsit es igy is levett minket a labunkrol! :)

     

    Valoban, az uj kollekcio nagyon szep es lett rajta egy-ket modositas a regi modellhez kepest. Most mar lattam a kulonbseget.

     

    Valoszinuleg a kocsi mellett dontunk. Talaltam Angliaban egy ceget, akik nagyon kedvezo aron aruljak a Stokke babakocsit es ok meg hajlandoak Budapestre ki is szallitani. :)

     

    Koszonom meg egyszer a valaszod! 

    Sok sikert es jo egeszseget a masodik babahoz is!

     

     

    előzmény:
    tkata0603 (326)
    2011-03-30  12:56

Címlap

top