Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Madrid

tepssy
Létrehozva: 2002. Április 15. 04:31
Hahoka! Ne haragudjatok, mostanaban baromira szetszort vagyok, nem emlekszem mar ra kinek irtam, hova irtam az elmult napokba, valakinek 2 levelet is irtam. hehehe. Bejon egy uj vizumtorveny most itt az USA ba, es ezt bogaraztam eppen, hogy akkor most mi van. Mindegy. . . . . . . Bam, becs szora es a virusokat csak Madridig kultem. Ugyhogy az otthonit azt nem en csinaltam!:)) De szurkolok az anyukadnak. En a betegsegek kozul ezt utalom a legjobban. A hanyos-hasmeneses betegsegeket. Ezzel ki tudnak kergetni a vilagbol. ( tudom szegyen ilyet mondani egy 12 eve egeszsegugyben dolgozonak, de akkor is!) Igy kulonosen szurkolok az anyukadnak!. . . . . Na de hogy vidamabb temakrol is beszeljunk! Ma jottem ra, hogy mi okozza a kerben , a pazsiton a sok-sok apro lukat!Azt hittem a cicam az, de nem. A mokusok. En ilyet meg nem lattam. Friss hajtasokat, gyokerek kozott turnak, kihalasszak a jo falatokat, es utanna BETEMETIK a lukat. De nem akarhogy. Szepen kezzel visszamerik a foldet es meg meg is tapicskoljak. Csak pont ugy, es olyan precizen mint mi emberek szoktuk. Ott bamultam az ablakban oket, foldbegyokerezve, de a vicc az volt, hogy meg a cicam ( aki ott ult mellettem) is ledermedve nezte. ( mert egyebkent ha mar mokust lat, akkor mar viszi is ki az ablakot tokostol. ) Utana termeszetesen orakig kacarasztam. Allitom sokkal jobban elszorakozok az allatokat nezve, mint a TV-t. Na jol van megyek mar, mert mar megint elkapott az infantilizmus. Pusszancs, egyebkent en jol vagyok. T.
  1. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. március 8. 11:261826.

    Chu,

    Nagyon nagyon helyes a kiscsaj!!!!!

    Nem tudom, van bennem egy nagy adag félsz,mivel még van pár dolog,amit tisztázni kellene.Nagyon nehéz kint munkát találni...de azt hiszem ez mindenhol így van.Különösen guiriként.Ha sikerülne valami állás kint legalább tudnám,hogy tényleg hosszú távon is működik,vagy csak a távolság szépítette meg a kapcsolatot.

    Mam,tessék bővebben írni!!

    pussszi mindenkinek,

    per

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_167197 (1825)
    2006-03-07  15:12
  2. Torolt_felhasznalo_167197
    Torolt_felhasznalo_167197
    2006. március 7. 15:121825.

    Sziasztok!

    Per,tényleg nem egyszerű,de most még azt csinálsz amit akarsz,nincs semmi kötöttség,használd ezt ki!Én tuti belevágnék!(Habár a saját párom óva int a latinoktól...a kis mentiroso...nem egyszerű ám!!!)

    Bamse,a Te kedvedért teszek újabb fotót Blankáról

    Mam,nem írtál semmit magatokról!Nagy kedvem lenne titeket meglátogatniNa,de aki ilyen elfoglalt...

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1824)
    2006-03-06  21:46
  3. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. március 6. 21:461824.

    Sziasztok!

    Mult heten visszajottem,nagyon rossz volt,mert a nagyon szep ido akkor kezdodott,amikor felszallt a repulo.A srac jo volt, nem igert semmit es nem tudom mi lesz.Elkezdtem nezegetni allasokat kint, de akarmiert talan megsem erdemes kimenni...nem tudom mi lesz a sraccal...annyira rossz ez a kiszamithatatlansag es mar en sem birom nagyon a tavkapcsolatokat.

    Vegre kezdunk megint osszejonni!!!

    puszi

    előzmény:
    bamse (1823)
    2006-03-05  17:27
  4. 2006. március 5. 17:271823.

    Hahoooooooo

    Mar tenyleg ideje volt am mam, h ide dugtad az orrodat. Tenyleg regen hallottunk rolad/feloled. Azt, h sok a dolgod elhiszem, 2 gyerkoc mellett nem is csoda. Mizujs? Dolgozol? Van meg boltod? Ill a boltot is te csinalod? Lattam a messengeren, h probaltal kontaktust teremteni, de sajna mindig keson vettem eszre. Ki volt kapcsizva a hangjel, hat igy tortent. Pedig milyen jo is lett volna dumcsizni veled. Remelem tobbet fogunk latni a kozeljovoben.

    Hogy vannak a lanyok? Mimi mar mekkora lehet? Es Noemi is tan mar jarogat azota, amiota semmit nem hallunk rolatok. Adj Kikkonak egy nagy puszit tolem.

    Ha minden jol megy Lindaval (a kutyuskank), akkor aprilisban megyunk Spanyiba. Kellene am nekunk nagyon ott is internet. Te bilztosan jobban tudod az ilyesmit, h melyik ceget valassza az ember? Milyen arban vannak? Mennyi a varakozasi ido? Stb. Vettunk egy laptop-ot azt visszuk magunkkal. Azt mar csak a billentyuzet miatt is itt kellett megvenni. Tudod voltam Mo-on 10 napot jan. vegen es akkor a sogorom laptopjat hasznaltam. Na ne tudd meg milyen sokaig tartott egy-egy mailt megirni. Nagyon sok betu mas helyen van, mint itt. Ehhez vagyok szokva.

    Szoval gyere hamarosan errefele. Majd tobbszor be fogok kukucskalni, h valaszoltal-e?

    Addig is puszooooo

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_985156 (1822)
    2006-02-26  22:11
  5. Torolt_felhasznalo_985156
    Torolt_felhasznalo_985156
    2006. február 26. 22:111822.

     hahoooo..lanyok!! szep esteket!

    Bocsesz, hogy nem jottem...igazan sok minden tortent azota...es nem tagadom...sosincs idom.

    most is megyek...de beugrottam, mert akartam tudni eltek-e meg:-)

    most megyunk moziba..bar szakad az eso...gondoltuk.azert is ki kell mozdulni itthonrol....

    nem volt idom visszaolvasni....bocsesz...azert mindenkit nagyon nagyon soxor puszilok...es jovok csevegni....

    addig is!  csook a csipet csapatnak...

    TKD----k;-)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2006. február 18. 15:321821.

    Nicsak lanyok gyulik a csapat. De jo!

    Chuchu gratulalok a szep babahoz, en meg nem lattam eddig. Mar igazan ideje lett, h meglassam igy kb 1 ev utan.

    Mamatu probalt egy kis ideje elerni engem a messengeren, de sajna nem vettem eszre idoben, mert vendegeink voltak. Sajnos azota sem lattam.

    Trilli hazkoltozott Mo-ra Blancaval egyutt (de apu nelkul). Van allasa is Blanca meg bolcsis lett. Priviben megkuldom nektek a honlapja cimet, h meg tudjatok csodalni, mi mindent tud az a lany.

    Megyunk Spanyiba aprilisban es kb 3 honapig maradunk. Lehet, h atugrunk majd Mamatuhoz, ha sikerul vele kapcsit teremteni. Onnan mar elkoltozott, ahol en meglatogattam ot akkoriban. Sajna nagyon eltunt o is.

    Per, Lindat akarjuk majd vinni kiallitasra, de majd csak kb 1 ev mulva, most meg fiatal es az nem szamit nagyon bele. Szeretnenk megtudni, h pl lehet-e majd kiskutyaja (marmint eleg szep-e es megfelel-e az o fajtaja kovetelmenyeinek). Kiskutya ugysem lehet, mig o nem lesz kb 2 eves, igy ezert is nem eroltetjuk a kiallitast. Faraszto am az allatnak embernek egyarant.

    (Azt hiszem kezd osszejonni a kep. Utban Spanyiba allsz meg MIlanoban, ezert leszel 5 orat. Jippi. )

    Jo utat es erezzetek jol egymast a finnyuval.

    Na menjetek privibe es nezzetek meg a cimet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1820)
    2006-02-18  11:19
  7. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. február 18. 11:191820.

    Hello!

    Chu,de jó,hogy megint írtál és milyen szép ez a kislány!!!!!Te most hol élsz??A latinnal azt nézzük,hogy mennyire rakható újra össze a kettőnk kapcsolata...hivatalosan nem vagyunk együtt.

    Bam,Szerintem nem megyek be nagyon a városba....az biztos,hogy megveszem a lapokat,amiket annyira imádok kint és azokat fogom olvasni!Illetve biztos,hogy enni fogok tésztát és kapucsinót inni....mert az nagyon hiányzik!De délután 4-kor már kint vagyok Valenciaban!!!!)))Alig várom,bár most itthon is kisütött a nap!!!!!!!Bam,nem gondoltatok arra,hogy Linda esetleg kutyakiállításra is mehetne??!Vagy nem akarjátok!?

    Mi van Mamatuval????Tudtok valamit róla?

    pusssszzzi

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_167197
    Torolt_felhasznalo_167197
    2006. február 17. 22:541819.

    Sziasztok!

    Csak irulok és pirulok h már milyen rég nem írtam....de láttam h élesztgetitek a fórumot hát felbátorodtam és írok

    Per,micsoda fickó ez a muchacho,ennyi év után.....most akkor megint dúl a love?Jó utat Milánóba!Én is úgy mennék már valamerre,de ez a kismamapénz nem sokmindenre elég,nem hogy utazásra.

    Bamsino,Te is sokat utazgatsz!2 hónapig lesztek Spo-ban?Mamatuhoz is mész megint?Mi van Vele?Trilly tényleg Bp-en van?Csak Blankájával,vagy az egész família?

    Linda,mi a helyzet Veled?

    AZ én Blankám köszönjük jól van,úgy néz ki még az első szülinap előtt járni fog...teszek nektek fel 1-2 képet.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2006. február 17. 22:061818.

    De izgis Per! Milano, de csak 5 ora. Mit fogsz tenni az 5 ora alatt?

    De az is tobb mint semmi.

    Jo utat.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1817)
    2006-02-17  20:21
  10. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. február 17. 20:211817.

    Bam,

    Az a baj,hogy a bátyám is olyan, mint az anyám ilyen tekintetben...szóval reménytelen.Linda tényleg gyönyörű kiskutya...nem csodálom,hogy annyira szeretitek...egyszerűen nem lehet a kutyákat nem imádni.

    A Bajcsy-Zs környékén annyi jó hely van!!Meg fogom nézni.

    Granadában már én is voltam egyszer,de csak egy napra.Az ő exbarátnője(utánam)ott is élt egy csomó ideig,szóval neki is vannak emlékei.Nem beszéltük meg,hogy mikor érünk oda és hogy...nagyon spontán hét lesz.))De annyira elegem van a határidőkből,pontosságból,kiszámíthatóságból...most egy kicsit félre akarom tenni.

    Én nem vagyok OV rajongó,nagyon arrogánsak és negatívak.Utálom azt a típusú kampányt,amit folytatnak...tele a város lehervadt arcú emberekkel,akik mind azt mondják,hogy rosszul élünk.Valahányszor ránézek egy ilyenre csak lehúznak...én nem szeretem az ilyet.Ahelyett,hogy nyavajgunk fogjuk meg és csináljuk úgy a dolgokat,hogy jó legyen...de ez lehervadt arcú emberekkel nem megy.Ha megfigyeled a kampány plakátokat az idei kampányban egy csomó párt gyerekek arcát használja...a korábbi inkább a huszas/harmincas generációból mutatott arcokat.

    Vasárnap megyek és 5 órát Milánóban leszek....végre egy kis olasz levegő)))))))!

    Kellemes hétvégét!!!!!!

    pusssziii

     

     

    előzmény:
    bamse (1816)
    2006-02-17  19:12
  11. 2006. február 17. 19:121816.

    Per ugy orultem neki, h tetszett neked is Linda. Mi teljesen bele vagyunk szeretve. Anyukadrol jutott eszembe a kovetkezo, ami vasarnap tortent. Az unokahugom 10. szulinapjat unnepeltuk es ott volt az egesz csalad. A babak is es Linda is.

    En persze sokat simogattam Lindat meg az olemben is volt stb. A 6 honapos kisbaba mellettem "ult" ill allt anyukaja oleben, es a kis pifijat megsimogattam, o meg megfogta az egyik ujjamat es gyorsan bekapta a szajaba es joizuen kezdte ragcsalni, mert most kezdenek a fogai noni. Egy ideje mar ragcsalta az ujjamat, mikor anyosom (a baba nagymamaja) megkerdezte tolem, h megmostam-e a kezem. Nem. Valaszoltam en, erre lattam, h nagyon morcos lett. Nem volt eppen betervezve, h a baba az en ujjamat fogja ragcsalni. De a babanak kutya baja sincs.

    De jo neked, h mentek Granadaba. Ott en is voltam tavaly, Nekem is nagyon tetszett. 3-4 napig voltunk ott es volt guide-unk igy gondolom lattuk a lenyeget. Mi font laktunk az Alambra folott egy szalloban.

    Mi is felfedeztunk egy kavezot, amit Ponyvakonyvnek hivnak. Ez a Bajcsi Zs. u mogott van egy kis mellekutcaban. Hangulatos kis hely.

    Ami ujdonsag volt nekem Bp.en az a Nemzeti Szinhaz volt es a Kultura Palotaja. Ezeket most lattam eloszor. Csodalatos a szinhaz architekturaja, nagyon tetszett, sajnos nem voltunk bent igy belulrol nem sikerult megneznem. De a K. P.-ban ott bent voltunk es megcsodaltuk. Csinaltam egy csomo kepet rola. Egyebkent a szinhaz csaladi vitat valtott ki, kisse hosszukas igy mellozom. Csak annyit rola, h Orban Viktorral van kapcsolatban a vita.

    A ket farku kutyarol mar en is olvastam mar nem emlekszem ra, h hol, de tudom, h azt a cikket olvastam.

    Nalunk most akkora ho van, h mar azt sem tudjuk mit csianljunk vele. Tudod, ahol mi lakunk itt nagyon keskenyek az utcak, 2 auto nyaron es nehezen fer el egymas mellett, akkor most gondold el mi van most. 

    Kellemes hetveget. Pusszancs

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368346 (1)
    2002-04-15  04:31
  12. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. február 13. 20:491815.

    Bam,

    Linda igazán gyönyörű kiskutya!Érdekes,hogy anyám itthon úgy gondolja,hogy amíg az unokája el nem éri a 3 éves kort, addig nem lehet kiskutyánk.Majd mesélek neki Lindáról és a te unokádról!

    Alig várom,hogy kimenjek...itt azért még hideg van,de már nem olyan vad,mint nálatok.Milyen volt itthon?Felfedeztél valami újdonságot??Hogy tetszenek az emberek itthon?

    3 hónap kint eszményien hangzik!!!!A kutya ugyis rá fog jönni,hogy milyen jó ha a sherpabagben utazik,mert utána csodás időben lesz része!!!!!!!

    A tanácsod megfogadom,esküszöm nem fogok megfázni kint))..és ő se.Valenciába megyek,de onnan irány Granada.Nagyon sok barátom él ott...és nagyon tetszik az a város.

    Programmenedzserként dolgozok Bp-n,EU-s projekteket viszek...Szegeden megjelent a Magyar Kétfarkú Kutya pártja...gondolkodom rajtuk,mert örökéletet és ingyen sört ígértek.Szerintem ezt nehéz überelni!!!!És mindenhol Nagy Istvánnak hívják a jelöltet....végre egy párt,ahol nem fogok senkit sem összekeverni!

    Találtam egy nagyon helyes kávézót Budán,az a neve,hogy Csészényi és a Krisztina krt.-n az alagút után található....olyan,de olyan forró csokit csináltak,mint spanyiban tudnak!!!még most is a számban az íze...

    puszi

     

     

     

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. 2006. február 13. 00:201814.

    Hahoooooooo

    Orulok neki, h ti orultok az uj csladtagnak. De miert kell elfelejtened a kutyat? A mi Lindacskank egy minischnautzer. A fotoalbumomban vannak kepek rola. A jelszot priviben kuldom neked.

    Nalunk is van kisbaba a csaladbn ketto is ( 2 honap es 6 honaposak). Amelyik most hat honapos azt a kutya mar 3 honapos kora ota "mosdatja" a szulk beleegyezesevel, mondvan, h akkor majd nem lesz allergias a gyerek. Nalunk nagyon mondjak a dokik, h azok a gyerekek akik allattal nonek fel egyutt kevesbe alargiasak, mint azok akik nem.

    Aprilis korul tervezunk Sp. ba menni es ott akarunk maradni kb 3 honapig. Elotte viszont egy kis repulotreninget fogunk tartani Lindaval. Elmegyunk egy baratnomet meglatogatni Bergenbe ( 50 perc repulovel), remelem jol fogja birni az utat. Vettem mar neki egy "sherpabag"-et, azzal ugyanis be lehet vinni a gepbe es nem kell a repcsi hasaban utaznia. 24-en indulunk. Meg hozza kell szoktatni a taskahoaz. 12 napom van ra. Mar edzunk rendesen.

    Jo dontes volt a Spanyiban valo talizas, ott ugyanis sokkal jobb az ido februarban, mint barmelyik masik europai orszagban februarban. A baratnom most jott haza onnan, es mondta, h azert napkozben felment a homerseklet kb 16 fokra. Viszont nagy a kulonbseg az ejszakai es a nappali hom. kozott. (Iccaka majd bujjatok agyba es melegitsetek egymast.) Hol Spanyiban?

    Most te mit csinalsz? Hol dolgozol? Eldontotted mar kire fogsz szavazni?

    (a mai napon itt 60 cm ho, -13 fok es ragyogo napsutes.) Nalatok biztosan melegebb ban. Puszooooooooo

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1813)
    2006-02-06  20:14
  14. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. február 6. 20:141813.

    Szia Bam!

    Nahát!!!Milyen fajta?Bár mindegy,mert minden kiskutya gyönyörűűűű

    Annyira szeretnék egy kutyát én is)).Képzeld nagynéni leszek,a bátyám barátnője 7 hetes a babával...szóval még nagyon korai,de mindannyian nagyon boldogok vagyunk. De amint anyám megtudta közölte velem,hogy az elkövetkezendő pár évben felejtsem el a kutyát! 

    Nem tudom mit hoz az élet...ma vettem meg a repülőjegyet,spanyi mellett döntöttünk.Szép lehet lent délen február végén,csak melegedjen fel az idő addigra,nem bírná a holland februárt attól tartok.Bam,én úgy érzem,hogy végigjártam a poklot emiatt a férfi miatt többször,nem én kerestem meg...ha most sem működik akkor soha nem fog.Igyekszem nem csukott szemmel járni és nyitott maradni.

    Szóval a húsvétot megint kint töltitek??Gondolom már várod!!!Itt fene nagy hideg van ...az segít ha arra gondolok,hogy hamarosan látni fogom a napot is!!!! 

     

    előzmény:
    bamse (1812)
    2006-02-06  20:04
  15. 2006. február 6. 20:041812.

    Szia Per!

    Vegre vki jar erre is. Igen van fapadosunk Bp es Oslo kozott. Mi Spanyiba is fapadossal jarunk. Igaz az mar nem ennyire olcso, mint Bp.re. Igaz ez se mindig ilyen olcso, mint ahogy en kifogtam most.

    Per! Van egy tundi kis kiskutyank, most az utolso 5 honapban korulotte forog a vilag, legalabbis nalunk. Mind a ketten teljesen beleszerettunk a kis vakarcsba. Mi Lindanak neveztuk el. Es mar alig varjuk, h megmutassuk neki Spanyit. Meg kb 2 honapig kell varni erre.

    Erdekes es izgis lehet megint a regi szerelemmel talizni. Ki tudja mi fog tortenni, barmi elofordulhat ilyenkor. Te mibe remenykedsz? Na majd drukkolok neked, h jol sikeruljon a talalkozo. Addig is pusszancs.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1811)
    2006-02-06  12:27
  16. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. február 6. 12:271811.

    Szia Bam!

    Lenti hozzászólásodban említetted,hogy itthon voltál!Van fapados Norvégia és Budapest között ha jól emlékszem!))Mi van Veled???

    Pesten dolgozom,jó stresszes meló.Barcelonában voltam újévre és utánam jött a spanyol srác,akivel 6 éve szakítottunk és most találkozzunk február végén újra.De még nem tudom hol...valószínűleg spanyiban)).Még korai lenne bármit is mondani.

    Semmit sem tudok a csajokról!!!!Tehát kedves Mamatu,Chuchu,Pinky,Trillike...tessék írni!!!!!!!

     

     

     

    előzmény:
    bamse (1810)
    2006-02-05  00:04
  17. 2006. február 5. 00:041810.

    Per!

    Ne haragudj nem lattam meg irasodat csak most febr. 4-en. En febr. 1-en jottem vissza Osloba. Sorry.

    Csak 10 napig voltam otthon, es volt am suru program. Hal Istennek a csaladnak sikerult szabit kivenni, igy meg egyedul maradni sem volt idom.

    De Per, te honnan tudtad, h en ott vagyok. Ha jol emlekszem nem irtam en ezt sehova, mert hirtelen jott az utazas, vmi marha olcso jegyet sikerult kifognom (429 korona oda-vissza, mindenfele adokat beleertve). Csak ugy osszehasonlitas miatt irom meg, h Oslo Eszaki reszerol a deli reszere szombat este 1 ut (tehat nem oda vissza) taxival 500 korona. Szoval ilyan olcso jegyet kapni. Ez sem mindennapos eset.

    Viszont otthon tudtam a noveremet feltenni a messengerre es mar vele is mehet a duma.

    Mi ujsag veled? Pesten dolgozol? Mi ujsag a fiatalemberekkel?

    Beszeltel valakivel mostanaban Madridbol? Tudsz vmit Mam-rol es Chuchurol?

    Olyan ritkan jartok erre. En Trillikevel futottam ossze a messengeren nehany percre. O hazakoltozott Bp.-re.

    Jo lenne hallani rolad es a tobbiekrol is.

    Addig is pusszancs

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1809)
    2006-01-30  08:50
  18. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. január 30. 08:501809.

    Sziasztok!

    Bam,én itt vagyok Budapesten,szóval ha van kedved és időd összefutni írj!!!!!!

    Itthon tényleg semmire nem lehet használni a spanyolt Ruzsmi,de ha kimész külföldre akkor az egyik legjobban használható nyelv.Sajnos,nagyon kevés spanyol él errefelé...vagy csak én nem találkozok velük!!!!

    Kellemes hetet mindenkinek!

    per 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2006. január 28. 21:111808.
    ja, nem válaszoltam a kérdésedre: talán május környékén...ha minden úgy alakul
    előzmény:
    ruzsmi (1807)
    2006-01-28  21:11
  20. 2006. január 28. 21:111807.
    Tetszett nekem is Barcelona, bár nem töltöttem hosszabb időt ott sem. De tetszett. Viszont azt mondják, Madrid is nagyon szép és ott még nem voltam. Meg a nyelv miatt is szeretnék kimenni, mert itthon semmire nem használom a spanyolt.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1805)
    2006-01-18  09:19
  21. 2006. január 27. 23:081806.

    haliho

    Merre jartok lanyok? Mindenki szana szet, erre meg sehol senki.

    Most epp Mo-on vagyok meg nehany napig. szornyu nehez a magyar billentyuzet. Egy csomo betu mas helyen van.

    Chuchu, Peroni, Mamatu, Trilli, Krisztina jol vagytok? Sok a dolgotok? Gyertek mar egy kicsit errefele.

    Addig is puszi mindenkinek. : )

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. január 18. 09:191805.

    Szia Ruzsmi,

    Üdv a fórumon!!!Én Barcelonában voltam most szilveszterkor és nagyon bejött az a város...szerintem sokkal szebb,mint Madrid,de ez persze változó mindenkinél)).Mikor akarsz kimenni?

    előzmény:
    ruzsmi (1804)
    2006-01-17  13:43
  23. 2006. január 17. 13:431804.
    Fuuu igen én is beraktam a kedvencekbe, pedig asszem még nem írtam ide.
    Viszont ha minden jól megy idén szeretnék kimenni!!!
    Spanyolban már sokfelé voltam, de Madridban még nem.
    HOLA a todas!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1803)
    2006-01-17  10:12
  24. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2006. január 17. 10:121803.

    Lányok,

    Ez így nem lesz jó....tessék mindenkinek írni,mert így a madrid teljesen elsorvad...Mi van Veletek?????

    per

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. december 23. 14:131802.

    Sziasztok Lányok és Fijjjjúk!

    Csatlakozom az előttem szólóhoz és mindenkinek nagyon boldog karácsonyt és egy még boldogabb új évet és több fórumozást kívánok !

    Az Új Évet Barcelonában töltöm...lesz ott valaki????

    besos

     

    előzmény:
    bamse (1801)
    2005-12-23  00:22

Címlap

top