Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Madrid

tepssy
Létrehozva: 2002. Április 15. 04:31
Hahoka! Ne haragudjatok, mostanaban baromira szetszort vagyok, nem emlekszem mar ra kinek irtam, hova irtam az elmult napokba, valakinek 2 levelet is irtam. hehehe. Bejon egy uj vizumtorveny most itt az USA ba, es ezt bogaraztam eppen, hogy akkor most mi van. Mindegy. . . . . . . Bam, becs szora es a virusokat csak Madridig kultem. Ugyhogy az otthonit azt nem en csinaltam!:)) De szurkolok az anyukadnak. En a betegsegek kozul ezt utalom a legjobban. A hanyos-hasmeneses betegsegeket. Ezzel ki tudnak kergetni a vilagbol. ( tudom szegyen ilyet mondani egy 12 eve egeszsegugyben dolgozonak, de akkor is!) Igy kulonosen szurkolok az anyukadnak!. . . . . Na de hogy vidamabb temakrol is beszeljunk! Ma jottem ra, hogy mi okozza a kerben , a pazsiton a sok-sok apro lukat!Azt hittem a cicam az, de nem. A mokusok. En ilyet meg nem lattam. Friss hajtasokat, gyokerek kozott turnak, kihalasszak a jo falatokat, es utanna BETEMETIK a lukat. De nem akarhogy. Szepen kezzel visszamerik a foldet es meg meg is tapicskoljak. Csak pont ugy, es olyan precizen mint mi emberek szoktuk. Ott bamultam az ablakban oket, foldbegyokerezve, de a vicc az volt, hogy meg a cicam ( aki ott ult mellettem) is ledermedve nezte. ( mert egyebkent ha mar mokust lat, akkor mar viszi is ki az ablakot tokostol. ) Utana termeszetesen orakig kacarasztam. Allitom sokkal jobban elszorakozok az allatokat nezve, mint a TV-t. Na jol van megyek mar, mert mar megint elkapott az infantilizmus. Pusszancs, egyebkent en jol vagyok. T.
  1. 2005. december 23. 00:221801.

    Minden kedves madridosnak bekes, szeretetben es oromokben gazdag karacsonyt kivanok.

    ( Talan az unnepek alatt raertek egy kicsit ide bekukucskalni. 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2005. szeptember 17. 13:061800.

    Halihooooooooo mindenkinek!

    Mam Buzarol sehol semmi hir. En legalabbis mar vagy 2 eve nem hallottam rola semmit.

    Per! Buzasor az eredeti regi Madrid egyik torzstagja. Ha jol emlekszem akkoriban a csapat felallitasa ilyen volt: Mamatu, Trilli, Tepssy, Buzasor es Pinky (remelem nem felejtettem ki senkit), aztan jottunk mi tobbiek: Peroni, Chuchu, Bamse, Linda stb.... Aztan voltak nehanyan akik csak jottek, lattak es mentek....

    Regi csapat: Remelem mindenki jol van es a babak fejlodnek szepen. Lehet am ide is kepeket tenni, lasd az elozo hozzaszolasomat.

    Moni Isten hozott Madridba. A kerdesedre talan Mamatu tud legjobban valaszt adni, mert o mar nyitott boltot ott Spanyiban. Nem minden itt resztvevo forumos el/dolgozik Madridban/Spanyiban, de ezt mar valoszinuleg ki is talaltad, ha visszaolvasgattal.

    Jelentem, holnap megyek Spanyiba 1 hetre (3 baratnommel) ferj es kutyus nelkul. Ok mennek Risorbe (Del-Norvegia) a tengerpartra. Lindacska mar 12 hetes lett idokozben, es tunemenyes kutyuska.

    Irjatok, h mi van veletek. Udv es pusszancs mindekinek, bamsino

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_985156 (1797)
    2005-09-05  10:52
  3. Torolt_felhasznalo_141091
    Torolt_felhasznalo_141091
    2005. szeptember 11. 21:161799.

    Sziasztok!

    Valamennyit sikerült visszaolvasnom, ti tényleg egy jó kis összeszokott csapat vagytok és nagyon kedvesek vagytok a kiváncsiskodokkal! Ezért vettem a bátorságot és arra kérnék mindenkit, hogy akár priviben, de árasszatok el minden infóval!

    Mennyire nehéz megszerezni a papírokat, mi kell pl. ha üzletet szeretnék nyitni, ott is olyan nehézkes, mint itthon?

    Előre is köszönök minden infót!

    Érdekes volt, mert én kb. 3-400 hozzászólást olvastam vissza és így egyben olvastam veletek történeteket a baba várástól a megszületésig! Így ismeretlenül is gratulálok a már kész hölgyekké cseperedett babákhoz!

    Üdv,

    Móni

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. szeptember 5. 12:221798.

    Mam,

    Ki az a buzasör???Mi van Veletek??Kezd kihalni a fórum!!!!!!!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_985156 (1797)
    2005-09-05  10:52
  5. Torolt_felhasznalo_985156
    Torolt_felhasznalo_985156
    2005. szeptember 5. 10:521797.

    sziasztok lanyok!!

     

    buzasört keresem.  tud valaki rola valamit?

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_300973
    Torolt_felhasznalo_300973
    2005. augusztus 30. 22:391796.

    Sziasztok :-)

    Chc-uhu érdekelne az a jelszó meg az elmúlt hónapok Blanka fotói .

    Remélem már mindannyian jártatok otthon idén nyáron ...

    ën most elég sokáig voltam. Minden a régi,szép...

    Voltak itt albi keresök:
    van néhány tel.számom,ha még aktuális.
    Én vasárnap óta kerestem új helyet és ma este megtaláltam :-)
    Oké nem városközpont,de nem is a világ vége.10 perc alatt ide lehet érni :-)

    pussz mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2005. augusztus 21. 01:281795.

    Jol latok, vagy csak a technika viccel meg. Tepssy hozzaszolasa 2002- bol a friss oldalon? De lehet, h csak keso van? Ki tudja.

    Szeretnem kozolni veletek, h uj csaladtagunk Linda mar 2 napja velunk lakik. Nagyon tundi, jatekos, es imadni valo. Kepet teszek ki a bem. oldalra. Nezzetek meg.

    Puszo bamsino

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368346 (1)
    2002-04-15  04:31
  8. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. augusztus 5. 14:191794.
    Sziasztok!

    Munka van. . . sajnos túl sok, nyaralás semmi, de talán augusztus végén lesz egy kis Balaton. . . . puszi mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_874095
    Torolt_felhasznalo_874095
    2005. augusztus 5. 13:441793.
    szeretnem kikerni a velemenyeteket a kovetkezo oldalrol, amit meg csak most inditottam, es fejlesztes alatt all: http://rastro. blog. tv2. hu
    koszi a segitseget

    ui: a valaszt kerlek oda irjatok
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_985156
    Torolt_felhasznalo_985156
    2005. augusztus 2. 23:581792.
    jottem , lattam, gyoztem. . . . . . . . . . . . . . . . . csak h tudjatok. . . . . . tartom a szavam es tartom a frontot:-) csaaauuuuuu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_985156
    Torolt_felhasznalo_985156
    2005. július 31. 11:471791.
    Na sziasztok lanyok!!!

    Nagyon sajanlaom, h nem tudtam jonni. . . . . . jelentem, most mar van adsl-m. nehez szules volt. mert wi-fi kellett, es mire kikuldtek . . . . . es configuralni tudtam. . . . . etc. hat elmentek a . . . . . honapok:-)) ( a kozben scereltem szolgaltatot is!)
    jol vagyunk. . . . . mindenki. szuper meleg van. . . . . . . . . . es azt hiszem teli van a sziget.
    aaaaa res a csalad is nott meg egy taggal. . . . . . . Nilo a neve es szörös!:-) egy torpe nyuszi. . . . barna. majd rakok fel kepeket.

    nalunk megallas nelkul vagyunk. . . . hol vendegek, hol az uzlet, hol a gyerekek. . . . . . . es meg a kutyat is oltatnom kellett a mult heten. :-)) szoval minden rajtam van, de ugy nez ki haladunk. . . . . igaz lassan. . . :-)

    irigyellek bamzi h vakacioztok!!!:-)) kar h nem beszeltunk. . . . . . .
    csu. . . . . . . jol alszik a baba?. . . . . noemi mar 4 kezlab van es barmikor elindul a vilagba:-)
    hal istennek jo alvok mind a ketten. . . . igy legalabb jo ejszakaim vannak.

    mikor csianlunk egy partyt??

    puszzz mindenkinek!!

    mam
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_985156
    Torolt_felhasznalo_985156
    2005. július 31. 11:251790.
    melyik vasutira?? van tobb is!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_549323 (1786)
     
  13. Torolt_felhasznalo_167197
    Torolt_felhasznalo_167197
    2005. július 10. 00:281789.
    köszönöm!Közben névváltoztatáson estem át, ezentúl így keressetek!
    jszó megy priviben ha vkit érdekel!
    Edoka, én sajna Bécsben vagyok, de bárcsak lennék Cadiz-ban!Madridban sok a magyar, Andalúziában is biztos akad. . . :)
    Egyébként Blanka(2) már hangosan nevet, mindent megfog és már elkezdett forgolódni is. . . :)
    üdv mindenkinek
    Mam nem most van Pesten éppen?Talizik Per-rel?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_300973 (1787)
     
  14. Torolt_felhasznalo_367557
    Torolt_felhasznalo_367557
    2005. július 9. 10:411788.
    Sziasztok, veletlenul tevedtem ide, de nagyon orultem, igaz lattom nem gyakran jartok ide de ha valaki megis erre tevedne, irjon. En PT. ST MARIA-ba lakom , ANDALUCIA-ba, CADIZ tartomanyba, szeretnek beszelgetni, azt hittem ebbe az orszagba nem nagyon vannak magyarok, szeretnem ha tevednek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_300973
    Torolt_felhasznalo_300973
    2005. július 8. 22:141787.
    Hali Mindenkinek!!

    Legalább 1500 éve nem jelentkeztem be. Hála Trillinek még képben vagyok. :-))

    GRATULÁLOK A 2. BLANKÁHOZ!Nagyon helyes!
    /A fotót is Trilli mutatta :-)) / He-he mire is mennék nérküle.

    Boldog nyarat mindenkinek! Az infohiányos újoncoknak priviben ment némi felvilágosítás.

    Pussz, Linda

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_549323
    Torolt_felhasznalo_549323
    2005. július 4. 10:501786.
    Sziasztok,

    ugye Ti Madridban laktok, vagy ismeritek valamennyire Madridot.
    Arra szeretnélek Benneteket kérni, hogy írjátok le, hogyan jutok el a reptérről a vasút pályaudvarra. . .
    Köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2005. július 2. 22:441785.
    Halihoooooooooo
    Ezer eve nem taliztunk/buliztunk tenyleg, igazad van mam. Mam egyszeruen csak azert nem hivtalak fel, mert nem volt nalam a telcsiszamod. Uj telcsim van es meg nem volt minden szam belerakva. Igy tortennek a dolgok.
    Chu az uzeneted elolvasasa utan ( amit privibe kuldtel) nem lettem okosabb es a jelszoddal vmi baj van, vagy egy kis helyesirasi hiba tortent. Minden esetre nem mukodott, igy en meg midig nem lattam Blankat. Milyen jo, h ot is Blankanak hivjak (Trilli babajanak is az a neve), igy nem kell a kis szurkeket megeroltetni, ha a te babad nevere kell emlekezni hi-hi-hi.
    Szent Ivan estejen megszuletett a jovendo kiskutyank. Egy so-bors szinu kis torpe schnautzer. Es 7 het mulva mar mi is kutyustulajdonosok leszunk. Igy egy fel evig nem lehet spanyiba utaznunk, mig az oltasiprogramon at nem esik a kutyus, de utana mindig vihetjuk magunkkal.
    Szerdan jovunk most spanyiba, gyerkocok is jonnek baratokkal, teli lesz az egesz lakas velunk. Mar fenjuk fogunkat jo kis magyar kajara a magyar etteremben. Hu errol jut eszembe, h megigertem nekik, h leforditom az etlapot norvegra.
    Lanycikak mindekinek egy nagyon kellemes nyarat es szabadsagot kivanok. Puszi bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. június 4. 18:251784.
    Kedves Mindenki!

    Bocsanat, hogy csak igy ide pofatlankodok, de nagy segitseget szeretnek kerni. Szeptember elejen Madridba megyek egy osztondijjal ket es fel honapra. A szallasomat ugyan ok intezik es fizetik, de a honlap, amit kuldtek rola, eleg lehervaszto. 71 Euro lenne naponta a szallas, ami ugye szep kis osszeg (igaz a legeslegkozpontibb helyen van, de ugye a metro kozlekedes eleg jo, tehat ez nem lenne lenyeges), de eleg gazosan nez ki a studio. Tudnatok olyan szallast (amiben konyha, furdoszoba is van) ajanlani, ami jol nez ki, nem a legrosszabb kornyeken van es megfizetheto az ara? Ez utobbi csak azert fontos (nem nekik akarok jot tenni :-) ), mert az utolso ket hetet zsebbol fizetnenk a parommal es nem akarok anyagi csodot. . . Ja, es meg egy fontos szempont van, az, hogy a palyazathoz szamla kene a szallasrol. Koszi a segitseget! Liziantus
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. május 29. 07:231783.
    Sziasztok Lányok,

    Mam, szuper lenne ha tényleg végre találkoznánk!!!Egyszerűen túl sokat dolgozom és próbálok harcolni egy kicsit a korrupcióval, amit elképesztően magas szinten és pofátlanul csinálnak itthon. . . . tényleg a fejétől bűzlik a leginkább a hal. . . . és nem tudom, hogy mikor rúgnak ki. . . . de most már benne van a pakliban. Igen, randizok most egy sráccal. . . még nagyon az elején tart a dolog:)))ahhh, fiatalabb nálam egy évvel és magyar:))))
    Mindjárt megnézem a fotókat, amelyeket felraktatok!!!!!Csak már nagyon írni akartam!!!Szuper, hogy most mindenki egy egész jó periódusban van!!!!!:)))
    Itthon hőség van, 30-35 fok!!!!!!

    pusssszzzi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_985156
    Torolt_felhasznalo_985156
    2005. május 29. 01:091782.
    sziasztok nagylanyok!! nagyon orulok, hogy indenki meg van!
    en mint mindig rohanasban. . . . hol az uzletben, hol itthon. . . . . hat mindig van mit csinalnom. nem unatkozok az mar biztos.
    gyerekek jol vannak, mar nagyon varom, hogy lathassam nagylanyomat!!
    10-en megyek haza 17-ig aztan 24-27ig Madridban leszek. es minden folytatodik tovabb. . . . . hajtas.
    Bamzi, miert nem hivtal fel?? Orulok, hogy Tompikaek hlyre jonnek uzletileg. . . mert hisz nem olyan konnyu errefele az biztos.
    Csu TKD. szuper aranyos Blanka. Remelem jol vagytok?
    Per!! merre csavizol? Remelem hapsizolż?!!
    pusz mindenkinek!! mikor csetelunk egyet mint a regi idokben?
    rakok fel kepet, megis lassatok hogyan vagyunk. . . .
    Vigyazzatok magatokra Csipet Csapat!!;-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2005. május 27. 00:001781.
    Haliho! Kezd Madrid feleledni? Ez jo hir. En elek es virulok, vasarnap jottem haza Spanyibol. Csak egy ropke hetet voltunk lent, de jol esett, mert szep ido volt. Ittnalunk azota is csak esik az eso.
    Voltunk sokszor a magyar etteremben enni. A neve es a tlf. szam RESTEURANTE LAS DELICIAS / Tel. : 966923556
    A La Mata strandsetanyanak majdnem a legvegen van ( tehat Guardemar fele) Azt hiszem az utolso elotti negyed. Sok fincsi magyar kajat ettem. Debreceni a csapat es nagyon aranyosak, tudom oket ajanlani Tompika. Sot meg erdelyi gulyaslevest is csainaltak (igaz nekem a magyar jobban izlett). A ciganyzeneert nem rajongok annyira, de neha elmegy azert. Bablevesrol irtal Tompi? Hu en azt nagyon szeretem am. Igy meg kell irjad annak az etteremnek a cimet am. Jovunk szep szammal majd.

    Legkozelebb juliusban jovunk. Akkor jonnek a gyerkocok is. 6-an leszunk. Celine szulinapjat (23) ott fogjuk unnepelni.

    Hogy vannak a kismamak es a babak? Minden rendben?

    Kuldjetek mar kepet a babakrol. En meg nem lattam oket.

    Puszoooooo bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_946917
    Torolt_felhasznalo_946917
    2005. május 16. 20:371780.
    sziasztok!
    chu, gratulalok!!! egy nappal kesobb jon es a ferjecskemmel egy napon unnepelhetett volna :o)))

    bocsanat hogy eltuntem, majdnem egy hoanpig otthon voltam papirugyeket intezni ami mondanom sem kell nem jott ossze, ugyhogy most megyek vissza nemsokara. . .
    az uzlet is megyeget, es csodak csodaja tobb spanyol ugyfelunk volt eddig mint angol, ami azert is meglepo mert ra kell jonnom nap mint nap hogy csapnivalo a spanyol tudasom :o(((

    bam, megirod a la mata-i etterem cimet? koszi!!! mikor is jottok megint?
    itt a kozelunkben is nyilt egy magyar bar (az egyik volt-Budapest ettermes srac nyitotta a felesegevel es a hugaval) es minden penteken du. van magyar parti hol gulyaslevessel hol bablevessel stb plusz palacsintaval es elo ciganyzenevel!!!. . . mondanom sem kell hogy ott vagyunk amikor csak tudunk!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959096 (1779)
     
  23. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2005. május 16. 20:191779.
    köszi Mam:)
    édes a Mimi és milyen okos. . . mint az anyja:)
    azért nem hagyod majd hogy levágja, ugye?mármint az Apucika:)))))))))
    de jó h ti majd tudtok talizni!Blankának várunk az útlevelére, sehova se mehetünk így Au-ból:((((((((
    itt még csak most kezdődik a jó idő, múlt héten még fűtöttünk.
    még hasfájós a picim, remélem nemsokára vége lesz, mert vannak napok, amikor nem sikerül eleget aludni. . .
    tényleg, merre vagytok Per és Bam?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_985156 (1778)
     
  24. Torolt_felhasznalo_985156
    Torolt_felhasznalo_985156
    2005. május 16. 19:511778.


    Sziasztok Lanyok!
    Csu! szuper aranyos a kislany!! hasonlit a papara nagyon!:-) hat ahogy szokas!:-). . . tudod nalunk is. . . talan a noemi mar inkabb keverek. . . de ahoz, hogy igazan ram hasonlitson, kellene egy 3. is. . . :-)) viszont erre meg azt mondja papi. . . inkabb levagja:-)). . . szoval ezek vannak.
    Kepzeld, nekem pont olyan kocsim van:-). . . tehat " csaladban maradt":-). . ugye?;-)
    Remelem napjaid jol telnek. . vagy is inkabb ejszakaid?!. Nalunk mar minden ok. alszik egesz ejjel, es nappal is csak jobbara vigyorog. jo kisbaba, nem siros. . . hala egnek
    Mimi meg mindig otthon van, es allitolag nagy dumas. Mindenki azon rohog, hogy lehagyja az igekotoket. . meglepetes helyett. . . lepetes es egyebek:-D
    Es amikor nem akar megtenni i valamit, amit kernek tole azt modja. . . . " ezt nekem nem kell tudnom. . . . . nem vagyok magyar". . allitolag tele van zold kek foltokkal, es mindenben megbotlik. de mindenre meg van a valasza, es azert botlik meg a slagban, mert az apam elolhagyta:-)
    Szuper idonk van mar hala egnek, de rengeteg a munkank. Az uzletben aztan itthon is hol atalakitas, felujitas van, hol stand. . . . szoval mindig van valami.
    Ezert nem irok. . sajnalom.
    Viszont megyek megint haza. . . jun10-tol 17-ig. Per! ugy nez ki 14-en kis dragam visszajon, mert dolgoznia kell, szoval most mar majdnem hogy biztosra mondom neked. . . . . . TALIZZUNK! ;-)
    Bamzi!! merre vagy ? jol vagytok? mikor jottok? nem jossz hozzank ??
    remelem jol van mindenki!!?? eees igaz! irjatok!! pppppuuszziiiii
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2005. május 8. 12:111777.
    csajszik, kihal a fórum?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top