Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Madrid

tepssy
Létrehozva: 2002. Április 15. 04:31
Hahoka! Ne haragudjatok, mostanaban baromira szetszort vagyok, nem emlekszem mar ra kinek irtam, hova irtam az elmult napokba, valakinek 2 levelet is irtam. hehehe. Bejon egy uj vizumtorveny most itt az USA ba, es ezt bogaraztam eppen, hogy akkor most mi van. Mindegy. . . . . . . Bam, becs szora es a virusokat csak Madridig kultem. Ugyhogy az otthonit azt nem en csinaltam!:)) De szurkolok az anyukadnak. En a betegsegek kozul ezt utalom a legjobban. A hanyos-hasmeneses betegsegeket. Ezzel ki tudnak kergetni a vilagbol. ( tudom szegyen ilyet mondani egy 12 eve egeszsegugyben dolgozonak, de akkor is!) Igy kulonosen szurkolok az anyukadnak!. . . . . Na de hogy vidamabb temakrol is beszeljunk! Ma jottem ra, hogy mi okozza a kerben , a pazsiton a sok-sok apro lukat!Azt hittem a cicam az, de nem. A mokusok. En ilyet meg nem lattam. Friss hajtasokat, gyokerek kozott turnak, kihalasszak a jo falatokat, es utanna BETEMETIK a lukat. De nem akarhogy. Szepen kezzel visszamerik a foldet es meg meg is tapicskoljak. Csak pont ugy, es olyan precizen mint mi emberek szoktuk. Ott bamultam az ablakban oket, foldbegyokerezve, de a vicc az volt, hogy meg a cicam ( aki ott ult mellettem) is ledermedve nezte. ( mert egyebkent ha mar mokust lat, akkor mar viszi is ki az ablakot tokostol. ) Utana termeszetesen orakig kacarasztam. Allitom sokkal jobban elszorakozok az allatokat nezve, mint a TV-t. Na jol van megyek mar, mert mar megint elkapott az infantilizmus. Pusszancs, egyebkent en jol vagyok. T.
  1. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. február 6. 08:531726.
    Sziasztok Lányok,

    Itt minden rendben, január óta dolgozok és nagyon jól érzem magam, csak albérletet találni Pesten egy rémálom. Pasi nincs, de ez most talán nem is a legnagyobb gondom.

    Mam, azért még mindig olyan hideg van Mallorcan is??Gondolom, hogy mekkora öröm megint babázni!!!!Jól alszik a gyerkőc?

    Chu, mi az exspanyollal megbeszéltük ha netán terhes maradnék(de nem maradtam), akkor én választhatom meg a lány nevét. Akkor lett volna Lola Veronica.

    Bam, mikor mentek megint spanyiba????

    puszi mindenkinek

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2005. február 5. 09:481725.
    Szegeny Mamatu, mar csak ejfelkor van ideje egy kicsit irogatni nekunk. De hat tenyleg nagy gratula, es hat gyorsabb, szebb szulest nem is kivanhattunk volna. Azert Anyukad segit, nem?Es Mimi mit szol a kistesohoz?
    En koszonom mindenki kerdeset, jol vagyok, nagyon is jol, de mivel ha sokat setalok megfajdul a labam, ezert keveset mozgok, es felszedtem jo par kilot. . . de hat egyesek azt mondjak nem art. . . :)Nekem a 31. hetben 33 hetesnek nezett ki, es nem latszodik meg mindig h fiu v lany. Nem akarja megmutatni:(De mar nem is akarjuk tudni, legyen inkabb meglepetes:)
    Olyan jo kis csapat vagyunk mi itt, mostanaban irogatok egy babas forumra es olyanok megtortennek, hogy leszakad az allam:(
    Mam, vannak fotok?
    Bam, Per, Thompika nalatok mi a helyzet?
    Ja, es ezennel palyazatot irok ki hogy milyen nev illene az "Urena Lopez" csaladi nevhez. (Lanynevunk van mar, de nem arulom el, irjatok csak javaslatokat!)
    Szeretnem ha kicsit magyaros is lenne. . . . nem egyszeru.
    Na, jok legyetek, itt elolvadt az osszes ho ami volt es egyaltalan nem telies az idojaras.
    előzmény:
    mamatu (1724)
     
  3. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2005. február 3. 23:571724.
    koszi bamzi!!:-)) nem akarlak untatni benneteket, de babam 2 het alatt tobb mint fel kilot hizott e s olyan kis draga puffancs lett:-)) jo pofa nagyon:-)) es termeszetesen mimi oda van meg vissza. . . . hol a szemebe, hol a fulebe gyomoszolgeti a cumijat:-))
    es egy lehangolo hir. . . . . . (nekem;-)) ) o is az apjara hasonlit. . . . . pedig azt hittem, hogy ram fog egy picit. . . . . . mivel a nagyobb az tiszta apja. . . . hat valamit ram is hagyhatott volna.
    de hat te bamzi tudod ezt. . . .
    eeees van egy jo hirem!
    van egy baratnom( adizeg), aki itt lakik palman es mondtam neki, hogy nezzen be hozzank, mert jo csipet csapat vagyunkkk. . . . biztos jol fogadjuk ot:-))). . . . . de nem tom merre jartok??!!! ugy hogy ha jon, akkor egyenlore csak bamzival fogadjuk jol ot. . . . aztan ha jottok majd ti is hurrazzatok neki:-)) mentem . . . . meg dolgom van. . . . remelem jol vagytok
    előzmény:
    bamse (1723)
     
  4. 2005. február 1. 22:101723.
    Hurra! Hurra! Hurra! Mamatunak!
    Ugyi kislany vagy te mam-mam-tu! Nagyon jol csinaltad ezt a kis szarost. . . biztosan ancid kivant neked egy nagy kalap szart szules elott es azert lett igy (mifelenk szoktak ezt kivanni, annak akinek szerencset akarnak kivanni, de nem merik elkiabalni. . . kis babonas dolgok)
    Orulunk kis madridi csaladunk gyarapodasahoz.
    Mam vaigyazz magadra meg a pirinyo kis Noemira is. Puszi bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2005. január 28. 23:431722.
    Lanyok 10000000000 gracias , hogy gondoltatok ram. 15-en hajnalban kezdodott, 6. 20 kor vettek be a korhazba es 7, 30kor erkezett a kisdraga. . . . . . termeszetesen es gyorsan.
    3200 grammos es 49 cm-es kis-seggel (nem nagysaggal!)mosolygott rank. . . aztan sirt is egy kicsit. . . :-)) es szuletes utan egybol szarni kezdett:-)))) 2xis. tehat meg mielott ugy tisztan ram raktak vona mar 2x is tisztaba tettek. . . . . :-))) ami abban a pillanatban igen csak elgondolodtatott, hiszen kislanyom szarik a nagyvilagra. . . . . ez a nagy velemenye:-))) hihi. . . . gondolom.
    szoval jol jott az az utolso idos pihenes. . . . eleg jol meg tudott noni. . . es epp azon is csodalkoztunk, hogy milyen bolcs a termeszet, hiszen a 2 hetes pihivel pusz a 11 napos kesessel 700 grammot vett fel.
    koszonom az erdeklodest. . . sajnalom, hogy nem beszelunk, de az igazsag, hogy megallas nelkul vagyok. . . meg amikor van egy kis idom hat pihizek. . . . . . anyu van a gepemnel. . . ezert van az, hogy nem valaszolok lanyok. . . . bocsi
    mivel itt van nalunk es nincs is mas szorakozasa. . . inerneten van mikor teheti:-))) szoval tompika ezert nem tudsz elerni a telcsin se, hiszen ha be van kapcsolva nem csong ki. sajnalom. . . ird meg a mobil szamodat, es hivlak. . . .
    aranyos almod volt. . . :-)))
    csu. . . mi ujag nalatok??? novogetsz??
    bamzi. . . . hogy vagytok ott a nagy hidegben?? ( apropo. . . itt is zimanko van!!)
    per. . . mondta mamim, hogy beszeltetek. . . . . . emlekezett rad, hogy szoktunk beszelni, mikor otthon vagyok es te is. . . :-))
    babe az az igazsag, hogy mallorcara lehetne valamit szerezni. . . . . de nagyon neheznek talalom. . . . . . hiszen innen intezni munkapapirokat szinte lehetetlen. . . . kerdesem: probaltad magyar ugynoksegen keresztul??? amit megtehetek. . . van egy par hoteligazgato baratunk. . . . rakerdezek, hogy dolgoznak-e jovonyaron magyar turistakkal. . . . ??!! hatha talalunk valamit
    MagnusC. . . . . igaza van bamzinak. . . jol jonne egy par szo magadrol. . . es nevedrol. . . . mi mar csak ilyen csajok vagyunk:-)) szeretunk tudni mindenrol:-)) ( neeeeeeeeeem. . . ha nem mindig megkerdezzuk az uj belepoktol, miert pont erre a nevre iratkozoztt fel. . ??) hol laksz Madridban?

    sajna meg nem tudok kepeket felrakni, mert meg nem volt idom osszerakni a nagygepet, csak a laptoprol irok meg mindig. . . . es a kameramat sem talalom meg minig:-))) meg mindig dobozolunk:-))) ki tudja meddig????
    puuuuuussszzz mindenkinek!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. 2005. január 26. 22:221721.
    Haliho Babe69!

    En sajnos nem tudok neked segiteni, mert en Oslobol irok. De remeljuk, h valaki a sp. csapatbol majd tud. A kisugyesmindenttudo mamatunk nehany napja szult, de remljuk hamarosan visszater koreinkbe.
    Persze lehet, h mas valaki tud majd vmit ajanlani.
    Nem lepne meg, ha kapnatok segitseget, majd drukkolunk nektek.
    előzmény:
    Babe69 (1720)
     
  7. Torolt_felhasznalo_875584
    Torolt_felhasznalo_875584
    2005. január 26. 17:271720.
    Sziasztok!

    Volt osztályfőnököm ajánlotta a fórumot. Idegenforgalmi és szállodai szakon tanulok, és 11hónap kötelező gyakorlatunk van. Olyan kéréssel fordulnék hozzátok, hogy aki esetleg tud valamilyen lehetőséget arra, hogy Spanyolországban tölthessem el a gyakorlatom (ketten mennénk ha megoldható) az írjon. Előre is köszönöm az ötleteket, lehetőségeket!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2005. január 19. 17:101719.
    Sziasztok!
    Nem szeretnék zavarni a topicban, csak néhány kérdésem lenne Madriddal kapcsolatban.
    Ha valaki szívesen válaszolna a kérdéseimre, privát levélben feltenném neki. Köszi!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. 2005. január 18. 19:411718.
    En szeretnek gratulalni az ujdonsult mamanak. Orulok nagyon, h minden rendben ment. Mam ezentul mam-mam leszel vagy mamatutu?
    Azert mi is ugyik voltunk am, mert nagyon drukkoltunk testuletileg neked. Akkor most 2 honapig lazithatunk es akkor kezdodik ujra az egesz es jon a husveti baba.

    Magnus Isten hozott kozottunk! Ha nem vagyok nagyon kozvelten megkerdezhetnem a neved eredetet. Ez egy ilyan eszaki nev, van vmi kozod az eszaki orszagok valamelyikehez? Irhatnal egy ropke bemutatkozot nekunk es akkor kevesebbet kell privibe irni.

    Remelem mam-mam hamarosan erore kap es tud egy kis elmenybeszamoloval szolgalni. Addig is pusszancs mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. Torolt_felhasznalo_946917
    Torolt_felhasznalo_946917
    2005. január 17. 12:301717.
    hihi, nem is tudom ;o))
    nem szoktam ilyeneket almodni, azert volt furcsa. . . masnap meg itt a hir, hogy , megszuletett Noemi. . .
    Te jol vagy??
    Aztan rahajtani a marc 27-re! ;o))) (az ebben az evben husvet vasarnap ha jol tudom)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959096 (1716)
     
  11. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2005. január 16. 20:311716.
    nagy gratula Mamatunak!!!Nemsokara en jovok:)Thompka, es te mikor;)?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1713)
     
  12. 2005. január 16. 20:091715.
    Köszi a sok privit, megpróbálok mindenkinek részletesen válaszolni:-)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  13. Torolt_felhasznalo_946917
    Torolt_felhasznalo_946917
    2005. január 16. 12:421714.
    jajjjj de jjjoooooo!!!!!!!

    en meg pont tegnap ejjel almodtam azt hogy nagy hassal, mindenorasan jarkalok. . . . spoooky. . .

    koszi a jo hirt!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1713)
     
  14. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. január 15. 21:381713.
    Lányok,

    Most beszélek mam ancijával, ma reggel megszületett Noémi és állítólag gyönyörű baba. Mindketten rendben vannak!!!

    Ahhh. . . pezsgőbontás, ünneplés, fanfárok!!!!csodááááááásss:)

    pusssszzziii
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2005. január 15. 17:211712.
    Sziasztok! Csak néhány hete költöztem Madridba, nyelvet tanulok. Tegnap találtam rá erre a fórumra.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. Torolt_felhasznalo_946917
    Torolt_felhasznalo_946917
    2005. január 15. 14:021711.
    sziasztok!

    van vmi hir mamatu-rol!!!????
    en probaltam hivni a vonalas szamot de senki nem vette fel. . .

    es annyira nem akarok zavarogni sem. . . .

    mi meg elkoltoztunk, vegre van nap az erkelyunkon, eddig mintha nem is spo-ban laktunk volna, de mostnatol vegre napozhatok, mar amikor raerek. . :o)))

    remelem nemsokara kapunk hirt mallorcarol!!
    előzmény:
    mamatu (1710)
     
  17. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2005. január 10. 22:331710.
    sziasztok lanyok!! ne aggodjatok erettem. . . . komolyan.
    ugy nez ki remelkul vagyunk. ma voltam orevosnbal es azt mondta, hogy varunk meg egy hetet. a baba mozog sokat a hasamban, mar be van allva, de meg marad. . . . . :-)) valoszinu szuksege van meg egy kis iore. szoval 17-re rendelt vissza. . . ( 6-ra voltam kiirva. )
    de addig meg sok mnden tortenhet. minden esetre orulok neki, hogy nem surgeti, en is szeretnem, hogy magatol jojjon.
    anyusom megerkezett. egyebkent jol vagyunk. megegyszer koszi a zerdeklodest------------majd jelentkezek. . . . . . . . addig is csook mam
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2005. január 9. 20:391709.
    Mamatu mamajanak! Hajni anyukajanak! Barki masnak aki tud Mamaturol vmi ujat.

    Ha latod es olvasod ezt itt, akkor legyszi ird mar meg nekunk, h megjott-e mar a baba. Mi nagyon kivancsiak vagyunk es nagyon drukkolunk, h jol menjen a szules es minden rendben legyen a babaval meg a mamaval is.

    Remelem hamarosan jon a jo hir.

    Elore is koszi Bamse az egesz Madrid neveben.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. január 8. 09:171708.
    Mam,

    Nagyon nagyon de nagyon vigyazz magadra es egy mozdulatot sem tegyel az agybol. . . most mar csak napok kerdese. Nagyon nagyon drukkolunk Neked!!!!Priviben ha tudod kuldd el a telefonszamod. . . nagyon sok sok sok puszi per
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2005. január 8. 00:261707.
    sziasztok lanyok!!!! 1000000 koszonet, h gondoltok ram. . . . es bam, koszi, hogty tovabbitottad az uzit. hazahoztam az uzletbol a portatilt, hogy tudjak mar egy par sort irni. (laptop) es a teteje az egesznek, hogy bekrepalt a mobilom. . . . sajnalom, hogy nem tudtatok elerni. . . per az uzidet nem kaptam meg!!
    azeert mindenkinek buek es azt kivanom legyen egy szuperebb evunk. . . .
    a babarol: sajnos azt mondta az orvos, a nagy idegesseg es aktivitas miatt a baba eleg kicsi, igy most agyra itelt az utrolso 2 hetre. . . . . . .
    remelem azert eleri majd a 3 kilot. . . . az aert lenne szukseges, hogy ki tudjam hozni egybol a korhazbol. szoval meg egydarabban vagyok. . . . . anyusom holnap jon. mint irta bamzi. jo lenne, kivarni, hogy legalabb mimit tudjam le biztonsagban. mindenkinek kivanok sok sok szerencset es egeszseget!!! puuuussssz mam
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2005. január 2. 09:371706.
    Hello Bam,

    Az Uj Evet itthon anyaval toltottem, nem esik jol a kenyszeritett oromkodos ujevi buli, es eleget buliztam kint, szoval nagyon jo volt ez igy.

    Itthon mindannyiunkat megrenditettek a katasztrofa kepei es borzalmas, hogy pont egy olyan terseget sulytotta, amely eddig is a legszegenyebbek koze tartozott es meg nagyobb szegenyseget hozott. Az ozonviz elmelet nekem is eszembe jutott. . . kulonosen, mert olyan dolgokat meseltek, hogy pl. 10 dollarert ferfiak "kiberelnek"12 eves kislanyokat arrafele. . . . szoval ki tudja.

    En eddig a Gyermeketkeztetesi Alapitvanynak kuldtem itthon penzt, most megertettem, hogy mashol is mekkora segitseget kell adnia annak, aki van olyan mazlista helyzetben, hogy adhat. Itthon elkezdenek egy tavorokbefogadasi programot, egy evig havi 3000 ft-ot fizetsz, hogy valamelyik kisgyerek, aki arva lett a tsunami miatt, enni kapjon es fel tudjak nevelni. Szoval itt az ideje, hogy tavanya legyek. Egyebkent a magyar kormany is beigert adokedvezmenyeket azoknak, akik most segitenek es orulok, mert nekunk, gazdagodo EU allamkent igenis meg kell tanulnunk felelosseget vallalni azokert, akiknek annyi sincs, mint nekunk es segiteni, segiteni, segiteni. Itthon is van problema, de ki kell nyitnunk a szemunket a vilag problemai fele is.

    Kuldtem Mamnak smst, de nem tudom, hogy jo szama van e meg. . . mindenesetre nagyon nagyon szurkolok a gyerkochoz!

    Holnap kezdek el dolgozni Pesten. . . orulok, hogy van munkam, de maga a varos nem lelkesit. Mindenesetre van egy evem arra, hogy eldontsem, hogy itthon vagy Torinoban. Kozben a lezartnak tekintett spanyol pasim, szakitott azzal a baratnojevel, akivel a mi szakitasunk ota egyutt volt es jelezte, hogy minel hamarabb latni szeretne es keresi a repulojegyet Bp-re. Hiszem ha latom, es probalok ugy gondolkozni, hogy semmit ne kepzeljek bele a kettonk kapcsolataba, ami nincs. De elkepeszto, hogy 7 eve tart ez a joves-menes egymas eletebe.

    Az olasz sraccal most inkabb baratkent kezeljuk egymast es o nagyon ki akarja zarni a lehetoseget, hogy idejojjon, vagy legalabb megprobaljuk. Nem eroltetem, o az, aki meg szokott keresni, hogy chateljunk.

    Bam, azert elkepesztoen jo no vagy:)))!!!!!Chu, hogy van a baba???Mam. . . szoval nagyon drukkolok:)!

    csooookk
    per

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2005. január 1. 20:341705.
    BUEK! :)

    Per! Akkor itt jon az en kivansagom 2005-re.
    Ne legyen tobb haboru, terror es katasztrofa. Kivanok tetot a feje fele minden katasztrofa aldozatnak, tiszta vizet es teli pocit, na meg erot, h meg tudjanak birkozni a feladattal ami ele lettek allitva. Kivanom, h mosoly keruljon az arcokra megint, h a sok-sok gyerek el tudja felejteni a rengeteg szornyuseget, amit aleltek karacsony masnapja ota.

    Kivanom tovabba, h a a ket kismamanknak a leheto legkonnyebb szulese legyen, es, h egeszseges csecsmoik szulessenek.

    Beszeltem Mamatuval 30. -an. Szegenykem nagyon faradt es mar szamolja a napokat. Jan 6-an kell jonni a Noemi kisasszonynak. Mam ancijat jan. 8. -ra varja. Milyen jo is lenne, ha a baba kihuzna addig is a pocijaban. A masinaja meg nincs otthon uzembe helyezve (erdekes modon nem ez volt a legfontosabb koltozes utan), ezert ezuton kuldi udvozletet es nagy BUEK-OT mindenkinek. Ezennel atadva.
    Megigerte, h kuld majd sms-t ha vmi uj hir lesz.

    Mi csendesen barati korben unnepeltuk a szilvesztert: 4 par es egy kutyus egyutt. Az uj ev elso orajaban 1 perc becsukott szemmel es nema csenddel emlekeztunk a katasztrofa aldozataira es az erintettekre.
    Beke veluk. Ha vissza lehetne forgatni az ido kereket 1 hettel. . . . .

    Gondoljatok, h ez volt az ozonviz? Sok a skandinav es nemet aldozat is. Naponta tobbszori a kulon kiadasu hirek szama. Irak, Izrael es Palesztinia el van felejtve a hirekben, meg minden mas egyeb, ami nem a katsztrofaval fugg ossze. Gomboccal a torkunkban kuzdunk a konnyek ellen naphosszat es termeszetesen elkuldtuk mi is a hozzajarulasunkat a segito szervezetnek. Mi a sok kozul az Orvos Hatarok Nelkul nevu szervezetnek kuldtunk penzt.

    Nalunk ma nemzeti gyasznap volt/van. Minden hivatalos epuleten es helyen felarbocon ( bocsi de nem talaltam a helyes szavat ide) van zaszlozva.

    Irjatok, kinel mi ujsag? Hogy teltek az unnepek?
    Puszi bamsino
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2004. december 31. 16:091704.
    Hello Lanyok es Fijjjukkk,

    Nagyon Nagyon Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!!!!Most csukjátok be a szemeteket 1 percre, mondjátok ki, hogy mit kértek 2005-re és amint lehet küldöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!csoooooookkkk
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2004. december 27. 16:501703.
    Sziasztok, remelem jol telnek az unnepek nektek, mi jol vagyunk, Per, hasznald ki a szilvesztert, hatha megismerkedsz valami hercegecskevel. . .
    Bamsino, jok a kepeid, itt sajna nincs honal se hire se hamva.
    Mam, hajra, Te egy eros nő vagy, meg szerencse!!!Azert probalj pihizni is, jo?!
    udv mindenkinek es ha addig nem jonnek. . . . BÚÉK:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2004. december 27. 12:531702.
    Haliho!
    Remelem mindenki kellemesen atelte a karacsonyi unnepeket es kapott ajandekot, fincsi hamikakat stb.
    Nalunk karacsony elso napjan jott meg a hokiraly es hozott jo sok havat.
    Csinaltam nektek jo kis havas kepeket, amiket kitettem a bem. oldalamra. Tehat a kinek hohinya van kukkantson be.
    Meg nem buekozom, megprobalok meg jonni elotte. Addig is puszi Mindenkinek.

    U. i. mam orulok, h felbukkant a pali meg ha ilyen korulmenyek kozott is. Nalunk ilyenkor az eladot kotelezik a haz kitakaritasara ill. annak koltsegeinek a fedezesere. Nem tudom nalatok, mit mond a torveny, de erdemes utana nezni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1701)
     

Címlap

top