Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Madrid

tepssy
Létrehozva: 2002. Április 15. 04:31
Hahoka! Ne haragudjatok, mostanaban baromira szetszort vagyok, nem emlekszem mar ra kinek irtam, hova irtam az elmult napokba, valakinek 2 levelet is irtam. hehehe. Bejon egy uj vizumtorveny most itt az USA ba, es ezt bogaraztam eppen, hogy akkor most mi van. Mindegy. . . . . . . Bam, becs szora es a virusokat csak Madridig kultem. Ugyhogy az otthonit azt nem en csinaltam!:)) De szurkolok az anyukadnak. En a betegsegek kozul ezt utalom a legjobban. A hanyos-hasmeneses betegsegeket. Ezzel ki tudnak kergetni a vilagbol. ( tudom szegyen ilyet mondani egy 12 eve egeszsegugyben dolgozonak, de akkor is!) Igy kulonosen szurkolok az anyukadnak!. . . . . Na de hogy vidamabb temakrol is beszeljunk! Ma jottem ra, hogy mi okozza a kerben , a pazsiton a sok-sok apro lukat!Azt hittem a cicam az, de nem. A mokusok. En ilyet meg nem lattam. Friss hajtasokat, gyokerek kozott turnak, kihalasszak a jo falatokat, es utanna BETEMETIK a lukat. De nem akarhogy. Szepen kezzel visszamerik a foldet es meg meg is tapicskoljak. Csak pont ugy, es olyan precizen mint mi emberek szoktuk. Ott bamultam az ablakban oket, foldbegyokerezve, de a vicc az volt, hogy meg a cicam ( aki ott ult mellettem) is ledermedve nezte. ( mert egyebkent ha mar mokust lat, akkor mar viszi is ki az ablakot tokostol. ) Utana termeszetesen orakig kacarasztam. Allitom sokkal jobban elszorakozok az allatokat nezve, mint a TV-t. Na jol van megyek mar, mert mar megint elkapott az infantilizmus. Pusszancs, egyebkent en jol vagyok. T.
  1. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2004. december 25. 09:301701.
    Hello Lanyok es Fiuk,

    Mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok!!!!!puasssziii per
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. december 22. 19:181700.
    jelentem a pali mgjelent. ( a hazat befektetesnek vette, hozza sem nyult mar egy ideje. igy kepzelhetitek az alapotokat!!!)
    se tv antenna. a mosogep sz+r, makellett vennem egy ujat. iszonytato koszos a kero. 3. napja takaritja 3 lany!!! en az uzlet a dobozok es a mimi kozoztt ingazok. azert koszi a szep es batorito szavakat!!! az igazsag, hogy majd jon egy kis nyugalom nem sokara. es akkor igen csak elvezni fogom.
    arra gondoltamuldok egy nagy sziat mindenkinek es remlemjol vagytok.
    az uzletbol irok. demar rohanok is tovabb. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
    a gepem othon meg darabokban. es nemhiszem h lesz idom osszedugni egy darabig. . . . . . szoval csok mindenkinek es megeegyszer oszi a jo szavakat!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2004. december 10. 12:031699.
    Sziasztok Lanyok,

    A munka miatt annyira nem aggodok, bar az az ugynokseg, amely megkeresett meg Torinoban, hogy itthon dolgozzak nekik most vacakol, illetve a szokasos hulye egyezkedesek a fizetessel kapcsolatban. Kozben Torinobol elkertek az oneletrajzom. . . ki tudja.
    A pasi kerdes az nem tudom. . . nehezen felejtem a taljant:)))), illetve tudom, hogy tovabb fog menni es nekem ezt most hagyni kell. . . ha arrol szol, h mi egymasnak vagyunk teremtve akkor lesz meg lehetoseg. Inkabb probaltam kipihenni magam, mert agyon voltam hajszolva. . a heten meglatogattam nagyapot es elvitt egy igazi palinkafozdebe!!!En mar az illatoktol reszeg voltam:).

    Mam, nem hinnem, hogy egy angol vacakolni fog ilyennel. . . biztos rendben megy a dolog, Bamnak teljesen igaza van. Azert nagyon vigyazz magadra es ne eroltesd meg magad tulsagosan!!!!Nagyon nagyon sokat vallaltal be igy ev vegere!!El a kinti mobilszamod?

    Bam akkor neked most nagyon kellemes 10 napod lesz am!!!!!Lattalak a messengeren!!!Mi lesz a karacsonyi menud?

    Chu, Te hogy vagy?Karacsonyt hol toltod??

    Hatalmas Puszi Mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. 2004. december 9. 11:141698.
    Halihooooooooooo!
    Jol van mindenki lanyok? eltek es virultok es no a pocakotok? (ott ahol nonie kell). . . .
    Mam nagyon nem irigyellek teged mar legalabbis az ev hatralevo reszeben. . . karacsonyi koltozes nem a legjobb dolog, plane nagy pocival. . . mi tavaly december 2. -an koltoztunk. . . hat karacsonyra epp h elkeszultem. . . . ami otletet adnek neked, az az, h jol csomagolj. . , mert mindent ugy sem fogsz tudni kipakolni. . .
    tehat karacsonyi ruhakat, meg olyan dolgokat, amiket az unnep korul fogtok hasznalni ne csomagold olyan dolgokkal ossze, amiket jovo nyarig nem fogtok hasznalni. . . csomagolj ugy, mintha 2-3 het szabira mennetek. . . legalabbis a ruhafeleket. . .
    en soha nem vettem annyi zoknit pl. mint tavaly a koltozeskor. . . egyszeruen nem talaltam oket. . .
    szoaval nem kell mindent helyre rakni karacsonyig. . .
    de ird ra a dobozokra, h miben mi van, jo vastag tussal jol lathato helyre. . . ez segit. . .
    a suto meg miert is ne mukodne. . . gondolod, h az angol hapsi nem csinalt kajat ott. . . szeretik am ok is a hasukat, (kerdezd csak meg tompikat, az o ferje angol). . . es miert ne bukkanna fel 20. -an. . . ?? nem azert adja el a hazat, mert o ott akar maradni. . . valoszinuleg vett o is egy ujat, ahova koltozik es kell a penz neki is. . .
    en eletmeben csak 1x hallottam olyasmirol, h nem koltozott ki az elozo lako idore (de azok pakisztaniak voltak). . . egyebkent soha. . . . .
    szoval meglatod minden rendben fog menni. . . te ne izgulj ilyesmiert, nem tesz az jot se neked, se a babanak. . .
    a kajarol meg annyit, h te irtad tavaly vagy azelott karacsonykor, h megrendeltel keszen sult pulykat. . . nem emlekszel??? akkor rendelj meg megint egyet. . . sokkal jobban jarsz, es akkor inkabb csinalj egy karacsonyfat miminek pulykasutes helyett. . . a diszek ugy is kulon dobozban vannak. . . .
    chuchu es is lattalak neha am, de soha nem irtal egy szot sem, csak azt lattam, h jottel es mentel. . . ugyanugy trillit is es tompikat is. . . de nem tudni, mikor ki van a vonalban (csaladtag esetleg, vagy h mikor ki van meloban). . . . en az ev hatralevo reszeben, betegallomanyban vagyok egy munkahelyi konfliktus miatt. . . .
    holnap jon a noverem latogatoba es itt lesz 10 napig, aminek nagyon orulok. . . kar, h nem marad karacsonyig, de neki is van csalad ugyi. . . .

    trilli, hogy megy az enekles, van vmi uj hir. . . ?? a program nem jelent meg meg DVD-n? azt nagyon szeretnem megnezni, legyszi ne felejtsd el. . . . neked valahogy chuchuval kene osszejonnod. . . . ti egy csodalatos klasszikus par lennetek. . . meggondolando. . . ( ha gazdagok lesztek, ne felejtsetek el, h az en otletem volt. . . hi-hi-hihi)

    tompika, h megy a bolt? telen jobb, mint nyaron vagy forditva. . . ???

    per! uj ev, uj orszag, uj munka, uj fiu = uj lehetoseg. . . . hurra!!! :)
    előzmény:
    mamatu (1697)
     
  5. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. december 8. 22:141697.
    Na sziasztok nagylanyok!!!

    koszi szpeen a sorokat, tompika a jelszavamat ismet elfelejtettem. . . . . . . . ( lanyok ha valaki emlekszik legyen szives atkuldeni priviben topmikanak!!)
    Sajnalom a fertozest, bizony kikeszito. . . .
    orulok , hogy jol sikerultek a mutetek es mindenki remekul van. . . . . . . esetleg Lindanak kellene meggyogyulnia, de valoszinu eme sorok olvastaval mar emlekezni sem fog mar erre a nathara!:-)
    szoval irigylem peronit , foleg a kenyeztetesert es termeszetesen az "uj" lapert.
    Per szerintem orulj neki, hogy uj lappal kezdesz, hiszen annyi mindent tartogat meg neked az elet. . . . . . es minden ujabb munkaval kozelebb kerulsz a perfekciohoz es ujabb tapasztalatokat, elmenyeket kapsz az elettol. Sajnalom, hogy szakitani kellett, de valoszinu ennek tudod igy kellett tortennie. . . . . . . . . egesz biztos vagyok benne, hogy valami " jobb" var.
    koszi bam a biztatast, es linda valoszinu igazad lesz abban, hogy a kozelbe keressem. Egyenlore mamim jon jan 8-an, 6 ra vagyok kiirva.
    mondjuk dec 20-an irom ala az uj hazat es mar 20-an koltozunk. ha ugy alakulnak a dolgok, ahogy kell, . . . . . . ( bar egyenlore egy "kisebb" (jo nagy!) tipusu ellenallasba utkoztunk) egyfolytaban idegeskedunk, hiszen a kamion is be van mar rebndelve, es meg mindig nem biztos, hogy az angol manus aki eladja a hazat nekunk, 20-an megjelenik-e. a plane az egeszben, hogy a koltozteto kamion meg van rendelve delre es innen el kell menjek.
    gondolhatjatok, milyen "klassz" karacsonyra lehet szamitani. . . . . . . . . en nagy hassal, dobozokkal, koltozes kellos kozepett, es szegeny mimi. . . . . . . . szerintem nem nagyon lesz kesz a szobaja sem, nem hogy meg fat diszitsunk. . . . . . . . . sooot, azon gondolkodunk, vajon hova tudnank elmenni vacsizni 24-en:-)). . . . . ( mert nem is tudom pl, hogy az uj hazban a suto mukodik-e?!). . . . hogyan tervezzek?? szoval itt minden szanaszet es csak telnek a napok es meg semmi biztos
    csu a probakat nem csinaltam meg.
    tehat a verprobat nem csinaltam meg, mert ugy volt, hogy az amniocentesist megcsinaltatom, de aztan meggondoltam magam, es addigra mar keso volt, hogy csapoljanak egy valoszinuseg szamitashoz.
    De ugy dontottuk, valaljuk a rizikot. . . . . . es nem csinaltattuk meg az amniot.
    Ne haragudjatok, ha a messengeren nem jalantkezek es sokszor foglalt vagyok, de igazan azt sem tom hol all a fejem.
    Most is csak azert jottem be, hogy koszonjek es irjak mar egy par sort.
    Igen tompika, helen visszajott es egy csodaklassz dolgot vett!!!:-)) Biztos vagyok benne, hogy " elvezni" fogja. . . . Q. . . . )))
    ( nunca mejor dicho)
    szoval trilliek is otthon lesznek??! orulok neki. . . . ( irigykedek:-) )
    csu hogy vagy?? gombolyodsz'???
    puszi mindenkinek!!!! es legyetek joooooooooook!!!!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2004. november 26. 00:301696.
    Nagyon jol teszed, csak kenyeztesd magad!Aztan meg nincs semmi veszve, hatha megint kijutsz!Es milyen otthon?Mam, ne izgulj, akinek ilyen szep Mimikeje van, annak nem lehet baj a 2. gyerekkel sem. Foleg ha eddig minden vizsgalat rendben volt, nem?!Milyen gyakran vizsgalgatnak?Szoval kerlek ne izgulj(meg kulonben is ez genetikai kerdes is)minden rendben lesz. Bam, leszedtem am a jelszot:)Sokat latlak a messengeren, de elbujsz:)Te vagy, vagy a parod?Linda, koszi a gratuaciot. Thompka, majdnem ugy jartal, mint a meseben a kiraly, akinek a legkisebb lanya sot hoz ajandekba, es ezt a kiraly semmibe se veszi, eluzi a lanyt. Majd ezutan a lany fortelyosan csak sotlan eteleket fozet apjanak, igy jon ra a kiraly, micsoda ertek is a so. . . . :)remelem jobban vagy:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1695)
     
  7. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2004. november 23. 22:101695.
    Haliho,
    Most mar itthon vagyok!!Bam, sajnos a szakitas civilizalt valtozatat valasztottuk az olasz baratommal, mindketten nagyon remeljuk, h kapunk meg eselyt es egyutt lehetunk. . . de egy tavkapcsolat nem fer be egyikunk eleteben sem. Jovo heten kezdem az interjukat, mert meg Torinoban megkeresett egy itteni ugynokseg munkaugyben. Majd latjuk. . . rettenetesen faradt vagyok, ezert mar voltam kozmetikusnal, csutortokon masszazs es gyogyfurdo. . . szoval teljes kenyeztetes alatt.

    Mam, isteni a Snoopy, de nekem a nagy kedvenc Fiorio. . . minden vasarnap delutan fagyi nala. . . a csoki valami isteni. Hogy is van ez a torinoi emlekek neked???Hogy voltal kint????

    puszi mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_300973
    Torolt_felhasznalo_300973
    2004. november 23. 07:501694.
    Hali!

    Gratulálok minden kismamának!
    Hát nekem egyenlőre nem lesz gyermekem, de Trilliék jönnek haza decemberben és majd babázhatok az én kis Tündéremmel!
    Már alig várom!

    Mamatu, ha baby sittert keresel legjobb a neten szétnézni. Elég sok a magyar lány külföldön. . és lehet, hogy van vki a környéketeken, aki épp munkát keres. . .
    És akkor személyesen is tudsz találkozni vele mielőtt alkalmaznád.

    Csajok, annyira jó végre havazást látni :-) Már négy éve nem teleltem itthon. Ok, mondjuk meg is vagyok fázva, mint annak a rendje. .

    Puszi mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  9. Torolt_felhasznalo_946917
    Torolt_felhasznalo_946917
    2004. november 21. 23:491693.
    na csao!
    at volt az sutve, csak- mint utolag kiderult- a hutogep aznap mondta fel a szolgalatot az etteremben. . . .
    most mar jelentem jol vagyok, es mar ehetek is!!! es mar nem csak fott rizst es fott krumplit. . . . soha nem gondoltam volna hogy mennyire tudnak hianyozni az izek az embernek. . .

    lefoglaltam a repjegyeket karacsonyra ugyhogy most nagyon boldog vagyok :o))) maris karacsonyi hangulatom lett tole! 13-an megyunk 31-en jovunk, kozben megnezzuk mindket csaladot. lassan be kell szereznem a salakat, sapkakat es kesztyuket. . .

    bam, ne kuldj hideget, lecci, most pont jo ido van!!!
    előzmény:
    bamse (1692)
     
  10. 2004. november 21. 17:221692.
    Gyerekek haldoklik a gepem, a fene se tudja mi a baja, mindig kilok mindenhonnan. Itt most a Word-ben irok es megprobalom bemasolni, ha sikerul. Drukkoljatok.
    Volt egy kerdes, h miert kell olyan sokaig varni egy operaciora? Mert itt sok a ”beteg” es keves az orvos. Az emberek sokaig elnek es akkor tobb nyavajajuk van. Fiacskam mar vidaman jarkal ujonnan oreralt terdevel, meg be van dagadva ugyan, de mar nem faj. Meg egy kicsit be kell majd jaratni es minden ok. Ferjem nozija meg azota is remekul mukodik.
    Tompika jobbulast kivanok, es legkozelebb jobban nmezd meg, h milyen csirket eszel es hol? Ami nincs teljesen atsulve vagy megfozve azt nem szabad megenni. Annyi a szalmonellas csirke es az nagyon veszelyes. Jobbulast kivanok neked. Ha hideg kell csak szolj, kuldok egy zsakkal vagy kettovel. Itt minusz 5 fok van.
    Per! Jo utat hazafele! Kedvesed be tudod csomagolni a borondbe? Vagy mi lesz?
    Mam! Te meg ne remiszgesd magad, a legtobb baba epkezlabon es egeszsegesen szuletik. A tied is igy lesz majd meg Chuchue is biztos. Uj evre lesz uj babad? Ott nalatok dijazzak vmilyen formaban az ev eslo ujszulottjet? Nalunk nem , csak a hiradoban bemutatjak az elso ujszulottet es kesz.
    Mam, te meg csak ne felj a magyar babysittertol. Nekem is volt es a fiam imadta, meg a babysitter is imadta a gyerkocot. Igy jol megvoltak/voltunk.
    Puszooooooooo mindenkinek.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_946917
    Torolt_felhasznalo_946917
    2004. november 19. 18:191691.
    sziasztok!

    mamatu, mondta helena, hogy vissza fog menni, es azt hiszem tudom is, hogy mit vett. . ;o)) jo volt talalkozni, remelem megyunk meg arra, bar sztem megvarjuk vele a tavaszt. . .

    en meg mar 5 napja szenvedek. . . azt hiszem egy ettermi csirke-eledel az oka. . . meg nem merek enni, nehogy visszaessek, de mar ollllyan ehes vagyok!!! ra sem birok nezni a fott rizsre es krumplira tobbet!!!a pozitiv oldala, hogy fogytam kb 5 kilot. . . nna mindegy, az ugyis visszajon amint elkezdek enni rendesen. . .

    azert ez nem akadalyozott meg abban hogy szerdan elmenjunk madridba a spanyol-angol meccsre, bar nem volt felhotlen az elmeny, sajnos volt jo par rasszista megnyilvanulas :o((((

    mamatu, mi a jelszavad???

    most nezem a jaratokat angliaba onnan meg haza karacsonyra. . . alig varom! meg a hideget is varom, szinte hihetetlen. . vhogy nekem attol (is) karacsony a karacsony hogy kint meg lehet fagyni bent viszont jo meleg van. . . . . azert ujevre visszajovunk ide!

    vegre en is raktam fel kepeket a bemoldalra. . . csak egy evbe tellett. . . nincs jelszo

    bamse, hova mentek mutetre? szoritok, hogy minden rendben menjen. . .
    előzmény:
    mamatu (1690)
     
  12. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. november 19. 16:141690.
    Turin. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . ooooooooooooooooo. . . . . . . . . . . . . . Imadom

    Per!! Mej el a Snoopy Fagyizoba!!!!!! Igerd meg!!!! es szamolj be a fagyijukrol!!!! szerintem eletem legjobb fagyikaja!!!

    oh azok a szep emlekek!!!!

    Koszi lanyok a bokokat!! Linda! vegre megkerultel!! eleg szepen utaztatok, szinte meg sem alltatok. . . . mi?
    Egyebkent en is gondolok ra, hogy veszek fel baby-sittert. . . . de en a masik felet kepviselem. felek. . . . . . . ki tudja megis????!!!!. . . . annyira biztosnak kell lenned a dologban. . . . . . . . . . . . . . . . nem is tudom.
    Minden esetre en drukkolok mindenkinek munka ugyben. . . . . es egeszsegben.
    Kepzeljetek, volt nalam a Tompika!!!! Olyan aranyos. . . . kis mosolygos lyany:-). 2 baratnojevel volt, apropo. (Helen vissza is jott a boltba vasarolni!!:-))
    Csu . . . . hogy megy a poci?? nekem mar csak mas fel honap. . . . de eleg ideges vagyok. . . . . akarva akaratlanul egy baratnom ( 35 eves dominikai) nagymamaleven felhiv. hogy kozolje a hirt velem. . . . en nagy boldogan. hu de jo, mire kiderul, hogy a baba vak es suket. . . . . . . . total ki vagyok. . es azt hiszem most mar addig, mig noe nem szuletik meg, nem is leszek nyugodt teljesen.
    azt hiszem ez egy eleg " delicada" hir volt. . . . . . sajnalom.
    egyebkent itt minden rendicsekkkkkk. . . . . remelem mindenki jol van. . . . .
    a legkozelebbi irasig is csoooooooooooook hegyek es kellemes hetveget!!!
    ui: Bam! remelem jl vagytok. terdileg es orrilag is!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1689)
     
  13. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2004. november 18. 16:111689.
    Lanyok,
    meg Torinoban, de vasarnap ňegyek vissza. . . nehez lesz, fogalmam sincs, h vissza tudok e szokni!!!!Mindenkinek nagy puszi, jovo heten irok
    per
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2004. november 17. 11:001688.
    szia osloban ennyit kell varni egy mutetre?miert? te miota elsz kint?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. 2004. november 16. 22:031687.
    Mi az, h emlekszunk-e rad miss chuchu? Nana! Jo, h novekszik szepen a pocid neked is. Mamnak meg nincs meg neki sem, de o tett ki kepeket a pocijarol. Ha latnad milyen jol nez ki, meg igy nagy pocival is.
    Mostansag nagyon divatos a nagy poci, es nem rejtegetik, ugy , mint anno akkor mikor az en pocim volt nagy.
    Ma van vege az osznek, holnap kezdodik a tel es jon a ho. Akkor majd vigyazni kell a nozira, nehogy lefaggyon.

    Per Olaszban vagy meg? Meddig maradsz?

    Ma koran kell lefkudnom, mert holnap 5-kor kell kelljek. Viszem csemetemet a korhazba operalni. (Terd).
    Es holnapra igerik az idei tel elso havat, Ilyenkor itt teljesen kaosz szokott lenni. Sajna nem emlitettek, hany orara jon a ho. Nekunk reggel fel nyolcra ott kell lenni. Kb 80 km-re innet. Es azert olyan messzire kell vinni, mert itt osloban 8-10 honapig kell varni egy ilyen operaciora. Ott, ahova megyunk csak 1 het a varakozas. Hat igy van ez erre fele is.

    Puszo mindenkinek. Chu tegyel te is kepet magatokrol a bem . oldaladra. Ja es kuld a jelszot privibe.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_959096 (1686)
     
  16. Torolt_felhasznalo_959096
    Torolt_felhasznalo_959096
    2004. november 16. 21:121686.
    Sziasztok, remelem mindenki jol van, bar nem is tudom hogy emlekszik-e valai ram. . . :)Mi jol vagyunk, novoget a hasamban a kis magyar-nemet-dominikai-keverek, ha meg emlekeztek marc. vegere varom. Mam, neked mar lassan eljott az ido, nem?:)Azert lassitsal egy kicsit!Bamsino, meselj, lefagy mar azorrod amikor kimesz az utcara?Per, igazad van, ilyenek a macsok. . . ne is torodj vele, tedd ami NEKED jo!Na, megyek vacsizni, vigyazzatok magatokra!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_300973
    Torolt_felhasznalo_300973
    2004. november 12. 06:541685.
    Hali!

    Ha dolgozni szeretnél egy munkaszerződésre vagy ajánlatra van szükséged, amivel el kell menni a konzulátusra, hogy munkaválalói engedélyt kapj.
    A helyzet 22-es csapdája jellegű, kevés olyan cég van, ahol van türelmük kivárni, míg a papírok elkészülnek.
    De! A helyzet nem lehetetlen:én most találtam állást.

    A tanulás kérdését legegyszerűbben ösztöndijjal oldhatod meg.
    Vagy szükséged van a különböző bizonyítványok hiteles másolatára és utánna kell járnod, hogy az általad favorizált főiskola elfogadja-e azt vagy különbözeti vizsgát kell tenned. (Ez lehet egy egy éves felvételi előkészítö is, aminek végén le kell tenned néhány vizsgát)
    Át is lehet jelentkezni spanyol egyetemre. DE!MIndig érdeklödj elfogadják-e a vizsgáidat.
    Ja:tandíjat kell fizetned.

    www. om. hu-on lehet, hogy találsz hasznos infót. Sajnos nem volt idöm átolvasni

    Sok sikert, Linda
    előzmény:
    Hamurappi (1684)
     
  18. 2004. november 11. 18:071684.
    helo:)ha kint szeretnek dolgozni vagy egyetmere jarni erre van lehetosegem?mit kell hozza beszerezni?
    előzmény:
    bamse (1683)
     
  19. 2004. november 10. 13:211683.
    Mam, nem jott meg az e-mail-ed, megneztem a kepeket a bem. oldaladon. Te milyen tundi vagy igy meg nagy pocival is, jol all neked :D :D :D
    Talan lesz majd meg tobb tesike Miminek!
    Koszi a reklamot (a kamera mogott bamse all).

    Most sietek, puszi mindenkinek.
    előzmény:
    mamatu (1678)
     
  20. Torolt_felhasznalo_300973
    Torolt_felhasznalo_300973
    2004. november 8. 07:251682.
    Hali, Lányok!

    Már vagy 1000 éve nem jelentkeztem be. Remélem mindenki jól van!
    Bamse es Mamatu! A Trillinél láttam rólatok fotót. Azt kell, hogy mondjam: a magyar lányok alapvetően csinosak!!!

    Kaptam vegre normalis munkat. Naná, hogy Trilli segítségével. Most Budapesten vagyok (HIDEG VAN!) a munkavalalasi miatt.
    Csajok!Négy éve voltam itthon utoljára ősszel. . .

    Volt egy Orsi nevű csaj, aki Spanyolo. szeretett volna menni. Ha még érdekli babysitterkedés tudok segíteni. Jelentkezz priviben!!!

    Mennem kell

    Millio puszi, Linda
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2004. október 29. 16:391681.
    Szia Peroni!

    Csak most láttam , hogy írtál nekem. Köszi a tanácsot , azt hiszem meg fogom próbálni. Én is félek egy kicsit a kétes ügynökségektől! Azt hiszem már sokan hallottunk az ilyen prostis dolgokról.
    Mégegyszer köszi!

    Találtál már munkát? :)

    Üdv: Orsi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (1666)
     
  22. 2004. október 26. 19:591680.
    senki ninc sitt madridi???:(( amugy jo koszi meleg van igen, de a tanger hideg mint a fene. . . . elvezem az ittletet:))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946917 (1679)
     
  23. Torolt_felhasznalo_946917
    Torolt_felhasznalo_946917
    2004. október 26. 19:341679.
    szia!
    mindjart megnezem! mar talaltunk egy jo olcsot, csak felek, hogy olyan is. . . Aparsuit . . . ez milyen?
    mar nagyon varom, jo lesz kimozdulni egy kicsit!
    mi az uzlet neve? mindenkeppen benezunk!
    előzmény:
    mamatu (1678)
     
  24. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. október 26. 19:271678.
    talaltam egy lapot , a www. venere. com
    a paseo maritimon van egy hostal terramar-nak hivjak de van tobb is. . . . . . . . . . . . nezz be oda tompika
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2004. október 26. 19:151677.
    szisztok lanyok!!!!

    tompika az uzlet a belvaros fotere mogott van. nem lehet elteveszteni, de majd megirom a szamomat es fel tudsz hivni, mikor jossz es tudunk talizni. . ( orulnek neki!!!!!) a szallast meg mingya' megnezem. egyebkent iszonyu milyen klassz ido vanmeg mindig, 30 fokok. tuzonap
    Noveremek voltak 2 baratnojevel nalam a heten es szuperul ereztuk magunkat.
    ok nem is voltak hajlandok a lakasban aludni, igy a teraszon agyaztam meg nekik:-). . . . . . . . . . . . . . . mondtam is . ugy nez ki mintha egy magyar menekulttabrort lattam volna vendegul:-))) szoval itt minden okis.
    hasika no es jol vagyunk. . . . . . . sokat rohanok ( mint mostanaban mindig) most h eladtuk a lakast , 1000-el keressuk az ujat es az ido szorit. bizony jo lenne letudni es koltozni mar. . . . . mint latom a bamsin, beletelik majd egy kis idobe mig megszokjuk a valtozast.
    itt ulok az uzletben es csekkolom az imeljeimet. meg a bemlapomat is ujjitanom kene. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . szoval ezek vannak.
    pussssssz mindenkinek mam

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_946917 (1670)
     

Címlap

top