Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Madrid

tepssy
Létrehozva: 2002. Április 15. 04:31
Hahoka! Ne haragudjatok, mostanaban baromira szetszort vagyok, nem emlekszem mar ra kinek irtam, hova irtam az elmult napokba, valakinek 2 levelet is irtam. hehehe. Bejon egy uj vizumtorveny most itt az USA ba, es ezt bogaraztam eppen, hogy akkor most mi van. Mindegy. . . . . . . Bam, becs szora es a virusokat csak Madridig kultem. Ugyhogy az otthonit azt nem en csinaltam!:)) De szurkolok az anyukadnak. En a betegsegek kozul ezt utalom a legjobban. A hanyos-hasmeneses betegsegeket. Ezzel ki tudnak kergetni a vilagbol. ( tudom szegyen ilyet mondani egy 12 eve egeszsegugyben dolgozonak, de akkor is!) Igy kulonosen szurkolok az anyukadnak!. . . . . Na de hogy vidamabb temakrol is beszeljunk! Ma jottem ra, hogy mi okozza a kerben , a pazsiton a sok-sok apro lukat!Azt hittem a cicam az, de nem. A mokusok. En ilyet meg nem lattam. Friss hajtasokat, gyokerek kozott turnak, kihalasszak a jo falatokat, es utanna BETEMETIK a lukat. De nem akarhogy. Szepen kezzel visszamerik a foldet es meg meg is tapicskoljak. Csak pont ugy, es olyan precizen mint mi emberek szoktuk. Ott bamultam az ablakban oket, foldbegyokerezve, de a vicc az volt, hogy meg a cicam ( aki ott ult mellettem) is ledermedve nezte. ( mert egyebkent ha mar mokust lat, akkor mar viszi is ki az ablakot tokostol. ) Utana termeszetesen orakig kacarasztam. Allitom sokkal jobban elszorakozok az allatokat nezve, mint a TV-t. Na jol van megyek mar, mert mar megint elkapott az infantilizmus. Pusszancs, egyebkent en jol vagyok. T.
  1. 2002. május 22. 00:17126.
    Juuuuuuuuuuuj tep, en ugy orultem neki, h jottel :) es akkor ilyen szornyuseget irsz. . . mar hirtelen nem is orolok annyira. . . :( nem mintha ez segitene vmit azon a kislanyon. . . szornyu, h embereknek nevezett lenyek vagy micsodak, miket tudnak csinalni. . . de hallom kollegaktol stb, h pl. 11 eves kislany irja a chatban, h 18 eves vagyok stb. . . csak a kis butak arra nem gondolnak, h oket a "beszeduk" leleplezi, egy 11 evesnak es egy 18 evesnek ugye kulonbozo a szokeszlete es hasznalata, es ezt egy felnott gyorsan felfedezi. . . fuj ronda dogok. . . az emlitett filmet egyebkent nem lattam. . . . a dolgokat meg az is egyszerubbe teszi a ronda dogoknek, h itt sokszor a chat-szobak korosztalyokra vannak bontva 11-13 ev, 14-16, 17-20 stb, vagy neha erdeklodesi korre esetleg lanyregenyekre stb. . . persze akkor azok mar tudjak, h hova kell menni. . . nalunk ilyenrol meg nem hallottam, de biztos itt is tortentek mar szornyu dolgok. . . igy mara bucsuzom is, holnap talan jobb kedvem lesz irni. . addig is pusszancs mindenkinek es jok legyetek :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2002. május 21. 04:18125.
    Hahoka mindenkinek. Lanyok, kivagyok. Nagyon. Gyomrilag. Idegileg. Hiradot neztem. Nem szoktam, meg otthon sem, csak az idojarasjelentest, a rossz hirek ugyis eljutnak az emberhez. De amit most lattam!!!Az Internet Predatorokrol volt szo. ( a predator egyebkent ragadozot jelent) Nos ezek az egyedek, ( egyed) interneten keresztul ismerkednek, hajtanak fel emberkeket. Most egy 13 eves lanyt. Randit beszeltek meg. Es ma este leadtak interneten keresztul hogyan oltek meg a kislanyt. ( ha valaki lata a Swarzenegger Predator c. filmjet, akkor lehet elkepzelese rola. Gyomorforgato)Itt bogtem a TV elott. . . . . . . Fel van fordulva a varos, gondolhatjatok. FBI meg hasonlok. . . . . . . Figyelsz TRILLI! Szoval nem art ovatosnak lenni a chatokkal!Na megyek, neznem kell valami szepet, meset barmit. . . :((( T.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 20. 21:01124.
    Helló Lányok! Köszönet a jó kivánságokért! A Pepsi szigetet hallomásból én is ismerem. Az öcsém (csak 19 éves, a tojáshéj még virít a hátsóján) 2 éve kikönyörögte anyánktól h elmehessen. Elmondása szerint: egy nagy sátor-várost kell elképzelni. Mindenféle korosztály, stílus megtalálható. Ugyanez érvényes az előadókra is. Ja, nincs alkohol, nincs zűr!Az anyu először aggódott, de aztán látta h kb 50 fiatal megy együtt a városból, akik többé-kevésbé ismerik egymást. Nagy buli lehet! Én is nagyon szeretem Katona Klárit és a többieket is akiket felsoroltatok. Hozzátenném még a Tátrai Band-et Charlie-vel. Az utóbbit láttam élőben, kb másfél méter magas, de a hangja. . . . Újabban a férjem gondolkodik h eladja a garzont spanyiban. Egy részt nem bánom, mert akkor többször mennénk haza, vagy máfelé Európában. De azért spanyi nagyon hiányozna!A pünkösd ről jut eszembe, a férjem kedvenc magyar szavai:egészségedre és pünkösdirózsa. Üdv: szput.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (123)
     
  4. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2002. május 20. 09:37123.
    hello Mindenkinek, Eljen a Punkosd. Itt most nagy semmitteves folyik. . . A Pepsi sziget 1 hetes, julius 31-augusztus 6-ig lesz. . . . Itt most borfesztival van. hmmmmm kepzelhetitek a szombat estem:)))Megyek ablakot puccolni. . . milyen kellemes, nem?:)))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 20. 08:01122.
    :-)))))))) siiiiiiiiiii a Real!!!:-))))))))) nos en erre jartam , gondoltam itt hagyom a kezjelemet!!! huu, bam mondtamn mar, hogy megvettem a slagerradio lemezeit??? nagyon jok. . . ha leforditom lekuldok neked belole. . katona klari, kft, hungaria, r-go szoval ilyen jo kis zenek!!:-)))))csak fussak mar veled ossze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))) tep remelem orultel a cicaknak!!:-))) huuuu a zeke tisztitasarol jut eszembe. . . . . . . . . . . . mennem kell:-)))))))))) pusz (na itt el lehet donteni most miert???? - aaaaaa piszkos fantaziajuak:-))) )
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368346 (121)
     
  6. 2002. május 20. 00:24121.
    Hahoka mindenki! Bami! Bocs , de szinte csak percekre ugralok ki be az interneten es olyan kellemetlen hogy csak annyi lenne, hogy Szia, viszlat! De ezer pussz neked! Egyebkent most egy kicsit osszejott a munkam, es ugy nez ki, 2 het mulva junius elejen kb. 3 hetre megyek en is " nyaralni" az oreglannyal ( az oreg itthon marad) egy toparti hazba. Hat ram fog ferni, mert olyan kis peneszvirag szinem van. Es hat remelem az ido is jobb lesz, mert a homero igencsak erolkodik mar vagy 4 napja, hogy elerje az 5-8 fokot. Szoval zimanko van, esovel, meg nagy durranasokkal, villamokkal. Lassan mar meg tudom szamolni, egy kezemen hany immunsejtem maradt. Na most hogy mar ismet kinyavajogtam magam, sookal jobban erzem magam. hehehe. . . . . . . Bam, egyebkent eppen gondolkodtam, a Pepsi sziget eppen neked lenne jo! Szerintem negyon elvezned!Ez egy minden evben megrendezendo esemeny, az egyik szigetet a Dunan ( obudan) erre alakitjak ki, es hazai es kulfoldi zenei csapatok lepnek fel ejjel-nappal, minden mufajban ha jol tudom ket hetig. De Per jobban tudja!PER! legyszi, egy kis informacio!Segits kerlek felvilagositani Bamit!. . . . . Jaj Mam! A parom uzeni, hogy ELJEN A REAL M. ! ( bocs elfelejtettem, mert kerdezte, hogy tudom -e a hirt. Es mondtam, hogy tudom, mert Mam, mart itt oromkodik egy ideje!) Na pusszancs mindenkinek a brigadba! T.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2002. május 19. 23:23120.
    halihooooooooo! mam. . . igazan nagyon szegyellem magam, h csak a gep van bekapcsolva bamse meg sehol. . . rendszeresen elfelejtem kijelentkezni, de meg a gep is ejjel nappal be van kapcsolva, elfelejtem kikapcsolni, a ferjem idonkent kikapcsolja a monitort, nehogy tonkremenjen (ha 3 muszakban dolgozik), de a gepre ra sem hederit. . . felirtam magamnak a zenes cimet, majd bekukkantok, de en senki uj magyart nem ismerek a zenei teren. . . . az en "ismeroseim" a regi gardahoz tartoznak, illes, omega, metro, hungaria, kocz zsuzsa, zalatnay stb. . . akik ezek utan jottek azok nekem mind ujak . . . szput. . . ma en is gyerekes vagyok. . . 2 unokahugicara vigyazunk ma (6 es 9 evesek), igy ma sok olyat csinaltam amit altalaban nem szoktam, ugraloztam, labdaztam, elmentunk lovakat nezni stb. . . neha enm art az sem. . . csak szerintem az a lenyeg, h lehessen nemet is mondani. . . ne csak igent kelljen mondani mindig. . . jo, h kikefelitek a teli feloltot igy tavasszal mielott elteszitek. . . jo tudni, h meg hatvan felett is foglalkoznak az emberek ilyesmivel, na persze minnel tobbet foglalkoznak vele, annal tovabb marad meg a kepesseg. . . nekunk 28-an lesz a 8. "boldog evfordulonk". . . a rantotta ilyen alkalomra kituno etel 1. utanpotlas miatt 2. gyorsan elkeszul 3. tobb ido marad a ruhatar karbantartasara pl felolto kefeles. . . utolag is sok boldogsagot + + + + (ezek plusz jelek, nem keresztek) na pusszancs mindenkinek bamse:)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 19. 21:52119.
    szia froken!! de jo, hogy jottel. . . . itt mindenki szivesen latott! igen megkaptam a fotot!!:-)) nagyon arik! es szepek!! az anyagot megegyszer lekudtem!! Tep. mizujs??kar hogy nem volt idod ram!! gyerekek taliztam egy helyet magyar zene mp3-ok. erdekes. ez foleg bamse dizsenek szol!!!:-))) a cim www. zene. net. hu magyar es kulfoldi zenek egyforman!! sok sikert!!:-))
    előzmény:
    fröken (115)
     
  9. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 19. 21:48118.
    na joo szput, akkor a madrid forum neveben : sok szerencset , szerelmet, egeszseget az elkovetkezo 50 evhez is!!!! udv mamatu (ferjuradnak jobbulast!!)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_742974 (117)
     
  10. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 19. 21:24117.
    Megint én! Ahogy azt beharangoztam ma van a házassági évfordulónk! Hááát ismeritek a mondást? Ember tervez (az én volnék), Isten végez (az pedig mindenki más). Még jó h a "kabát kefélést"előre lerendeztük! Ennél több nem is jött be a tervezett hétvégéből. Lévén népszerű nagyszülők, ismét unokáztunk. Ez alkalommal a legkisebb volt velünk. Ő még szerény és őszinte, üdítő a társasága. Szórakozásképpen piskótát sütöttünk, kókuszos kockának. Gyönyörűen sütött a nap ezért a virágpiacra is elmentünk. Aranyos volt amikor a telefonba mondta az anyjának: boldog évforduló nap van, tudod-e?. . . . Az ünnepi menü ugyan az volt mint 3 éve az esküvőnk napján: tojásrántotta. Amikor összeházasodtunk nem voltunk biztosak h eljönnének-e a rokonok, ezért nem is hívtunk senkit sem, csak a 2 tanut. Ők utána elmentek dolgozni. Mi pedig nem jutottunk el az étteremig mert a férjemet fogfájás kínozta. Tehát tojásrántottát csináltam vacsorára. Azután meg jóóóóóól kikeféltük azt a fránya kabátot! szput.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 19. 20:54116.
    Sziasztok Lányok! Megjöttem!Olyan nagyon elfoglalt voltam a héten h azt hiszem csak 1-szer volt időm hozzászóni és az is csak panasz és jajjj volt. Hi Bamse! 29 évesen lettem minden átmenet nélkül "nagymama" 5 unokával. Most a legidősebb 17 és a kicsike 8. Érdekes módon a gyerekek hamarabb elfogadtak mint a szülők. Bizony sok problémával kellett szembe néznünk. Amennyit én sírtam, ahhoz képest a Niagara vízesés lófüle. De, a bajok inkább összekovácsoltak minket egyes személyek legnagyobb bosszúságára. Mint tudjuk minden csoda 3 napig tart. Azok az unokahugok akik 1 egész évig egyszerűen nem vettek tudomást rólam, most szinte istenítenek. Amit ki akarok ebből hozni: nem bántam meg h őt választottam! Na, megint nagyon elkomolyodtam. Most gyosan elküdöm mielőtt eltűnik az egész és kezdhetem előlről. Pussz. szput.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. 2002. május 19. 12:25115.
    Szia mamatu! Igaz en nem Madridban elek, de azert remelem en is irhatok ide. Küldtem neked egy fotot ami Korfun keszült szeptemberben a ferjemröl meg a lanyunkrol. Sajnos amit küldtel nem lehet kinyitni, nagyon szomoru vagyok, mivel valami fillt hianyol ez a nyüves szamitogep. Sok puszi
    előzmény:
    mamatu (114)
     
  13. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 19. 09:31114.
    :-)) szijja bam!! nos megnyugodva konstalom, hogy nalatok is lopnak!!!:-))) azt hittem nalatok ez nem divat:-))) a tenger vize nem tom hogy milyen, azt tudom itt nalunk az uszomedenceben, mar volt aki tegnap mereszkedett!!:-))) de sokan vannak a playa-n meg furdoznek, szoval bizti jooooo maaaa':-)))) ugy varom, hogy gyertek es remelem ha nem is jossz at a szigetre, (bar megtehetned!!!!:-) ) felhivsz????????!!!!!!!!!!! es igen. . . . vigyazat zoknik!!!! bamse felkeszult ratok!!!!!:-))) tep, azt mondja, nem jon be nekik jol a nl. valami buzlik daniaban:-))) szoval nalunk klassz azn ido nagyon!! igen en is sajnalom, hogy mar nem bulizunk hetvegen:-((( en pl lattalak tegnap bam , de mindig 'ausente ' vagy. . . . szoval hogy be vagy kapcs, de nem vagy a gepnel. . . . . . ??????na majd jovok kesobb!!! adig is puszzooo
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. 2002. május 19. 00:21113.
    halihooo:) hol vagytok lanyok??? tep es trill? tep teged latlak idonkent a messengeren de mire irnek neked ket szot mar es is tuntel. . . miert? nem akarsz velem beszelni, de itt a forumban sem jartal mar reg ota??? csak nem beteg vagy?? tepssyhianyban szenvedunk. . . trillel dumcsizok neha, neki keves az ideje mostansag. . . azert nem irkal. . . a fiuk meg mar teljesen sztrajkolnak. . . mamatu regen kaveztunk. . . jobb lett mar nalad az ido?? itt ma is gyonyoru ido volt, jo sok napsutes es 18-20 fok. . . voltam egy nagy setan az erdoben, kesobb meg bicajozni is voltam. . . orokoltem fiam kinott bicajat. . . az enyemrol minden mozdithatot elloptak igy nem sok maradt belole. . . de nekem egy kicsit szokatlan 21 sebesseges fiu bicajjal kozlekedni, de majd belejovok. . . trill helyett is tettem nehany kort ma, mert szegeny o ma dolgozott. . . mar csak 2 het van hatra es jovunk megint spanyiba, remelem addigra mar igazi nyar lesz. . . mam kb hany fokos a tenger vize? lehet mar furdeni??? ma vettem egy strandsatrat amit viszek majd magammal, ez ved szel es nap ellen is. . . igy egesz nap kint lehetek majd a strandon. . . . ma megjottek mar a repulojegyek is. . . igy most nagyon vigyazok magamra, es a zoknit kovetkezetesen 2 kezzel huzom fel es veszem le. . . . :)))leanykak gyertek majd es irjatok, vagy a jo idoban mar senki nem er ra irni??? pusszancs mindenkinek :)bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  15. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 17. 18:53112.
    nagyon orulve jovok, mert fenn volt friss forumon a madrid. . . . . . . a gondoltam. . . . telitalalat. . valaki irt!!!:-)) bam en tudom, hogy nem szereted az Ari-t, csak kozben mar annyi ideje nem irtal a dolgokrol, hogy meg akartam bizonyosodni, hogy nem valtozott velemenyed!!:-))) na kivi vagyok am az eskuvore, es angliaban is, remeljuk, mar frigy lesz a dologbol!!! (hogy egy hf-nyit beszari ez a karcsi, haaat nem igaz, hogy majdnem 30 ev alatt nem tudott mar dulore jutni!!:-))) szoval jo neked bam, hogy voltatok szinhazban. mizujs a munkaban??? hogy viseled?? szput, hallottam, hogy angliaban van egy utazasi iroda, amelyik 50 euroert 1 hetre kihoz, es ellat mallorcan. . . . nem jottok???:-))) na majd esetleg jovok kesobb es dumcsizunk!!! oksi?? puszzz mamatu
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2002. május 17. 17:20111.
    halihoooooo. . . szput oszinte reszvetem a mult hetvegel kapsolatban. . . ne vedd rossz neven, h ilyet irok, igen ez az egyik velejaroja a nagy korkulonbsegnek. . . van neked gyereked?. . . . vagy rogton csak unokak lettek? . . . harmincason mar "nagymama" lettel. . . ezek mind olyan dolgok, amiket az ember elore nem lat (nem akar latni), mikor a szerelem dul, es biztos meg lesz egy sor mas "elonye" is a nagy korkulonbsegnek. . . de ezeket te mar valosziluleg ismered. . . az eskuvo az mikor lesz nalatok?, marmint Charles-re gondolok. . itt a hetlapok kulonbozo no sztorikkal vannak tele, de az ifju hercegekkel Harry es William a foszereplok. . . na most megyek, mert aposhoz vagyunk unnepi vacsira/ estebedre hivatalosak, de kesobb jovok vissza. . . addig is pussz. . . bamse :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 16. 23:11110.
    Sziasztok Lányok! Nem vesztem én el(csak meg), egyedül a hangulatom pottyant le a béka súlypontja alá. A hétvégém olyan pocsék volt amilyen csak lehetett. Emlékeztek? Az unokák. Utána napokig vasaltam és takarítottam, azután kitaláltuk h felkéne vidítani a télikertet mert eléggé le voltak konyulva a virágok, meg egy kicsikét, menetrend szerint, bútort is tologattunk. Így csak most értem ide. . . . . Charlie herceg nősül! Állítólag, királynő jubileumi ünneplése után kezdik a szervezkedést. . . Csao, megyek szunyikálni.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  18. 2002. május 16. 22:31109.
    na, na pangas egy szal sem, jovunk milyelyt tudunk, szinhazban voltunk ma este es hazajovet rogton idejottem, pedig locsolni kene a viragokat. . . most 4 napos unnep ele nezunk, es remelem tovabb tart a szep ido. . . holnap lesz a nagy unnepnap a sok felvonulassal, zaszlokkal stb. . . mam, h mi a velemenyem az eskuvorol, azt mar irtam korabban. . . ez az Ari (a volegeny) egy nagy nocsabasz itt nalunk egyenes forditasban sztarbaszonak nevezik. Mindenaron ismert emberek kozott akart allandoan forogni, es 3 ev alatt 3 lanynak kerte meg a kezet, az elso 2 nemet mondott (az egyik egy ismert komikus a tv-bol a masik egy enekesno volt)egyikuknek sem kellett Ari Behn, de a hercegnonek igen. . . a poen az az, h szerintem csak hercegno szerelmes(a nagylabujjatol az utolso haja szalaig, de Arikank nem nez olyan nagyon szerelmesnek ki. . . olyanrol is ment a duma, h fogadasbol teszi az egeszet. . . ki tudja, de nekem ez nem tetszik, es nagyon fogom sajnalni a hercegnot, mikor ez a hulye pasi majd megcsalja, esetleg elvalni akar stb. . . (mert szerintem az lesz tuti), na hat ez az en velemenyem a dologrol. . . ebbol a sok focis dumabol nem ertek semmit, kupa ide kupa oda, ki kapott mit hova, miert, miert nem??? mindegy en nem elek a fociert, ti meg ekik teszitek biztosan tudjatok a valaszt a fenti kerdesekre, ugy, h minden OK. . . a Chicago nevu darabot / musicalt lattuk a szinhazban ma este, nekem nagyon tetszett. . . az ilyen zenes tancos darabokat, filmeket, szeretm nagyon. . . a Dirty dancing-ot pl meg sem tudom szamolni, hanyszor lattam. . . je trill vonalban van, megprobalok vele dumcsizni egy HF. . . puszi bamse :))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 16. 21:10108.
    gyerekek mi ez a pangas???? latom el vagytok faradva!! pedig csak azert jottem, hogy leirjam, itt a nyar. annyi hely nem sok nincs a playa-n (tengerparton), hogy egy kis keztorlo torulkozot leteritsetek!!:-))) remelem nem valtozik mar!! es hagy eozzak meg egy `picit!!! EOOOOEOEOEO HALA MADRID!!!!!!!!!! :-))) pinki mi van?? nem mersz bejonni??:-))) gyerekek gyeretek mar!!!!! mi lesz velem nelkuletek????
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 15. 23:52107.
    nnnnna koszike bam, a tudositast. akkor megnyugszom vegre, hogy a norvegok is rendben vannak. . . . . vagy meg sem<???? nem erzek ki semmi hatast irasod alol. . . . se pozitiv, se negativ. bam az nem letezik, hogy ne legyen velemenyed!!! nnnnnnna . . . . . . . . . . . ki vele. . . . . . !!!!!!:-)))))))) a porros az a hasisos cigi. amit meg en irtam , hogy . . . jojjon mar meg a kedvuk!!!! legyen kedvuk!! fel a fejjel. . . . ezt igy mondjak!! gyerekek!!!!!! ne haragudjatok, nem tudom kihagyni!!!!!!!!: campeones, campeones. oeoeoe:-)))))) gratula kedves REAL MADRID csapatom. koszonom ezeket a gyonyoru feliz(boldog) perceket!!!:-))) es ezt azert irom ki, mert elkepzelem, PINKI, hogyan eszi a kefet!!!!:-))))))))) na mizujs PINKI, ugy nez ki ebben az evben lecsusztatok mindenrol(barça) es meg raadasul visszajon a van gaal(volt holland edzo, akit egy eve harom labbal rugtak ki, es ruhelli mindenki. . . arrogans) nnnna szoval , real madrid most este megszerezte a 9. copa de europa (europa kupat!!) es ez nacceru egy teljesitmeny!!!:-))))))))) hihihi sajnalom basa, azaz nem sajnalom!!! puszzzzzzz mindenkinek
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  21. 2002. május 15. 21:45106.
    . . . folyt. . . szoval Mette-Marit. . . most arrol beszel mindenki, h jon-e MM integetni a nepnek az iden vagy sem, a palota holnap teszi kozze a hirt. . Mivel gyonyoru napos ido van itt, nem biztos, h az orvos megengedi neki. Marius (MM kisfia) o sem johet fel a balkonra integetni a nepnek. . . de az eskuvon megengedtek neki, eloszor es utoljara. . . tunderi kissrac (5 eves). . . mas betegsege nem volt MM-nek, attol eltekintve, h a bokajat eltorte, de ilysemi a legjobb csaladban is elofordulhat. . . na nezd meg az en ujjam pl. Palotai tudositas vege. Gyerkocok, most mar lassan nem csak mam-t kell megkerjem, h forditsa a spanyol irkalasait, mar per-t is meg kell kerni. . . , h forditson . . . porrost. . . az mi a nyuszi fule lehet??? 21 evvel ezelott meg ilyen szo a magyarban nem volt. . . a jo ido tovabbra is tart meg itt, egy par napig, de szombaton allitolag vege. . . itt tehat most 4-napos hetvege/eleje lesz, hetfon punkosd van es az itt szabadnap. . . . talan lesz egy kicsit jobban idom irni, de ma nem panaszkodhat senki. . . pusszancs mindenkinek:) bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2002. május 15. 21:33105.
    Osloi tudositonk irja a kovetkezo hireket a Norveg kiralyi udvarbol: Ofelsege Hĺkon kiralyfi felesege, Mette-Marit nem vett reszt a tervezett nemetorszagi hivatalos uton, ami Munchenben kezdodott. A tronorokos egyedul utazott. A mult heten egy nemet TV-nak adott interju soran mindketten elso es masodfoku egesi seruleseket szenvedtek. Az interju kb 45 percig tartott es kint volt a szabadban. A nemet TVcsapat lampai olyan erosek voltak, h azt max. 18 percig lehetett hasznalni karosodas nelkul. Na a nemetek ezt 45 percig hasznaltak. Mette-Marit az egesi seruleseien kivul a kotohartyan is sebeket kapott, igy napos idoben nem ajanlott neki szabad levegon tartozkodnia fertozes veszely miatt. Most itt Norvegiaban van a nagy keszuleodes, mert majus 17. az orszag alkotmanyanak az unnepe. tehat egy hettel az eskuvo elott a legnagyobb norveg unnepnap. Ilyenkor az a szokas, h a gyerekek iskolankent, osztalyonkent felvonulnak a kiralyi palota utcajaban es a kiralyi csaladot eljenzik es zaszlot lobogtatnak, es persze zenelnek kozben (altalaban fuvos hangszerekkel es dobbal), es lanyok is vannak akik tancolnak a zenekar elott (kicsit hasonlit az amerikai baseball-os tancos lanyokra). Az egesz kiralyi alapcsalad kint van a patota balkonjan (jo nagy) es onnan integetnek orak hosszat. Kb 100-150 iskola vesz reszt ebben a felvonulasban a gyerekek 6-19 eves korban vannak. Az alapcsalad azt jelenti, h a kiraly es kozvetlen tronorokos az egyenes leszarmazottakkal. Ez azt jelenti, h a volegeny (nemsoka ferj) soha nem fog integetni a balkonrol, majus 17. -en. Es az iden Martha-Lujza hercegno sem lesz ott, vmi mas dolga van. TAn az eskuvovel van elfoglalva??? VAgy nehez megemeszteni, h a kiraly nem engedi be a jovendobeli vejet a balkonra. ?? Na nem, azt nem o hatarozza meg, arra torvenyek vannak. Ekuldom , nehogy elrepuljon . . . . folyt kov. . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 15. 18:45104.
    arriba esa animo. . . . hm. . . . .
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 15. 13:52103.
    nehezen megy a lap, mar irta nekem sasi, es teptol is kaptam levelet, . nekem is volt problemam a hetvegen vele. de valoszinu a tengeren es oceanon tul nehezebb. . . . . . . . . nyilvanossagban szeretnek kuldeni az amcsi csajoknak kitartas, egeszseget, szerencset hogy erosnek erezzek magukat ahoz, hogy amit egy par honappal ezelott kituztek celul maguknak, meg tudjak valositan!!!!!!!!!!!!! puszi es minden joot!! mamatu. . . . arriba esta animo
    előzmény:
    bamse (102)
     
  25. 2002. május 15. 10:32102.
    Halihooooooooooo:)) dehogy tuntem el, vagyok. . . csak ma egy fh elkezdtem dolgozni, igy nem enyem az egesz nap. . . spanyolora, lecke, viragultetes, festes, stb, , , szoval nem volt olyan jo sok idom mostansag. . . de igerem jovok hamarosan, reszletes beszamolokkal hercegnokrol, eskuvorol stb. . . addig is pusszancs bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top