Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Madrid

tepssy
Létrehozva: 2002. Április 15. 04:31
Hahoka! Ne haragudjatok, mostanaban baromira szetszort vagyok, nem emlekszem mar ra kinek irtam, hova irtam az elmult napokba, valakinek 2 levelet is irtam. hehehe. Bejon egy uj vizumtorveny most itt az USA ba, es ezt bogaraztam eppen, hogy akkor most mi van. Mindegy. . . . . . . Bam, becs szora es a virusokat csak Madridig kultem. Ugyhogy az otthonit azt nem en csinaltam!:)) De szurkolok az anyukadnak. En a betegsegek kozul ezt utalom a legjobban. A hanyos-hasmeneses betegsegeket. Ezzel ki tudnak kergetni a vilagbol. ( tudom szegyen ilyet mondani egy 12 eve egeszsegugyben dolgozonak, de akkor is!) Igy kulonosen szurkolok az anyukadnak!. . . . . Na de hogy vidamabb temakrol is beszeljunk! Ma jottem ra, hogy mi okozza a kerben , a pazsiton a sok-sok apro lukat!Azt hittem a cicam az, de nem. A mokusok. En ilyet meg nem lattam. Friss hajtasokat, gyokerek kozott turnak, kihalasszak a jo falatokat, es utanna BETEMETIK a lukat. De nem akarhogy. Szepen kezzel visszamerik a foldet es meg meg is tapicskoljak. Csak pont ugy, es olyan precizen mint mi emberek szoktuk. Ott bamultam az ablakban oket, foldbegyokerezve, de a vicc az volt, hogy meg a cicam ( aki ott ult mellettem) is ledermedve nezte. ( mert egyebkent ha mar mokust lat, akkor mar viszi is ki az ablakot tokostol. ) Utana termeszetesen orakig kacarasztam. Allitom sokkal jobban elszorakozok az allatokat nezve, mint a TV-t. Na jol van megyek mar, mert mar megint elkapott az infantilizmus. Pusszancs, egyebkent en jol vagyok. T.
  1. 2002. május 9. 04:3376.
    Na haoka! Hajnalok hajnala, en meg meg itt rovom az elmaradt leveleimet. Fenekbe is rugdostam magam parszor, nem lesz meg egyszer ilyen, hogy elmozizok egy honapot( kiprobaltam a DVD lejatszomat es vettem par filmet), szoval fuggosegbe estem, aztan meg szerelembe Odad Fehr-rel ( o egy szinesz)Na mindegy. Szoval. Sasi meg el, bizonyos elvonasi unetekkel kuzd szorgalmasan( honvagy, hazamenetel, stb)ami testileg es lelkileg is megviseli egy kicsinyket( beteg, nathas o is, csak ugy mint en). Na de nem veszes, mar csk 114 napig tart a korsag nala!Mindenkit pusszant!. . . . . . Mamatu! Most igy leirva, tuti, hogy tolunk ment oda ez az ido! Becs' szo nem en kuldtem. Tornado, vihar, eszetlen szel, eso es minuszok. Stimmel! Kitartas, mar uton a meleg! A segitseget pedig elore is koszi. A turo rudolfbol nem mentettel el egy kicsit??????? En mar mondtam paromnak, a repterre 1 doboz turbo rudival varjon. Nem kell virag meg piros szonyeg!. . . . . Jaj Per! Nem is tudom mi lenne, ha a szerelem az intelligencian mulna! A vicces az , hogy ahogy irjak " okos nok, ostoba valsztasok". Tul leszel rajta!Es amint latom van hozza, drukkolotabor aki ezen atsegit!Ez a legjobb szerintem az egeszben!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 8. 23:0175.
    Sziasztok Lányok!A húsvéti sonkáról évek óta lemaradok. A cslád azért minden évben megírja milyen finom volt a maradék sonesz az "elba. . " tojásokkal és tormával. Mielőtt haza megyek hetekkel előtte az én pici anyukám minden beszélgetésnél megkérdezi: mit főzzek leánkám? Hát nem édes? Így találkozott a férjem a töltött káposztával és a kocsonyával. A lecsónál végre a sarkára állt és az istenke fél lábáért sem kóstolta volna meg. . . . . Lányok! Úgy érzem kilóméterekkel le vagyok maradva. Kinek van "szív fájdalma", és ki álltal?. . . . Az itteni Royalok nem túl baráságosak, pedig ha bele gondolunk, ők is ugyan azon az úton kerültek ide mint mi. "Nagyi" kiment az emberek közé, de ő szegény már nem ment 100-zal, talán 5-tel sem. . . . . Nemsokára lesz az a házassági évfordulónk. Ti mit ajánlotok? Lepjem meg egy gyertyafényes vacsorával, vagy csak keféljem ki a kabátját?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 8. 22:2874.
    koszzzzzz MYD. minden rendben. . . turo rudolf hegyek, meg ilyenek. . es mint irtam, meg a husveti sonkabol is kaptam. . ( a lefagyasztott valtozatabol. . . aztan ujra kiengesztett valtozatabol:-)) ) szoval minden joooo volt es csoda folytan az ido is szupi volt. . . . . . hm. . . . edes otthon. . . es a mami es a papi
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_671962 (73)
     
  4. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. május 8. 18:2973.
    Szia Mamatu és mindenki!!!!!Nem kell azt az olasz csillárt érteni. . . minél nagyobb képtelenség jut eszedbe, annál jobb. Nem fenyegetésnek szántam, hogy odamegyek. . . . bár egyelőre még a Balaton is elérhetetlennek tűnik, úgy le vagyok égve. . . de ez engem nem szokott megállitani. . . már nagyon rajtam van a mehetnék. . napra, vizre vágyom. . . Jól érezted magad itthon????Anyai kényeztetés????
    előzmény:
    mamatu (71)
     
  5. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 8. 17:4972.
    SZPUT, majdenm kihagytalak. . . . . bocsesz. . . . . szoval, igen a kiralyi dolog az mar csak penzzel jar. de itt spanyiban, az igazsag nagyon minimalis reteg az aki visszakozik a kiralysagtol, mert az igazsag, hogy buszkek vagyunk /EDDIG!!!/ a kiralyi csaladra, igazan, soha nem voltak botranyai, rendes, komoly, felelosegtudatu ugyanakkor kozvetlen emberkek. . . pontosan nem ugy, mint az angol haz, vagy mint a mostanaban levo problemas norveg. . . /ha jol ertelmeztem BAM ugye??/ szoval itt jon be az a bizonyos eskuvo dolog. . . . . . . az Evaval. . . . . mert az tuti, hogy a szerelmnek gyoznie kell, de vannak bizonyos kotelezettsegek meg egy kiraly (jovendobeli kiraly) reszerol is . Szoval. . . ki tudja kinek van igaza. . ha mar igy visszakanyarodtam a dologhoz. . . . . :-))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 8. 17:3971.
    Kedves MYD:-)))az idejovetellel most fenyegetni akarsz????:-)))) csak, hogy tudd : egyszeruen nem tudok beijedni, hiszen en mindenkit szeretettel varnek!!:-)))/ egyebkent is SASI baratnom igerte meg egyszer eloben itt Mallorcan elszopogatni egy uveg Moet Chandon-t az eskuvoje tiszteletere. . . . de ugy latszik beijedt, mert en komolyan gondoltam:-))))) vagy ha nem tolem, az eskuvotol!!:-)))) SASI!!!!! merre kujtorogsz???. . . . ha eppen meg mindig takaritanal , azt hiszem mar nincs az a porallomany a vilagban, amennyit ez ido alatt eltakaritottal!!!:-)))) pussszo nektek!/Szoval, hogy folytassam fejtegetesem, olasz csillarba egyszeruen nem jutottam be, es meg mar annyira elore haladott a parbeszed, hogy nincs az a valaki, aki feltudna venni a ritmust!!!:-))) mindenesetre MYD, add at udvozletunket a Madrid forumrol, az Olaszosoknak:-))). TEP, meg ma leforditom, es tovabbitani akarom a napokban. hat ha talalunk valami biztato dolgot. !!! az idorol pedig, hogy ma reggelre vilag veget mondtak Mallorcan, nem is vittem bolcsibe a gyerkocot, mivel nem tudtam, ha igaz amirol beszelnek, esetleg egy par szaz fat tenyleg kicsavarhat a szel, es mivel a kocsim tuti szuppppper, de repulni nem tud:-(( /csak ilyenre telt!/ akkor tenyleg elo kene venni a szekreny aljaba sullyesztett angyalszarnyaimat, hogy lemenjek a bolcsibe a kis dragamert!:-)) es hat persze ezt elakartam kerulni, mert ugye a szomszedoknek nem kell tudni mindent rolam. . . . . . . . . . (mar hogy angyal is voltam elozo eletemben:-)) ) PER kis draga: az inteligencia osszefer egy kis szerelmi szenvedessel. Hol van az megirva a nagy konyvben, hogy EINSTEIN nem szenvedett. . . . . . na jo, , , , hat nem paliert, de csajert tuti. . . . egyebkent is ma hallottam a tv-ben: hogy . . . . kihaltak a versenykepes ferfiak. . . . . . ( ala Isabel Gemio) - AKINEK NEM INGE NE VEGYE MAGARA:-))))) na jo. . . . nem farasztom a csipet csapatot. . majd jovok. . . a szombatestiben pedig beiratkozok!!! istenuccse. . . . :-))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_797646 (70)
     
  7. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2002. május 8. 14:1370.
    Hello Mindenkinek, Itthon gyonyoru az ido. . . komolyan. . olyan fagyis ido. Heheh, azert most megprobalok onkontrollt gyakorolni, ezzel is jelezven, hogy en am szuperul helyt allok meg ilyen nehez idokben is. De komolyan meghato volt, hogy nemreg felhivtak az aalborgi spanyol barataim, az exolaszom, hogy mi a franc van, mitol vagyok sssszzzomorru. . :((Mamatu, ha egy kicsit is intelligens lennek nem vennem ennyire a szivemre a dolgot es nem varnek, hanem elnek es nem foglalkoznek vele. . . szerintem javulo tendenciat mutatok. Bamse, nagy banatomban tovabbfinomitottam a fahejas csigat, tepsibe rakaskor lekennem meg vajjal es amikor mar kezd a csiga rozsaszinuve valni akkor meglocsolom cukros tejjel. . . es akkor mar kezd hasonlova valni. . . es szeduletesen finnnooom. Tep, mikor jossz haza??Mamatu, itt majus 28-an Manu Chao koncert lesz, en meg nagyon birom. . . a clandestino a kedvenc lemez, de a me gustas tu dal is bejon a masodik albumrol. En nagyon szurkolok a Felipenek, hogy ujraosszejojjon az Evaval es akkor a spanyiknak nem lehetne annyit fujni arra a szerencsetlen nocire, hanem a cronicas rosas el tudnak adni, mint egy szerelem, ami annyi mindent kibir es legyoz.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. május 8. 04:5569.
    Tep!Muszáj!Ott legalább lehet jókat röhögni. Itt is olvasgatok, meg vártam Mamatura!De legalább telefonon besztéltünk. . . most már tudom, milyen aranyos hang tartozik az illető bőbeszédü hölgyhöz:-)))))
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368346 (67)
     
  9. 2002. május 8. 01:2268.
    Ja igen!Bam! Nekem jo a szombat iccaka party!De csak ejfeltol, tudod! Pussz. T,
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2002. május 8. 01:2067.
    Hahoka! Na hol is kezdjem. Mamtu! A villamot, esot, vihart tuti innen kaptatok! De ne csuggedj, itt mar 3 napja kitisztult, ugy hogy oda is leer szerintem egy heten belul! Remelem. . . . . Per! Ne hogy logasd mar a nozidat! Pasik! Ha!Mondom en! Hehehehe. Na de tenyleg! SMILE! legyszi, legyszi! Vagy ahogy Mamatu mondana: porfi, porfi, porfi!!!!. . . . . . . . Nahat Myd! Olvaslak am itt ott! Meg mindig csillar pozolsz?Meg fog artani a sok a jobol!. . . . . . . Bam! persze, hogy szeretem ezt a budos dogot. Elvegre o az egyetlen, aki el es mozog ebben a hazban!!!! De amugy is!De hat szerintem mindenki tudja akinek volt , van ilyen allatkaja!De ha hazamegyek nem tudom mi lesz szegennyel. Otthon viszont a kutyim var!Es o is nagyon hianyzik mar!. . . . . . . . Szput! Mi imadunk am pletyizni! Johetnek az angol kiraynorol is a pletyik! Engem erdekel az is! Annyi mondent akartam irni. Na nem baj, majd visszajovok, ha eszembe jut! Pusszancs! T.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  11. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 7. 21:2866.
    Estike virág illatos jó estét kivánok mindenkinek! Egyetek sok gyümölcsöt h jó sok vitamin legyen a szervezetekben megfázás ellen . Nekem használ, nagyon ritkán vagyok beteg. . . . Nem nagyon értem a nagy imádatot az uralkodó családok iránt. Mostanság nem sok vizet zavarnak az országok ügyeiben, csak az adóbeszedésnél kopogtatnak időben. Az itteni királynő anyja meghalt nemrégiben, gondolom hallattatok róla. A kedves lánya örökölt sok-sok milliót és az örökösödési adót a népen szeretné behajtani. Hozzáteszem szép halkan ő az egyik leggazdagabb nő a világon! Sőt amikor Dianát haza hozták a temetésre, a királynő fizette a szállítást. Utána meg 2000 fontot követelt a biztosítótól. . . . Lehet h mindezt a lelkesedést azért nemértem mert annak idején lelkes úttörő voltam? :o)))). . Ettől függetlenül szeretném hallani a részleteket az esküvőről! :))) Cupp-cupp. szputnik
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  12. Torolt_felhasznalo_671962
    Torolt_felhasznalo_671962
    2002. május 7. 21:0565.
    Szia Mamatu!Hát visszamentél, látom. Most szomorkodom, hogy nem jött össze a randi. de vigyázz, mer még odamegyek!!!!
    előzmény:
    mamatu (60)
     
  13. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 7. 19:3464.
    trilli draga, latom am itt vagy fennn, de nem akarlak zavarni, csak arra gondoltam, jobb lenne, ha a te h*lye fonokeid jonnenek ide telelni nyaron igy nekik lenne garanta a natha es akkor legalabb nem tudnanak szekirozni egy darabig!!!!!!. . . . sajanlom ami tortent veled, de nezd a jobbik felet, . . . . . . . . ergo. . . . . igy tobb idod lehet rank:-))))) vagy. . . . . . masra ami is fontos!!!:-))))))) pusszancsgyar aki tartja az orcajat!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  14. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 7. 19:2763.
    PER. . . mar keson kaptam am eszbe kovirozsa ugyben:-((( de azt hiszem ha kiderulne az eg, mondjuk ugy 10 percre es vegre elallna az a mennydorgos villamlos istennyila, bizony mennek a kovekkoze keresni rozsat!:-))) nnnnnaaaaa, felre a tre-fikaval:-)) be kell szereznem, mese nincs. BAM azt mondja a tv. . . . (vegre tudom az itteni pletyiket:-)) ) szoval, hogy a norvegok nem igazan lelkesek, es hogy megy a herceg, bar jobb lenne, ha nem menne, mert az Eva mely nyomokat hagyott benne, es ott talizni fognak, es azt nem kene. Szoval ugy allitjak be, hogy . . . . . "szegeny herceg" es "megint szenvedni fog". . . . nos?. ehhhhhhez mit szolsz?? te kepzeld, leirtam a telcsiszamot amit igertem es nem talalom, ugy hogy ujra bolygatas fennforgasa all fent. Tudom igy nem sokat ertessz az egeszbol: szoval a solymari ismeroseid telcsiszamat irtam ki, hogy fel tudd oket hivni, mert megis csak butan nezett volna ki, ha becsengetek es azt mondom, "gyo naput, gyuttem bamsemaciosita neviben!":-))) ugye? nos es szegeny fonokod. . . gondolom az az amelyiket megtancoltattad a multkori bulin??? szoval a jokepu:-)))) akkor igencsak kifogta, viszont minden rosszban valami jo. . . . o is nathasan megy haza. ezt garantalom, igy legalabb. . te hara compańia: nathadban is tarsad lesz:-))) nos TEP akkor elkezdem az utanajarast a dolgainknak, amit beigertem. remelem sikerul valami igeretest!!! Per. . . novio ugyben , igen azt hiszem segithetek, bar azt hiszem igazan nem szorulsz ra, hiszen jo fej vagy , inteligens, es tulon tul ismered a latin palikat:-)))))))))))) nnnna. . . . most megyek egy kort. . . . . mimi begyogyult a tarzanba:-)))))))
    előzmény:
    bamse (62)
     
  15. 2002. május 7. 17:2462.
    Magasrol jon ez az iras, egy felho csucsken uldogelek. . . ha man ilyen jo kapcsolatom van egiekkel, akkor igy illik nem. . . szoval az ido meg mindig meses, klasz meleg van es napsutes este kb fel tizig, jobbat kivanni sem lehetne. . . biztos szepen imadkoztam estenkent azert. . . ja es pont most ebben a jo idoben lettem megfazva. . . tegnap volt az eslo napom a meloban (10-13-ig 11. 15- 12-ig ebedido) es rogton beteg lettem. taknyam nyalam folyik egybe, ugy latszik allergias vagyok a munkahelyemre. . . ma nagyon kitettem magamert mert ma 10-14-ig voltam bent, holnap is hasonloan lesz, csutortok az unnepnap, (krisztus menybemenetele, vagy vmi ilyesminak hivjak) penteken meg 1 napra be sem erdemes menni. . . nem? tep en gy veszem eszre te nagyon szereted az a macskat, jo tarsasag is egy cica, megha nema is, kiskoromban nekem is volt allandoan kutyam es macskam is. . . . jaj de reg volt, kerem. . . mamatu most akkor en kuldok nehany jol megtomott zsakott napsutessel es meleggel neked. . . meg a fonokomnek aki mallorcan nyaral 1 hetig (szegeny, szombaton jon haza, remelem azert lesz egy kis jo ido is, ha mas nem amit en kuldok nektek) leanykak es fiucskak (ha meg vannak) lenne kedvetek szombat este/iccaka bulizni egyet, egy chat szobaban. . . bamse szalma lesz, ferje megy motorbiciglizni a nagy agyuval. . . en meg itthon maradok, mert nem merek raulni arra a nagy dogre (igaz kisebbre sem). . . na gondolkaodjatok a dolgon egy HF-nyit es remelem, h leheto legtobben tudtok jonni. . . nagy a keszulodes az eskuvore, mar kozoltek velunk, h ez nekunk 9 millio norveg koronaba fog kerulni (ez kb 1 200 000 euro) es Trondheimi (varos eszak N-ban, itt avatjak fel allandoan az uj kiralyt stb) Dom templomban lesz majus 24-en (penteken) 16 orakor. . . az egesz varos mintzoldben-es cerise-ben fog tundokolni. . . . Ari Behn nem hivhatta meg az osszes haverjat es eks-noit (egy ex-et igen, az mar fejnel van es van 2 gyereke). . . na errol ennyit. . . most megyek napozni es spanyol szavakat magoni, egy ora mulva spnyoltanfolyam lesz. . . pussssssssz bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  16. 2002. május 7. 04:4861.
    Na hahoka! Udv a majdnem teljes csapatnak! SZIA TRILLI! Szoval most jon az edes elet? Es most lesz masik munkad, vagy mi lesz? A ferjedet megtartod azert? :))Esz a kivancsisag, mert itt ugylatszik csak Bam-mal es velem nem tortennek ilyen izgalmas dolgok. Bocs Bam! Veled mindig tortennek izgalmas dolgok. . . . . . . . Mamatu! IGEN itt ESZAKON hempergozunk a napsutesben. Bamseval ugy dontottunk, hogy unjuk mar a hideget, esot, szelet es most vegre benapozunk!Es hadd ne mondjam aki ezt legjobban elvezi, az a cicallat. Vegre kellemes 25 fok korul van, igy vegre nekialltam tornazni, hogy a telen felrakodott uszogumitol megszabaduljak. Gyanutlanul nyomom a feluleseket ( jo kis hasizomgyakorlatok!) mikor a cic ismet viztol csopogve, nedvesen ugy dontott, hogy a legmegfelelobb hely a szaritkozasra a csupasz labam. Es ratelepedett. En meg trippla axelt ugrottam nagy meglepodesemben. Szoval eme allatka lathatjatok nem egeszen tiszta. Mert idetelepszik, mikor nektek irok, es alig varja, hogy nekialljak tornaszni, maris ramtelepszik. Es nem izgatja, hogy esetleg veletlenul megutom, v. rugom, mert nem latom. AAAAA, dehogy. Szoval erdekes tapasztalatokat gyujtok nap mint nap macskaneveles teren. . . . . . . . Na irjatok sok pletyit! PusszANCS ! T.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 6. 19:5360.
    jezusom bam. . . . . . te nagyon joba vagy az egiekkel. . . . meg te is gyanus vagy nekem tep. . . . . :-))) nalatok jooooo az ido. . . . . . haaaaat nalunk itt Mallorcan. . . . . . . lehet vagy. 11 fok. Jol hallottatok:-))) szornyu a nyarbol visszajonni:-))) ugyan is Magyarorszagon az utobbi napokban volt 28-30. igen, tudom most mar ott is hideg es dorog, nem tudjatok elkepzelni, hogy szallt fel a repcsi es alulhagytuk a csunya idot, es fenn csodaszep. . . . . . . . . . . . . . nnnnna, mondom, milyen rossz az elosztas. . . . :-(((( szoval. . azt akartam kerdezni, hogy tunnnnom kene talan mi az az Évathesputnik???? de raketas takaritas az nagyon teccccik mint megoldas. . . . azt hiszem akkor en is alagyujtok a dolgoknak:-)))) koszonom a koszonteseket kis dragak!!!:-))) szoval azt akartam irni, hogy voltam lenn falun, es a gyerek igazan jol erezte magat . Csirkeket is nevelt. . . . egyenkent fuszalankent etette oket:-))))) es jo pofan kivette a nagymamam testvere kezebol a botot amire tamaszkodva jar, es napszemuvegben elkezdte utanozni, de ugy, hogy meg a szajat is csucsoritette:-)))) halali pofa es olyan kis draga volt, hogy mindenki csak nevetett rajta. . :-)))szoval gyerekek. . peroni olyan kis draga volt felhivott, batr sajan a talibol technikai majd idoi okok miatt nem tudtunk eleget tenni. . . de ami kesik nem mulik:-)))) na most megyek. . . majd jovok am, mert meg irnom kell a norveg eskuvorol, meg aegyebekrol. . . . . . . . .
    előzmény:
    bamse (59)
     
  18. 2002. május 6. 17:4359.
    A gyonyoru napsuteses oslobol udvozlok minden elkoborolt es megtert lelket. . . de jo, h visszatertetek. . . mar tepnek es nekem nagyon logott a fulunk, farkunk itt egy ido utan. . . mikoris joforman csak kettesben voltunk. . . remelem mindenkinek jol sikerult mindenfele vakacioja, stb. . . per neked majd kuld mam egy uj spanyolt fiut, aztan kezdodik elorol az egesz. . . sznik na egyet mondok neked - engem is evanak hivnak, de evatheszputnik-nak nem nevezne a ferjem soha, marcsak azert sem mert en utalok takaritani, lassan es gyorsan egyirant. . . mindegy, en eltancolom a takaritast es megegetem a kajat amig egy ket tancot leropok. . . es termeszetesen nem hallom, h az ora csong, h kesz a kaja, vagy meg kell kavarni stb. . . ma voltam gyogytornan, de jol esett. . . megkaptam mifele gyakorlatokat kell majd csinalni, naponta lgalabb 3x. ma bent voltam a meloban, es minden nap be fogok menni egy kicsit, akkor jovok-megyek mikor akarok, mikor mennyit "birok" dolgozni, ha ilyen szep lesz az ido tovabbra is, akkor nem "birok" sokat dolgozni. . . . de fajni ne'm faj, csak akkor ha beutom vhova, vagy beakad vmibe. . . . szoval azert nem kell annyira sajnalni. . . . most megyek ki napoZni, remelem mindenutt legalabb olyan szep az ido, mint itt. . . . pusszancs :)) bamse
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. 2002. május 6. 16:3358.
    szioka Mindenki! Haaat, en mar nem is merek meg egy kicsiny panaszt sem elereszteni! Atya vilag, hat mindenki valsagban van, volt? Muszaly lesz osszeulni, es rendbetenni a bibis lelketeket! :)) De azert olyan jo, hogy megint vagytok! A Sasit meg megprobalom en elerni. Na futok vissza a " gyerekeimhez" . hehehe. . . Pusszancs! T.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 6. 15:2257.
    Helló Tepssy és temészetesen mindenki más. Sajnos a összes névre még nem emlékszem. A férjem délszaki, olasz származásu. A szülei vándoroltak ki Angliába sok-sok évvel ezelőtt. Nem hiszem h egy langyos "igazi" angollal valaha összejöttem volna. Sajna olaszul nem tud már rendesen, keveri a spanyival, de többnyire megértik mind a két országban. Elmondanátok nekem ki honnan ír? Egy párat már kitaláltam! Ja, és mit csináltok ahol vagytok?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_368346 (54)
     
  21. Torolt_felhasznalo_797646
    Torolt_felhasznalo_797646
    2002. május 6. 12:0656.
    Hello Mindenkinek, Bocsanat az eltunesert, de az eletem meg a dan eletemnel is kisse viharosabbak volt. . . szegeny mamatu hallott eleget rola. Mindenesetre egy kicsit jobb most. . . es azt mondom nektek lanyok. . . . a spanyol pasik=egy hatalmas fejfajassal es szivtoressel. Ugyhogy adtam a Carte D'Or jegkremnek. . . :))))Mamatu, anya uzeni, hogyha a kovirozsa levelet szetnyomod es a levet rateszed egy vatta vagy gezdarabra es azzal attorlod a mimi arcan a harapast az is tovabb halvanyitja es gyogyitja. Remelem, hogy zokkenomentes volt az utatok!!!Egyebkent igy utolag is ELJENEK AZ ANYAK!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. Torolt_felhasznalo_982988
    Torolt_felhasznalo_982988
    2002. május 6. 11:0955.
    Sziasztok mindenkik!! Itt vagyok ragyogok és puszillak mindannyiotokat :) Most nincsidom visszaolvasni, mert nem hagy a fonok, en kozben voltam otthon, aztan nalunk voltak vendegek, es engem felig kirugtak, ami igazabol nagyon jo, mert matol csak 1-ig (media jornada) dolgozom es enyem a vilag, a nyar es a szerelem. Minden anyanak boldog anyak napjat utolag, minden nevnaposnak boldog nevnapot, szulinaposnak boldog szulinapot, (merthogy mindenrol le vagyok maradva) majd igyekszem bepotolni a hianyzasaimat! Sziasztoooooooooook :)
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  23. 2002. május 6. 02:0454.
    Boldog Mamak es Mamatuk napjat! Hallihhoooo!. . . . Na Mam, nyaralas, pihens, bulizas megvolt?. . . . Na megegyszer. 5 haz all ezen az ingatlanon, ahol en vagyok, es segitek festeni, felujitanim oket. Ez az egyetlen kikapcsolodasom, nagyon szeretem csinalni, segit kikapcsolni. Mert egyebkent itt vagyok az oregekkel bezarva egesz nap. De szivesen megyek hozzatok is festeni!!!!! hehehehe. . . . . . Na Pinki! De jo, hogy elsz! Meg trabajo latastol mikulasig, mi? Szegenyem. De azert meg jarsz focizni, nem? korizni? Most mar jo az ido is hozza!. . . . . . Szegeny Szput! Marcez tema lezarva!Amugy tok jo a neved! hehehe! A ferjed milyen szarmazas?Marmint ertem, angol, magyar, stb. ? Bam, dolgozom a trening terveden! Az hogy be van dagadva, az ne aggasszon, ez ezzel jar. Egy ido utan leapad! De tenyleg mozgatni kell minden nap, meg ha faj is, mert ha nem, bekot ( ket pottyel az o-n) bemerevedik megjobban es nehezebb kilazitani, kimozgatni. Akar a taviranyitot nyomkodod, akar a labdakat, az a lenyeg, hogy hajlitgasd az ujjperceket, akar segitve a masik kezeddel. Na pusszancs a brigadnak! Valaki tud valamit Trill-rol? nagyon eltunt! T.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  24. Torolt_felhasznalo_742974
    Torolt_felhasznalo_742974
    2002. május 5. 22:5153.
    Ez egy rövidebb változata az Évathesputnik ahogy időnkánt a férjem szólit engem. Állítólag amikor takarítok, olyan gyorsan száguldok mint egy rakéta. Naná ha valamikor kész akarok lenni. Bár menet közben rájöttem, olyan nincs h takarítással végezni. . . . Csak h védjem magam: TV-ben magasnak tünt. DE jóóóképűű!:))) Űdv: szputnik
    előzmény:
    mamatu (52)
     
  25. Torolt_felhasznalo_114707
    Torolt_felhasznalo_114707
    2002. május 5. 19:2452.
    :-))))))))) na latom a foldrajz meg tanc ora utan:-)))))))) minden a legjobb kerekvagasba lendult:-)))))))) udv SZPUT :-)))! a magas flamengo cigany dobpergesu labbal porolo ihim aham. . . . az valoszinu akkor ir:-))) tudva levoen, hogy az andaluz ciganyok igeny alacsonyak:-)))) jezusom BAM, mi lesz veled?? azert remelem nem fajsz???!!! drukkolok am neked ujjjjj ugyben, de szeretett TEP "noverkenk" tanacsat valoszinuleg jobb ha elfogadod, szerintem is jot tehet egy kis ujjjjj torna!:-)). . . . aaaa. . . most olvasom, hogy faj. . :-((( b*szkikuri:-((( viszont az tok jo, hogy juniusig practicamente otthon vagy!!!meg jossz!!:-))). . . . . . TEP. . . . azt hiszem te mar az egesz USA-t kifestetted:-)))) szreintem a BUSH ha nem szerzodtet az allando feherre meszelesre, akkor HF-nyit ketfulekozeszorult a feje:-))))) arrol nem is beszelve, hogy milyen hazassagrol becelsz???????:-)))) na majd a KOLU dada popo:-)))) BAM:-))) akkor legalabbis azt mar gzakorolhatnad, hogy. . . . . huhuuuuuuu sihuhuhu sihuhuhu:-))). . . (meg csak eszedbe se jusson ilyen! fel a fejjel kdb!! -kis draga bogaram-) . . . . na idaig jutottam!! gyerekek. otthoni elmenyeimrol kesobb bovebben!!:-)))) egyenlore szokom megint a billentyuzetet. . . . . . huuu, bamse amit neked majd vissza kell szoknod!! meg kerdezhetem. . . miert pont szputnyik???? puszzzzzzoooo mindenkinek!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     

Címlap

top