Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Újra új fogyicsapat....

Torolt_felhasznalo_752339
Torolt_felhasznalo_752339
Létrehozva: 2007. május 20. 12:25

Az elmúlt néhány napban önkritikát gyakorolva,arra jutottunk, hogy folytatjuk az új fogyicsapat topicot,persze nem ott ahol abba hagytuk...Okulva korábbi hibáinkból,szeretettel várunk mindenkit aki fogyni akar,vagy szeretné megosztani velünk fogyásának történetét.

maddie és témari

  1. Torolt_felhasznalo_326775
    Torolt_felhasznalo_326775
    2010. június 4. 13:4435376.
    Szerintem meg el kell mondani mit érzünk. Mi fel se tudjuk fogni mekkora ez a bánat ami neked van.Jó igen Bestemami már tul van rajta azaz már egyszer átélte.De hidd el csak szeretnénk ha kicsit könyebb lenne neked is.Sokszor nem is ugy irjuk le mint ahogyan szeretnénk.DE! lényeg az szeretünk veled érzünk telik mulik az idő és minden vissza zökken.Már nem leszel olyan mint előtte de leszel és ez a lényeg.Az unoka testvére a páromnak elvesztette balesetben a férjét 34 évesen.Élni kellett nevelte a kislányait rá 4 évre a 18 éves lánya autó balesetet szenvedett és 2 hónapig éber kómában volt.A születésnapján temettük.A lányommal volt egyidős .Akkor azt hittük ezt már ember nem tudja elviselni lassan nagyon lassan vissza tért az élet belé ma már örül a 2 kicsi unokának ,kiviszi őket sokszor a temetőbe elmeséli milyen volt a papa,és a nagynénjük.Szóval nálad is eljön az idő amikor szived nagy bánata kicsit enged,remélem.Persze nem most lesz, majd.Mi kivárjuk.
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35375)
     
  2. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 4. 13:1135375.

    Itt a városban valaki visszamondta a munkát (amit te is végzel a KSH-nak) és B. barátnőm hívott, hogy csináljam, de nem vállaltam...ha az elején szólnak mentem volna...


    Nagyikám! Én is tudom hogy a hsz-ok nem sértő szándékkal íródtak, de talán más is észrevehetné, hogy én se azzal a szándékkal írtam, hogy megsértsem az illetőt. Ha kerülöm a témát, nem sértek meg senkit és én se érzem, hogy megsértettek...Elgyászolgatok magamban...sajnálom, hogy egyáltalán idehoztam a fájdalmamat, mert belátom ezt nem lehet másokra rátukmálni, mindenki másképp reagál, és ezt most őszintén, tiszta szívemből írom anélkül, hogy bárkire is haragudnék, vagy úgy érezném, hogy megbántottak...Ez egy jó kis, pörgős topic volt mig én bele nem rondítottam...de valamit azért figyelembe lehetne venni, nem volt szándékos...jött magától, az élet produkálta, és Isten őrizz, de bárkinek produkálhat még ilyet..... úgy éreztem meg kell osztanom másokkal is a bánatom, mert másképp beleőrülök....nem kellett volna, és többé nem is teszem! Pont. 


    További szép napot mindenkinek!


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_326775 (35372)
     
  3. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 4. 12:5735374.

    Na végre a kosztosom i s elvitte az ebédjét--szoljanka leves, és grizes krumplisnudli ( Zalában, pöcsmácsik  ) Nekem mostanában az evés néhány falatból áll, nemigen ülök le enni, hacsak a fiúk nem noszogatnak...ma reggel méretkeztem, hát megvillant a 69-es...de ennek se nagyon van jelentősége, mint sok minden egyébnek....


    Az idő továbbra is pocsék, csak keddre legyen végre jó!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35373)
     
  4. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 4. 11:1635373.
    Szia!  Örülök, hogy benéztél! Én épp csak ideugrottam egy receptet megnézni...most nem érek rá többet írni, majd ebéd után!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_326775 (35372)
     
  5. Torolt_felhasznalo_326775
    Torolt_felhasznalo_326775
    2010. június 4. 08:2535372.
    Jó reggelt szép napot

    Sajnos napok hetek óta esik az eső hol kicsit hol nagyon.A tisza akkora hogy félelmetes.A nyári gáton már átlendült.Remélem megáll az esőzés és szépen beéri ennyivel.
    Marcsika!itt vagyok,mert látom mások is benéznek.Mindenki azt kapja amit megérdemel???Nos nem hiszem hogy erről van szó.Sőt! Segiteni szeretnénk és nem tudjuk hogyan, mindenki a maga módján.Ez vagy sikerül vagy nem és hidd el senki se bántani kioktatni akar.Csak segiti.Veled vagyunk!! Szívvel lélekkel!!!
    Bestemami!Nálatok hogy áll a vizkérdés.
    Bowly kellemes nyaralást,jó időt .
    Ancsikám remélem a munka bejön.Nem is olyan rossz,lehetne ennél roszabb is .Igy lesz pénzed ami az önbecsülésedet visszaadja,megnöveli.Dolgozó nő vagy!!Menj csak az edző terembe.Szerintem nem attól lesz valaki jó ember hogy csak márkás cuccokban flangál.Persze jó ha valaki megtudja venni.No de még az is ember és lehet jó is ha nem futja ilyen dolgokra.
    Zitám tudod már ki vagyok???Tudod én aki a tengert szeretném látni és egyszer nem tul régen szervezni is akartad.
    Megyek dolgozgatok.Tegnap voltak felülvizsgálni apróbb hibák akadtak és meg voltak elégedve az eredménnyel.Nagyon izgultam előtte ,pedig már csináltam vagy 5x ilyet.Most kicsit nehezebb.
    Mindenkinek kellemes napot
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35369)
     
  6. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 4. 06:1135371.

    Azt hiszem erre mondják: elsüllyedek szégyenembe....sajnálom én is ami történt, hidd el nem sértésnek, vagy bántásnak szántam amit írtam...de tanultam az esetből! Köszönöm, hogy gondolsz rám!  


    Puszi: Marcsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_380567 (35370)
     
  7. Torolt_felhasznalo_380567
    Torolt_felhasznalo_380567
    2010. június 4. 05:5935370.
    Én is hajnalos vagyok, de én minden nap. Nem haragszom, ellenségnek  főleg  nem számítok. Minden nap eszembe jutsz, ide is nézek de nagyon ritkán van mozgás. Bántott a dolog, hogy a legjobb segítő szándék vezérelt és így sült el. Ismeretlenül is nagyon együtt érzek veled, de hát ez így jött le, lehet élő szóval másképp alakult volna a dolog. De nincs semmi baj, én már elfelejtettem, és mondom, minden nap  sok szeretettel és együttérzéssel rád gondolok, csak írni nem merek róla, mert nem tudom mikor bántódsz meg, azt meg nem akarom. Puszillak szia
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35369)
     
  8. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 4. 05:4535369.

    Jó reggelt!  Ma "hajnalos" vagyok, már 5-kor felkeltem, alig bírtam aludni valamicskét...az eső szakad, a fűtést bekapcsoltam, mert fázom....


    Ancsikám! Munkaügyben mi újság? Azért már kialakulóban a helyzet?


    Bowly! És te merre jársz? Ha jól emlékszem, még nem mentetek nyaralni!


    Nagyika!? Te aztán tartod a szavad! Kár!


    Zita, bestemama! Látom nagyon magamra haragítottatalak titeket! Hát nem tudom mit mondhatnék! Max. annyit, így lesznek a "hősökből" ellenségek! Azt mondják, mindenki azt kapja amit megérdemel, ezek szerint én ezt! Nem magyarázkodom, gondolom nem is várjátok! 


    Szép napot és hétvégét!


    Mindenkinek aki még gondol  rám, sok puszi: Marcsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (1)
     
  9. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 2. 21:5535368.

    Köszönöm!  olvastam, és hamarosan válaszolok is!


    Szeretettel gondolok rád!


    Marcsi

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_305609 (35365)
     
  10. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 2. 00:0135367.
    Jó éjszakát! 
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (1)
     
  11. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 1. 23:3035366.

    Ohohhhhóóóóóóó! Hát ha felveszed a témarit, akkor oda is bejárásod lesz! 


    Most értem ide, mert amikor azt írtam neked, hogy amint itt végzek küldök egy e-mailt, abban a percben hazaért gyermekem...eddig beszélgettünk és persze kiről? Hát..... emberemről...holnap lesz 1 hónapja hogy meghalt... 


    Most megyek és tényleg küldök egy mélt!

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_305609 (35365)
     
  12. Torolt_felhasznalo_305609
    Torolt_felhasznalo_305609
    2010. június 1. 21:3135365.

    Az bizony jó lesz!  Nekem a tmaris blogba van engedélyem a bejárásra, és ott hiába nézem, nem látom.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35362)
     
  13. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 1. 21:2435364.

    Ancsikám!  Az első nap mindenhol, mindig ilyen! Szerintem nem lenne ciki, ha vinnél egy "jegyzettömböt" és mindent jegyeznél, akkor biztosan semmi sem maradna ki! Jaj annyira utálatosak az első napok, hetek, az ember ha a lelkét teszi is ki, biztos akad legalább egy valaki akinek semmi sem  tetszik! De te ne törődj az ilyenekkel! Okos vagy, szép vagy és fiatal vagy! Sikerül!!!!


    Szerintem ne törődj azzal ki milyen pólóban jár fitnessre...kifizeted a belépőt, a többivel ne foglalkozz!


    Gyerekkoromban nekünk is volt pulink! Bikficnek hívtuk és imádtuk!


    Sok sikert a munkában és menj arra a zumbára!


    Puszi: témari


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_866681 (35359)
     
  14. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 1. 21:1735363.

    Szia! Azt hittem már nyaralásban vagy!  Mi mindig szerencsésen jó időt fogtunk ki a nyaralásokon, ezt kívánom neked és a családnak is! Addig azért még leszel ugye?


    Nagy ölelés neked is! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (35360)
     
  15. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 1. 21:1435362.

    Szia!  Beírtam mégegyszer, most ott van 2x egymás után.... de a biztonság kedvéért, küldök neked egy e-mailt ha itt végeztem!


    Puszi: Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_305609 (35361)
     
  16. Torolt_felhasznalo_305609
    Torolt_felhasznalo_305609
    2010. június 1. 21:0035361.

    Szia!  Köszönöm, én jól vagyok. Hát bizony tényleg régen jártam erre. Lehet, ez is az oka, de nem találom a naplódban az e-mail címedet, idétlenkedek keményen ...   Beírnád még egyszer?  


    Pussz! Juló

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35358)
     
  17. Torolt_felhasznalo_69945
    Torolt_felhasznalo_69945
    2010. június 1. 18:1635360.
    Sziasztok!

    Köszönöm a nyaraláshoz a jókívánságokat! Még 11 nap és irány Görögo.
    Remélem ott sok napsütés lesz!!!!!!!!!!!!!
    Hát nem vagyok egy nagyon aggódós tipus - mármint fogyókura ügyileg
    Fillaggy! Üdv Nem olyan rossz ez az arány, amit irtál.!Nálam se sokkal jobb, sőt...

    Ancsika! Köszi az energiát, nagyon kell ebben a ramaty időben! Én valószínüleg a nap gyermeke vagyok, szükségem van a fényére...
    Melóügyileg szorítok, sok sikert. Hm Zumba és torna, nálam is egyre ritkábban mostanában

    Mindenkinek nagy ölelés!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35352)
     
  18. Torolt_felhasznalo_866681
    Torolt_felhasznalo_866681
    2010. június 1. 17:2635359.
    Sziasztok!

    Megvolt az első nap. Hát nem volt se jó, se rossz. Nyilván lesznek húzósabb napok, ma is volt 1-2 fura alak, de azok alapján, amiket mondtak, vannak rosszabbak is. Igazából még nincs konrét helyem, segítettem, figyeltem, tanultam. Gondolom pár hét alatt döntik el, ki hova menjen. Igyekeztem, de nem tudtam mindent rögtön megjegyezni. Nekem ezek nehezebben mennek, de igyekszem. Sikerült letekernek 20p . Csak ennyit, egy hónapja nem edzettem

    Ma láttam a városba hogy az egyik itteni fitness stúdióban van zumba óra rögtön ti jutottatok eszembe. sajna épp ez a stúdió olyan h ha nem NIK pólóba mész, kinéznek. majd inkább itthon :-)

    Jaj vannak kiskutyák tesóméknál. 7 puli
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35358)
     
  19. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. június 1. 14:0935358.

    Szia Juló!  Már nagyon rég találkoztunk és most nagyon jól estek a szavaid! Köszönöm! E-mail címem a naplómban, szívesen veszem ha írsz nekem! Bizony nagyon nagy veszteség ért, elmondani sem lehet...


    Te hogy vagy? Mintha hosszú ideig nem láttalak volna....Akkor várom a leveled!


    Puszi: Marika

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_305609 (35357)
     
  20. Torolt_felhasznalo_305609
    Torolt_felhasznalo_305609
    2010. június 1. 11:4535357.

    Szia Marika!  Csak most olvastam, milyen hatalmas veszteség ért, fogadd ôszinte részvétem.  


    Szívesen írnék neked ezzel kapcsolatban, de nem itt. Ha gondolod, írd bele az e-mail címed a blogodba, vagy küldj egy e-mailt, az én címem benne van a naplómban.


    Sokat gondolok rád és sok erôt kívánok.  


    Juló


     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35356)
     
  21. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. május 31. 13:4035356.

    Szia Ancsikám!  Szorítok neked holnap, ne aggódj én biztos vagyok benne, hogy bármilyen feladatot meg tudsz oldani!


    Itt is nagyon pocsék az idő, majdnem hogy fűteni kellene...esik, fúj a szél, olyan mintha ősz lenne...


    Hát igen jó ha beszélhetek a gyászomról de van, hogy az írott szó egészen másként jön le, mintha élőben mondanám....de persze ez másokra is vonatkozik...aztán itt a félreértés...nincs nekem ehhez most türelmem...viszont megmelegszik a szívem, ha kedves szavakat olvashatok....


    Nagyika se igen jön, annak is meg van a maga oka biztos...most bestemamiba és Zituba is "belegyalogoltam"....de annak nagyon örülök, hogy te itt vagy! Ha ritkán is de találkozunk!


    Tulajdonképpen most hogy állsza fogyival? Messze még a kitűzött cél? Én március 29 óta nem foglalkozom ilyenekkel...eszem nem eszem, szinte nincs is jelentősége...most 70 kiló vagyok, elégedett lehetnék, de igazából míg mások soványnak látnak, én hájasnak érzem magam, pedig hosszú évek óta előszőr mutatja a BMI-m, hogy "egészséges" a súlyom...de annyira nem érdekel...sok minden elveszetette  a jelentőségét és átértékelődött.


    Vigyázz magadra! És sok sikert a munkában!  Ha ráérsz írj!


    Puszi: Marika 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_866681 (35355)
     
  22. Torolt_felhasznalo_866681
    Torolt_felhasznalo_866681
    2010. május 31. 06:5035355.
    Jó reggelt!

    Hát kitartás mindenkinek, akin tud uralkodni az időjárás, mert a hét elejére borzalmas időt mondanak, ráadásul egyik front éri a másikat, úgyhogy vértezzük fel magunkat.

    Marika! Ha úgy érzed, hogy akár egy hajszállal is könnyebb a lelkednek ha kiírod a bánatod, Tedd! Akinek nem tetszik, nem olvassa el a hsz-t.

    Most megyek alkalmassági vizsgálatra, e.ü. kp-ba. Vannak jó zsírégető meg egyéb óráik, megérdeklődöm a dolgot. Ha kapok fizut, kipróbálom, mert jó áron vannak bérleteik, és közel is vannak. Holnap meló
    kicsit félek azért, de igyekszem nem nagy feneket keríteni.

    Küldök egy kis energiát Nektek!

    Szép napot
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35354)
     
  23. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. május 30. 10:1635354.

    (rossz döntés volt idehoznom a gyászomat.....  ..... mert bármennyire is elvette az eszemet a bánat, azért tudok a sorok közt olvasni Zituka! Sajnálom, ha valakit megbántottam!) 


    Szép napot mindenkinek!  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35352)
     
  24. Torolt_felhasznalo_761033
    Torolt_felhasznalo_761033
    2010. május 29. 06:3535353.
    Jó reggelt!
    Dolgozom, és közben a saját topikot is életben szeretném tartani, így megvallom őszintén, keveset voltam itt...
    És mit látok...
    Inkább nem írok semmit Illetve annyit, hogy aki erős, annak sem könnyű a gyász, a gyász az gyász. Hogy reálisan látta a dolgokat..hmmm...gyászolt. És a mai napig is gyászol, azt hiszem. Mert nincs párja már 10 éve, és ez biztosan nehéz...Nem szeretnék ebbe belefolyni, egy biztos, amit én itt kívülről érzek, azt nem szeretném érezni
    Sajnos nem tudom, mert hál'istennek nem is tudhatom, ki mit érez ilyenkor, egy biztos, emberek vagyunk, gyarlók, önzők, és sérülékenyek, mindenki a maga igazát érzi igazságnak Ettől sokkal apróbb kérdésekben is
    MIndenesetre én is önző disznyó vagyok, és szeretném továbbra is jól érezni magam ezen a fórumon (is), mindamellett, hogy amennyire tudok, együtt érzek mindenkivel, akinek bánata van
    Bowly ügyes vagyol, és jó pihizést Neked...
    fillaggy...Te szegény, belecsöppentél a sűrűjébe Merre laksz...szabad tudni?
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_752339 (35351)
     
  25. Torolt_felhasznalo_752339
    Torolt_felhasznalo_752339
    2010. május 29. 00:2035352.

    Szia! Kedves tőled, hogy gondolsz rám! Igen! Az idő! Majd ha túl leszünk a sok herce-hurcán, amikor nem kell nap mint nap a sok lelketlen hivatalnokkal szembe nézni....egyszer biztosan eljön az idő, amikor könnyebb lélekkel tudok az én emberemre gondolni....


    Jó nyaralást kívánok nektek! Ott majd ne gondolj a felesleges kilókra! Tudom sokan nem így gondolják, de ha görcsösen ragaszkodsz a fogyókúrához a nyaralás alatt is, hát nem sok örömöd lesz benne! Érezd jól magad!


    Itt napok óta nyár van! Közel 30 fok...


    Nagy ölelés neked is! Puszi: témari

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_69945 (35349)
     
9 10 11 12 13

Címlap

top