Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Ajánljatok Jósnöt

Babykee
Létrehozva: 2007. május 13. 21:00

Sziasztok,

Van valaki aki már járt jósnönél és meri ajánlani?

Nagyon szeretnék elmenni egy jósnöhöz, de nem nagyon tudom hollehetne keresni.Remélem tudtok javasolni...

  1. 2007. augusztus 26. 09:46108.

    Értem én, teljesen igazad van! Az is igaz, hogy az ezoterikusok is emberek, és joguk van itt-ott hibázni.
    Az előző hozzászólásomban inkább arra céloztam, sok itt az értelmetlen vita (nem csak ebben a topic-ban), amikor semmiségek miatt mennek egymásnak a fórumozók.

    De hát ide is emberek írnak.
    Egy-egy hozzászólás alapján valóban nem érdemes megítélni egy embert, mindenki lehet fáradt, vagy épp rosz napja volt, az is előfordul, hogy félreértjük a másikat.

    Persze azért vannak jó dolgok is a fórumon - azért nem szaladok el! Nekem még ez a világ viszonylag még új.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349071 (107)
    2007-08-25  22:34
  2. Torolt_felhasznalo_349071
    Torolt_felhasznalo_349071
    2007. augusztus 25. 22:34107.

    Hai!

    Még egy gyors gondolat.

    Ezoterikus.

    Van mindenféle. Talán a legtöbb olyan amit te leírtál, amit elképzeltél. Ám van másféle is...ilyen meg olyan.

    Én azt gondolom, azért mert te úgy érzed hogy csalódtál, jogod van hozzá, azért még ne vonj le messzemenő következtetéseket, mert az előítéletté válhat és az nem jó!

    Soha nem jó!

    Rólam is van ezerféle hír, pletyka, jó és rosszindulatú állítás igazság és hazugság...van aki kedvel van aki imád van aki nem kedvel és olyan is aki nagyon utál. Ez egy ilyen világ. Az egyik esküszik hogy az univerzum legnagyobb ezotérikusa vagyok, a másik azt mondja egy hajítófát sem érek. Lehet hogy mindkettőnek igaza van...a saját szemszögéből s valós vagy vélt indokai miatt!Ez a szép és az izgalmas benne....

    Remélem érted mire utaltam?

    előzmény:
    cabir (105)
    2007-08-25  21:54
  3. 2007. augusztus 25. 21:58106.

    A bolondnak sose magyarázd el hogy bolond mert nem is érti...!

    Ezzel egyetértek, és meg is fogadom! 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_349071 (102)
    2007-08-25  13:46
  4. 2007. augusztus 25. 21:54105.

    Nemrég találtam rá erre a fórumra, és nagyon megörültem, hogy ezoterikus témákról lehet beszélgetni, és külön megörültem, hogy ismert szakemberek is megszólalnak, előre örültem, hogy milyen érdekes, hasznos dolgokat fogok itt olvasni.
    Volt egy téves elképzelésem: az ezoterikusok szeretetteli, kiegyensúlyozott, empatikus emberek. És azt, hogy kimagaslóan intelligensek, tapintatosak, POZITÍVAK!
    Kifejezetten azért jöttem ide, hogy némi szeretetsugarat kapjak, és hogy használható életvezetési tanácsokat kapjak.
    Csak azt tanácsolom minden mágusnak, és muglinak: először magukon gondolkodjanak el - csak azután bírálják mások viselkedését!

    Meg mondom őszintén, nagyon csalódtam a fórumban.

    Csak ennyit akartam mondani.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_236100
    Torolt_felhasznalo_236100
    2007. augusztus 25. 16:58104.
    Érdekel még valakit a jósnő akit ajánlottam?írjatok privit bátran. szép napot.  
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  6. Torolt_felhasznalo_349071
    Torolt_felhasznalo_349071
    2007. augusztus 25. 13:49103.

    Hai!

    """Egyébként a negatív kritika is lehet hasznos - egy közismert embernek(és családtagjainak) tudni kell viselni a kritikákat!"""

    Ezzel nem értek egyet. Csak az építő kritikát szabad sőt kell elfogadni, a negatív s támadó, esetenként bántóat nem hogy nem...én kifejezetten elnyírom azonnal. Épp elég sarat és igaztalan baromságot kell egy ezotériával foglalkozó s abban élő embernek elviselnie, de attól még nem igavonó barom! Sőt!

    Te elmondtad...és kész ennyi...

    előzmény:
    cabir (101)
    2007-08-24  21:24
  7. Torolt_felhasznalo_349071
    Torolt_felhasznalo_349071
    2007. augusztus 25. 13:46102.

    Hai!

    Szia...

    Azt mondogatom...

    A bolondnak sose magyarázd el hogy bolond mert nem is érti...!

    Ez a hiábavalóságról szól nem feltétlen személyről.

    Amúgy ismerem a párodat és innen üzenem mindenkinek....jó és becsületes ezós, ha vétlen hibázott az azért lehetséges mert minden tudása ellenére ember. Ennyi.

    Kicsit nagy feneket kerítettek a dologból, de nem kellene.....

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_140203 (99)
    2007-08-23  23:24

Címlap

top