Az nlc. fórumon 20 éves fennállása óta közel 300 ezer témában indult csevegés, és több mint 1 millió hozzászólás született. A Facebook megjelenése és térhódítása miatt azonban azt tapasztaltuk, hogy a beszélgetések nagyrésze áttevődött a közösségi médiába, ezért úgy döntöttünk, a fórumot hibernáljuk, ezentúl csak olvasása lehetséges. Új hozzászólást és témát nem tudtok indítani, azonban a régi beszélgetéseket továbbra is megtaláljátok.

Veszprémi babavárók

Palino
Létrehozva: 2007. Április 24. 16:50

Sziasztok, 13 hetes kismama vagyok és szeretném megkísérelni a lehetetlent,  nyitni egy harmadik itteni kismamás topicot 

Tudom csatlakozzak a meglevőkhöz, de nem szeretnék, mert a kismamákban már mindenkinek van 1-2 babája és rég visszament dolgozni, én meg még pocakosnak is kezdő vagyok, a veszprémi babásoknál szintén ez a helyzet és a legtöbben nem is veszprémiek.

Én pedig szeretnék itteni barátnőket hogy legyen társaságom amikor már otthon leszek, még baba nélkül és már babával, akár így a neten keresztül akár személyesen.

Szóval ha vagytok még hasonló cipőben, és van kedvetek írjatok nekem.

Puszi: Palino

  1. 2008. szeptember 8. 13:0323226.

    Szegény Kopi,5 fog te úristen

    Mi holnap megyünk megint szemészetre a bevérzése miatt már 9 hónapja oda járun k remélem ez az utolsó.

    De 3 napja tiszta piros neki és folyamamtosan dörzsöli ,remélem nem allergiás a parlagfűre

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  2. 2008. szeptember 8. 13:0123225.
    A lényeg nagy nagy gratula Vivikéhez,puszi neki meg a younak is!!!!!!!!!!!!!!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  3. 2008. szeptember 8. 13:0023224.

    Sziasztok!!!

     

    utólag is Boldog születésnapot meg névnapot aki ünnepelt!!!!!

    nagyon jók a szülinapi képek Jázminról

    Mi a baja Koppánynak???

    Ja és a babatalis képeket nézegettem tuti jó lehetett

    Gondoltam is rátok aznap.

    Én is készülődök a héten mert vasárnap keresztelő és van pörgés ezerrel,a ruciba nagyon haláli Olivér

    ja és kinn az 5-ik fogga meg a következő is jön így fenn  lesz 4 lenn 2 eddig.....

    és mindenhol már feltud állni és lépeget aztán jön az esés és ordítás de hát ez van lesz még rosszabb is.

    köszi a sok üziket,most gyors megyek ebédelni.

    amúgy Bernit már én is hiányolom régen írt.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  4. Torolt_felhasznalo_969492
    Torolt_felhasznalo_969492
    2008. szeptember 8. 12:5423223.

    Sziasztok!

     

    Most beszéltem Mitakkal és azt mondta hogy Koppányt bent fogták a kórházba! Szombatom ügyeleten voltak, mert szegényke annyira taknyos, hogy szinte alig kap levegőt. Ott azt mondták valami vírus. Egy másik orvos aztis mondta nekik hogy leget hogy a foga miatt taknyos, mert hogy egyszerre 5 jön neki! Ma már légzéskimaradásai voltak és bevitte a kórházba. Még időbe mentek, mert még meg lehet előzni a tüdőgyuszit. Most valami gyógyszert kap maszkon. Vettek vért Koppitó, de még nem tudják pontosan mi baja van. 

    Holnap viszont mehet Zoliért , így az anyósa marad bent éjszaka!

    Azt is mondta hogy lehet este lehet jön ír pár sort.

     

    BNiko: Én is egyetértek az elöttem szólókkal! 39,8 az nem játék! Menj be vele az ügyeletre!

     

    Nyuszi: Tök jók a képek!Party-arc!  

    Amúgy még mi ilyen szemtelenül fiatalok vagyunk! Én még be se töltöttem! Majd másfél hónap....

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  5. Torolt_felhasznalo_854561
    Torolt_felhasznalo_854561
    2008. szeptember 8. 12:1923222.

    Gondolom, hogy csodaszép lehet Vivi!

     

    Koppánnyal mi baj van? 

     

    Mi meg voltunk a Kisvilág bababoltba. Vettem néhány db textilpelust, mert Effiéből néhány le van amortizálódva. Effinek vettem egy pizsit. A boltban most egy új csaj van és hát elég lassan ment az ügyinztézés. Nem igazán bírt el a vevőkkel, na meg a pénztárgéppel.

    Nekem számlát írt, mert kifogyott a szalag a gépből.  

    Aztán átmentünk a Pennybe - pedig utálom azt a boltot, csak mivel így is sokat vártunk gondoltam Effi nem bírja majd sokáig a kocsiban ülve - ahol vettem néhány dolgot, amit tegnap elfelejtettünk.

    Szinte mindent találtam, amit akartam erre mikor felpakoltam a szalagra közli velem a csaj, hogy nem lehet kártyával fizetni. Nálam 0Ft készpénz, ami volt azt a bababoltban elfizettem. Így fogtuk magunkat és mindent ott hagyva eljöttünk.  

    Mostanában megint nem megyek oda az tuti.

     

     

    előzmény:
    GZsuzsi (23220)
    2008-09-08  11:29
  6. 2008. szeptember 8. 11:3123221.
    Ja és majdnem elfelejtettem: boldog névnapot Adress!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  7. 2008. szeptember 8. 11:2923220.

    Élménybeszámolok

     

     

    Jázmin, Petra, Olivér és én bementünk a kórházba Vivi-Ági látogatóba. Hát Vivi gyönyörű, icipici tündér , nagyon szép, milliószor szebb, mint a képeken. Ági is jól van, és ha Vivi nem sárgul be jobban (mert picit sárga), akkor holnap mehetnek haza.

    Amúgy Ági azt mondta, hogy nagyon jó baba, egész nap csak alszik .

     

     

    Olivér nagyon örült Jázminnak és Petrának, kiabált az utcán, amikor meglátta őket, és fogták egymás kezét, amikor betoltuk őket a kórházba. Olivér ölelgette, meg puszilgatta /na jó, egyszer el is lökte/ Jázmint. Még mindig Jázintnak hívja .

     

     

    Jázmin nagyon ügyesen lépeget, augusztus óta hihetetlen sokat ügyesedett!

     

     

    Na megyek, Olivér kiabál az erkélyen

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  8. 2008. szeptember 8. 11:2523219.
    De miért viszed Koppányt kórházba? Vagy le vagyok maradva valamiről???
    előzmény:
    Mitak (23218)
    2008-09-08  11:02
  9. 2008. szeptember 8. 11:0223218.

    hali

    Most viszem Koppányt a kórházba, majd jelentkezem

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  10. 2008. szeptember 8. 09:5523217.

    Nyuszi, nagyon jók a képek! Hol vettétek a hintakukacot, és ha nem titok, mennyibe kerül?

    Milyen ügyi vagy tortaügyileg, le a kalappal! Szép lett és bizti finom is!!

    A party-arc milyen komoly

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337264 (23208)
    2008-09-07  22:26
  11. 2008. szeptember 8. 09:5223216.
    Nyuszi, Zoé nagyon bírja a napszemüvegét, bár a boltban, amikor megvettük, mondta a nő, hogy nem nagyon szeretik a gyerekek. Eddig 2-szer próbáltam levenni, de eltereltem a figyelmét. Egyébként májusban vettük (asszem), azóta szinte nincs olyan nap, hogy ne adnám rá (na jó, ma biztos nem adom rá  ) Egyébként tök jó ez a kis hüvi, nem? Csak ne tartson túl sokáig!
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337264 (23206)
    2008-09-07  21:33
  12. 2008. szeptember 8. 07:5923215.

    Mit is mondhatnék...

     

    Úgy látom ,a hintakukac még mindig nem tartozik a kedvencek közé. Vagy mégis? Na és a tortakóstolós kép

     

    Samu meg nagyon vagány !

     

     

    A torta belül milyen volt? 

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337264 (23209)
    2008-09-07  22:30
  13. Torolt_felhasznalo_854561
    Torolt_felhasznalo_854561
    2008. szeptember 8. 07:5723214.

    Egyébként sziasztok!

     

    Petra ezek a képek haláliak. Jókat nevettem itt korán reggel. A nagy békatorta milyen ízű volt? Szerintem a Tiéd meg aranyos!

     

    Orsi én is elfelejtettem reagálni, pedig megnéztem a képeket Zoéról és egyiken aranyosabb, mint a másikon. De a napszemüveges

     

    Csajok mit szóltok ehhez az időhöz? 

    Tegnap alig bírtam ezt a hőséget. Szegény Effi is izzadt, mint a franc. Most meg ki sem tudunk menni a lakásból. Áááá... semmi nem jó!

     

    Na hallom végre viszik el a lomtalanításból itt maradt szemetet. A hétvégén ellepték a környékünket a négerek (ahogy Peti mondaná). Én nem vagyok rasszista, csak már rám ragad Peti hülyesége. Tényleg az a durva, hogy képesek itt az emberek összeveszni egy kupac lomon, az ilyen napok gondolom nekik olyan, mint a karácsony. Mondtam is, hogy óvatosan közlekedjünk az úton, mert valaki képes satu fékkel megállni egy szemétlerakatnál.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337264 (23208)
    2008-09-07  22:26
  14. 2008. szeptember 8. 07:5623213.

    Egyetértek Nikivel, ez már nagyon magas láz!!! Szerintem se várj délután 3-ig, hanem hívd az ügyeletet!

     

     

    A maraton jó ötlet, talán ott leszek a következő olimpián! Aztán majd szurkolhattok.

     

     

    Az tuti, hogy szét lesznek csúszva az idegeim, de engem már a szimpla műanyag-motoron való száguldozás is kiborít. Régen halálra izgultam magam, amikor a Tesómék kisfia bringázott. Szerintem nincs szülő, aki ezt ép ésszel bírja. És ehhez még hozzájön a mászókázás, állva hintázás stb. Csajok, nehéz lesz az elkövetkező néhány év...

    előzmény:
    belloniko (23211)
    2008-09-08  06:58
  15. Torolt_felhasznalo_854561
    Torolt_felhasznalo_854561
    2008. szeptember 8. 07:5023212.

    Niki 39,8!!!! Az nagyon durva. Hűtőfürdőt mindenképp csinálj neki ilyen esetben. Nekem még a Csutak Ibolya azt is mondta, hogy nem szabad ilyenkor hagyni őket aludni addig, amíg a 38-ra le nem megy a láza.

    Nem akarlak ijesztegetni, de ha még mindig nem megy le hívd ki az ügyeletes dokit, vagy hívd az orvosod ő majd mondja a továbbiakat. 

    Mindenképp mondd, hogy nagyon hamar vissza ugrik a láza. 

    előzmény:
    belloniko (23211)
    2008-09-08  06:58
  16. 2008. szeptember 8. 06:5823211.

    Jó reggelt!!!!

     

     

     

    A normafloret adom  én is Panának már szombat óta, szerintem attól javult a hasmenése, viszont a láza még mindig nem akar lemenni. Most kicsit megijesztett, az előbb felsírt bementem hozzá és tiszta forró volt megmértem és 39,8 a láza. Adtam neki kúpot jól megitattam teával és szegény vissza is aludt. Én nem merek 2 percenként nézem h nem görcsölt-e be. Apa dolgozik, elvitte a kocsit, kinn zuhog az eső, doktornéni csak 15:00tól rendel

    Nah nem panaszkodok tovább...

     

     

    Nyuszi:Nagyon jók a szülinapi képek, mi még nem tartottuk meg majd csak vasárnap, akkor jön az egész család 15 leszünk ebbe  a kicsi lakásba. Már előre félek tőle

     

     

    Zsuzsi:Nagyon jó a bicaj!!! De jól meggondoltátok?

    Olivér majd száguld te meg futhatsz utána, szerintem mire kinövi simán le tudod majd futni a Maratont

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  17. 2008. szeptember 7. 22:4923210.

    Sziasztok!

     

     

    Először is Jázminnak utólag is Boldog Születésnapot Kívánok!!!!!!!

     

    Nagyon édes a képeken,   amin izlelget azon tündéri , de persze a többin is.

     

     Zoé nagyon vagány a napszemüvegben,   hogy tűri magán.

     

     Bniki: Pankának mielőbbi jobbulást reméljük minél hamarabb rendbejön, a normaflore mi is szoktuk hasmenésre, és tényleg  jó.

     

    Kagu:   Misinek Boldog Születésnapot utólag is!!

     

    Zsuzsi:   Nagyon jól néz ki ez a bicikli, biztos tetszeni fog Olivérnek is.  Szerintem ezekhez nincs pótkerék nem, mert alacsony, és még egyenlőre a lábával hajtja magát.

     

    Na megyek zuhanyozni!  Jó Éjszakát!

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337264 (23209)
    2008-09-07  22:30
  18. Torolt_felhasznalo_337264
    Torolt_felhasznalo_337264
    2008. szeptember 7. 22:3023209.
    és még
    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  19. Torolt_felhasznalo_337264
    Torolt_felhasznalo_337264
    2008. szeptember 7. 22:2623208.

    na sikerült lekicsinyítenem a képeket :)

     

    Zsuzsi: szerintem Olivér imádná a bringát ( te meg tövig fogod rágni a körmöd)

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  20. 2008. szeptember 7. 22:0823207.

    Pótkerék szerintem nincs hozzá. De ahogy írtad, szerintem ezt csak szimplán lábbal lehet hajtani, viszont nagyon jó egyensúlyérzék alakulhat ki tőle, így később a sima biciklin könynebb dolga lesz. Szerintem.

    Balatongyörökön egy 2,5 év körüli kisfiút láttam ilyennel, lábbal hajtotta és amikor felgyorsult, felhúzta a lábát és csak száguldott. Rémisztő volt nézni, de ő nagyon élvezte.

     

    A szülinapos képeket nagyon várjuk!!!! 

     

     

    Ja, Gumibogyus, Neked elfelejtettem írni, hogy Zoé imádnivaló, mindkét képen ! Olyan rossz, hogy mindig egy rakás dologra reagálnék, aztán szerintem felét elfelejtem.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_337264 (23206)
    2008-09-07  21:33
  21. Torolt_felhasznalo_337264
    Torolt_felhasznalo_337264
    2008. szeptember 7. 21:3323206.

    Sziasztok!

     

    Mindenkinek köszönöm a köstzöntést

     

    Gumibogyus: Zoé írtó dögös a napszemcsis képen eltűri magán a szemüveget?

     

    Bniki: Pankának jobbulást kívánok. Remélem hamar túl lesz rajta ++++

     

    Zsuzsi: tök jó ez a járgány. Gondolom amíg nem tud kétkerekűzni addig lábbal hajtja...vagy van hozzá pótkerék? (oldalra)

     

    A szülinapot jelentem túléltük majd teszek fel képeket, ha lesz rá érkezésem. Kicsit húzós volt, hogy meleg volt, sütöttem és még pakoltam is (ma hazaköltöztünk). Jázmin annyira édes volt minden ajándékának úgy örült (különösen a hugomtól kapott triciklinek, le se lehetett vakarni róla...de persze egyelőre ott kellett hagyni a kempingbe, mert nem fért bele a kocsiba :( )

     

    Zsuzsi: a héten remélem már tudunk együt sétálni (most a hét eleje még hektikus, mert össze kell rakni a szekrényt + ki kell választani a festéket a falra.....)

     

    Niki: remélem Effi foga kibújik. Olyan rossz lehet nekik ez a fájdalom :(

     

    Kagu: Misinek boldog szülinapot. Nem mondod, hogy csak 25

     

     

     

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  22. 2008. szeptember 7. 20:3623205.

    Hát ezt még nem tudom, majd felhívom azt az info vonalat. Láttam több kiskölyöknél már ilyet, és mentek vele, mint a szél.

     

     

    Azért is gondolom jónak, mert talán könnyebben megtanul majd biciklizni a két kereke miatt.  

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_854561 (23204)
    2008-09-07  20:34
  23. Torolt_felhasznalo_854561
    Torolt_felhasznalo_854561
    2008. szeptember 7. 20:3423204.

    Zsuzsi a bicikli nagyon vagyány , de tud majd vele menni. Csak azért kérdezem, mert két kereke van.

    Ki tudjátok próbálni mielőtt megveszitek? 

     

    előzmény:
    GZsuzsi (23202)
    2008-09-07  20:30
  24. Torolt_felhasznalo_854561
    Torolt_felhasznalo_854561
    2008. szeptember 7. 20:3123203.

    Sziasztok!

     

    Misinek boldog születésnapot! Tényleg mennyi szülinapos van így augusztusban és szeptemberben itt a fórumon.

     

    Niki remélem Panka hamarosan jobban lesz. Biztos valami vírust szedett össze szegény. A Normaflore hasmenésre nagyon jó és, hát a láz... reméljük kikeveredtek mielőbb. 

     

    Kagu a vízes sztoriról jutott eszembe, amikor Sárváron voltunk bementünk a gyerekpancsolóba. Ott a víz Effnek nagyjából a combjáig ért. Lehajolt valami játékért és a feje teljesen elmerült, de mintha mi sem történt volna felállt és ment a dolgára.  

     

    Egyébként Effi is a 4. fogával szenved. Már szerintem két hete is van, hogy már fehérlik a fog csücske, de egyszerűen nem hajlandó kibújni. Gondolom most már tényleg hamarosan kijön, mert hajnalban is óránként kelt. Bekentem neki Dentinox-szal és aludt egy órát, amint gondolom elmúlt a hatása már fel is sírt. 

    Aranyos lehet Olivér, amikor el akar valamit mondani. Olyan jó, hogy már ilyen okos.

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_603598 (0)
     
  25. 2008. szeptember 7. 20:3023202.

    A csokitorta , én imádom!

     

    Amúgy Pankusnál ez tuti nem 3 napos láz, mert akkor nem lenne a hasmenés. Annál csak a láz van, meg utána kiütések.

    Jobbulást Pankának!!!!!

     

    Tudom, még korai , de kinéztem Olivér egyik szülinapi ajándékát. Lehet, hogy megkapja előbb, hogy még ki tudja használni, mert hát télen ki tudja, milyen idő lesz. Szerintetek jó? 

    előzmény:
    Torolt_felhasznalo_969492 (23201)
    2008-09-07  20:14

Címlap

top